Moderator/ica: storm_raider

 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 12:12 pm

teteac8684 je napisao/la:
uto jul 28, 2020 11:48 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:56 am
Ali dati covjeku za kojeg znas da ima stalni problema sa povredama na 3 godine ugovor je bez opravdanja. Mogu samo zamisliti kolika mu je plata.
Ja lično mislim da ni Messi ne bi imao toliki kredit u Barceloni koliki kredit on ima kod nas...Nevjerovatno
Kazu da Amar nije nimalo zadovoljan sa njim u posljednje vrijeme..ne bi me iznenadilo da dodje do raskida ugovora a i plata mu nije mala
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 12:14 pm

Amar927 je napisao/la:
uto jul 28, 2020 12:12 pm
teteac8684 je napisao/la:
uto jul 28, 2020 11:48 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:56 am
Ali dati covjeku za kojeg znas da ima stalni problema sa povredama na 3 godine ugovor je bez opravdanja. Mogu samo zamisliti kolika mu je plata.
Ja lično mislim da ni Messi ne bi imao toliki kredit u Barceloni koliki kredit on ima kod nas...Nevjerovatno
Kazu da Amar nije nimalo zadovoljan sa njim u posljednje vrijeme..ne bi me iznenadilo da dodje do raskida ugovora a i plata mu nije mala
Sve ok i raskid ali valja to isplatiti covjeku.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 12:33 pm

ma platice neko pisaj ga za par godina, u nekoj rati reprogamiranog kredita zajedno sa ostalim sranjima iz ovog mracnjastva.
Srozali su nam klub svojim egoizmima i neznanjima da je to zalosno.
Za Zelju me vezu neke najljepse uspomene, svaka strofa navijacke pjesme me pogodi jer sam odrastao uz to.
Odrastao sam uz Zelju koji je bio jebena institucija na ovim prostorima, a sada su nam konkurencija i trepet, Velez, Simin Han, i raspali Siroki.
Na tome odrastaju danasnja djeca i mladi Zeljovci, na prosjeku i gubitnickom mentalitetu... Mater vam Yebem !
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 12:34 pm

Ako ode Lendrić, treba pokušati dovesti Irfana Hadžića. Po meni, igrač najsličniji Džeki. Izuzetno fudbalski inteligentan. Vjerujem da bi bio ubjedljivo najbolji centarfor lige. Nešto slično sam pisao i za Fanima. Žao mi je što nije došao kod nas.

U slučaju da dođe Hadžić bili bi na dobitku.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 12:38 pm

avlami97 je napisao/la:
uto jul 28, 2020 12:34 pm
Ako ode Lendrić, treba pokušati dovesti Irfana Hadžića. Po meni, igrač najsličniji Džeki. Izuzetno fudbalski inteligentan. Vjerujem da bi bio ubjedljivo najbolji centarfor lige. Nešto slično sam pisao i za Fanima. Žao mi je što nije došao kod nas.

U slučaju da dođe Hadžić bili bi na dobitku.
Irfan Hadzic je u kontaktu sa Sarajevom.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 12:40 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jul 28, 2020 12:38 pm
avlami97 je napisao/la:
uto jul 28, 2020 12:34 pm
Ako ode Lendrić, treba pokušati dovesti Irfana Hadžića. Po meni, igrač najsličniji Džeki. Izuzetno fudbalski inteligentan. Vjerujem da bi bio ubjedljivo najbolji centarfor lige. Nešto slično sam pisao i za Fanima. Žao mi je što nije došao kod nas.

U slučaju da dođe Hadžić bili bi na dobitku.
Irfan Hadzic je u kontaktu sa Sarajevom.
Prema onom što sam ja saznao, njegov prelazak u Torpedo je gotovo završena priča...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 12:52 pm

https://dm-fudbal.com/plavi-ekspresno-p ... jerligasa/

Ovaj portal je prvi javio i za raspored tekmi koje će prenositi Arena.
Nadam se Irfanu Hadžiću.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 12:54 pm

Amar927 je napisao/la:
uto jul 28, 2020 12:12 pm
teteac8684 je napisao/la:
uto jul 28, 2020 11:48 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:56 am
Ali dati covjeku za kojeg znas da ima stalni problema sa povredama na 3 godine ugovor je bez opravdanja. Mogu samo zamisliti kolika mu je plata.
Ja lično mislim da ni Messi ne bi imao toliki kredit u Barceloni koliki kredit on ima kod nas...Nevjerovatno
Kazu da Amar nije nimalo zadovoljan sa njim u posljednje vrijeme..ne bi me iznenadilo da dodje do raskida ugovora a i plata mu nije mala
Ko ga je doveo, taj treba i da odgovara. Kao i svaki put do sada.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 1:11 pm

Hoće li Olimpik koristiti Grbavicu? Je li negdje to potvrđeno?
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 1:17 pm

storm_raider je napisao/la:
uto jul 28, 2020 12:54 pm
Amar927 je napisao/la:
uto jul 28, 2020 12:12 pm
teteac8684 je napisao/la:
uto jul 28, 2020 11:48 am

Ja lično mislim da ni Messi ne bi imao toliki kredit u Barceloni koliki kredit on ima kod nas...Nevjerovatno
Kazu da Amar nije nimalo zadovoljan sa njim u posljednje vrijeme..ne bi me iznenadilo da dodje do raskida ugovora a i plata mu nije mala
Ko ga je doveo, taj treba i da odgovara. Kao i svaki put do sada.
Aaaaaaa, hoće hoće...kako nam u državi svi odgovaraju za svoje lopovluke tako će kao i neko odgovarati za Zeca, nema od te ljubavi ništa...
I još nešto, neko je napisao da je kao vatreni navijač, da voli Želju, da mu je žao bla bla bla...Dajte ba ljudi, ko još puši te priče, on da je iole pošten prema nama, sebi, svome tijelu rekao bi hvala ljudi, ja više nisam za ozbiljnog fudbala makar taj bio i u BiH...
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 1:28 pm

@samoplavo
Zar nismo ono 8/9 trebali biti po tebi prosle godine. Haj najavi da ispadamo mozda se i osvoji.

Sad je frka sto cemo uzeti 200eura za Ivana, a kad smo ga pred Aik prodali tad nije frka tad je sve ok. Da smo ga tad imali prosli bi Aik 1000posto. Volite duple arsine malo je reci. Jos valja napomenuti da tad nismo imali adekvatnu zamjenu a sad imamo 3.

A za Ermina bi trebali se prvo malo bolje raspitati, prije nego sto pocnete lupati.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 1:37 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto jul 28, 2020 1:28 pm
@samoplavo
Zar nismo ono 8/9 trebali biti po tebi prosle godine. Haj najavi da ispadamo mozda se i osvoji.

Sad je frka sto cemo uzeti 200eura za Ivana, a kad smo ga pred Aik prodali tad nije frka tad je sve ok. Da smo ga tad imali prosli bi Aik 1000posto. Volite duple arsine malo je reci. Jos valja napomenuti da tad nismo imali adekvatnu zamjenu a sad imamo 3.

A za Ermina bi trebali se prvo malo bolje raspitati, prije nego sto pocnete lupati.
Pa de nam eto reci, što čovjek haman godinu i pol ne može uvezati par utakmica u bh ligi? A kako vidim i pripremne nije odigrao, nespreman dočekuje prvenstvo i šta očekivati? Da bljesne?
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 1:39 pm

Lendric kao Lendric najmanji problem. Lik imao sto klubova, a mi jedini nesto zaradili na njemu.
Gdje je god drugo igrao, veze nije imao.
On vec sad ima dobre zamjene, pitanje je ko bi kome tu bio zamjena kad prvenstvo krene.
Samo je glupo ispalo dva tri dana pred prvenstvo, zalosno. Ali nije da nismo navikli. On je najmanji problem.
Veci je problem Zec,Veseli,Dado.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 1:52 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto jul 28, 2020 1:28 pm
@samoplavo
Zar nismo ono 8/9 trebali biti po tebi prosle godine. Haj najavi da ispadamo mozda se i osvoji.

Sad je frka sto cemo uzeti 200eura za Ivana, a kad smo ga pred Aik prodali tad nije frka tad je sve ok. Da smo ga tad imali prosli bi Aik 1000posto. Volite duple arsine malo je reci. Jos valja napomenuti da tad nismo imali adekvatnu zamjenu a sad imamo 3.

A za Ermina bi trebali se prvo malo bolje raspitati, prije nego sto pocnete lupati.
Tad se znalo i sezonu prije da će ići. To što je ostao protiv Zete to je drugo, nije ni tu trebao igrati. Greška je što se nije doveo tad neko da igra umjesto Nikolića i tjt. A sad ga uigravaš čitave pripreme, svi ovdje pišemo kako je u super formi kako će nam valjati baš i odjednom ode. A ne ide zato što ima dobru ponudu.
A za Zeca nemam riječi... Ramovića se pljuvalo jer se povrijeđivao, mesar mu nogu slomi nasred Grbavice pred našim očima i kasnije mu govore kako glumi povrede. A ovoj manekenci se oprašta, ne može tri tekme uvezati. Sprema se svaku pauzu nešto ko da Messija čekamo. Nogu levatu dati pa nek se goni i on i njegove povrede.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 1:53 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto jul 28, 2020 1:28 pm
@samoplavo
Zar nismo ono 8/9 trebali biti po tebi prosle godine. Haj najavi da ispadamo mozda se i osvoji.

Sad je frka sto cemo uzeti 200eura za Ivana, a kad smo ga pred Aik prodali tad nije frka tad je sve ok. Da smo ga tad imali prosli bi Aik 1000posto. Volite duple arsine malo je reci. Jos valja napomenuti da tad nismo imali adekvatnu zamjenu a sad imamo 3.

A za Ermina bi trebali se prvo malo bolje raspitati, prije nego sto pocnete lupati.
Majke mi moje nije nikakva provokacija, samo me zanima kako i gdje se to moze raspitati za Ermina.

Ja fakat iskreno vjerujem da je Zeljovac, da bi zarko zelio da zaigra i izdominira... Ali cinjenica da je u svim pripremnim utakmicama Omar Beca odigrao vise minuta od njega meni govori da se na njega i ne racuna nesto plaho ozbiljno. Eto Jovanovica nije uigravao jer se znalo da 99% ode, Dado je popunjavao neke bezveze pozicije jer se mislilo da ce se prodati pa ga je sad kako se Bojo povrijedio poceo stavljati na njemu prirodnije mjesto... Tom analogijom Ermin je debelo u drugom planu jer je minute dobio prakticno na kapaljku.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 1:55 pm

Sta smo mi docekali za stoti rođendan.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 2:01 pm

Da ga je docekati, da ne zavrsimo ko Zepce samo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 2:08 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto jul 28, 2020 2:01 pm
Da ga je docekati, da ne zavrsimo ko Zepce samo.
Put kojim idemo vodi bas tamo gdje je i Zepce. A mi samo sutimo. Odnosno dizemo glas ali kad ne treba.

Sta ce nama tamo neki stranac ulagati lovu i dovoditi jake igrace, mi smo against modern football mazohisti. Dok se okrenemo moze se desiti da u gradu ostane samo jedan ozbiljan klub.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 2:12 pm

Ja sam konkretno rekao za Erminovu famoznu platu. Ali ne mogu to objaviti na pitarskim forumima, pa pojedinci nemaju kakvu "insajdersku" baciti. Druga stvar taj isti Ramovic, koji jos malo pa ce se u Nebesa dici je odigrao troduplo vise utakmica od Zeca dao isti broj golova i ima 10 asistencija vise, a razlika u plati je 2k.
I cuj za Ivana se znalo da ce ici nije trebao igrati protiv Zete. Pa sto onda nije dovedeba zamjena kad se vec "znalo". Sto se pravite ludi i imate duple arsine.
Igrao Stevo sa 38 temperaturom u Svedskoj. A sad kad imas ponovo slovima T R I zamjene se drami.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 2:16 pm

Imaš Hajrića, Juričića...Ko je treća zamjena?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 279 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija