Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 9:47 am

samo_plavo je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:39 am
Mene samo zanima jedno...
Zašto još uvijek nije raskinut ugovor sa invalidom Erminom Zecom?
Pitaju se obje strane. Čovjek ima ugovor do ljetnog prelaznog roka 2022. Znači, još dvije godine. Fina satnica. Fina plata. Što bi Ermin raskidao ugovor?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 9:47 am

samo_plavo je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:39 am
Mene samo zanima jedno...
Zašto još uvijek nije raskinut ugovor sa invalidom Erminom Zecom?
Pitaju se obje strane. Čovjek ima ugovor do ljetnog prelaznog roka 2022. Znači, još dvije godine. Fina satnica. Fina plata. Što bi Ermin raskidao ugovor?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 9:49 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:43 am
trebali smo ko celik, poceti iz kantonalne ove sezone i igrati sa juniorima... kako je krenulo bit ce tesko biti u top 4 na kraju sezone...
Ma kakvih top 4...
Ne može se biti u top 4, a dozvoliti ovakve bruke poput ovog slučaja sa Jovanovićem, pa prodavati najboljeg napadača pred početak sezone... Još u ekipi nemaš krilnog igrača osim Veselinovića... A još gore penzioner Bekrić će to igrati jer nema ko drugi...
Ovo je katastrofalno odrađen prelazni rok.
Trenutno su Zrinjski i Sarajevo miljama ispred nas. Velež je jači od nas. Borac će biti ispred nas zbog nekih drugih stvari.
Tonemo sve dublje. 100 godina Kluba, a mi jedva opstajemo...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 9:52 am

avlami97 je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:47 am
samo_plavo je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:39 am
Mene samo zanima jedno...
Zašto još uvijek nije raskinut ugovor sa invalidom Erminom Zecom?
Pitaju se obje strane. Čovjek ima ugovor do ljetnog prelaznog roka 2022. Znači, još dvije godine. Fina satnica. Fina plata. Što bi Ermin raskidao ugovor?
Pa to je kriv ovaj koji ga je doveo i dao mu toliki ugovor. Lik mjesecima nije odigrao utakmicu, niti će je odigrati. Ovo je pljačka Željezničara, koliku god platu on imao.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 9:56 am

Ali dati covjeku za kojeg znas da ima stalni problema sa povredama na 3 godine ugovor je bez opravdanja. Mogu samo zamisliti kolika mu je plata.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 10:03 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:56 am
Ali dati covjeku za kojeg znas da ima stalni problema sa povredama na 3 godine ugovor je bez opravdanja. Mogu samo zamisliti kolika mu je plata.
Nije ugovor na 3, nego na 3,5 godina
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 10:09 am

avlami97 je napisao/la:
uto jul 28, 2020 10:03 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:56 am
Ali dati covjeku za kojeg znas da ima stalni problema sa povredama na 3 godine ugovor je bez opravdanja. Mogu samo zamisliti kolika mu je plata.
Nije ugovor na 3, nego na 3,5 godina
Ovo pola godine je bilo da se navikne :) eh svasta.

Napad nije nama los ali je problem jedno krilo i jedan vezni.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 10:13 am

AsharaK je napisao/la:
uto jul 28, 2020 8:54 am
Dr. Adzem je napisao/la:
uto jul 28, 2020 8:51 am
AsharaK je napisao/la:
uto jul 28, 2020 8:21 am
Lendric u Rusiju haman
Drugi put da na njemu zaradimo. Ivane hvala ti
Hvala njemu, al cemo onda bas biti u k. Neki dan sam piso kako cemo bit dobri jer smo zadrzali kostur ekipe, a iz dana u dan sve gore vijesti. Ostali smo bez Boje, Alispahic ne moze igrati, Jovanovic otisao, Dado i Lendra imaju ponude, Sedad, Stila i Veseli imaju blage povrede. Da je samo nekako Veleza dobit ...
Ma opet će ostati 2 napadača što je bolje nego prije kad je bio samo 1.
Hajrića nismo zbog bolesti nismo uspjeli vidjeti, ali imam filing da će biti dobar.
On i Jurčić dva različita igrača, daju dosta prostora za kombinaciju u sastavu, tokom tekme i mislim da će to biti dobro.

Lendri hvala i svaka mu čast. Nama pare trebaju. I vidimo se Lendra za godinu i po opet :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 10:13 am

amar92 je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:16 am
Durgo je napisao/la:Ljudi dragi sta se cudite vise? Pa kunem vam se zivotom, sretnes igraca u je.benom trznom centru i lik ti kaze "ma nema se para", "kasne plate"....

Al haj da docekamo sezonu u boljoj atmosferi, moramo zapeti ove godine...
Mozemo mi zapinjati i dizati atmosferu koliko hocemo. Ako igraci ne budu htjeli zapeti jer ne dobijaju pare, crno nam se pise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
:palacgore:
Tačno.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 10:15 am

samo_plavo je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:39 am
Mene samo zanima jedno...
Zašto još uvijek nije raskinut ugovor sa invalidom Erminom Zecom?
Brate neka ga. Dobar je on, voli dat.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 10:16 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 28, 2020 10:15 am
samo_plavo je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:39 am
Mene samo zanima jedno...
Zašto još uvijek nije raskinut ugovor sa invalidom Erminom Zecom?
Brate neka ga. Dobar je on, voli dat.
Al još više primit' :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 10:35 am

Evo pitari vrbuju nekog igrača u kafani. :D
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 10:49 am

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
pon jul 27, 2020 10:43 pm
DobojskiManijak je napisao/la:
pon jul 27, 2020 5:00 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon jul 27, 2020 4:01 pm

Moj skupstinar moj.....
Nije to smijesno.
Malo se raspitaj....i pitaj uz put koliko plata nisu tteneri u omladinskom primili......
Za razliku od tebe koji jedva čekaš da pljuješ ja sam i u doba kada je Misimović bio predsjednik uvijek samo afirmativno govorio o klubu tako to radim i danas. Da, ja sam član Skupštine i u prošlom i u ovom mandatu, treba li ti ime i prezime ? A ti?Ti si samo jedan bot koji se krije iza tastature kojem je vrhunac dana da objavi kako Željo nešto duguje ili se raspadamo.
Je li te barem malo stid ovoga što radite, ako si već član Skupštine??? Kakva atmosfera vlada među vama? Jeste li zadovoljni radom, je li ovo ono čemu težite ili???
Nažalost u kontaktu sam samo sa nekim igračima, članovima stručnog štaba, te trenerima u omladinskom pogonu, njih je pomalo stid ovoga u čemu smo sada, kada treba da slavimo jubilej.
Volio bih čuti i mišljenje člana Skupštine.
Pozdrav.
lično me nije stid jer se trudim da uradim što više mogu za klub ,naravno da mi je krivo što nismo u boljoj poziciji (finasijski.).Situacija me više nego složena ali nije bezizlazna i kao i mnogo puta do sada moramo se boriti.Najlakše je ostaviti klub na cjedilu.Koliko god zvučalo nebitno Skupština,Upravni odbor i ostalo mora funkcionisati jer tako zakon kaže,to smo najbolje vidjeli prošle godine u junu kada smo jedva imali kvorum za sjednicu Skupštine a razlog je bio da članovi nisu htjeli doći ili im bilo mrsko i postojala je opasnost da klub bude u blokadi. .Kao neko ko nije iz Sarajeva mene prepucavanja i lični animoziteti ne interesuju,interesuje me samo klub jer tako sam odgojen.Vjerujem da postoje problemi koji si naveo ali ne postoji razlog da nekoga bude stid što je dio Želje (kao igrač.trener,član....) .Svi smo tu dobrovoljno pa tako i ja..Pozdrav za tebe i sve Željovce iz Doboja.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 11:00 am

Ima li dublje il idemo jos dole? Jebase nas braca uzduz i poprijeko... hajde vise namirite se i razduzite pa da se krenemo oporavljati polahko.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 11:07 am

Maske ponovo na stanju u fanshopu
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 11:12 am

AsharaK je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:21 am
Spoiler:
Translate this page
Italy: 2020 Amendments To The FIFA Regulations On The Status And Transfer Of Players
20 February 2020
by Paolo Macchi
Withers LLP
0 Liked this Article

On February 13, 2020, FIFA, the international governing body of football, released Circular no. 1709, informing its member associations of the adoption of several amendments, approved by the FIFA Council in Shanghai on 24 October 2019, to their Regulations on the Status and Transfer of Players (“RSTP”).

As one of the most important regulations enacted by FIFA, the RSTP ensure contractual stability in the world of football and contractual cohesion amongst players, clubs and member associations.

In a nutshell, the recent changes to the RSTP include:
Application of the solidarity mechanism to national transfers with an international dimension;
Specifications on the international transfer of minors;
Streamlining of process for provisional registration of players;
Handling of validation exceptions through the Transfer Matching System (TMS); and
Specifications on bridge transfers.



A. Application of the solidarity mechanism to national transfers with an international dimension and two clarifications concerning training compensation

It is worth considering how the FIFA solidarity mechanism works under the RSTP. If a professional football player moves from one club to another during the course of his employment contract, 5% of any compensation – not including training compensation paid to his former club – will be deducted from the total amount of this fee and distributed by the new club as a solidarity contribution to the club(s) that were involved, over the years, in his training and education.

By way of the 2020 amendments to the RSTP, subject to whether compensation is paid, the transfer of a player during the course of a contract between clubs affiliated to the same association will now be subject to the payment of a solidarity contribution to any of the player's training clubs affiliated to a different association.
Jel ovo znaci da od sad dobijamo pare i kad se radi o transferima unutar istog saveza? Zna li neko nesto vise o ovome?
Znaci.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 11:15 am

Hajde Džeko u Inter onda :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 11:17 am

Trening u 18:30.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 11:48 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jul 28, 2020 9:56 am
Ali dati covjeku za kojeg znas da ima stalni problema sa povredama na 3 godine ugovor je bez opravdanja. Mogu samo zamisliti kolika mu je plata.
Ja lično mislim da ni Messi ne bi imao toliki kredit u Barceloni koliki kredit on ima kod nas...Nevjerovatno
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 28, 2020 12:04 pm

COVID-protokol: N/FSBiH prijeti novčanim kaznama i oduzimanjem bodova

Izvršni odbor Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine na sjednici održanoj 17. jula usvojio je i odobrio “Plan mjera i procedura COVID-19” za odigravanje utakmica Premijer lige BiH i Kupa BiH bez prisustva publike.

Takmičarska sezona u Premijer ligi naše države počinje 1. augusta. Iz FSBiH su zaprijetili da će one klubove koji se ne budu pridržavali protokola kažnjavati novčano, a u “težim” prekršajima i oduzimanjem bodova.

Plan sadrži način ponašanja klubova, fudbalera, medija i ostalih sudionika takmičenja u eri pandemije koronavirusa.

Na stadionu će tokom odigravanja susreta moći prisustvovati maksimalno 131 osoba.

Obavezno je da se igrači, stručni štabovi, članovi medicinskog tima testiraju na koronavirus i rezultate dostave u FSBiH najkasnije 48 sati prije utakmice prvog kola. Testovi se mogu raditi PCR ili serološkom metodom.


U slučaju pojave zaraženih igrača u ekipi, ti igrači idu u samoizolaciju u skladu sa epidemiološkim preporukama, ali se utakmice ne odgađaju.

Plan mjera koji je sastavljen na 11 stranica, a koji potpisuje Izvršni direktor za sport FSBiH Elmir Pilav, sadrži i disciplinsku odgovornost.

– U slučaju da klubovi ne ispoštuju bilo koju mjeru u dokumentu podliježu disciplinskoj odgovornosti. Klub koji ne izvršava obaveze iz “Plana mjera i procedura COVID 19” bit će kažnjen novčanom kaznom od 3.000 do 10.000 KM. Ako se prekršaj ponovi ili okvalifikuje kao teži prekršaj, klub će biti kažnjen oduzimanjem od dva do šest bodova ili kaznom od dva do šest negativnih bodova – piše u Planu mjera.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: zeljooo13 i 101 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija