Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 1:49 pm

kvalitet je napisao/la:
sub jul 25, 2020 11:47 am
Glas Razuma je napisao/la:
sub jul 25, 2020 11:29 am
Ermin Zec je prije godinu i 6 mjeseci potpisao za Zeleljeznicar. Plata mu je 8000 BAM. Za to vrijeme je odigrao samo 17 utakmica. Dakle za 18 mjeseci, 17 utakmica. Ovo je uzasno gledati. Besramne odluke gospodina Amara Osima koji je sve ucinio da legalizuje svoj ugovor i da mu priznaju dug za koji nikada nije donio dokaz (a gdje je pecat?). Zato je bilo slavlje u Tuborgu jos onomad.

Vikend, dok mi penzionerski zivot za vikend omogucava da se vise bavim internetom, pa cu predociti sramnu statistiku Ermina Zeca https://www.transfermarkt.com/fk-zeljez ... erein/2573
Molim Vas da uporedite Zeca s Hazardom. Lp.
Hajde da onda uporedimo sve sa Real Madridom, kada vec stavljamo stvari u taj kontekst. Ne mozemo ipak, Real je osvojio titulu. Dakle, ostaje da se izvlaci iz konteksta kako odogovara, pa da se Zec uporedjuje sa Hazardom. Logika nula bodova.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 2:06 pm

Glas Razuma je napisao/la:
sub jul 25, 2020 1:49 pm
kvalitet je napisao/la:
sub jul 25, 2020 11:47 am
Glas Razuma je napisao/la:
sub jul 25, 2020 11:29 am
Ermin Zec je prije godinu i 6 mjeseci potpisao za Zeleljeznicar. Plata mu je 8000 BAM. Za to vrijeme je odigrao samo 17 utakmica. Dakle za 18 mjeseci, 17 utakmica. Ovo je uzasno gledati. Besramne odluke gospodina Amara Osima koji je sve ucinio da legalizuje svoj ugovor i da mu priznaju dug za koji nikada nije donio dokaz (a gdje je pecat?). Zato je bilo slavlje u Tuborgu jos onomad.

Vikend, dok mi penzionerski zivot za vikend omogucava da se vise bavim internetom, pa cu predociti sramnu statistiku Ermina Zeca https://www.transfermarkt.com/fk-zeljez ... erein/2573
Molim Vas da uporedite Zeca s Hazardom. Lp.
Hajde da onda uporedimo sve sa Real Madridom, kada vec stavljamo stvari u taj kontekst. Ne mozemo ipak, Real je osvojio titulu. Dakle, ostaje da se izvlaci iz konteksta kako odogovara, pa da se Zec uporedjuje sa Hazardom. Logika nula bodova.
Ermin je za 18 mjeseci odigrao 926 takmičarskih minuta u dresu Želje. To je nešto iznad 15 sati loptanja, naravno bez treninga. Ako je tačno da mu je plata 8.000,00 KM, on je za tih 15-16 sati takmičarskog loptanja naplatio 144.000,00 KM. Fina satnica od 9.330,00 KM. Nadam se da me bukvalisti neće napasti.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 2:24 pm

Opraste sa platama, koga boli briga za plate. Mi ne trebamo brinuti o tome, to sam pisao i ranije. Onaj ko mu je dao platu, nek brine kako ce naci pare. Mi sebi previse dajemo za pravo.

Isto tako je bilo za vrijeme prosle uprave i isto sam pisao. Ljudi dali platu nekom liku, losem igracu 10 000 (karikiram) koga boli briga, jel mu je mi dajemo iz svog dzepa? Ljudi dali pare i nadaju se najboljem. Potrosimo na klub max 100 KM godisnje, ma i to je previse za prosjek i hocemo da se pitamo nesto. Ja da imam lude pare i da ulozim u klub, znas koliko bi me bolio kur.ac sta neki Durgo ili ko vec pise po forumu....

To je kao i u polsu obicnom, dodje neki lik na interview proda se, uzme vecu platu od ljudi koji su vec tu, a budu losiji? I sta sad? Ti sto su tu mogu traziti vecu platu sebi ili raditi po ugovoru koji imaju ili traziti raskid istog.

Bottom line: previse seremo, malo dajemo, a hocemo da se pitamo. Qrko buraz moj...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 2:42 pm

Prodati Dadu i vratiti Tomica koji je sad slobodan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 2:47 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 25, 2020 1:16 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub jul 25, 2020 12:59 pm
avlami97 je napisao/la:
sub jul 25, 2020 12:44 pm

Jovan Blagojević, Dino Hasanović, Adnan Šećerović, Uglješa Radinović, Darko Marković, Samir Bekrić, Denis Žerić, Zajko Zeba. Vezni iz te sezone.
Zeba je dosao na polusezoni. Markovic na pola prve polusezone s Krizmanom kad je Dado vec otjeran. Bekric je ofanzivni vezni. Ispred Dade je trebao biti samo Blagojevic, koji je odlican igrac i igrati sa Sadikovicem Dadom u paru.
Ipak, sve dodje na svoje, pa je Dado (Zeljino dijete) tu gdje jeste i igra dobar nogomet, a ne placamo ga masno. Jos jedna genijalnost sefa, dovesti igraca iz Musijinog teferica gdje je cak bio i na klupi i u Zelji napraviti standardnog, a evo sad i mozda nesto zaraditi.
Koliko je Dado dobar pokazuje to da u Mladosti nije igrao. Trenutno nije top 2 veznjaka ekipe, Bojo je bolji od njeg ali eto igrao je Dado. To što Dado igra ne znači da je dobar, jer komotno nama treba bolji od njeg, zašto se ne dovede, ne znam.
A Dado je dobar za viceprvaka. Da je bio kakav bolji veznjak možda bih bili i prvi, haj znaj, ali je činjenica da je protiv jačih veznih redova Dado se redovno gubio i zbog njegovih pičkastih duela smo znali gubiti bitne lopte koje su nam pravili probleme.

Zato i kažem, upakovat ga koliko god da nude.
To je tvoje misljenje. Po meni je bolji od svih iz te sezone. Pogotovo u tom sistemu 4 4 2, 4 2 4, sta smo igrali Bog zna. Jedno svi znamo Kostic blage veze nije imao.
A mislim da je trenutno nas najbolji veznjak, tako se isto mozes sjetiti njegovih strasnih partija, derbija,Ferencvarosa,Standarda.. ali hajd.
Taj isti Dado je nas razvalio u dresu te iste Mladosti, ali kao sto rekoh dovesti igraca koji nema mjesta u prosjecnoj ekipi i isti ce igrati za duplo manje pare od Radinovica,Secerovica.. i prodsti ga. Moze samo jedan covjek. Amar Osim!

ps. To viceprvaci,ostavite za prepucavanja. Nadam se da navijamo za isti klub, ne mogu da vjerujem da navijac Zelje moze podjebavati navijaca Zelje sa tim "viceprvak" . Te stvari bi mogla i administracija malo da proceslja, ili napravite temu prepucavanja.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 3:08 pm

Pratimosamoplave@ nemoj odgovarati na gluposti. Lik je prosle sedmice napisao da smo izgubili od Veleza jer su kasnile plate, a Stilica ismijavao poslije Banja Luke. Ovo za vicesampione ide u notes kao jos jedna urnebesna pikanterija na temi koja se zove Fk Zeljeznicar.
Ovo za Dadu klasicne nebuloze. Momak ima odlicnu sezonu. Gol na derbiju, eurogol Slobodi, asistencija u Zenici za Krpica genijalna. Par maestralnih partija ukljucujuci derbi na Hadisonu. Istina, u Mostaru i Sirokom je bio ispodprosjecan, ali je i Mesa tad lose odigrao. Prodati Dadu za 150 tisuca eura bio bi ekstra potez za klub. Igraca dovesti iz predzadnje ekipe, boriti se za titulu s njim, pa ga s 25 godina prodati. Ovo je po meni dobro uradjen posao ako se proda Sadikovic naravno, a ako ne bice on nama vazna poluga citavu sezonu narednu i standardan igrac.
Mrzio sam svakog ko te nije volio.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 3:23 pm

Moze li neko postaviti youtube link za danasnju utakmicu. Hvala
Alea iacta est!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 3:24 pm

E cuj podjebavanje.....
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 3:36 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub jul 25, 2020 2:47 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 25, 2020 1:16 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub jul 25, 2020 12:59 pm

Zeba je dosao na polusezoni. Markovic na pola prve polusezone s Krizmanom kad je Dado vec otjeran. Bekric je ofanzivni vezni. Ispred Dade je trebao biti samo Blagojevic, koji je odlican igrac i igrati sa Sadikovicem Dadom u paru.
Ipak, sve dodje na svoje, pa je Dado (Zeljino dijete) tu gdje jeste i igra dobar nogomet, a ne placamo ga masno. Jos jedna genijalnost sefa, dovesti igraca iz Musijinog teferica gdje je cak bio i na klupi i u Zelji napraviti standardnog, a evo sad i mozda nesto zaraditi.
Koliko je Dado dobar pokazuje to da u Mladosti nije igrao. Trenutno nije top 2 veznjaka ekipe, Bojo je bolji od njeg ali eto igrao je Dado. To što Dado igra ne znači da je dobar, jer komotno nama treba bolji od njeg, zašto se ne dovede, ne znam.
A Dado je dobar za viceprvaka. Da je bio kakav bolji veznjak možda bih bili i prvi, haj znaj, ali je činjenica da je protiv jačih veznih redova Dado se redovno gubio i zbog njegovih pičkastih duela smo znali gubiti bitne lopte koje su nam pravili probleme.

Zato i kažem, upakovat ga koliko god da nude.
To je tvoje misljenje. Po meni je bolji od svih iz te sezone. Pogotovo u tom sistemu 4 4 2, 4 2 4, sta smo igrali Bog zna. Jedno svi znamo Kostic blage veze nije imao.
A mislim da je trenutno nas najbolji veznjak, tako se isto mozes sjetiti njegovih strasnih partija, derbija,Ferencvarosa,Standarda.. ali hajd.
Taj isti Dado je nas razvalio u dresu te iste Mladosti, ali kao sto rekoh dovesti igraca koji nema mjesta u prosjecnoj ekipi i isti ce igrati za duplo manje pare od Radinovica,Secerovica.. i prodsti ga. Moze samo jedan covjek. Amar Osim!

ps. To viceprvaci,ostavite za prepucavanja. Nadam se da navijamo za isti klub, ne mogu da vjerujem da navijac Zelje moze podjebavati navijaca Zelje sa tim "viceprvak" . Te stvari bi mogla i administracija malo da proceslja, ili napravite temu prepucavanja.
Pričamo o Dadi, a ne o Hendersonu. Štiliću može samo kopačke vezati. Čuj Dado trenutno najbolji veznjak. Reci da trolaš. Većinu golova koje smo primili su direktna njegova krivica. Prema naprijed je bio bolji. No, svako tekme gleda svojim očima.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 3:48 pm

avlami97 je napisao/la:
sub jul 25, 2020 3:36 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub jul 25, 2020 2:47 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 25, 2020 1:16 pm


Koliko je Dado dobar pokazuje to da u Mladosti nije igrao. Trenutno nije top 2 veznjaka ekipe, Bojo je bolji od njeg ali eto igrao je Dado. To što Dado igra ne znači da je dobar, jer komotno nama treba bolji od njeg, zašto se ne dovede, ne znam.
A Dado je dobar za viceprvaka. Da je bio kakav bolji veznjak možda bih bili i prvi, haj znaj, ali je činjenica da je protiv jačih veznih redova Dado se redovno gubio i zbog njegovih pičkastih duela smo znali gubiti bitne lopte koje su nam pravili probleme.

Zato i kažem, upakovat ga koliko god da nude.
To je tvoje misljenje. Po meni je bolji od svih iz te sezone. Pogotovo u tom sistemu 4 4 2, 4 2 4, sta smo igrali Bog zna. Jedno svi znamo Kostic blage veze nije imao.
A mislim da je trenutno nas najbolji veznjak, tako se isto mozes sjetiti njegovih strasnih partija, derbija,Ferencvarosa,Standarda.. ali hajd.
Taj isti Dado je nas razvalio u dresu te iste Mladosti, ali kao sto rekoh dovesti igraca koji nema mjesta u prosjecnoj ekipi i isti ce igrati za duplo manje pare od Radinovica,Secerovica.. i prodsti ga. Moze samo jedan covjek. Amar Osim!

ps. To viceprvaci,ostavite za prepucavanja. Nadam se da navijamo za isti klub, ne mogu da vjerujem da navijac Zelje moze podjebavati navijaca Zelje sa tim "viceprvak" . Te stvari bi mogla i administracija malo da proceslja, ili napravite temu prepucavanja.
Pričamo o Dadi, a ne o Hendersonu. Štiliću može samo kopačke vezati. Čuj Dado trenutno najbolji veznjak. Reci da trolaš. Većinu golova koje smo primili su direktna njegova krivica. Prema naprijed je bio bolji. No, svako tekme gleda svojim očima.
U prošloj nezavršenoj sezoni smo primili 21 gol. Po tvojoj logici Sadiković bi trebao biti, kako kažeš, direktni krivac bar za 11 golova. Volio bih da nam ovo podastreš nekim dokazima. Ja evo po sjećanju znam za 2-3 gola da se mogu okakakterisati kao direktno njegova, za više ne znam, ali evo možda si ga ti više pratio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 4:39 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub jul 25, 2020 2:47 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 25, 2020 1:16 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub jul 25, 2020 12:59 pm

Zeba je dosao na polusezoni. Markovic na pola prve polusezone s Krizmanom kad je Dado vec otjeran. Bekric je ofanzivni vezni. Ispred Dade je trebao biti samo Blagojevic, koji je odlican igrac i igrati sa Sadikovicem Dadom u paru.
Ipak, sve dodje na svoje, pa je Dado (Zeljino dijete) tu gdje jeste i igra dobar nogomet, a ne placamo ga masno. Jos jedna genijalnost sefa, dovesti igraca iz Musijinog teferica gdje je cak bio i na klupi i u Zelji napraviti standardnog, a evo sad i mozda nesto zaraditi.
Koliko je Dado dobar pokazuje to da u Mladosti nije igrao. Trenutno nije top 2 veznjaka ekipe, Bojo je bolji od njeg ali eto igrao je Dado. To što Dado igra ne znači da je dobar, jer komotno nama treba bolji od njeg, zašto se ne dovede, ne znam.
A Dado je dobar za viceprvaka. Da je bio kakav bolji veznjak možda bih bili i prvi, haj znaj, ali je činjenica da je protiv jačih veznih redova Dado se redovno gubio i zbog njegovih pičkastih duela smo znali gubiti bitne lopte koje su nam pravili probleme.

Zato i kažem, upakovat ga koliko god da nude.
To je tvoje misljenje. Po meni je bolji od svih iz te sezone. Pogotovo u tom sistemu 4 4 2, 4 2 4, sta smo igrali Bog zna. Jedno svi znamo Kostic blage veze nije imao.
A mislim da je trenutno nas najbolji veznjak, tako se isto mozes sjetiti njegovih strasnih partija, derbija,Ferencvarosa,Standarda.. ali hajd.
Taj isti Dado je nas razvalio u dresu te iste Mladosti, ali kao sto rekoh dovesti igraca koji nema mjesta u prosjecnoj ekipi i isti ce igrati za duplo manje pare od Radinovica,Secerovica.. i prodsti ga. Moze samo jedan covjek. Amar Osim!

ps. To viceprvaci,ostavite za prepucavanja. Nadam se da navijamo za isti klub, ne mogu da vjerujem da navijac Zelje moze podjebavati navijaca Zelje sa tim "viceprvak" . Te stvari bi mogla i administracija malo da proceslja, ili napravite temu prepucavanja.
Da, moje mišljenje i to je to.

A mogao je post proci i bez patetike. Izneseš šta imaš i pošteno. Al mani se patetike i pozivanja administracije. Činjenica je da smo tekme i bodove gubili na sredini terena. Ljudi nas tu rasuli. Jel Dado bio član te sredine, jest! Jel bio najlošiji, jest. Jel ja imam pravo misliti da bismo bolje prošli da je bio neki bolji veznjak, imam. Nikakvo podjebavanje nego činjenica. Falilo nam je par bodova koje smo izgubili na seljačkim tekmama gdje su nas u sredini agresijom razbili a Dado se sklanjao. Nije ga ni Amar bezveze vadio u takvim tekmama.
Tako da i ti i kolega manite se patetike, iznositi možemo mišljenja, još bolje ako su potkrepljena činjenicama i to je to.
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 4:49 pm

Izgleda da nece subasic u prvu nego juricic
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 4:50 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub jul 25, 2020 3:08 pm
Pratimosamoplave@ nemoj odgovarati na gluposti. Lik je prosle sedmice napisao da smo izgubili od Veleza jer su kasnile plate, a Stilica ismijavao poslije Banja Luke. Ovo za vicesampione ide u notes kao jos jedna urnebesna pikanterija na temi koja se zove Fk Zeljeznicar.
Ovo za Dadu klasicne nebuloze. Momak ima odlicnu sezonu. Gol na derbiju, eurogol Slobodi, asistencija u Zenici za Krpica genijalna. Par maestralnih partija ukljucujuci derbi na Hadisonu. Istina, u Mostaru i Sirokom je bio ispodprosjecan, ali je i Mesa tad lose odigrao. Prodati Dadu za 150 tisuca eura bio bi ekstra potez za klub. Igraca dovesti iz predzadnje ekipe, boriti se za titulu s njim, pa ga s 25 godina prodati. Ovo je po meni dobro uradjen posao ako se proda Sadikovic naravno, a ako ne bice on nama vazna poluga citavu sezonu narednu i standardan igrac.
Mrzio sam svakog ko te nije volio.
Da da, gluposti.
Ti nikad nisi odgovorio na činjenice koje su ti ljudi iznosili, pa ni meni par puta. Sve ti je rekla kazala, a ti nekom o glupostima pričaš Bože mili. Na tvoje gluposti si više puta dobio odgovor činjenicama i nikad nisi odgovorio i ti si našao nekom nešto pričati.

Dado nigdje nije igrao osim u Želji i to su nebuloze.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 4:56 pm

Meha87 je napisao/la:
sub jul 25, 2020 4:49 pm
Izgleda da nece subasic u prvu nego juricic
Po meni očekivano. Ja sam to očekivao u jačim tekmama jer kako sam već napisao, kaska mu defanziva i odgovornost nazad.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 5:32 pm

amar92 je napisao/la:
sub jul 25, 2020 2:42 pm
Prodati Dadu i vratiti Tomica koji je sad slobodan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto bi rekao jedan uvazeni clan foruma STOP POVRATNICIMA
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 5:36 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub jul 25, 2020 3:08 pm
Pratimosamoplave@ nemoj odgovarati na gluposti. Lik je prosle sedmice napisao da smo izgubili od Veleza jer su kasnile plate, a Stilica ismijavao poslije Banja Luke. Ovo za vicesampione ide u notes kao jos jedna urnebesna pikanterija na temi koja se zove Fk Zeljeznicar.
Ovo za Dadu klasicne nebuloze. Momak ima odlicnu sezonu. Gol na derbiju, eurogol Slobodi, asistencija u Zenici za Krpica genijalna. Par maestralnih partija ukljucujuci derbi na Hadisonu. Istina, u Mostaru i Sirokom je bio ispodprosjecan, ali je i Mesa tad lose odigrao. Prodati Dadu za 150 tisuca eura bio bi ekstra potez za klub. Igraca dovesti iz predzadnje ekipe, boriti se za titulu s njim, pa ga s 25 godina prodati. Ovo je po meni dobro uradjen posao ako se proda Sadikovic naravno, a ako ne bice on nama vazna poluga citavu sezonu narednu i standardan igrac.
Mrzio sam svakog ko te nije volio.
Vjeruj brate da ne znam ni sto pokusavam. Ali eto bar malo da ublazim, ako neko sa strane cita da ne misli da smo svi isti.
@avlami Stilica ne racunam, on je van svake konkurencije.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 6:25 pm

Bekric - Hajdarevic :ne:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 6:31 pm

Evo utakmica, naravno pod sponzorstvom medijskog partnera - Sport1.ba:

phpBB [video]
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 6:36 pm

I ne trebamo bit, ne dao Bog da smo svi kao vas par što se na prste jedne ruke možete prebrojat.

Nastavite pokušavat skrivat istinu al nemojte vi nikom pričati o nebulozama i glupostima.

Onog momka napadoše da Ermin daje pare a igrači okolo pričaju isto.
A ja se Erminu izvinjavam zbog svega izrečenog, neka te brate dok daješ, ljudina si.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 6:36 pm

Sredina nam je katastrofalna, bit će patnje protiv Veleža ...
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 50 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija