Moderator/ica: storm_raider

 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 9:04 pm

avlami97 je napisao/la:
pet jul 24, 2020 8:31 pm
Srcezelje je napisao/la:
pet jul 24, 2020 8:13 pm
avlami97 je napisao/la:
pet jul 24, 2020 7:13 pm
Moje mišljenje o Fanimu sam iznio nakon što je odigrao prvu tekmu za MDK u Mostaru protiv Veleža. Školovan i više nego dobar igrač za našu ligu.

Više me brine što ćemo u novu sezonu ući u znatno izmjenjenom sastavu u odnosu na prekinutu, kada je pitarima dodjeljena titula. U kadru više neće biti - Kjosevskog, Osmankovića, Bogičevića, Sipovića, Pavića, A. Zeca, Dž. Zajmovića, Ramovića, Dacića, Krpića. Oni su svi nastupali u netom prekinutom prvenstvu. Kada tome dodamo da se Bojo povrijedio i da ga neće vjerovatno biti cijelu polusezonu na terenu, faktički smo ostali bez 11 igrača. Valja to nadomjestiti prinovama. Uzdam se u Ermina Zeca i njegovo znanje na trerenu.

Kjosevski - Osmanković, Sipović, Bogičević, Pavić - A. Zec, Bojo, Dacić, Dž. Zajmović - Ramović - Krpić Fina ekipica. :D :D
Od tih 11,sedam njih smo jedva cekali da se rijesimo.Opey maliciozno i zlomamjerno pises moj brate.
Fulio si poentu, a ista je u autobusu igrača iz sezone u sezonu. Rečeno je da kada Amar dođe Željo više neće biti autobuska stanica. Sad ovima što su otišli dodaj ove koji su došli. Ne može insan sve pohvatati. Odi mi dođi mi.
Poenta je druze u tome da su to uglavnom uzasni igraci kojih se trebalo rijesiti,,zato ti tekst nije na mjestu.Da su dobri igraci i da su otisli,onda bi se moglo pricati o busu igraca.Ovako tome nema mjesta realno.Jer da su ostali,svi bi mi sad pricali o tome da treba da idu.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3564
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 9:16 pm

Po meni, sipovic, krpic, ramovic i pavic itekako imaju mjesta u nasem timu.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 9:17 pm

gavran je napisao/la:
pet jul 24, 2020 9:01 pm
E cuj Face i provokacija....
Sta je problem
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 9:18 pm

avlami97 je napisao/la:
pet jul 24, 2020 8:31 pm
Srcezelje je napisao/la:
pet jul 24, 2020 8:13 pm
avlami97 je napisao/la:
pet jul 24, 2020 7:13 pm
Moje mišljenje o Fanimu sam iznio nakon što je odigrao prvu tekmu za MDK u Mostaru protiv Veleža. Školovan i više nego dobar igrač za našu ligu.

Više me brine što ćemo u novu sezonu ući u znatno izmjenjenom sastavu u odnosu na prekinutu, kada je pitarima dodjeljena titula. U kadru više neće biti - Kjosevskog, Osmankovića, Bogičevića, Sipovića, Pavića, A. Zeca, Dž. Zajmovića, Ramovića, Dacića, Krpića. Oni su svi nastupali u netom prekinutom prvenstvu. Kada tome dodamo da se Bojo povrijedio i da ga neće vjerovatno biti cijelu polusezonu na terenu, faktički smo ostali bez 11 igrača. Valja to nadomjestiti prinovama. Uzdam se u Ermina Zeca i njegovo znanje na trerenu.

Kjosevski - Osmanković, Sipović, Bogičević, Pavić - A. Zec, Bojo, Dacić, Dž. Zajmović - Ramović - Krpić Fina ekipica. :D :D
Od tih 11,sedam njih smo jedva cekali da se rijesimo.Opey maliciozno i zlomamjerno pises moj brate.
Fulio si poentu, a ista je u autobusu igrača iz sezone u sezonu. Rečeno je da kada Amar dođe Željo više neće biti autobuska stanica. Sad ovima što su otišli dodaj ove koji su došli. Ne može insan sve pohvatati. Odi mi dođi mi.
Dzaba ti to njemu objasnjavas moj avlami
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 9:22 pm

mamba21 je napisao/la:
pet jul 24, 2020 8:14 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jul 24, 2020 4:57 pm
mamba21 je napisao/la:
pet jul 24, 2020 4:39 pm

Pricala je tvoja carsija da ode Jovanovic, Ikic vjerovatno. Ne valja vam prica na carsiji, nepovjerljiva je :D
U to vrijeme bili blizu odlaska.
Provjeri malonije da nemas gdje....
Sto se tice Jovanovica zahvalite se Majdi....ona ga je premuntala...
Ili je bilo ili ce biti. A ikic produzio, znaci nije bilo, a bice vjerovatno kada istekne ugovor. Zato sam ti odgovorio za mahalu. Amar ce odrediti hoce li se prodati ili ne.
Bojim se da te stvari nisu vise ni do amara.
Stara kineska poslovica kaze,kokuzu je za uhar kada mu i muha u guzicu ulpadne.....
Jedino Dado tu moze biti kljucni faktor....
Tako da cemo da vidimo....
Konji su na livadi.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 9:35 pm

AdmirA je napisao/la:
pet jul 24, 2020 8:10 pm
Dolazi krilo navodno..
Zna li se koje je farbe je li gavranovo???
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 9:46 pm

avlami97 je napisao/la:
pet jul 24, 2020 8:11 pm
Još 38 dana do početka gradnje juga. Bageri na Grbavici. Obećala Uprava.
:baklja: :baklja: :baklja:
Jedva čekam!
Odvrojavam.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 9:47 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
pet jul 24, 2020 9:35 pm
AdmirA je napisao/la:
pet jul 24, 2020 8:10 pm
Dolazi krilo navodno..
Zna li se koje je farbe je li gavranovo???
Bit će da je Francuz :kafa:
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 9:53 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 24, 2020 9:47 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
pet jul 24, 2020 9:35 pm
AdmirA je napisao/la:
pet jul 24, 2020 8:10 pm
Dolazi krilo navodno..
Zna li se koje je farbe je li gavranovo???
Bit će da je Francuz :kafa:
Ma neka je nijemac samo da je crn jer nam fali crnaca
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 10:03 pm

Nemere ako nije bosnjak
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 10:04 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jul 24, 2020 10:03 pm
Nemere ako nije bosnjak
Ma samo da je Bosnjak bez toga nema mu ni pric
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 10:12 pm

Durgo je napisao/la:
pet jul 24, 2020 9:16 pm
Po meni, sipovic, krpic, ramovic i pavic itekako imaju mjesta u nasem timu.
Sipovic i Krpic itekako imaju. Krpica bih iskreno potpisao sad da opet vidim kod nas. Uvijek 1000% bez obzira na sve. Iskren, kad je postao kapiten nije mi se svidio taj potez ali je momak itekako opravdao.
Sipovic je solidan igrac, nista specijalno ali dovoljno dobar za nas. Uz to je Zeljovac i zo naravno cijenim.

Ramovic ruku na srce je obecavao, ima on potencijal ali pogotovo nakon ozljede meni licno nije bio za nas. Toplo, hladno i ono najgore meni je to djelovalo sve preko one stvari. Znam da je kao i Enes nas, ali za razliku od Enesa nije pokazivao neku srcanost.

Pavic je po meni igrac koji nikad nije trebao u Zelju doci. Konstantno medju najgorim na terenu. Ofanzivno nit zna ubaciti, nit zna otvoriti prostor ko muha bez glave. U odbrani vazda bi isao s vanjske strane na protivnika. To mi nikako ne ulazi u glavu da ti kao profesionalni igrac ne znas osnovnu stvar. Ruku na srce imao je cesto i Bogija pored sebe pa je to olaksavajuca okolnost u smislu da nije uvijek njegova krivica. Sve u svemu po meni bas losa varijanta. Tragicnije je samo sto mu je back-up Srdjan, pa je manje zlo.

Generalno u zadnjih 6-7 godina je prometno i logicno je da ima gresaka. Pogotovo jer mi nemamo razvijen skauting i igraci se cesto dovode na preporuke. Ipak ruku na srce manje je kriticnih igraca od povratka Amara. Ja bih istakao Bajica. Dok si u proslosti imao Elsnera, Pozdera i Đermanovica. Neki bi dodali i Mehremica no zbog karijere nakon odlaska je to suludo. Covjek igra u solidnim ligama skoro pa redovno. U Ukrajini je cak u dva navrata bio u timu kola sto nije mala stvar. Mislim da je taj momak samo podlegao pritisku, jer smo mi stoka od ljudi. Kad uz to dodas da je sa njim na strani igrao Bogi ne mozes ga okarakterisati kao promasajem.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 10:31 pm

phpBB [video]

E cuj ne zna centrirati....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 10:43 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jul 24, 2020 10:31 pm
phpBB [video]

E cuj ne zna centrirati....
vala bas steta velika sto ode njega bi Keme mi je bas zao.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 10:51 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jul 24, 2020 10:31 pm
phpBB [video]

E cuj ne zna centrirati....
Ne zna, 5 asistencija za dvije godine a napadacu ti igra glavom najjaci atribut.
U segmentu crossing na tri mjesta kad je centrirao bira pogresnog igraca. Najbolje vidljivo na isjecku sa Tuzla Cityem.


+ovo mu je kao CV ne bil nasao klub. Pa i moj da pogledas kontao bi brat bratu da sam za 1.ligu FBIH, a ono u stvarnosti lik s 25kila viska i 3 kutije dnevno crvenog makija dnevno.

Pogledaj kako je to Kvesic radio, i nije mu za jedan ubacaj kako treba trebalo 38 pokusaja po utakmici. Ali posto ti svakako branis sve sto ima veze s Misimovicem, oa makar to i govno bilo, nisi bas ni relevantan.


Usput pregledaj malo pitarske forume tj "carsiju" pa koju insajdersku baci ;)
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 11:15 pm

Bjezi Bozo neozbiljan si majke mi....
A na pitarske forume ne idem jer boli kita za njima,sto ocigledno nije slucaj kod tebe......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 24, 2020 11:39 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jul 24, 2020 10:12 pm
Durgo je napisao/la:
pet jul 24, 2020 9:16 pm
Po meni, sipovic, krpic, ramovic i pavic itekako imaju mjesta u nasem timu.
Sipovic i Krpic itekako imaju. Krpica bih iskreno potpisao sad da opet vidim kod nas. Uvijek 1000% bez obzira na sve. Iskren, kad je postao kapiten nije mi se svidio taj potez ali je momak itekako opravdao.
Sipovic je solidan igrac, nista specijalno ali dovoljno dobar za nas. Uz to je Zeljovac i zo naravno cijenim.

Ramovic ruku na srce je obecavao, ima on potencijal ali pogotovo nakon ozljede meni licno nije bio za nas. Toplo, hladno i ono najgore meni je to djelovalo sve preko one stvari. Znam da je kao i Enes nas, ali za razliku od Enesa nije pokazivao neku srcanost.

Pavic je po meni igrac koji nikad nije trebao u Zelju doci. Konstantno medju najgorim na terenu. Ofanzivno nit zna ubaciti, nit zna otvoriti prostor ko muha bez glave. U odbrani vazda bi isao s vanjske strane na protivnika. To mi nikako ne ulazi u glavu da ti kao profesionalni igrac ne znas osnovnu stvar. Ruku na srce imao je cesto i Bogija pored sebe pa je to olaksavajuca okolnost u smislu da nije uvijek njegova krivica. Sve u svemu po meni bas losa varijanta. Tragicnije je samo sto mu je back-up Srdjan, pa je manje zlo.

Generalno u zadnjih 6-7 godina je prometno i logicno je da ima gresaka. Pogotovo jer mi nemamo razvijen skauting i igraci se cesto dovode na preporuke. Ipak ruku na srce manje je kriticnih igraca od povratka Amara. Ja bih istakao Bajica. Dok si u proslosti imao Elsnera, Pozdera i Đermanovica. Neki bi dodali i Mehremica no zbog karijere nakon odlaska je to suludo. Covjek igra u solidnim ligama skoro pa redovno. U Ukrajini je cak u dva navrata bio u timu kola sto nije mala stvar. Mislim da je taj momak samo podlegao pritisku, jer smo mi stoka od ljudi. Kad uz to dodas da je sa njim na strani igrao Bogi ne mozes ga okarakterisati kao promasajem.
Sa par stvari se ne slazem u ovom postu, odnosno sa dijelom o Pavicu. Mislim da je dobar igrac. Sa dijelom gdje smo "mi stoka od ljudi" se definitivno slazem. Mnogi su podlegli pritisku, ne samo Merhemic. Mnogi treneri, a ne igraci... nazalost, nazalost, nazalost.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 12:35 am

Durgo je napisao/la:
pet jul 24, 2020 9:16 pm
Po meni, sipovic, krpic, ramovic i pavic itekako imaju mjesta u nasem timu.
Sigurno da su dobri igraci.
Prva dvojica su iskazala zelju da idu, a klub je uzeo fin novac za igrace koji nisu mladi.
Ramovic je trazio previse.
Pavic je solidan bek koji je imao platu sedam hiljada. Meni nije za te plate.
Objektivno, njih cetvoricu nismo mogli sacuvati.
Treba nam jedan brzi igrac. Nadam se da ce doci.
Ako bi volio da se neko proda i zaradi nesto iz ove ekipe onda bi to bio Sadikovic. Pravi Zeljovac i momak prema kome je dosta nepravde ucinjeno, a igra dobar fudbal. Kod one neznalice slovenske mu je ponudjeno da bude peti stoper, a ispred njega u vezi zvijezda je bio blentavi Ugljesa, a projekat se pravio s Hervasom. Nije lajao nikada i vratio se tezim putem u klub koji voli. Hadzici opcenito vole Zeljeznicar. Jedino sto ce biti problem prvo kolo bez Alispahica i Boje, ali eto ima Hajdar, Jamak, Bekric...
Para nemamo, ne treba se puno nadati nekim pojacanjima, to nije nista novo :(
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 8:19 am

Od pojacanja jedan ili dva krilna igraca. Ostalo smo dobro popunjeni.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 25, 2020 8:42 am

Mislim da bi mogao vratiti Amar i Osmanovica ako ode Dado. Nazalost nismo u situaciji da odbijamo glat ponude. Volio bi i zbog Dade da ode. Nek momak ode vani okusa se u jacoj ligi. Nadam se da ce Amar ako ne vrati Dzenu, koji je slican Dadi, nafatat nekoga ako uopste misli da mu treba.
Sta nam je sa juniorima. Vidim Jolda polozio profi. Ima li sanse za LP da upadnemo?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], salle86 i 176 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija