Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 18, 2020 10:54 pm

Durgo je napisao/la:
sub jul 18, 2020 10:20 pm
ermin ce biti nase najvece pojacanje kada se vrati, a hoce...

Stila na stranu, ali za sve ostale je on tito, ne mogu mu pera odbiti...

Mogu samo jos reci, da mi se alispahic pravo svidja, bas dugoooo nismo imali takvog igraca na toj poziciji... mislim da ce sa stilom napraviti lom ove godine
nije ti Alispahić igrao danas..
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 18, 2020 10:57 pm

Ne znam sto su svi navalili da Zec igra prijateljske? I da nije imao povrede njega nemas sta testirati, zna se koliko moze kad je zdrav i spreman. Ako nije 100% zasto rizikovati u pripremnim utakmicama?
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 18, 2020 11:17 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 18, 2020 9:01 pm
pintol_TM87 je napisao/la:
sub jul 18, 2020 8:02 pm

da se samo citiram 4.Marta se spekulisalo o vracanju Ermina...prodjose tri i pol mjeseca tu je on al vise ni vaterpolo ne igra..
Stvarno tolika pauza zbog korone još i ova normalna i lik nije u stanju prijateljsku igrati. Ne znam već sam sve rekao i prestalo me ljutiti ovo oko njeg.
ne znam vise sta hoces da kazes sa tom pricom, kontstantno pljujes po njemu. Nije imao slomljen nokat da se oporavi, niti neku glupu povredu kao taj sa tvog avatara svakog malo. Imao je nezgodnu povredu i jedino cemu se mozemo nadati je da je nece obnoviti, a bice spreman ubrzo i pomoci ce nam u osvajanju titule, siguran sam.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 18, 2020 11:30 pm

Durgo je napisao/la:
sub jul 18, 2020 10:20 pm
ermin ce biti nase najvece pojacanje kada se vrati, a hoce...

Stila na stranu, ali za sve ostale je on tito, ne mogu mu pera odbiti...

Mogu samo jos reci, da mi se alispahic pravo svidja, bas dugoooo nismo imali takvog igraca na toj poziciji... mislim da ce sa stilom napraviti lom ove godine
Stila sto ima u lijevoj nozi, Ermin ne moze ni na Playstationu. Odlican je igrac, kada moze vjerovatno nakon Stile najbolji, ali i to sto je sklon povredama je razlog sto nije napravio ni upola koliko je Semir. A i to je kvalitet.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 18, 2020 11:48 pm

Koliko je Semir Stilic klasa za ovu ligu tako je i Aleksandar Jovanovic..boljeg stopera uz Darka Lazica nisam vidio odavno na nasim terenima
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 18, 2020 11:58 pm

Ermin Zec je od dolaska u naš klub odigrao samo dvije utakmice po 90 minuta i to u Mostaru protiv Veleža 1:1 i u BL protiv Borca kada smo zijanili 3:0. Ukupno je upisao 17 nastupa i ima na svom kontu 5 golova i 5 asistencija. Na terenu je proveo ukupno 926 minuta. Od dolaska u Želju, odigrali smo 36 prvenstvenih i 3 kup utakmice. U kupu nije odigrao ni jedan minut.

Svojih 5 golova je postigao protiv MDK, GOŠKa, Čelika i Tuzle u pretprošloj sezoni i ubilježio dvije asistencije protiv Tuzle. Svoj peti gol je postiigao u prošloj sezoni protiv Širokog u Širokom (3:3) kada je ubilježio i jednu asistenciju. Također je asistirao i protiv Čelika u Zenici (0:2) i Sarajeva na Grbavici (5:2).

To je to od Ermina za sada. Je li opravdao platu, procijenite sami.?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 12:08 am

ubaceni element je napisao/la:
sub jul 18, 2020 10:57 pm
Ne znam sto su svi navalili da Zec igra prijateljske? I da nije imao povrede njega nemas sta testirati, zna se koliko moze kad je zdrav i spreman. Ako nije 100% zasto rizikovati u pripremnim utakmicama?
Aha Zec igra sam za sebe, ne igra za tim? Dobro nisam znao to...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 12:10 am

avlami97 je napisao/la:
sub jul 18, 2020 11:58 pm
Ermin Zec je od dolaska u naš klub odigrao samo dvije utakmice po 90 minuta i to u Mostaru protiv Veleža 1:1 i u BL protiv Borca kada smo zijanili 3:0. Ukupno je upisao 17 nastupa i ima na svom kontu 5 golova i 5 asistencija. Na terenu je proveo ukupno 926 minuta. Od dolaska u Želju, odigrali smo 36 prvenstvenih i 3 kup utakmice. U kupu nije odigrao ni jedan minut.

Svojih 5 golova je postigao protiv MDK, GOŠKa, Čelika i Tuzle u pretprošloj sezoni i ubilježio dvije asistencije protiv Tuzle. Svoj peti gol je postiigao u prošloj sezoni protiv Širokog u Širokom (3:3) kada je ubilježio i jednu asistenciju. Također je asistirao i protiv Čelika u Zenici (0:2) i Sarajeva na Grbavici (5:2).

To je to od Ermina za sada. Je li opravdao platu, procijenite sami.?
Takav igrac nije jeftin. Pretpostavljam da mu plata nije ispod 6000 BAM. Zeljine pare odose u nepovrat.

Sretan rodjendan gospodinu Amaru Osimu sa zeljom da bude odgovoran za sve dobro i lose sto je uradio Zeljeznicaru. Ukljucujuci i sumnjivi transfer novca u slucaju Bekric.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1818
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 12:38 am

Jest ružna atmosfera na forumu, kad god neko proba nešto pozitivno, optimistično napisati dođe pet ljudi da popljuje i ismije to istovremeno.
Sve sami stručnjaci i po pitanju vođenja kluba i financija, a što se tiče fudbalskog znanja ni Ivica im nije ravan.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 12:48 am

Miličević za kratko vrijeme po meni extra.
Blaževič mora ispred Siniše. Ako ne dođe krilo za prvih 11, onda Subašić je top.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 1:40 am

BHDragons je napisao/la:
ned jul 19, 2020 12:08 am
ubaceni element je napisao/la:
sub jul 18, 2020 10:57 pm
Ne znam sto su svi navalili da Zec igra prijateljske? I da nije imao povrede njega nemas sta testirati, zna se koliko moze kad je zdrav i spreman. Ako nije 100% zasto rizikovati u pripremnim utakmicama?
Aha Zec igra sam za sebe, ne igra za tim? Dobro nisam znao to...
Po logici idola, Štila bi trebao samo derbije igrati. Lol
 
santakuruz
Postovi: 393
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 2:35 am

ubaceni element je napisao/la:Ne znam sto su svi navalili da Zec igra prijateljske? I da nije imao povrede njega nemas sta testirati, zna se koliko moze kad je zdrav i spreman. Ako nije 100% zasto rizikovati u pripremnim utakmicama?
Neku noc PSG-Beveren, prijateljska. Igrali samo drugo poluvrijeme, ovi iz prvog tima kazu da su provjereni, sta ih imas testirati. Igrale u drugom samo rezerve mada se ni njima nije igralo jer su ovi iz prve vec provjereni, nema prostora.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
kemo
Postovi: 200
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Lokacija: Jugozapad
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 2:42 am

Amar927 je napisao/la:
sub jul 18, 2020 11:48 pm
Koliko je Semir Stilic klasa za ovu ligu tako je i Aleksandar Jovanovic..boljeg stopera uz Darka Lazica nisam vidio odavno na nasim terenima
hahahahahahhahaha graovac kriket igra
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 5:34 am

Cudi me samo da niko,ama bas niko ne komentarise zecovu platu,a ne tako davno Vranjeseva plata je bila problem.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 5:37 am

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sub jul 18, 2020 11:17 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 18, 2020 9:01 pm
pintol_TM87 je napisao/la:
sub jul 18, 2020 8:02 pm

da se samo citiram 4.Marta se spekulisalo o vracanju Ermina...prodjose tri i pol mjeseca tu je on al vise ni vaterpolo ne igra..
Stvarno tolika pauza zbog korone još i ova normalna i lik nije u stanju prijateljsku igrati. Ne znam već sam sve rekao i prestalo me ljutiti ovo oko njeg.
ne znam vise sta hoces da kazes sa tom pricom, kontstantno pljujes po njemu. Nije imao slomljen nokat da se oporavi, niti neku glupu povredu kao taj sa tvog avatara svakog malo. Imao je nezgodnu povredu i jedino cemu se mozemo nadati je da je nece obnoviti, a bice spreman ubrzo i pomoci ce nam u osvajanju titule, siguran sam.
Ako prije toga pristane na smanjenje plate....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 9:53 am

Ma boli ga taj misic jos uvijek, trenira pomalo, ali bol je tu
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 10:15 am

Standardno, sta kaze cim ozbiljniji protivnik odmah problemi hahahaha
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 10:20 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned jul 19, 2020 5:34 am
Cudi me samo da niko,ama bas niko ne komentarise zecovu platu,a ne tako davno Vranjeseva plata je bila problem.....
Tad je Vranjesova bila samo jedna u nizu i kap koja je prelila casu. Do tad smo onako placali:Halvadzica,Mailsona,Djermanovica,Toskasa,Secerovica,Crnova...
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 10:22 am

Durgo je napisao/la:
sub jul 18, 2020 10:43 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 18, 2020 10:42 pm
Durgo je napisao/la:
sub jul 18, 2020 10:20 pm
ermin ce biti nase najvece pojacanje kada se vrati, a hoce...

Stila na stranu, ali za sve ostale je on tito, ne mogu mu pera odbiti...

Mogu samo jos reci, da mi se alispahic pravo svidja, bas dugoooo nismo imali takvog igraca na toj poziciji... mislim da ce sa stilom napraviti lom ove godine
Jel se šališ?
Ne salim, sto?
Zato što se ovakva priča ponavlja evo otkako je došao. Jel teško shvatiti da je lik propao, da ne može uvezati dvije tekme. Čovjek je sam sebe uništio pijančenjem. Kod nas je od zime 2018/2019 a prije toga pola godine nigdje nije ni igrao ni trenirao. To znači da evo 2 godine nije valjano igrao. I opet se priča Ermin će bit najbolji igrač kad se oporavi? Na osnovu čega se to govori? Na osnovu neke prijašnje karijere? Meni je ova priča u rangu, Messi će kod nas bit najbolji, samo da dođe.

Čovjek je imao tretman kakav niko nije. De nemoj igrat ovi krkani, čuvaj Ermina. De nemoj igrat protiv ovih klizav teren, de nemoj ovdje jer je suh teren. Kako bola da se spremi onda ako ne igra, kako? Onda dođe meč i malo jači duel ga pošalje na evo godišnju pauzu.

A gdje su naslovi ja spreman, Ermin ful spreman. Da se nije to opet povrijedio?

Pri tome nije jeftin uopće. Na Vranješa se skakalo, sralo a sad se Ermin opravdava. A valjanog razloga ne vidim, apsolutno ne vidim. I malo je glupo prema Štili da se njegov profi odnos i zasluga na terenu stavlja iza nečeg šta bi bilo da bi bilo i iza takvog neprofesionalnog odnosa.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 19, 2020 10:24 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 19, 2020 10:20 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned jul 19, 2020 5:34 am
Cudi me samo da niko,ama bas niko ne komentarise zecovu platu,a ne tako davno Vranjeseva plata je bila problem.....
Tad je Vranjesova bila samo jedna u nizu i kap koja je prelila casu. Do tad smo onako placali:Halvadzica,Mailsona,Djermanovica,Toskasa,Secerovica,Crnova...
Sad plačamo Bekriju, Jamaka, Kosorića, Stanu, obeštečenje za Mujezinovića, Ermina ali čuo sam on igra za 5 stoja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot], igla, Maestro_1921 i 73 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija