Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 4:35 pm

Skoro se desio slučaj "licenca", tako da :kafa:
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 4:56 pm

Dosao Vico, dosao Mtel...
Savez leglo kriminala...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 5:12 pm

Ako ne bude mogućnost pay per view ili nešto slično nek se gone u pm, još samo treba da preko streama pratim ovu sezonu
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 5:18 pm

Durgo je napisao/la:
čet jul 16, 2020 4:56 pm
Dosao Vico, dosao Mtel...
Savez leglo kriminala...
Sta je reć?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 6:03 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jul 16, 2020 4:20 pm
santakuruz je napisao/la:
čet jul 16, 2020 3:16 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
Treba brinuti za sve, ali u ovaj nemamo sta sumnjati dokazano nam je vise puta.
Za fukcionisanje kluba, sportski segment je manje bitan od operativnog poslovanja. Ako je klub zdrav, stabilan, samoodrziv, rezultati ce kad-tad doci jer samo trebas promijeniti trenera i sportskog direktora. Ako klub ima samo sportski segment, bez ostalih stvari koje su temelj poslovanja, taj klub se gasi kad-tad jer u jednom trenutku nemas vise iz cega crpiti sredstva za "sportski segment". Imas kucu kojoj krov prokisnjava ali ti pravis sminka fasadu i stavljas inoxnu ogradu.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Nekad sam i ja bio pristalica te ideje, "klub ce izgraditi tim" . To ne uspijeva ni uredjenijim zemljama, za tim je potrebno puno vise od novca.
Imas MDK,Tuzlu,Borac,Sarajevo,Zrinski koji imaju uredjeniji (vise para), ali nesto ne vidim da su bolji od nas na terenu. Svi oni vise mogu ponuditi igracima nego mi.
Imas van BiH primjere Rome,Arsenala ljudi su zaradili milione i milione, ali dzabe ili sad najsvjeziji primjer Liverpula koji je bogat klub. Ima sve sto treba klub na svjetskom nivou,ali do dolaska Klopa blago receno smijesni su bili. Trenera,igraca,miliona,sponzora... alii dzaba bez trenera sve talasika.
A i mi smo ti primjer, kao nekad sve funkcionisalo a na terenu rastimani orkestar.
Meni je uvijek interesantan nacin razmisljanja u Bosni i Hercegovini, generalno na Balkanu. Mi smo od te ideje "klub ce izgraditi tim", dosli do 2 druga mjesta i jednog Kupa. Pored toga je napravljena Istocna tribina, obnoljene stolice na Sjeveru, Zapad citav renoviran, plus je moderan teren postavljen. Da ne spominjem zakonsko poslovanje, generalnog sponzora, Umbro i ostale stvari. Dosta dobro ovo sve zvuci. Sad cemo da vidimo sta cemo da uradimo od devize "tim ce izgraditi klub". Do sada infrastrukturalno nista. Da se vratim na Bosnu i Hercegovinu, generalno na Balkan - sa razlogom smo tu gdje jesmo, a sve je do nas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 6:33 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 16, 2020 5:18 pm
Durgo je napisao/la:
čet jul 16, 2020 4:56 pm
Dosao Vico, dosao Mtel...
Savez leglo kriminala...
Sta je reć?
https://www.klix.ba/sport/nogomet/sutra ... /200716113
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
santakuruz
Postovi: 389
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 6:38 pm

Nije stvar u parama nego u organizaciji, funkcionisanju kluba. Eto imas nekoliko primjera gdje klubovi imaju para ali nemaju rezultata ali imas li ijedan primjer kluba koji nema para, koji je rasulo organizacijski a da ostvaruje rezultate? E mi smo u toj situaciji sad. To moze biti neki instant rezultat ali dugorocno nemas temelja za iskorak bilo kakve vrste. I taj scenario smo vec gledali.
Druga stvar je sto mi nismo imali rezultate jer smo krajnje sumnjivo ostali bez barem jedne titule. Ubijedjen sam da tu svoje prste imali pojedini igraci koji su radili za necije interese.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 7:02 pm

Zar mtel ne drzi arenusport?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 7:08 pm

AsharaK je napisao/la:
čet jul 16, 2020 7:02 pm
Zar mtel ne drzi arenusport?
Valjda, što bi značilo vjerovatno da bi Arena prenosila utakmice.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 7:28 pm

santakuruz je napisao/la:
čet jul 16, 2020 3:20 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 16, 2020 12:39 pm


I ja isto, jer kažu da igrači nekad slabije igraju ako nemaju platu. Ne znam jel tačno. Meščini pominje se Velež neki i to...
Prica se bilo vrijeme kad je sve uredu bilo, plate,prijave,bonovi za topli...
Ali atmosfera u ekipi nikad gora,igraci se tukli sa trenerom, juniori trcali krugove u Antaliji, titule se gubile filmskim scenarijima..
Daj Boze da su protiv Veleza igrali lose zbog plata. Dominirali su nasi momci 90 minuta tu utakmica, ali to je jedna od onih utakmica kad nece u gol.
Igraci koji su tad bili problem, koji su rusili iznutra, sad bivaju nagradjeni ugovorima.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Prica za malu djecu. Ne mozete u sve povjerovati..
Ne mogu : Jahic,Bekric,Stanic,Jamak,Svraka,Adilovic,Hasanovic,Mulalic,Dogan,Sadikovic,Guso,Hasagic,Dzelo,Buki, ma da ne nabrajam dalje. Islo se do tog da je i Sehic i Zvjezdan Misimovic neprijatelj kluba jer su podrzali Vecu zbog onog alkohola. Ispala Melisa zastitnica kluba.
Iskreno Bekrica i ostale je neobicno i neprirodno gledati u drugim klubovima. Oni su imali muda jer njima nesto ovaj klub znaci, i pricali su. Ne opravdam njihove postupke, sutra da neko dodje u firmu u kojoj si ti 20 godina i pocne ti pricati kako treba raditi... i ko se god suprostavi, zna se sta ga ceka. Ja to ne bih mogao gledati.
Dalje, oni nisu i nece biti neprijatelji kluba, kako da ja lose gledam na Biscevica,Gredica,Jahica, Jahic zabio vise golova od Nikolica,Kajkuta,Pozdera,Djermanovica i oni gospoda a on papak neprijatelj.
Ja to ne mogu, ne mogu zaboraviti majstorije Bekrica,Zebe,Jamaka, koje smo i na svojoj kozi nazalost osjetili.. da ne duzim.
Otvorite oci !
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 7:32 pm

Sta mahala kaze da nam su crna krila otpala je li istina ili je neko lupio???
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 7:59 pm

storm_raider je napisao/la:
čet jul 16, 2020 6:03 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jul 16, 2020 4:20 pm
santakuruz je napisao/la:
čet jul 16, 2020 3:16 pm
Za fukcionisanje kluba, sportski segment je manje bitan od operativnog poslovanja. Ako je klub zdrav, stabilan, samoodrziv, rezultati ce kad-tad doci jer samo trebas promijeniti trenera i sportskog direktora. Ako klub ima samo sportski segment, bez ostalih stvari koje su temelj poslovanja, taj klub se gasi kad-tad jer u jednom trenutku nemas vise iz cega crpiti sredstva za "sportski segment". Imas kucu kojoj krov prokisnjava ali ti pravis sminka fasadu i stavljas inoxnu ogradu.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Nekad sam i ja bio pristalica te ideje, "klub ce izgraditi tim" . To ne uspijeva ni uredjenijim zemljama, za tim je potrebno puno vise od novca.
Imas MDK,Tuzlu,Borac,Sarajevo,Zrinski koji imaju uredjeniji (vise para), ali nesto ne vidim da su bolji od nas na terenu. Svi oni vise mogu ponuditi igracima nego mi.
Imas van BiH primjere Rome,Arsenala ljudi su zaradili milione i milione, ali dzabe ili sad najsvjeziji primjer Liverpula koji je bogat klub. Ima sve sto treba klub na svjetskom nivou,ali do dolaska Klopa blago receno smijesni su bili. Trenera,igraca,miliona,sponzora... alii dzaba bez trenera sve talasika.
A i mi smo ti primjer, kao nekad sve funkcionisalo a na terenu rastimani orkestar.
Meni je uvijek interesantan nacin razmisljanja u Bosni i Hercegovini, generalno na Balkanu. Mi smo od te ideje "klub ce izgraditi tim", dosli do 2 druga mjesta i jednog Kupa. Pored toga je napravljena Istocna tribina, obnoljene stolice na Sjeveru, Zapad citav renoviran, plus je moderan teren postavljen. Da ne spominjem zakonsko poslovanje, generalnog sponzora, Umbro i ostale stvari. Dosta dobro ovo sve zvuci. Sad cemo da vidimo sta cemo da uradimo od devize "tim ce izgraditi klub". Do sada infrastrukturalno nista. Da se vratim na Bosnu i Hercegovinu, generalno na Balkan - sa razlogom smo tu gdje jesmo, a sve je do nas.
U BiH mene samo izbaca iz takta sto se sve povrsno gleda. Necemo tako i sa jedne strane ima i druga strana.
U svemu tome je pozitivno infrastruktura. I nije bas da ova uprava nije makla.sa.mrtve tacke, krov! Onaj od prosle uprave se montirao u Turskoj i nikad prema vamo nije krenuo. Macron ovi kazu da smo bolje prosli nego sa Umbrom...
Prosla uprava je sjela na par miliona,hladno je bez 1km pozajmice,kredita mogla da dovede 13 igraca i isto toliko otpusti. Cilj opravdava sredstvo, u istoj sezoni krece "Evropska Grbavica". Sve vrh, do kraja kad nas Celik razvali. Ljeto dolazi, Mulalic idiot ispada najblaze receno, pazi sad Edis Mulalc egoista, los trener.. okej prihvatili smo to. Edis Mulalic da je trebao domar Zelji on bi to bio, toliko mu je ego bio bitan,kasnije pokazao da je i dobar trener. Mi ostali bez Evrope.
Idemo nove metode, sve sto smo radili do sad 20 godina i svako ko je radio, blago receno neprijatelj kluba. Sve iz nova ! Rezultati toga pokazuju vec prvi mjesec sezone, svi su otjerani. Dolazi Kostic koji na prvom treningu vidi problem u navijacima, mi osvojili titula more, navijaci su bili tu. Odmah prepoznaje problem u Stanicu,Bogicevicu,Veci,Bekricu.. cudno
Najvise mi je zao Dejana Nikolica, koji je ni kriv ni duzan iznio sav teret.
Dolazi Petrovic, i sve suspendovane vraca. On malo ima pameti zna sta je potrebno,kasnije je sam zakuhao sa Jahicem,Bekricem bespotrebno. I znas sta je dalje bilo. Dalje navodno financijski smo stabilni, gradimo tribine, ali posudjujemo vec pare.
Sreca Evropa se igrala, igrali je sa Stevom Nikolicem u napadu. Tzv.gospodun fula prazan gol u Svedskoj i na Grbavici protiv Goska. Adzem je preuzeo vratio Zelji nekadasnji sjaj, euforija sve Zeba igra konstantno, Bekrica nije smio ni pomisliti vratiti znamo svi zasto.
Te zime hampa Stanic,Bekric oslobodili se neprijatelja kluba konacno. Dolaze oni koji ga vole,Papac,Mehremic,Vranjes.. mi pusimo titulu i to kako udje protiv nas najveci neprijatelj i namjesti tri gola svojoj ekipi u 5 minuta. Muk. Krivci Zeba i Adzem.
Adzem proglasen psihijatrijskim slucajem, i smjenjen je. Eh onda dolazi gosppdin Boba Krcmarevic, hladni uzme kes gospodin, vidio nemacZeljo prostora za uvaljivanje igraca. Odovic zrtveno janje i pet poraza te jeseni,place se za upravom koja ostaje duzna igracima dvije plate koje su poprilicno ogromne. Jer su fantasticno poslovali sa 20.000 km...
Ti isti ljudi su dosli na pozamasne pare za nase uslove i sjebali ih, zaratili smo sa svima. Potrosili para i para na dva druga mjesta, sezonu bez evrope i pola sezone u kojoi smo oborili klupski rekord sa sest poraza u nizu. Sa ekonomske strane moralp je bolje, Amar je sa smijesnim sastavom koji je kostao duplo manje nego onaj na proljece rezultataki izborio Evropu i igrao bolje.
Doveli generalnog, poslujemo isto kao i bez generalnog. Toliko o tome, kapu skidam za istok. Ostalo smijesno,ovo nije nicija privatna firma ovo je klub koji zivi 100 godina, i ne mogu ljudi koji su se zadrzali 2 godine pljuvati po prethodnih 98.
Morami malo siru sliku gledati,a ne onako drugo mjesto,kup.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 8:07 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
čet jul 16, 2020 7:32 pm
Sta mahala kaze da nam su crna krila otpala je li istina ili je neko lupio???
F5,baci je Amare da izginemo
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 8:07 pm

Koliko laži i ono bi nekom oči otvaralo.

Imadoh smo titule u nizu, duple krune pa nakon toga stečaj nam zakuca na vrata. Što li tim nije tad izgradio klub?

Kad smo se već složili da prošli nisu znali na terenu, zašto se isto 2.mjesto ovim smatra uspjeh? Zašto se dugovanja od 2 miliona za godinu predstavljaju uspješno i pomicanje s tačke.

Da rezimiramo. Rezultatski za ovaj period nismo napredovali. Klub lošije posluje i u slabijoj je situaciji nego prije. Znači NEMA NAPREDKA nigdje.

Djabaj ti je lagat nemoj se gubit.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 8:12 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 16, 2020 8:07 pm
Koliko laži i ono bi nekom oči otvaralo.

Imadoh smo titule u nizu, duple krune pa nakon toga stečaj nam zakuca na vrata. Što li tim nije tad izgradio klub?

Kad smo se već složili da prošli nisu znali na terenu, zašto se isto 2.mjesto ovim smatra uspjeh? Zašto se dugovanja od 2 miliona za godinu predstavljaju uspješno i pomicanje s tačke.

Da rezimiramo. Rezultatski za ovaj period nismo napredovali. Klub lošije posluje i u slabijoj je situaciji nego prije. Znači NEMA NAPREDKA nigdje.

Djabaj ti je lagat nemoj se gubit.
Stecaj ? Kakav stecaj ?
Ko smatra uspjehom? Sezona je prekinuta..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 8:13 pm

Izvinjavam se za ovaj izelt 8 mjeseci, i 1BAM to je bio sarkazam zbog pojedinaca na ovom forumu.
ps.admin nemoj brisati , posto nemmam tamo akaunt, Bezideja glup si ko *****.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 8:18 pm

Javna tajna da je Dado golom protiv Lovćena spasio nas haman od stečaja, odnosno dao nam vremena...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 8:27 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jul 16, 2020 8:12 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 16, 2020 8:07 pm
Koliko laži i ono bi nekom oči otvaralo.

Imadoh smo titule u nizu, duple krune pa nakon toga stečaj nam zakuca na vrata. Što li tim nije tad izgradio klub?

Kad smo se već složili da prošli nisu znali na terenu, zašto se isto 2.mjesto ovim smatra uspjeh? Zašto se dugovanja od 2 miliona za godinu predstavljaju uspješno i pomicanje s tačke.

Da rezimiramo. Rezultatski za ovaj period nismo napredovali. Klub lošije posluje i u slabijoj je situaciji nego prije. Znači NEMA NAPREDKA nigdje.

Djabaj ti je lagat nemoj se gubit.
Stecaj ? Kakav stecaj ?
Ko smatra uspjehom? Sezona je prekinuta..
Ma vi smatrate, iz kluba smatraju a to je zvanični stav, nisam vidio da si rekao da se ne slažeš s tim.
Nisam izmislio ***** ga ja. Ne bavim se tim poslom :D

Što se tiče stečaja, ne bih da ponavljam već dobro utvrđeno gradivo i da govorim u kakvom je stanju klub bio poslije titula: dugovi ogromni, računi blokirani itd. Ako nisi mogao primiti pare od transfera na račun kluba nego moralo ići na privatni, šta je to nego predstečajno stanje. Poslije toga su uprave polako ispravljali greške, potpisivali reprogram, vračali dugove da bi ovi opet za godinu povečali. Al nadat se da više neće napredovati u tom segmentu.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 8:34 pm

gavran je napisao/la:
čet jul 16, 2020 8:07 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
čet jul 16, 2020 7:32 pm
Sta mahala kaze da nam su crna krila otpala je li istina ili je neko lupio???
F5,baci je Amare da izginemo
F5 ili F5x2
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 16, 2020 8:39 pm

mamba21 je napisao/la:
čet jul 16, 2020 8:34 pm
gavran je napisao/la:
čet jul 16, 2020 8:07 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
čet jul 16, 2020 7:32 pm
Sta mahala kaze da nam su crna krila otpala je li istina ili je neko lupio???
F5,baci je Amare da izginemo
F5 ili F5x2
Haj što mi smrtnici još uvijek vjerujemo Gavranu ali zašto ti vjeruješ ovom Fazliji? :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], black64, dzulijano_pike, Google [Bot], kvalitet, salle86 i 111 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija