Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 09, 2020 10:21 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
čet jul 09, 2020 10:19 pm
Mehic u Igman na posudbu
Pa to je to. Dovedeš mladog i talentovanog Bekrića, veliki potencijal, a Mehića šutneš tamo negdje...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 09, 2020 11:03 pm

gavran je napisao/la:
čet jul 09, 2020 8:09 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet jul 09, 2020 7:05 pm
U modi je biti ..... to je sada in
Nisam peder,nego supak
S Modelima pit na spici kapucino il espreso
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 09, 2020 11:04 pm

Sve utakmice u Europi pod okriljem UEFA će biti igrane bez gledatelja na tribinama.
Isto će se nastaviti u sljedećoj sezoni s pretkolima Lige prvaka i Europa lige.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 1:03 am

samo_plavo je napisao/la:
čet jul 09, 2020 10:21 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
čet jul 09, 2020 10:19 pm
Mehic u Igman na posudbu
Pa to je to. Dovedeš mladog i talentovanog Bekrića, veliki potencijal, a Mehića šutneš tamo negdje...
Iskreno govoreći meni Mehić ne izgleda kao neko ko je spreman za prvi tim ove sezone, tako da će mu bolje biti da igra na posudbi nego da sjedi na tribinama.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 1:06 am

samo_plavo je napisao/la:
čet jul 09, 2020 10:21 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
čet jul 09, 2020 10:19 pm
Mehic u Igman na posudbu
Pa to je to. Dovedeš mladog i talentovanog Bekrića, veliki potencijal, a Mehića šutneš tamo negdje...
Ovim potezom već možemo reći da od Mehića neće biti ništa. Ne znam ko je profitirao od ovih posudbi, ko god je otišao na posudbu u niželigaša nije nakon nje zaigrao za prvi tim. Il su bile nove posudbe ili istek/raskid ugovora.

Šteta, ja bih volio da on bude dobar i zaigra za prvi tim, ali sumnjam. Ako u ovoj ligi ne možeš igrati s 19 nećeš ni poslije. Ili jesi ili nisi, odmah. Amir jedan od primjera. Bilo je tu Memija, Dado,...
Ali najgore što se pričalo da je dobar mali ali eto ne dobih šansu. Očito nije to dovoljno za Želju.
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 7:52 am

Da se razumijemo, ne šalje niko mladog igrača na posudbu ako smatra da mu trenutno može pomoći. Ako neko smatra da je Mehić otišao na posudbu zato što je došao Bekrić, grdno se vara. Sad je na Mehiću da redovno igra i da se pokaže.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 8:25 am

ublehas je napisao/la:
pet jul 10, 2020 7:52 am
Da se razumijemo, ne šalje niko mladog igrača na posudbu ako smatra da mu trenutno može pomoći. Ako neko smatra da je Mehić otišao na posudbu zato što je došao Bekrić, grdno se vara. Sad je na Mehiću da redovno igra i da se pokaže.
Fazon je što smatramo da nam ni Bekrić ne može pomoći.
Za Mehića i ne znamo koliko može. Nije gurnut u vatru. Vraćen je sada tamo gdje je prije dvije godine igrao redovno. To je pokazao da može. Ne znam kako mu to može pomoći i kako će u Igmanu nadoći. Da je premier liga bilo bi malo logičnije, ovako ništa.
Vidimo da dosta igrača po posudbama kad idu ništa bolji ne budu poslije. Od Žere, Mujage, Velića, ...
Nije on beba, ima dovoljno godina da može komotno igrati u ovoj ligi, ako je vrijedan nje, naravno.

Mislim svejedno mi, nismo mi izgubili i uložili mnogo u Mehića, samo mi žao što se pričalo da je dobar al eto nije dobio šansu.
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 8:31 am

Vidi, logika onog ko ga je poslao kaže da je za Mehića bolje da u ovim godima igra redovno, nego da sjedi na klupi i uđe ili ne uđe 10ak minuta. Ista logika kaže da za 10 minuta Bekrić može više uraditi nego Mehić.
Da se radi o 90 minuta, siguran sam da bi Mehić imao prednost.
U ostalom, ako ne bude (po)najbolji u Igmanu, u Želji nema šta tražiti.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 8:34 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet jul 09, 2020 11:04 pm
Sve utakmice u Europi pod okriljem UEFA će biti igrane bez gledatelja na tribinama.
Isto će se nastaviti u sljedećoj sezoni s pretkolima Lige prvaka i Europa lige.
Isto će biti u našoj ligi, jedva će dočekati. Kakvi grobari.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 8:58 am

Poslati igraca na posudbu u neku od premijer ligaskih klubova je dobra stvar cak sta vise i pozeljna.
Pruje svega velika je mogucnost za napredak posebno mladih igraca.
Ali poslati mladog igraca u igman iz konjica ili u bilo koju ekipu federalne lige je budalastinja i to zesca.
Nas niti jedan igrac koji je otisao na posudbu u federalnu ligu nije napredovao ni sekunde.
Primjera je bezboroj od malog Zerica pa nadalje.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 9:20 am

samo_plavo je napisao/la:
čet jul 09, 2020 10:21 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
čet jul 09, 2020 10:19 pm
Mehic u Igman na posudbu
Pa to je to. Dovedeš mladog i talentovanog Bekrića, veliki potencijal, a Mehića šutneš tamo negdje...
I onda kazemo propao mali, nije se uspio razviti u igraca.Kako ce se razviti kad ode u klubove upitnog profesionalizma?? Mi s profesionalizmom imamo problem i u najvecim klubovima drzave, a sad zamislite kako je kad se ode u 2. ili 3.ligu?? Sta mlad igrac moze tamo nauciti i od koga?? Dobice prostor za igru, ali u kakvim uslovima, kakvom okruzenju??Kakve ce navike steci?

100 puta sam ponovio, od naseg Zelje, kao ozbiljnog kluba, nikad nista, dok nam ideja, politika i cilj kluba ne bude forsiranje i igranje mladih igraca uz 3,4,5 vrhunskih profesionalaca.Profesionalaca od kojih ce se moci nauciti nesto( od brige o svom tijelu,radnim navikama, zivotnom i fudbalskom iskustvom itd).
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 9:26 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet jul 10, 2020 9:20 am
samo_plavo je napisao/la:
čet jul 09, 2020 10:21 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
čet jul 09, 2020 10:19 pm
Mehic u Igman na posudbu
Pa to je to. Dovedeš mladog i talentovanog Bekrića, veliki potencijal, a Mehića šutneš tamo negdje...
I onda kazemo propao mali, nije se uspio razviti u igraca.Kako ce se razviti kad ode u klubove upitnog profesionalizma?? Mi s profesionalizmom imamo problem i u najvecim klubovima drzave, a sad zamislite kako je kad se ode u 2. ili 3.ligu?? Sta mlad igrac moze tamo nauciti i od koga?? Dobice prostor za igru, ali u kakvim uslovima, kakvom okruzenju??Kakve ce navike steci?

100 puta sam ponovio, od naseg Zelje, kao ozbiljnog kluba, nikad nista, dok nam ideja, politika i cilj kluba ne bude forsiranje i igranje mladih igraca uz 3,4,5 vrhunskih profesionalaca.Profesionalaca od kojih ce se moci nauciti nesto( od brige o svom tijelu,radnim navikama, zivotnom i fudbalskom iskustvom itd).
Dje ce bolan igrat pored Dade,Boje i Alispahica?? Uostalom Mehicu je 19 godina tek i ima dugacak ugovor,biti ce za njega vremena itekako.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 9:33 am

Joj kad mi kazu ima vremena, a neki od najskupljih igraca svijeta u toj dobi. :rofl1:

Gdje ce igrati i gdje ce mu se dati sansa pored pomenutih vedeta koje nas vode do 1.pretkola ELa ili uz veliku srecu i radost cak i do 2.pretkola!!
Ogroman je je to uspjeh za velikog Zelju.Marnuti 500-600 hiljada eura za prezivit i hajmo jovo nanovo do iduce godine. ;) Do tad cemo kukakti kako je stanje tesko, kako drzava nista ne pomaze bla bla, a mi ni cilja ni vizije.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 9:36 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet jul 10, 2020 9:33 am
Joj kad mi kazu ima vremena, a neki od najskupljih igraca svijeta u toj dobi. :rofl1:

Gdje ce igrati i gdje ce mu se dati sansa pored pomenutih vedeta koje nas vode do 1.pretkola ELa ili uz veliku srecu i radost cak i do 2.pretkola!!
Ogroman je je to uspjeh za velikog Zelju.Marnuti 500-600 hiljada eura za prezivit i hajmo jovo nanovo do iduce godine. ;) Do tad cemo kukakti kako je stanje tesko, kako drzava nista ne pomaze bla bla, a mi ni cilja ni vizije.
Ma jarane tu pricu mozes okaciti macku o rep.On menj nasao poredit najbolje igrace na svijetu ,sa poluamaterskim fudbalom u Bosni.Eldar Sehic i Subasic ce ove sezone biti promovisani i dosta.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 9:40 am

Srcezelje je napisao/la:
pet jul 10, 2020 9:26 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
pet jul 10, 2020 9:20 am
samo_plavo je napisao/la:
čet jul 09, 2020 10:21 pm


Pa to je to. Dovedeš mladog i talentovanog Bekrića, veliki potencijal, a Mehića šutneš tamo negdje...
I onda kazemo propao mali, nije se uspio razviti u igraca.Kako ce se razviti kad ode u klubove upitnog profesionalizma?? Mi s profesionalizmom imamo problem i u najvecim klubovima drzave, a sad zamislite kako je kad se ode u 2. ili 3.ligu?? Sta mlad igrac moze tamo nauciti i od koga?? Dobice prostor za igru, ali u kakvim uslovima, kakvom okruzenju??Kakve ce navike steci?

100 puta sam ponovio, od naseg Zelje, kao ozbiljnog kluba, nikad nista, dok nam ideja, politika i cilj kluba ne bude forsiranje i igranje mladih igraca uz 3,4,5 vrhunskih profesionalaca.Profesionalaca od kojih ce se moci nauciti nesto( od brige o svom tijelu,radnim navikama, zivotnom i fudbalskom iskustvom itd).
Dje ce bolan igrat pored Dade,Boje i Alispahica?? Uostalom Mehicu je 19 godina tek i ima dugacak ugovor,biti ce za njega vremena itekako.
Ko da pričamo o Pogbi, Modriću i Pjaniću, daj druže odvadi makar malo...Uostalom jesi li u zadnje vrijeme gledao prvu ligu FBiH? Ja dolazim iz grada koji ima federalnog prvoligaša...Znaš kakav je travnjak? Messi se ne bi snašao garantujem ti...Pa gledao sam našeg Šehića, sa loptom se nije mogao sastaviti, a doživio je 2-3 starta da mu se karijera završi, samo sreća njegova da nije imao ozbilnije posljedice...Prvo pogledajte koju utakmicu, ako imate želudac, pa onda pričajte o kaljenju u prvoj ligi FBiH...
 
Avatar
kemo
Postovi: 196
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 9:41 am

Sad Pecu zaganjat :zeljeznicar1:
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 9:42 am

teteac8684 je napisao/la:
pet jul 10, 2020 9:40 am
Srcezelje je napisao/la:
pet jul 10, 2020 9:26 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
pet jul 10, 2020 9:20 am


I onda kazemo propao mali, nije se uspio razviti u igraca.Kako ce se razviti kad ode u klubove upitnog profesionalizma?? Mi s profesionalizmom imamo problem i u najvecim klubovima drzave, a sad zamislite kako je kad se ode u 2. ili 3.ligu?? Sta mlad igrac moze tamo nauciti i od koga?? Dobice prostor za igru, ali u kakvim uslovima, kakvom okruzenju??Kakve ce navike steci?

100 puta sam ponovio, od naseg Zelje, kao ozbiljnog kluba, nikad nista, dok nam ideja, politika i cilj kluba ne bude forsiranje i igranje mladih igraca uz 3,4,5 vrhunskih profesionalaca.Profesionalaca od kojih ce se moci nauciti nesto( od brige o svom tijelu,radnim navikama, zivotnom i fudbalskom iskustvom itd).
Dje ce bolan igrat pored Dade,Boje i Alispahica?? Uostalom Mehicu je 19 godina tek i ima dugacak ugovor,biti ce za njega vremena itekako.
Ko da pričamo o Pogbi, Modriću i Pjaniću, daj druže odvadi makar malo...Uostalom jesi li u zadnje vrijeme gledao prvu ligu FBiH? Ja dolazim iz grada koji ima federalnog prvoligaša...Znaš kakav je travnjak? Messi se ne bi snašao garantujem ti...Pa gledao sam našeg Šehića, sa loptom se nije mogao sastaviti, a doživio je 2-3 starta da mu se karijera završi, samo sreća njegova da nije imao ozbilnije posljedice...Prvo pogledajte koju utakmicu, ako imate želudac, pa onda pričajte o kaljenju u prvoj ligi FBiH...
A zar mislis da bi ti Mehic uspio dati doprinos veci od njih trojice???dajte uhvatili ste srati tu jer vam odgovara,jer jr to amarov potez pa sad da je da seremo po amaru kad god mozemo.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 9:46 am

Uostalom zapita li se neko da li je tu nesto i do Mehica??? Ha strucnjaci,mozda decko ne zna i ne moze da se dokaze,vidim odvalio je stomacinu,ufurao da je Zeba,radius kretanja dva metra.Mozda su to sve stvari koje i strucni stab vidi.Zasto amar ne salje i subasica na posudbu?? Pa ima neki razlog,a to nije sigurno deficitarnost na poziciji .
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 9:49 am

Srcezelje je napisao/la:
pet jul 10, 2020 9:42 am
teteac8684 je napisao/la:
pet jul 10, 2020 9:40 am
Srcezelje je napisao/la:
pet jul 10, 2020 9:26 am

Dje ce bolan igrat pored Dade,Boje i Alispahica?? Uostalom Mehicu je 19 godina tek i ima dugacak ugovor,biti ce za njega vremena itekako.
Ko da pričamo o Pogbi, Modriću i Pjaniću, daj druže odvadi makar malo...Uostalom jesi li u zadnje vrijeme gledao prvu ligu FBiH? Ja dolazim iz grada koji ima federalnog prvoligaša...Znaš kakav je travnjak? Messi se ne bi snašao garantujem ti...Pa gledao sam našeg Šehića, sa loptom se nije mogao sastaviti, a doživio je 2-3 starta da mu se karijera završi, samo sreća njegova da nije imao ozbilnije posljedice...Prvo pogledajte koju utakmicu, ako imate želudac, pa onda pričajte o kaljenju u prvoj ligi FBiH...
A zar mislis da bi ti Mehic uspio dati doprinos veci od njih trojice???dajte uhvatili ste srati tu jer vam odgovara,jer jr to amarov potez pa sad da je da seremo po amaru kad god mozemo.
**** majku tebi ko da su ovi naši političari nešto...Čim se nešto napiše odmah na Amara...odvadi bolan, opusti se, zaboli me neka stvar i za Amarom i petim desetim, diskutujem, kažem ti da dijete neće napredovati sekunde, može samo bolnice zaglaviti kakve drvosječe igraju ovamo i kakvi su tereni...De još i Senada ubaci pa da bal počne...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 10, 2020 9:54 am

Do 12 00h ide senad
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 121 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija