Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 9:31 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 05, 2020 9:12 am
Sa nama manipulise ljubav prema Zeljeznicaru. Ne viidimo svrhu plakanja za proslima, i da probamo stajati na putu ovim sad praveci neki fiktivni pritisak. To nismo radili ni proslima, podrzavali smo skoro sve ideje.
Zeljeznicar je bio, i bice iznad uprave,trenera,navijaca,igraca.
Nisam o tome pisao, decidno sam napisao o kome sam mislio i ko je vrsio pritisak. Gospodin Vukotic, licni poznanik kojeg ovom prilikom pozdravljam, je lijepo rekao da ce se uloge zamijeniti. Nazalost, napominjem. Ovdje ljudi nisu nikada pravili pritisak, ali su svjedocili nepravdi. Pisu jer ne podnose nepravdu.

Zeljeznicar je bio i bice iznad svih struktura i trenera. Ispisah u proslom svom upisu da sam zaboravio vise nego sto mnogi pamte i da znam veoma dobro ko ce biti objesen na stubu srama. Pobjedice na kraju Zeljeznicar.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 9:38 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned jul 05, 2020 6:40 am
Srcezelje je napisao/la:
ned jul 05, 2020 5:08 am
Bosanac1993 je napisao/la:
ned jul 05, 2020 2:10 am


Da ste se svi vi koji omalovazavate njihovu sposobnost i učinjeno za klub prije dvije godine bavili istinom i ujedinjenjem na koje danas iz sveg glasa pozivate, danas bi u klubu imali i fudbal i upravu. Onu čuvenu takoreći Stormovu frazu NADOGRADNJU. Ali nije vam na umu prije 2 godine kako rekoste bio teren, jer tad ste svim silama bili okrenuti na rušenje pod svaku cijenu tih upravnih struktura a onda kad dođe "najveći" trava će se sama kositi i titule u vitrine redati a u klub će svaki igrač doći na osnovu jednog sms-a opet 'najvećeg'. To si ti i tebi slični srcezelje i ostali koji ovdje danas pozivate na ujedinjenje kad je sve s.jebano jasno tvrdili da ce nam svi skidati gace kad se vrati jedan jedini gdje nema ni reda ni znanja u bilo cemu osim footballskom.

Pitam se samo kako vas pojedine bolan nije stid vise prati mozgove,nismo ba svi ovce kako mislite. Prestanite to raditi, cekajte titulu ako sve u njoj vidite. Ima nas kojima titula nije ispred sistema i uređenja kluba,samo što to vi ne kontate,idoli istomišljenika.

I nije vam ovo prepirka i uzaludno smaranje kako mnogi to pokusavate predstaviti,ovo je istina o kojoj svi presutno ste istog stava ali zbog lazne nade i "borbe" za titulu oko 100.godisnjice iščekujete a kasnije šta bude. Mentalitet nam je takav,pa je samo odraz na fudbal i klub.
Ne pozivam ja na nikakvo ujedinjenje.Ja sam ujedinjen sam sa sobom,podrzavam svakoga u klubu ko je bio,ko je sad,i ko ce biti.Nikad nisam pricao o deranju clanske,o bojkotovanu utakmica i slicno.Nego,ata ti meni rece,jesul bivsi bili.sposobni za fudbal?
2 druga mjesta i osvojen kup.
Uz to da smo medju prvim dobivali licencu za europska takmicenja.
Spocitavalo se da imaju skupu i ne funkcionalnu ekipu.
A iz izvjestaja se vidi da trenutno imamo ekipu koja je za 8000 km mjesecno jeftinija od prethodnih.
Znaci da su ocigledno imali pojma o footbooooluuuuu......i foootballlllll klabu...
Ako su bili sposobni sto su dali otkaze Slavku i Adzemu,i to na kakav nacin?? Kakvu smo ekipu imali i kako je sezona isla 2016/17 ,sa kakvim diletantom smo krenuli.Sjecas li se ljeta 2017 odlazak lendrica i steve,dolazi zamjena asim zec i kajkut.I to sve fudbalski sposobni ljudi??Jasta su.Imas jos milijardu primjera njihove nesposobnosti.A da ne govorim o mijesanju u rad strucnog staba,jer eto to ovdje niko nece da prizna,jer dje ce to Misimovic radit.On je andjeo.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 10:11 am

Dobro.
A sta je to sada bolje od onoga sto smo imali.?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 10:20 am

blueboy je napisao/la:
ned jul 05, 2020 8:29 am
Kospa je napisao/la:
ned jul 05, 2020 1:45 am
meni je Mujezinovic daleko najveca karna od svih Zeljinih igraca, totalno bespotreban lik. Cak i od smrdana ima veceg hajra.
A obeštećenje smo za njega plaćali.
Ma ne bih nikad da nije Zubanov igrač. Garant se pokušalo preko Želje dalje prodati ali teško. Igrači koji su toliko godina bili u prvoj ligi federacije nisu disciplinirani i nisu baš vrijedni možda ni premier lige, a kamoli Želje.
Veliki promašaj.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 10:22 am

PratimsamoPlave je napisao/la:Sa nama manipulise ljubav prema Zeljeznicaru. Ne viidimo svrhu plakanja za proslima, i da probamo stajati na putu ovim sad praveci neki fiktivni pritisak. To nismo radili ni proslima, podrzavali smo skoro sve ideje.
Zeljeznicar je bio, i bice iznad uprave,trenera,navijaca,igraca.
Kakav pritisak se pravi i kome?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 10:27 am

I vi džuturumi se raspravljate s kidaricama :D
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 10:28 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned jul 05, 2020 10:11 am
Dobro.
A sta je to sada bolje od onoga sto smo imali.?
Ukljuci izvjestaje kad su nass Edis,Slavko,Adzem,Krcmarevic,Kostic i ovaj sa Amarom.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 10:32 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 05, 2020 10:28 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned jul 05, 2020 10:11 am
Dobro.
A sta je to sada bolje od onoga sto smo imali.?
Ukljuci izvjestaje kad su nass Edis,Slavko,Adzem,Krcmarevic,Kostic i ovaj sa Amarom.
Majstore daj konkretno sta je to bolje,nemoj suplje sa izvjestajima....
Gluma i prica je za tv serija a ne za footbooolllllaaaaa....
Konkretno sta se to popravilo od onoga sto se prigovaralo prosloj garnituri ljudi.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 11:52 am

Od celavog veceras ocekujem bar 2 gola :D
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 11:59 am

Po meni izgovora za izgubljenu titulu ove godine nema. Nisi bio prvi na prekidu i to je to. Znaci izgovor BILI BI PRVI DO KRAJA je sranje. Realno je liga prekinuta zbog Borca, da smo mi bili prvi, bili bi Corona Sampioni.

Nisi imao dovoljno bodova. Ko je kriv? Onaj sto se brine za stvari IZMEDJU aut-linija, te u nasem slucaju i van aut-linija.

Znaci jednu full priliku su potrosili. Prije pocetka nove sezone, imat cemo ukupno 4 prelazna roka, od dolaska Amara. Tako da izgovora nema. Nikakvih.

Na zalost, previse je licnih interesa u i oko kluba, a mi smo kao narod ovce, tako da je nas Zeljo, drzava u malom, a itekako smo imali priliku NE BITI TO.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 12:08 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 05, 2020 10:28 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned jul 05, 2020 10:11 am
Dobro.
A sta je to sada bolje od onoga sto smo imali.?
Ukljuci izvjestaje kad su nass Edis,Slavko,Adzem,Krcmarevic,Kostic i ovaj sa Amarom.
slika
Sve je isto, samo se ljepotica promijenila. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 12:10 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub jul 04, 2020 11:03 pm
Da prekinem ovog sto je do 2018. godine navijao za klub o kojem pisemo (ponovo valja nebuloze) i kazem kako mi je drago sto je Aco Jovanovic ostao. I bez njega smo imali 3 zanimljiva stopera, ali s njim smo sigurno jaci. Na svakoj poziciji imamo po minimalno dva igraca izuzev krila jer ne znam da li Amar racuna na juniore. Sigurno je da cemo se tu pojacati. Takodjer, lijevi bek ne znam jel aktuelan. Tamo imamo Sehica i Stanica.
Bez obzira sto izgledamo simpaticno ne treba najavljivati nikakve duple i slicne stvari jer su Sarajevo i Zrinjski dosta jaki. Pogotovo Sarajevo jer ce dobiti znatan novac od evrope, imaju kvalitetnu ekipu, te su i nosioci u evropi sto znaci da imaju priliku i malo duze trajati u evropskim pretkolima.
Kako god bilo, borit cemo se za sami vrh, ali nece biti lahko. Moramo pruziti maksimalnu podrsku klubu za koji zivimo. Nadam se da cemo se uclaniti i kupiti godisnje karte koje u mogucnosti bez obzira na Covid 19. U sezonu novu skupa cemo jaci...
Samo nas titula interesuje
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 12:12 pm

Srcezelje je napisao/la:
ned jul 05, 2020 5:13 am
Gosp.Zdenko Jelic jednom prilikom rece: "predsjednikovo je do out linije" aludirajuci na nekoga.Taj neko je tad presao out liniju i to debelo.
Isto tako se može reći da je trenerovo od aut linije.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 12:22 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned jul 05, 2020 12:10 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub jul 04, 2020 11:03 pm
Da prekinem ovog sto je do 2018. godine navijao za klub o kojem pisemo (ponovo valja nebuloze) i kazem kako mi je drago sto je Aco Jovanovic ostao. I bez njega smo imali 3 zanimljiva stopera, ali s njim smo sigurno jaci. Na svakoj poziciji imamo po minimalno dva igraca izuzev krila jer ne znam da li Amar racuna na juniore. Sigurno je da cemo se tu pojacati. Takodjer, lijevi bek ne znam jel aktuelan. Tamo imamo Sehica i Stanica.
Bez obzira sto izgledamo simpaticno ne treba najavljivati nikakve duple i slicne stvari jer su Sarajevo i Zrinjski dosta jaki. Pogotovo Sarajevo jer ce dobiti znatan novac od evrope, imaju kvalitetnu ekipu, te su i nosioci u evropi sto znaci da imaju priliku i malo duze trajati u evropskim pretkolima.
Kako god bilo, borit cemo se za sami vrh, ali nece biti lahko. Moramo pruziti maksimalnu podrsku klubu za koji zivimo. Nadam se da cemo se uclaniti i kupiti godisnje karte koje u mogucnosti bez obzira na Covid 19. U sezonu novu skupa cemo jaci...
Samo nas titula interesuje
Ma jok, 2 mjesto i kup su extra, s ozbirom da nemamo bas para. Jaki su pitari pravo, nije realno da ocekujemo titulu.

Po meni 2. mjesto i kup i ja sam prezadovoljan.

Ipak trebamo istrpiti ove ljude sto su dosli da spase Zelju od propadanja. Dok prodamo kojeg juniora sto igra u prvom timu i ove kirije kada legnu od prostora na istoku i reklama na sjeveru, eh onda cemo se boriti za titulu, za sada je ne treba ocekivati, trebamo sacekati 4-5 godina, pa onda se nadati necemu...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 12:27 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 05, 2020 9:17 am
I da, pricate o nekoj dvolicnosti ? Kako je nekad neko kritikovao, a sad slicno podrzava.
U prvoj godini smo ispali iz kupa i izgubili sve sanse za tituli u oktobru, u drugoj godini smo..vidjeli ste sve sami.
Amar ce osvajati i dalje, pravi polako jak iskusan tim. Nadam se da ce za rodjendan potpisati ugovor na 10 godina, simbolicno.
Eh sad dvolicnost se ogleda u anketi. I taj uticaj "ispiranja mozga", iz ove uprave niko nas nije ubjedjivao kako moramo biti zadovoljni sa drugim mjestom,ispadanjem iz kupa, jer smo uradili nesto na infrastrukturi. Eh, od 2015-2018 to je cinilo nase jedinstvo i izvlacili smo zakljucke da je to zadovoljavajuce, bez obzira sto smo svi vidjeli kako tonemo.
Kako nije, zar nisu javno na stranici kluba napisali kako smo imali uspješnu sezonu? Jesu li nam ispirali mozak i LAGALI kako mi nismo krivi za licencu, poslali tužbu da smire navijače iako su znali da je do nas? Jesu li sposobni nabaviti trafostanicu ili pare namijenjene za to troše nenamjenski? Je li se napadao svako ko napadne Zeca i kaže da je konstantno povrijeđen, po njima je on uvijek spreman i trenira, samo ga eto slučajno nema u ekipi, desi se nešto nepredviđeno pred utakmicu.

Hiljadu je pitanja na koje nema odgovora, samo slijep čovjek to ne vidi, bolje da ne nastavljam.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 12:29 pm

Durgo je napisao/la:
ned jul 05, 2020 12:22 pm
Haklapuc je napisao/la:
ned jul 05, 2020 12:10 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub jul 04, 2020 11:03 pm
Da prekinem ovog sto je do 2018. godine navijao za klub o kojem pisemo (ponovo valja nebuloze) i kazem kako mi je drago sto je Aco Jovanovic ostao. I bez njega smo imali 3 zanimljiva stopera, ali s njim smo sigurno jaci. Na svakoj poziciji imamo po minimalno dva igraca izuzev krila jer ne znam da li Amar racuna na juniore. Sigurno je da cemo se tu pojacati. Takodjer, lijevi bek ne znam jel aktuelan. Tamo imamo Sehica i Stanica.
Bez obzira sto izgledamo simpaticno ne treba najavljivati nikakve duple i slicne stvari jer su Sarajevo i Zrinjski dosta jaki. Pogotovo Sarajevo jer ce dobiti znatan novac od evrope, imaju kvalitetnu ekipu, te su i nosioci u evropi sto znaci da imaju priliku i malo duze trajati u evropskim pretkolima.
Kako god bilo, borit cemo se za sami vrh, ali nece biti lahko. Moramo pruziti maksimalnu podrsku klubu za koji zivimo. Nadam se da cemo se uclaniti i kupiti godisnje karte koje u mogucnosti bez obzira na Covid 19. U sezonu novu skupa cemo jaci...
Samo nas titula interesuje
Ma jok, 2 mjesto i kup su extra, s ozbirom da nemamo bas para. Jaki su pitari pravo, nije realno da ocekujemo titulu.

Po meni 2. mjesto i kup i ja sam prezadovoljan.

Ipak trebamo istrpiti ove ljude sto su dosli da spase Zelju od propadanja. Dok prodamo kojeg juniora sto igra u prvom timu i ove kirije kada legnu od prostora na istoku i reklama na sjeveru, eh onda cemo se boriti za titulu, za sada je ne treba ocekivati, trebamo sacekati 4-5 godina, pa onda se nadati necemu...
Za 4-5 godina uz ovako sposobnu upravu idemo u stečaj. Neka mole Boga da Amar napravi neko čudo sa ekipom, svakako se sve i svodi na to, to su im jedini planovi.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 12:36 pm

Evo Zubandan na BHT1
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 12:57 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned jul 05, 2020 12:27 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 05, 2020 9:17 am
I da, pricate o nekoj dvolicnosti ? Kako je nekad neko kritikovao, a sad slicno podrzava.
U prvoj godini smo ispali iz kupa i izgubili sve sanse za tituli u oktobru, u drugoj godini smo..vidjeli ste sve sami.
Amar ce osvajati i dalje, pravi polako jak iskusan tim. Nadam se da ce za rodjendan potpisati ugovor na 10 godina, simbolicno.
Eh sad dvolicnost se ogleda u anketi. I taj uticaj "ispiranja mozga", iz ove uprave niko nas nije ubjedjivao kako moramo biti zadovoljni sa drugim mjestom,ispadanjem iz kupa, jer smo uradili nesto na infrastrukturi. Eh, od 2015-2018 to je cinilo nase jedinstvo i izvlacili smo zakljucke da je to zadovoljavajuce, bez obzira sto smo svi vidjeli kako tonemo.
Kako nije, zar nisu javno na stranici kluba napisali kako smo imali uspješnu sezonu? Jesu li nam ispirali mozak i LAGALI kako mi nismo krivi za licencu, poslali tužbu da smire navijače iako su znali da je do nas? Jesu li sposobni nabaviti trafostanicu ili pare namijenjene za to troše nenamjenski? Je li se napadao svako ko napadne Zeca i kaže da je konstantno povrijeđen, po njima je on uvijek spreman i trenira, samo ga eto slučajno nema u ekipi, desi se nešto nepredviđeno pred utakmicu.

Hiljadu je pitanja na koje nema odgovora, samo slijep čovjek to ne vidi, bolje da ne nastavljam.
Samo cekam govor predsjednika ili Amara na skupstini da nas ubjedi..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 12:58 pm

avlami97 je napisao/la:
ned jul 05, 2020 12:08 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 05, 2020 10:28 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned jul 05, 2020 10:11 am
Dobro.
A sta je to sada bolje od onoga sto smo imali.?
Ukljuci izvjestaje kad su nass Edis,Slavko,Adzem,Krcmarevic,Kostic i ovaj sa Amarom.
slika
Sve je isto, samo se ljepotica promijenila. :D
Na ove poteze nema covjeka da im moze zamjerku naci. Kapa do poda ! Uradili su ono sto niko nije za 100 godina..
Ali sto se ostalog tice,cirkus.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 05, 2020 1:21 pm

Ne odgovori ti nama.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], milanribar i 134 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija