Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 2:42 pm

Jel moguće koliko Jehovini sektaši nemaju obraza? Koliko nemaju karaktera? Imaju mišljenje dok ne dođe Amar, onda je sve ispravno što on uradi? Čak i ako si ti pričao protiv tih istih stvari.

Stid me ko se sve smatra navijačem Želje. Poštovaoci kulta ličnosti su sekta. U pravom smislu riječi. Haram bilo svima vama šta ste uradili i šta radite od kluba.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 2:52 pm

igla je napisao/la:
sub jun 27, 2020 2:42 pm
Jel moguće koliko Jehovini sektaši nemaju obraza? Koliko nemaju karaktera? Imaju mišljenje dok ne dođe Amar, onda je sve ispravno što on uradi? Čak i ako si ti pričao protiv tih istih stvari.

Stid me ko se sve smatra navijačem Želje. Poštovaoci kulta ličnosti su sekta. U pravom smislu riječi. Haram bilo svima vama šta ste uradili i šta radite od kluba.
Manijak pravi zna kako stoje stvari;
Zbog njega su u vrhu sarajevski plavi!
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 2:56 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub jun 27, 2020 2:35 pm
Premier je napisao/la:
sub jun 27, 2020 1:03 pm
Jucer potpise mlad, perspektivan novi igrac, najbolji strijelac sibenika za kojeg svi kazu da bi trebao biti dobar....niko ni rijeci o tome, nikakve diskusije, razmjene misljenja ma nista...danas potpise lik za kojeg smo za razliku od Luke znali svi da ce potpisat, i svi se javljaju..sretno Luka!
Da se razumijemo protiv sam Bekrica i te politike ali ako nece toliko igrati i ako je tu da se oprosti, jebat ga.
Druze.
Takvi mladi igraci nam i trebaju.On treba jos da se dokaze.Jbg sad ne treba svrsavati na igraca iz 2 lige hrvatske.
Ostaje da se dokaze.Njemu je svakako plus u karijèri igranje za Zelju.
Komentarisat cemo ga kada ga vidimo na djelu.
Nije isto igrati za Zelju i Sibenik.
Jovicic je dokazan fudbaler,to prvo.Drugo,covjek hoce da ti kaze da se na ovom forumu bilo sta pozitivno minimizira,a bilo sta negativno preuvelicava do maximuma.Jer valjda je takva moda.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 2:57 pm

Srcezelje je napisao/la:
sub jun 27, 2020 2:56 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub jun 27, 2020 2:35 pm
Premier je napisao/la:
sub jun 27, 2020 1:03 pm
Jucer potpise mlad, perspektivan novi igrac, najbolji strijelac sibenika za kojeg svi kazu da bi trebao biti dobar....niko ni rijeci o tome, nikakve diskusije, razmjene misljenja ma nista...danas potpise lik za kojeg smo za razliku od Luke znali svi da ce potpisat, i svi se javljaju..sretno Luka!
Da se razumijemo protiv sam Bekrica i te politike ali ako nece toliko igrati i ako je tu da se oprosti, jebat ga.
Druze.
Takvi mladi igraci nam i trebaju.On treba jos da se dokaze.Jbg sad ne treba svrsavati na igraca iz 2 lige hrvatske.
Ostaje da se dokaze.Njemu je svakako plus u karijèri igranje za Zelju.
Komentarisat cemo ga kada ga vidimo na djelu.
Nije isto igrati za Zelju i Sibenik.
Jovicic je dokazan fudbaler,to prvo.Drugo,covjek hoce da ti kaze da se na ovom forumu bilo sta pozitivno minimizira,a bilo sta negativno preuvelicava do maximuma.Jer valjda je takva moda.
Kako dokazan fudbaler?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 3:00 pm

Btw ovakvi igraci ko Luka su uvijek dobro prolazili u nasoj ligi, vjerujem da ce i sad tako bit. Vidi se na njemu da je borben. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 3:01 pm

Nije dokazan fudbaler, ali kakvi su nam sve dolazili, moze se reci da obecava. Tatar i Saric recimo su takodjer dosli iz druge lige HNL, pa su vrhunska pojacanja. Teren je jedino mjerilo, naravno. Niko nije pojacanje dok sta ne odigra.
A to da se minimizira. To je svakodnevnica.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 3:02 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub jun 27, 2020 3:01 pm
Nije dokazan fudbaler, ali kakvi su nam sve dolazili, moze se reci da obecava. Tatar i Saric recimo su takodjer dosli iz druge lige HNL, pa su vrhunska pojacanja. Teren je jedino mjerilo, naravno. Niko nije pojacanje dok sta ne odigra.
A to da se minimizira. To je svakodnevnica.
Pa napiso si isto sto i ja. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 3:10 pm

Druga hrvatska nije daleko od naše prve iskreno...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 3:10 pm

Srcezelje je napisao/la:
sub jun 27, 2020 2:56 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub jun 27, 2020 2:35 pm
Premier je napisao/la:
sub jun 27, 2020 1:03 pm
Jucer potpise mlad, perspektivan novi igrac, najbolji strijelac sibenika za kojeg svi kazu da bi trebao biti dobar....niko ni rijeci o tome, nikakve diskusije, razmjene misljenja ma nista...danas potpise lik za kojeg smo za razliku od Luke znali svi da ce potpisat, i svi se javljaju..sretno Luka!
Da se razumijemo protiv sam Bekrica i te politike ali ako nece toliko igrati i ako je tu da se oprosti, jebat ga.
Druze.
Takvi mladi igraci nam i trebaju.On treba jos da se dokaze.Jbg sad ne treba svrsavati na igraca iz 2 lige hrvatske.
Ostaje da se dokaze.Njemu je svakako plus u karijèri igranje za Zelju.
Komentarisat cemo ga kada ga vidimo na djelu.
Nije isto igrati za Zelju i Sibenik.
Jovicic je dokazan fudbaler,to prvo.Drugo,covjek hoce da ti kaze da se na ovom forumu bilo sta pozitivno minimizira,a bilo sta negativno preuvelicava do maximuma.Jer valjda je takva moda.
Sad trebamo pišnuti u gaće od srece.....
Hajde da ga komentarisemo kada ga vidimo na terenu.Da je dokazan i nije vala.....dokazani ne dolaze kod nas.
Da ima materijala ima......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 3:21 pm

Kako ne dolaze dokazani? Zar nije Rumeni dokazan?
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 3:23 pm

Ima jedna stara narodna izreka “ džaba ti što zlatom pišeš ako se gov*netom potpisuješ””.
イビチャ・オシム
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 3:36 pm

Izlija je napisao/la:
sub jun 27, 2020 3:23 pm
Ima jedna stara narodna izreka “ džaba ti što zlatom pišeš ako se gov*netom potpisuješ””.
Mudro zboris
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 3:46 pm

gavran je napisao/la:
sub jun 27, 2020 3:36 pm
Izlija je napisao/la:
sub jun 27, 2020 3:23 pm
Ima jedna stara narodna izreka “ džaba ti što zlatom pišeš ako se gov*netom potpisuješ””.
Mudro zboris
Zapisat ću ovu, prava je.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 4:02 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub jun 27, 2020 2:19 pm
Sretno Luki i Tucetu. Bekric, legenda kluba koji nam je donio toliko radosti i trofeja. Otvoreno prozivao fudbalske neznalice i neuke trenere koji su nas preplavili neznanjem par godina.
Neka bude titula ove godine.
Broj novozarazenih vjerovatno znaci bez navijaca ligu sto je jako lose po nas. Daj Boze da ovo stane.
Ovom prilikom da se najebem familije tom uhljupu kojeg ti nazivaš legendom Kluba.
Da Bog da nogu slomio na prvoj utakmici na kojoj zaigra u svetom dresu!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 4:05 pm

Hoces li poderati clansku ili godisnju?
Realno, jos jedno lijecenje frustracija. Mrzi se Bekric, Amar, Dzubur...ostalo je jos laprdanje po forumu, posljednji krik slobode.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 4:12 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub jun 27, 2020 4:05 pm
Hoces li poderati clansku ili godisnju?
Realno, jos jedno lijecenje frustracija. Mrzi se Bekric, Amar, Dzubur...ostalo je jos laprdanje po forumu, posljednji krik slobode.
Amar i Džubur nigdje nisu spomenuti.
Ali evo, babuka je uvijek u pravu. Vidjeli bismo komentare da je Adžem ili neki drugi trener sad vratio Bekrića u Klub... Ali jebi ga, za Amara se ne smije reći ništa, njegovo govno miriše...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 4:35 pm

samo_plavo je napisao/la:
sub jun 27, 2020 4:12 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub jun 27, 2020 4:05 pm
Hoces li poderati clansku ili godisnju?
Realno, jos jedno lijecenje frustracija. Mrzi se Bekric, Amar, Dzubur...ostalo je jos laprdanje po forumu, posljednji krik slobode.
Amar i Džubur nigdje nisu spomenuti.
Ali evo, babuka je uvijek u pravu. Vidjeli bismo komentare da je Adžem ili neki drugi trener sad vratio Bekrića u Klub... Ali jebi ga, za Amara se ne smije reći ništa, njegovo govno miriše...
Nisam Boga mi mislio na tebe. Nego na ove gore strucnjake austrougarske, mega Manijake s poslovicama.
Pa vidi, dovodimo u skladu s mogucnostima. U prethodne cetiri godine vjerovatno ga ne bi doveli jer si imao novca, pa si dovodio Toskasa, Bakraca, Pozdera, Hervasa, Mujezinovica itd itd... Amar voli iskusnije igrace. Nesto je s njim zamislio. Mozda atmosferu, mozda da zavrce kornere na treninzima, mozda da nekad nesto i zabije u ligi. Prosle godine je uzeo bodove i nama i pitarima, znaci uzeo bodove bukvalno i bio najbolji igrac na tim tekmama. Ja sam se ibretio kad na Grbavici kod 2 : 1 strepimo od Bekrica kad krene prema golu, ali tako je.
Ja sam takodjer bio "nezaboravan" i na Stanica lajao, ali kad smo to bili negdje dosljedni i nekad? Sad sam stvarno ozbiljan, pa kako nas je Lendric obrukao, pa je vracen. Kosoric izjavljuje 2009 kako mrzi Bosnu, pa nosi kapitensku traku kod nas i kao Lesi se vraca. Pa Kokota troprstasa smo dovelo, Kerlu vracali, Bogija sindikalca(poslije presice i brukanja kluba) i to za vrijeme te Mega uprave sa principima. Nije ovo nista novo. Mi smo jedna velika qrina. I ne znam sta je sad drugacije u odnosu na prije.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 4:36 pm

Popusti nas više neandertalac molim te eto.

Bekrića ne mirišem odavno, u ljudske kvalitete neću ulaziti, ali igrački nije bio za nas ni u prošlom mandatu. S druge strane, za platu koju smo njemu dali, ne bismo mogli ni juniora potpisati. Tako da ako je Amar procijenio da mu treba za nešto, makar za zadnjih 20 minuta, neka ga. Malo se pretjeruje s njim, nikada nije pričao protiv kluba, a nije ni prvi ni posljednji koji je pričao protiv trenera.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 4:43 pm

Ja cuo bekric igra dzabe, njegov prevoz i hrana
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 27, 2020 4:52 pm

samo_plavo je napisao/la:
sub jun 27, 2020 4:02 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub jun 27, 2020 2:19 pm
Sretno Luki i Tucetu. Bekric, legenda kluba koji nam je donio toliko radosti i trofeja. Otvoreno prozivao fudbalske neznalice i neuke trenere koji su nas preplavili neznanjem par godina.
Neka bude titula ove godine.
Broj novozarazenih vjerovatno znaci bez navijaca ligu sto je jako lose po nas. Daj Boze da ovo stane.
Ovom prilikom da se najebem familije tom uhljupu kojeg ti nazivaš legendom Kluba.
Da Bog da nogu slomio na prvoj utakmici na kojoj zaigra u svetom dresu!
I nazivas sebe navijacem. Sramno ! fuj !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 219 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija