Moderator/ica: storm_raider

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 12:15 pm

pa kako je moglo sviju ti, blokirani racuni svuda, trebaju pare leci negdje
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 12:20 pm

Durgo je napisao/la:
čet jun 25, 2020 12:14 pm
barbarez je napisao/la:
čet jun 25, 2020 11:00 am
Ako neko zeli napravit dramu dodatnu za ovih 200 hiljada to mu zaista nece biti tesko,pogotovo na ove rijeci klub jedva opstaje,ili kako vec.
Imamo mi hiljade primjera drugih,gdje vlasnici raznih,hotela,firmi,kompanija iz privatnog sekotra,koji nisu na drzavnim jaslama pricaju istu ovu pricu. Pri tome imamo slucajeve vlasnika koji imaju milione i desetke miliona,pa otpustaju radnike i kukaju na sav glas i traze pomoc od drzave,a hladno bez problema mogu 2 godine davati plate ljudima,koliko su zaradili para.
Svako od njih govori da za mjesec ako se kriza nastavi mogu zatvoriti kompnije,jer im je doveden opstanak u pitanje.
Ali dobro svakako mi ovdje imamo grupu ljudi koji ce svaku stvar okrenuti u njima zeljenom smjeru.
Sigurno ti opstina ili drzava,koja svaku krizu iskoristi da prije svega opljacka narod dodatno,nece dati pare ili neku sanaciju stete ako ne kukas i ne zapomazes.
Evo konkretno i mojoj firmi koja je na budzetu,opstina centar je dala donaciju za 1 mjesec plata i tekucih troskova,ljudima na ugovor,jer plate njima idu iz produkcije i nase zarade od prodaje ulaznica. A kako toga nema,dovede ti i opstanak ustanove u pitanje.
Necu ja reci da je situacija bajna,ali ba nemohte ljudi od svega praviti bauk.
Pa i za klub normalno je da ti dovede opstanak kluba u pitanje,kad nemas sredstava i cistog novca od prodaje karata jos od decembra,kad imas problem i sa sponzorima. Plus imas sve te dugove i probleme za koje su i oni dobrano odgovorni.
Ali bitno je od svega napravit bauk.
Bitno je da smo moralisti i da nam sada smeta sto neko kupi politicke poene.
Sta vam ima smetat nesto dobijeno od kriminalne lopovske drzave,jer od nje mozes dobit samo ako kukas ili ako imas tal sa njima.
Sto se kamate tice. Ja da sam neki bitan ***** i da imam pare. Zivotom se kunem nikad u zivotu pare koje sam dao klubu ne bi dao ako bi od kluba uzeo i 1KM kamate ,bilo sto gdje bi zaradio na pomoci koju sam dao.
Ja kazem za sebe,a imali smo dosta primjera od raznih igraca i trenera da su naplacivali i cekanja i kamate i svasta nesta. Uredu je i ljutnja i godine cekanja i zakonska i pravna osnova. Ali ja jednostavno ne bi to nikad uradio.
Ne bi ni ljudski a ni vjerski.
Nama su usta puna kamate,znam da se ovdje kamata pominje u drugom okviru u odnosu na vjersku npr,ali ne postoji osoba koja se na osnovu kamate i njenih "blagodati" nije okoristila i koja je olako ispustila.Ili je na bilo koji nacin imala veze sa njom. Nazalost to je tako. Ko zeli da shvati o cemu pricam,shvatice..
Ja sad govorim sa tog aspekta i gledista,bez da ikom drzim moralne pridike.
Nazalost smo tako drustvo da gotovo nista ne mozes steci bez kredita,pogotovo jer nam je nizak zivot i standard a i mentalitet i pogledi drustva idu ka tim modernim nacinima zivota.
A ono sto je vaznije od svega ovoga,da mi polako gubimo postovanje i istinske vrijednosti. Sve smo u stanju popljuvati,mahalati,uvijek cemo imati nesto da sredimo kod komsije a da o svome ni ne pomislimo. Sujeta,nezdrava komunikacija,vrijedjanja,pohlepa...
Ti danas mladom covjeku ne mozes dati ni savijet ni skrenuti paznju ni uputit ga na pravi put,jer ti on svojim odnosom,stavovima i nezainteresovanoscu,napravi da se osjecas kao idiot i glupan. Ono kurcu pricaj ,muda te slusaju.
Ja to vidim i kroz svoj posao,i kroz zivot,kroz sve ove mladje generacije sto dolaze.
Da se malo vise postujemo,vise bi smo postigli,cak i kad se nerazumijemo i mislimo drugacije.
A najgora stvar koju mi radimo svom klubu je kad pretjerujemo i kad se petljamo gdje nevladamo materijom sto bi jedan moj kolega rekao,i sto od svega pravimo slucaj,da bi iskoristili to protiv nekoga.
Ovo je najveca istina napisana na forumu ikada:

Ti danas mladom covjeku ne mozes dati ni savijet ni skrenuti paznju ni uputit ga na pravi put,jer ti on svojim odnosom,stavovima i nezainteresovanoscu,napravi da se osjecas kao idiot i glupan. Ono kurcu pricaj ,muda te slusaju.

tesko je ocekivati da ljudi zaborave neke stvari, ja koliko god volim Zelju i zelim mu napredak, nikada necu zaboraviti stvare koje su se dogodile, kako meni LICNO, tako i generalno klubu u proteklih par godina... ljudi nose to u sebi i cekaju svaku prliku da ispucaju sve iz sebe... jednostavno sam prestao vise pokusavati razumijeti drugu stranu, niti nekom objasniti moju...

Iskreno se nadam da cemo na zelenu granu i da ce doci bolja vremena...
Potpisujem oba posta, i upravo zbog ovoga sto Durgo kaze (pomnoziti to sa 10) izbjegavam da pisem o Upravama i ostalim strukturama "vlasti" u Klubu. Zeljo je najbitniji i kao i Durgo nadam se da cemo na zelenu granu, ali mnogo doga (da ne kazem sve) zavisi od navijaca. A ovima, kao i svim drugim strukturama prije njih zelim svu mogucu srecu.

Sto se samog fudbala tice, igramo 4 utakmice u sljedecih 30 dana i sve 4 na Grbavici. Ovo je raspored:

1.7. Velez (Stadion Grbavica)
5.7. Mladost DK (Stadion Grbavica)
18.7. Siroki (Stadion Grbavica)
25.7. Tuzla City (Stadion Grbavica)

Za neke ce vjerovatno biti stream, ali nadam se da ce dozvoliti par hiljada na stadionu da bude. Boga mi, daj Boze da budemo mogli gledati fudbal uzivo u sljedecoj sezoni zbog cijele ove price o koroni.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 12:36 pm

Ja ne mogu da vjerujem da mi je post obrisan, a pojedincima koji pljuju NAŠ( valjda) klub i ljude koji su trenutno u njemu, ne. Ljudi govorim iskreno, ako je istina da se gasimo, dajte dokaze, argumente, da djelujemo, a ako nije istina, onda bi zamolio Admina da banuje sve one koji neargumentovano iznose neke stvari ovdje, pa sve da sam to i ja. Kakve čovjek ovdje priče možepročitati, u najmanju ruku kao da neko iz UNFKS piše.. Sad ćete reći, istina boli, ne ovo nije istina, ja u to vjerujem, a ubjedite me u suprotno. Dajte majku mu više da se krene naprijed, a sa pričama o nekakvim stvarima koje se ponavljaju, nikad nećemo milimetra naprijed ni u kom segmentu. Shvatite JAVNI forum se čita, MIŠLJENJA par pojedinaca (zlonamjerna ili ne) JAVNOST (čitaoci) shvataju kao informacije iz kluba, ne pomažete, naprotiv....

@Faco, da nam je račun blokiran ne bi ti licence niti za PL niti za euro vidio...
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 12:56 pm

Opet pozivam ove tastatura heroje da organizuje proteste posto nam gase ljudi klub
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 1:11 pm

Durgo je napisao/la:
sri jun 24, 2020 11:20 pm
Ma ide Crnkic glat :)

Jos jedno krilo i lijevi bek... dobar je Eric :)
Dobar za termina.

Crnkića nikada nije krasila disciplina. Kako na terenu, tako ni van njeg.
Dečko ima mnogo para, fudbal mu dođe kao zajebancija. Pa kad mu se ne trenira on bi kod kuće ostao i to je njegov najveći problem.
Ne treba zaboraviti da je u Sarajevu bio suspendovan.
Također, zbog tog kučevitog stava ni na terenu nije disciplinovan i odgovoran.
Kontinuitet za njeg je strana riječ.
Statistika u rangu Asimove, ako nam je Asim bio loš ne znam kako je Nermin dobar.
Kad se sve podvuće, ne vidim potrebu za dovođenje igrača u rangu Asima Zeca, koji je igrao kod pitara, glumetao kad je igrao protiv nas, koji nije dobar u glavu i veliki je glumac.

Inače moje mišljenje, samo mi je tvoj post bio pogodan za iskazat ga. Nemoj se ljutiti :D
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 1:32 pm

AdmirA je napisao/la:
čet jun 25, 2020 12:36 pm
Ja ne mogu da vjerujem da mi je post obrisan, a pojedincima koji pljuju NAŠ( valjda) klub i ljude koji su trenutno u njemu, ne. Ljudi govorim iskreno, ako je istina da se gasimo, dajte dokaze, argumente, da djelujemo, a ako nije istina, onda bi zamolio Admina da banuje sve one koji neargumentovano iznose neke stvari ovdje, pa sve da sam to i ja. Kakve čovjek ovdje priče možepročitati, u najmanju ruku kao da neko iz UNFKS piše.. Sad ćete reći, istina boli, ne ovo nije istina, ja u to vjerujem, a ubjedite me u suprotno. Dajte majku mu više da se krene naprijed, a sa pričama o nekakvim stvarima koje se ponavljaju, nikad nećemo milimetra naprijed ni u kom segmentu. Shvatite JAVNI forum se čita, MIŠLJENJA par pojedinaca (zlonamjerna ili ne) JAVNOST (čitaoci) shvataju kao informacije iz kluba, ne pomažete, naprotiv....

@Faco, da nam je račun blokiran ne bi ti licence niti za PL niti za euro vidio...
Druze bila je prica o skroz drugoj stvari i vremenu.Nikakve veze sa ovim danas nema.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 1:42 pm

Ako imate problema sa uvazavanjem necijeg misljenja i zelite se raspravljat to mozete uraditi u inboxu. Vise vas necu opominjat, mozda se sretnete u Banovicima pa rijesite to muski.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 2:01 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 25, 2020 1:11 pm
Durgo je napisao/la:
sri jun 24, 2020 11:20 pm
Ma ide Crnkic glat :)

Jos jedno krilo i lijevi bek... dobar je Eric :)
Dobar za termina.

Crnkića nikada nije krasila disciplina. Kako na terenu, tako ni van njeg.
Dečko ima mnogo para, fudbal mu dođe kao zajebancija. Pa kad mu se ne trenira on bi kod kuće ostao i to je njegov najveći problem.
Ne treba zaboraviti da je u Sarajevu bio suspendovan.
Također, zbog tog kučevitog stava ni na terenu nije disciplinovan i odgovoran.
Kontinuitet za njeg je strana riječ.
Statistika u rangu Asimove, ako nam je Asim bio loš ne znam kako je Nermin dobar.
Kad se sve podvuće, ne vidim potrebu za dovođenje igrača u rangu Asima Zeca, koji je igrao kod pitara, glumetao kad je igrao protiv nas, koji nije dobar u glavu i veliki je glumac.

Inače moje mišljenje, samo mi je tvoj post bio pogodan za iskazat ga. Nemoj se ljutiti :D
ma sve 5, al ce biti kako Brko kaze :D :D :D
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 2:09 pm

Izgleda da je Ayaji dobio sve papire za ulazak u BIH i ponovo je pokrenut njegov transfer u ZELJU.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 2:20 pm

Ayaji - Stila - Zec - Hajric mmmm

ja se nadam da nas nece ugasit prije kraja sljedece sezone ili makar do polusezone da igramo

phpBB [video]


jedna lagana dnevna za povecanje produktivnosti
Zadnja izmjena: blueDBR, dana/u čet jun 25, 2020 3:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 3:33 pm

Crnkić, Yaji, Veseli, Subašić, krila
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 3:43 pm

Jos lijevi bek i imamo strasnu ekipu. Moglo bi biti iznenađenje u europi
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 3:50 pm

Daj Kvesica odma sa Eldarom na lijevu i još jednu garu prema naprijed i da izgnemo. Daj Boze Subašić ne zaigra nikako za seniore u prvoj polusezoni, već da nosi juniore u LP daleko dalekooo i da nam omladinci izgrme u Evropi.

@Asharak prva mi sedmica na novom poslu pa i nemam tolko vremena, ali sutra vecer najkasnije cu napravit nam google sheet kakav da pratimo ove juniorske lige i stimat te rezultate/plasmane
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 4:25 pm

blueDBR je napisao/la:
čet jun 25, 2020 3:50 pm
Daj Kvesica odma sa Eldarom na lijevu i još jednu garu prema naprijed i da izgnemo. Daj Boze Subašić ne zaigra nikako za seniore u prvoj polusezoni, već da nosi juniore u LP daleko dalekooo i da nam omladinci izgrme u Evropi.

@Asharak prva mi sedmica na novom poslu pa i nemam tolko vremena, ali sutra vecer najkasnije cu napravit nam google sheet kakav da pratimo ove juniorske lige i stimat te rezultate/plasmane
Pratio sam ja malo, nema nikakvih informacija. Još uvijek smo na istom. Međutim pročito sam negdje na Hrvatskom portalu, da će možda prvake država u seniorskoj konkurenciji pratiti i juniori. Moglo bi i Sarajevo zaigrati u omladinskoj ispred nas.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 4:56 pm

Meha87 je napisao/la:
čet jun 25, 2020 3:43 pm
Jos lijevi bek i imamo strasnu ekipu. Moglo bi biti iznenađenje u europi
Sta Gavro rece relax,bice i bek i golman i krilo i titula i kup.OPUSTENO
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 4:57 pm

Zaboravih investitore i sponzore ali realno yebo pare,pare ljude kvare.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 5:04 pm

gavran je napisao/la:
čet jun 25, 2020 4:56 pm
Meha87 je napisao/la:
čet jun 25, 2020 3:43 pm
Jos lijevi bek i imamo strasnu ekipu. Moglo bi biti iznenađenje u europi
Sta Gavro rece relax,bice i bek i golman i krilo i titula i kup.OPUSTENO
Kad si ti prinudjen da pises ozbiljno i smirujes situaciju,shvatis dokle ova napetost otisla. Posto ti uvijek pogodis iz trece,cetvrte i pete,
znaci samo krilo,titula i kup.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 5:07 pm

barbarez je napisao/la:
čet jun 25, 2020 5:04 pm
gavran je napisao/la:
čet jun 25, 2020 4:56 pm
Meha87 je napisao/la:
čet jun 25, 2020 3:43 pm
Jos lijevi bek i imamo strasnu ekipu. Moglo bi biti iznenađenje u europi
Sta Gavro rece relax,bice i bek i golman i krilo i titula i kup.OPUSTENO
Kad si ti prinudjen da pises ozbiljno i smirujes situaciju,shvatis dokle ova napetost otisla. Posto ti uvijek pogodis iz trece,cetvrte i pete,
znaci samo krilo,titula i kup.
Svaka ti je za zaporaka
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 5:55 pm

Gavran uvijek pogadja....
Sretan rodjendan @gavran Gavraneeeee
Jos oviliko da nam pozivis.
Sve najbolje.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 6:16 pm

Durgo je napisao/la:
čet jun 25, 2020 2:01 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 25, 2020 1:11 pm
Durgo je napisao/la:
sri jun 24, 2020 11:20 pm
Ma ide Crnkic glat :)

Jos jedno krilo i lijevi bek... dobar je Eric :)
Dobar za termina.

Crnkića nikada nije krasila disciplina. Kako na terenu, tako ni van njeg.
Dečko ima mnogo para, fudbal mu dođe kao zajebancija. Pa kad mu se ne trenira on bi kod kuće ostao i to je njegov najveći problem.
Ne treba zaboraviti da je u Sarajevu bio suspendovan.
Također, zbog tog kučevitog stava ni na terenu nije disciplinovan i odgovoran.
Kontinuitet za njeg je strana riječ.
Statistika u rangu Asimove, ako nam je Asim bio loš ne znam kako je Nermin dobar.
Kad se sve podvuće, ne vidim potrebu za dovođenje igrača u rangu Asima Zeca, koji je igrao kod pitara, glumetao kad je igrao protiv nas, koji nije dobar u glavu i veliki je glumac.

Inače moje mišljenje, samo mi je tvoj post bio pogodan za iskazat ga. Nemoj se ljutiti :D
ma sve 5, al ce biti kako Brko kaze :D :D :D
Hoće jer su tako stvari posložene. Tako i treba, tako je i bilo.
Samo meni nikad neće biti sveto slovo sve što on radi, govori. Ni za bilo koga mi nije tako. Nema bezgrešnosti među ljudima. Pogotovo nešto što očito vrijeđa inteligenciju. Nisam ni ja bezgrešan pa ne mora značiti da sam svaki put upravu kad sam kontra njega. Tako će ostat kolko god za neke on bio bezgrešan i svaki njegov potez bio ispravan i opravdan. :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 175 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija