Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 24, 2020 11:25 pm

cuj crnkic jos jedan gurbet kojeg ao dovodi super ...
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3526
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 24, 2020 11:40 pm

Nemoj da zajebavate, kada su ga kone otjerale bio je jedan on najboljih... a i u TC je bio dobar...

Zao mi sto sinan nije ostao...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 24, 2020 11:47 pm

Durgo je napisao/la:
sri jun 24, 2020 11:40 pm
Nemoj da zajebavate, kada su ga kone otjerale bio je jedan on najboljih... a i u TC je bio dobar...

Zao mi sto sinan nije ostao...
Strasan igrac realno
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 24, 2020 11:48 pm

Edin Džeko!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3526
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 24, 2020 11:49 pm

Gledaj Dzeke... joj ja bih se rodio da on dodje i da nas kupi... 😂😂😂
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 12:22 am

Imenom Nermina Crnkića će, sasvim izvjesno, biti dopunjena lista odlazaka iz Simin Hana.

Prodornom ofanzivcu ističe ugovor sa Tuzla Cityjem krajem mjeseca, nastavak saradnje nije opcija.

No, Crnkić bi ipak mogao ostati u Premijer ligi BiH. Kako saznajemo, bivši krilni napadač Sarajeva blizu je dogovora sa Željezničarom.

Strateg Plavih Amar Osim u nekoliko je navrata prošle sezone hvalio Crnkića, očito su simpatije obostrane. U svakom slučaju, uskoro bismo trebali saznati da li će i definitivno doći do selidbe 27-godišnjeg fudbalera na Grbavicu.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 12:27 am

Vidi onog burazera, kae neka ga samo da je klub stabilan... Oooj Bože!
Neki od vas haman još gaje nade da će ovi nekako izvući klub iz ovih koliko već miliona minusa??? Ljudi UDUPLALI dug za godinu i po!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 12:37 am

Crnkic, zanimljiv igrac za nasu ligu ako dodje, naravno. Mogli bi imati simpaticnu ekipicu. Necemo se jos ugasiti.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 12:43 am

Gasimo se od 1921. Teško je grčku vatru ugasiti, da ne kažem nemoguće.... :bih:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 12:59 am

Iako je odvratan i dosta puta nas je isprovocirao, Crnkić je zanimljiv igrač. Eksplozivan, nepredvidljiv, prgav, a i takvih nam treba, ne može sve na fino.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 3:30 am

AdmirA je napisao/la:
čet jun 25, 2020 12:25 am
Da li ćete ikad prestati te prepirke dječije. **** vas i AO i Senad....
Dolaze 2 igrača u narednih 10 dana.

U da se sjetim Koldži familije, lažove jedan nesposobni.
Sta se ba vi vise sjecate... neko nesposoban, cuj??? Da nije ovih para, ko zna kako bi. Dno dna! Jedino sto mogu reci je da ni u jednom momentu nisam vise zalio za proslm upravom nego sad. U nasem genetskom kodu je nesto prokleto. Kamo srece da smo s njima docekali 100g, gdje bi nam kraj bio. Ne pisem vec duze, slabo i citam, a imao bi napisati pet stranica... steta zbog nekih stvari, bas steta. Vratili smo se na period 2011, opet licimo na pastire.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 7:02 am

blueboy je napisao/la:
sri jun 24, 2020 10:02 pm
Gledam finale kupa Vojvodina - Partizan, kakva je trenerčina Nenad Lalatović na regionalnom nivou to je nevjerovatno. Ako uspije malo da suzbije svoju nevjerovatnu energiju i ne reaguje na svaku sudijsku odluku i uvredu s tribina blistava karijera je pred njim. Ovo govorim jer se ne tako davno spominjao kako kandidat za trenera našeg kluba.
Dokaz kako mald i karizmatican trener moze napredovati iz godine u godinu.
Nije slucajno da sa ovim malim ekipama pravi rezultate.Prisutan je tu par godina i sa svakom ekipom je igrao zapazenu ulogu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
dres_na_pruge
Postovi: 50
Pridružen/a: sub mar 05, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 7:55 am

U pravu su ovi sto svako malo pisu da trebamo se svi ujediniti i veslati u istom pravcu......al su dezorjentirani pa veslaju u krug a ne u pravcu, tako da nije problem veslat samo vam kormilar ne valja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 9:06 am

dres_na_pruge je napisao/la:
čet jun 25, 2020 7:55 am
U pravu su ovi sto svako malo pisu da trebamo se svi ujediniti i veslati u istom pravcu......al su dezorjentirani pa veslaju u krug a ne u pravcu, tako da nije problem veslat samo vam kormilar ne valja.
Mi nemamo kormilara. Na terenu nije lose, ali sto rece ovaj iznad, van terena smo u vremenu 2011, jebeni Koldzo da opstinske pare, smrdljivih 200 hiljada i on spasio Zelju.
Da Bog da mu zadnje bilo ko otjera one ljude iz Zelje pa smo tu gdje jesmo
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 10:06 am

Znači, došli smo do toga da prosimo! Lijepo Bogami! Da nas jedno bjelosvjetsko đubre, Koldžoni, podj...va! Čuj, kako su mi rekli direktor i predsjednik kluba, doveden je u pitanje opstanak kluba! Obojica noga iz kluba, odmah! Bolje će bilo koji navijač voditi klub i više mu pomoći od ove dvojice koji nas još i ponižavaju! Šprda se s nama vrli načelničić, koji isti iznos vrti po x puta i slika se s predstavnicima kluba, nebil' dobio koji politički poen! Sjetite se u prošlom Amarovom mandatu ko je bio prepreka da nam mađari naprave vrhunski stadion! Ko zna dokle bi dosad dogurali da se to obistinilo! Ovako, dok je nas navijača, kako neko reče lijepo, ne treba brinuti o opstanku kluba, i nek samo radi u klubu ono za šta je svaki od njih zadužen i mi smo na konju! Naljutilo me ovo igranje s klubom u izbornoj godini i dobijanje poena preko naše svetinje, pa nemojte šta zamjeriti, ali mislim da se većina ovako osjeća kao i ja.

SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!
:zeljeznicar1: :titula: :bih:
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 11:00 am

Ako neko zeli napravit dramu dodatnu za ovih 200 hiljada to mu zaista nece biti tesko,pogotovo na ove rijeci klub jedva opstaje,ili kako vec.
Imamo mi hiljade primjera drugih,gdje vlasnici raznih,hotela,firmi,kompanija iz privatnog sekotra,koji nisu na drzavnim jaslama pricaju istu ovu pricu. Pri tome imamo slucajeve vlasnika koji imaju milione i desetke miliona,pa otpustaju radnike i kukaju na sav glas i traze pomoc od drzave,a hladno bez problema mogu 2 godine davati plate ljudima,koliko su zaradili para.
Svako od njih govori da za mjesec ako se kriza nastavi mogu zatvoriti kompnije,jer im je doveden opstanak u pitanje.
Ali dobro svakako mi ovdje imamo grupu ljudi koji ce svaku stvar okrenuti u njima zeljenom smjeru.
Sigurno ti opstina ili drzava,koja svaku krizu iskoristi da prije svega opljacka narod dodatno,nece dati pare ili neku sanaciju stete ako ne kukas i ne zapomazes.
Evo konkretno i mojoj firmi koja je na budzetu,opstina centar je dala donaciju za 1 mjesec plata i tekucih troskova,ljudima na ugovor,jer plate njima idu iz produkcije i nase zarade od prodaje ulaznica. A kako toga nema,dovede ti i opstanak ustanove u pitanje.
Necu ja reci da je situacija bajna,ali ba nemohte ljudi od svega praviti bauk.
Pa i za klub normalno je da ti dovede opstanak kluba u pitanje,kad nemas sredstava i cistog novca od prodaje karata jos od decembra,kad imas problem i sa sponzorima. Plus imas sve te dugove i probleme za koje su i oni dobrano odgovorni.
Ali bitno je od svega napravit bauk.
Bitno je da smo moralisti i da nam sada smeta sto neko kupi politicke poene.
Sta vam ima smetat nesto dobijeno od kriminalne lopovske drzave,jer od nje mozes dobit samo ako kukas ili ako imas tal sa njima.
Sto se kamate tice. Ja da sam neki bitan ***** i da imam pare. Zivotom se kunem nikad u zivotu pare koje sam dao klubu ne bi dao ako bi od kluba uzeo i 1KM kamate ,bilo sto gdje bi zaradio na pomoci koju sam dao.
Ja kazem za sebe,a imali smo dosta primjera od raznih igraca i trenera da su naplacivali i cekanja i kamate i svasta nesta. Uredu je i ljutnja i godine cekanja i zakonska i pravna osnova. Ali ja jednostavno ne bi to nikad uradio.
Ne bi ni ljudski a ni vjerski.
Nama su usta puna kamate,znam da se ovdje kamata pominje u drugom okviru u odnosu na vjersku npr,ali ne postoji osoba koja se na osnovu kamate i njenih "blagodati" nije okoristila i koja je olako ispustila.Ili je na bilo koji nacin imala veze sa njom. Nazalost to je tako. Ko zeli da shvati o cemu pricam,shvatice..
Ja sad govorim sa tog aspekta i gledista,bez da ikom drzim moralne pridike.
Nazalost smo tako drustvo da gotovo nista ne mozes steci bez kredita,pogotovo jer nam je nizak zivot i standard a i mentalitet i pogledi drustva idu ka tim modernim nacinima zivota.
A ono sto je vaznije od svega ovoga,da mi polako gubimo postovanje i istinske vrijednosti. Sve smo u stanju popljuvati,mahalati,uvijek cemo imati nesto da sredimo kod komsije a da o svome ni ne pomislimo. Sujeta,nezdrava komunikacija,vrijedjanja,pohlepa...
Ti danas mladom covjeku ne mozes dati ni savijet ni skrenuti paznju ni uputit ga na pravi put,jer ti on svojim odnosom,stavovima i nezainteresovanoscu,napravi da se osjecas kao idiot i glupan. Ono kurcu pricaj ,muda te slusaju.
Ja to vidim i kroz svoj posao,i kroz zivot,kroz sve ove mladje generacije sto dolaze.
Da se malo vise postujemo,vise bi smo postigli,cak i kad se nerazumijemo i mislimo drugacije.
A najgora stvar koju mi radimo svom klubu je kad pretjerujemo i kad se petljamo gdje nevladamo materijom sto bi jedan moj kolega rekao,i sto od svega pravimo slucaj,da bi iskoristili to protiv nekoga.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 11:05 am

Samo još da iznesem svoje mišljenje, vezano za "ove ljude u Upravi" i nekih zahtjeva ovde "da oni odu". Upravo smo time na putu koji sam davno napisao, netom poslije slučaja "uplatnica". Dodje Nihad, zavali milion i po štete, ode Nihad dodje V.D., ode on kao pošten dodje Džubur, pomalo ulete Ustamujić i ekipa...nakon samo tri iteracije većini nas, vrlo lako može da se izgubi krivac i naravno dodjemo u situaciju "pojeo vuk magarca". To se sve fino razvodni da je malo poteško uprijeti prstom za tri ili četiri godine vezano za pravno odgovrnu osobu za uništenje kluba. Formano svi znamo ko će to biti, ali pravno će tu malo teže ići utvrđivanje....u svakom slučaju ćemo doći u situaciju "pojeo vuk magarca", a Želje nigdje.

Kako izaći iz ovoga?

Po meni, jedini put za izlazak je sledeći:

1. UO i NO podnose ostavku i maksimalno što mogu je biti članovi kluba sa trajnim neprilaženjem prostorijama kluba, izuzev tribina u ćošku na sjeveru tamo prema zapadnoj tribini. Kad do sada ništa nisu vidjeli, ne moraju ni ubuduće.
2. Skupština se resetuje. Potpuni reset skupštine po istom principu. Ja niti jednog skupštinara nisam čuo da je iznio javno u nekom mediju ili komentaru bar na FB mišljenje o trenutnoj situaciji u klubu, već nam Koldžo to mora reći. Dakle imamo skupštinu i UO koji je tu da provodi nečije odluke, a ne da ih donosi. Skupština je prva trebala da bude alarm da klub tone finansijski, a ne da nam Koldžo to govori.
3. Pozvati putem zvanične stranice članove kluba koji imaju članske karte, sa iskustvom na rukovodećim pozicijama ili iskustvo u privredi, ono što zovemo "realni sektor" da se jave sa kratkim CV ili slično da se pokuša na taj način popuniti skupština. Ne da budu sponzori i daju pare već da pokušaju preko Želje da zaradjuju pare za klub i da daju svoj rad i ništa više.
4. Takva skupština da aktivno zasjeda sedmično i da nakon nekog perioda izaberu UO i NO, sa već definisanim idejama poslovanja od strane skupštine.

Ovo je po meni na prvu razmišljanje kako dalje. Ovo da ode neko sada iz uprave i da ga bez ikakvog kriterija i po principu poznanstva dovede neko da još malo zakopa Želju dublje, nam nije rješenje.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 11:55 am

Qooler je napisao/la:
čet jun 25, 2020 10:12 am
I samo da izrazim kratku podršku za cijenjenog Guvo, koji je po ko zna koji put ponovio (ali to i dalje ne dolazi do mozga sljedbenika):

Za cijenjene učesnike u diskusiji na ovom forumu, problem bi trebao biti uzimanje kamata, putem blokade računa, a ne da bude problem neko ko piše o tome. Onaj ko piše o tome samo konstatuje nešto što se dogodilo, a nije uzrok tome

Vezano za donirani novac od poreznih obveznika općine Novo Sarajevo. Zamolio bi ih da urade transfer novca po istom principu kao transfer Bekrića. Raja je ipak opet na okupu i poznanstvo iznad svega.

Nismo mi u 2011, mi smo u godinama koje će se spominjat po lošem, generacijama iza nas.
de ba Qooler-u takav je vakat bio tada nemoj demagogije, zna se kakva je situacija bila, da nije bilo na Amarov leglo bi na neki drugi racun jer nije moglo drugacije. I treba raskrstiti sa tim, podvuci dugovanja i skinuti tu moralnu hipoteku sa njega.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 12:12 pm

Kospa je napisao/la:
čet jun 25, 2020 11:55 am
Qooler je napisao/la:
čet jun 25, 2020 10:12 am
I samo da izrazim kratku podršku za cijenjenog Guvo, koji je po ko zna koji put ponovio (ali to i dalje ne dolazi do mozga sljedbenika):

Za cijenjene učesnike u diskusiji na ovom forumu, problem bi trebao biti uzimanje kamata, putem blokade računa, a ne da bude problem neko ko piše o tome. Onaj ko piše o tome samo konstatuje nešto što se dogodilo, a nije uzrok tome

Vezano za donirani novac od poreznih obveznika općine Novo Sarajevo. Zamolio bi ih da urade transfer novca po istom principu kao transfer Bekrića. Raja je ipak opet na okupu i poznanstvo iznad svega.

Nismo mi u 2011, mi smo u godinama koje će se spominjat po lošem, generacijama iza nas.
de ba Qooler-u takav je vakat bio tada nemoj demagogije, zna se kakva je situacija bila, da nije bilo na Amarov leglo bi na neki drugi racun jer nije moglo drugacije. I treba raskrstiti sa tim, podvuci dugovanja i skinuti tu moralnu hipoteku sa njega.
Kako ba nije moglo drugacije?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3526
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 25, 2020 12:14 pm

barbarez je napisao/la:
čet jun 25, 2020 11:00 am
Ako neko zeli napravit dramu dodatnu za ovih 200 hiljada to mu zaista nece biti tesko,pogotovo na ove rijeci klub jedva opstaje,ili kako vec.
Imamo mi hiljade primjera drugih,gdje vlasnici raznih,hotela,firmi,kompanija iz privatnog sekotra,koji nisu na drzavnim jaslama pricaju istu ovu pricu. Pri tome imamo slucajeve vlasnika koji imaju milione i desetke miliona,pa otpustaju radnike i kukaju na sav glas i traze pomoc od drzave,a hladno bez problema mogu 2 godine davati plate ljudima,koliko su zaradili para.
Svako od njih govori da za mjesec ako se kriza nastavi mogu zatvoriti kompnije,jer im je doveden opstanak u pitanje.
Ali dobro svakako mi ovdje imamo grupu ljudi koji ce svaku stvar okrenuti u njima zeljenom smjeru.
Sigurno ti opstina ili drzava,koja svaku krizu iskoristi da prije svega opljacka narod dodatno,nece dati pare ili neku sanaciju stete ako ne kukas i ne zapomazes.
Evo konkretno i mojoj firmi koja je na budzetu,opstina centar je dala donaciju za 1 mjesec plata i tekucih troskova,ljudima na ugovor,jer plate njima idu iz produkcije i nase zarade od prodaje ulaznica. A kako toga nema,dovede ti i opstanak ustanove u pitanje.
Necu ja reci da je situacija bajna,ali ba nemohte ljudi od svega praviti bauk.
Pa i za klub normalno je da ti dovede opstanak kluba u pitanje,kad nemas sredstava i cistog novca od prodaje karata jos od decembra,kad imas problem i sa sponzorima. Plus imas sve te dugove i probleme za koje su i oni dobrano odgovorni.
Ali bitno je od svega napravit bauk.
Bitno je da smo moralisti i da nam sada smeta sto neko kupi politicke poene.
Sta vam ima smetat nesto dobijeno od kriminalne lopovske drzave,jer od nje mozes dobit samo ako kukas ili ako imas tal sa njima.
Sto se kamate tice. Ja da sam neki bitan ***** i da imam pare. Zivotom se kunem nikad u zivotu pare koje sam dao klubu ne bi dao ako bi od kluba uzeo i 1KM kamate ,bilo sto gdje bi zaradio na pomoci koju sam dao.
Ja kazem za sebe,a imali smo dosta primjera od raznih igraca i trenera da su naplacivali i cekanja i kamate i svasta nesta. Uredu je i ljutnja i godine cekanja i zakonska i pravna osnova. Ali ja jednostavno ne bi to nikad uradio.
Ne bi ni ljudski a ni vjerski.
Nama su usta puna kamate,znam da se ovdje kamata pominje u drugom okviru u odnosu na vjersku npr,ali ne postoji osoba koja se na osnovu kamate i njenih "blagodati" nije okoristila i koja je olako ispustila.Ili je na bilo koji nacin imala veze sa njom. Nazalost to je tako. Ko zeli da shvati o cemu pricam,shvatice..
Ja sad govorim sa tog aspekta i gledista,bez da ikom drzim moralne pridike.
Nazalost smo tako drustvo da gotovo nista ne mozes steci bez kredita,pogotovo jer nam je nizak zivot i standard a i mentalitet i pogledi drustva idu ka tim modernim nacinima zivota.
A ono sto je vaznije od svega ovoga,da mi polako gubimo postovanje i istinske vrijednosti. Sve smo u stanju popljuvati,mahalati,uvijek cemo imati nesto da sredimo kod komsije a da o svome ni ne pomislimo. Sujeta,nezdrava komunikacija,vrijedjanja,pohlepa...
Ti danas mladom covjeku ne mozes dati ni savijet ni skrenuti paznju ni uputit ga na pravi put,jer ti on svojim odnosom,stavovima i nezainteresovanoscu,napravi da se osjecas kao idiot i glupan. Ono kurcu pricaj ,muda te slusaju.
Ja to vidim i kroz svoj posao,i kroz zivot,kroz sve ove mladje generacije sto dolaze.
Da se malo vise postujemo,vise bi smo postigli,cak i kad se nerazumijemo i mislimo drugacije.
A najgora stvar koju mi radimo svom klubu je kad pretjerujemo i kad se petljamo gdje nevladamo materijom sto bi jedan moj kolega rekao,i sto od svega pravimo slucaj,da bi iskoristili to protiv nekoga.
Ovo je najveca istina napisana na forumu ikada:

Ti danas mladom covjeku ne mozes dati ni savijet ni skrenuti paznju ni uputit ga na pravi put,jer ti on svojim odnosom,stavovima i nezainteresovanoscu,napravi da se osjecas kao idiot i glupan. Ono kurcu pricaj ,muda te slusaju.

tesko je ocekivati da ljudi zaborave neke stvari, ja koliko god volim Zelju i zelim mu napredak, nikada necu zaboraviti stvare koje su se dogodile, kako meni LICNO, tako i generalno klubu u proteklih par godina... ljudi nose to u sebi i cekaju svaku prliku da ispucaju sve iz sebe... jednostavno sam prestao vise pokusavati razumijeti drugu stranu, niti nekom objasniti moju...

Iskreno se nadam da cemo na zelenu granu i da ce doci bolja vremena...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 236 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija