Moderator/ica: storm_raider

 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 7:56 pm

Plavanacija je napisao/la:
pon jun 22, 2020 7:52 pm
segasega je napisao/la:
pon jun 22, 2020 7:51 pm
Plavanacija je napisao/la:
pon jun 22, 2020 7:46 pm


Pa uzmes godinju 70KM, clansku 20KM, mozda dres u funshopu, koju majicu i eto uletis 100+KM
Nije to ta racunica...i nije to sustina sto sam napisao...ja to sve i uzmem i kupim isto djeci,al nije realno biti clan za 20 KM...clan je nesto drugo,
Pa to ti je 27 feninga dnevno,jel to puno,koliko posaljes poruka i neki stvari potrosis bezveze i vise dnevno.pa jesam li upravu,clanarina od 100 KM ti dode 27 feninga dnevno....
I da das 500KM neces se pitati nista :P
Procitaj malo bolje prvi post o ovome sta sam napisao..
 
Grbavica 2
Postovi: 62
Pridružen/a: pon jan 06, 2020 5:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 8:07 pm

segasega je napisao/la:
pon jun 22, 2020 7:55 pm
Ko je rekao da Ce se povrijediti...kakva je to prica pa nemozemo dovesti 20 igracka iste kvalitete to shvatite,mozemo ovo sto imamo zadržati i moramo mlade sa njima forsirati,to je recept...
pusti ba ovog Facu, vidis da pise gluposti iz dana u dan. sta bi one sezone da se zakaric povrijedio? ko bi ti igrao, zajimovic?
Hajde nemoj molim te vise ovako maliciozne postove pisati.
Svakome se može desiti povreda, ali kakvo ti je to razmišljanje molim te? Jesi dobar ti ?
Ti bar znaš da najjači sam kada krenu da me lome !
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 8:19 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon jun 22, 2020 7:51 pm
segasega je napisao/la:
pon jun 22, 2020 6:53 pm
E jos da Jovanović ostane Ermin spreman i Stila netreba nam niko vise...i taj ljevi bek pa istrpicemo Sehica vakat je...
A sta cemo kada se stila i ermin povrijede sto je izvjesno jer 4-5 mjeseci nisu igrali ozbiljan fudbal....
e jbg sad...mora se kontrirati cim neko napise da imamo finu ekipu....znam da ima stvari koje nisu dobre i to treba kritikovati...ali bacati neke crnjake gdje nema prostora je maliciozno u najmanju ruku...sad oko ekipe...mislim da nam treba golman jer mi Eric ne ulijeva neko povjerenje...slazem se da treba i neka konkurencija na lijevom beku jer se ne mozemo na mladog Sehica osloniti da sam iznese sezonu, Stanica ne pikam kao dostojnu zamjenu bilo kome...i na kraju nam treba neko krilo...kada bi famozni Ayayi potpisao to bi bilo vrh...ekipa dostojna borbe za titulu...zaboravio sam da se nadam da ce Jovanovic potpisati zbog kontinuiteta u odbrani

PS hajmo insajderi...nesto ste zakazali ovaj prijelazni rok :D
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 8:23 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon jun 22, 2020 7:51 pm
segasega je napisao/la:
pon jun 22, 2020 6:53 pm
E jos da Jovanović ostane Ermin spreman i Stila netreba nam niko vise...i taj ljevi bek pa istrpicemo Sehica vakat je...
A sta cemo kada se stila i ermin povrijede sto je izvjesno jer 4-5 mjeseci nisu igrali ozbiljan fudbal....
Jedva čekaš da se povrijede Štila i Zec, jelde?
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 8:24 pm

Joj face sa ulica, pa stvarno. Ne znam kako ti ovakve stvari padaju na pamet. Ljudi ti fino napisali, tako kad bi razmisljao morao bi imati 25 igraca istog kvaliteta, sto nema u realu a ne ovdje. Ne znam cemu tolika kolicina negative.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 8:27 pm

Hajric, prvo pojacanje. Zanimljiv igrac. Teren je mjerilo. Ne treba puno komentarisati.
Meni je najveca zelja Zec potpuno spreman. Na treningu se vidi da odskace, ne trebas biti Amar da zakljucis :D
Mada, vidim on i Stilic bi se trebali povrijediti. Jos jedan forumski biser.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 8:34 pm

Bilo je lijepo bez Asima Zeca ovu polusezonu mogu rec da mi sekunde nije falio
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 8:39 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
pon jun 22, 2020 8:27 pm
Hajric, prvo pojacanje. Zanimljiv igrac. Teren je mjerilo. Ne treba puno komentarisati.
Meni je najveca zelja Zec potpuno spreman. Na treningu se vidi da odskace, ne trebas biti Amar da zakljucis :D
Mada, vidim on i Stilic bi se trebali povrijediti. Jos jedan forumski biser.
Bravo to volim!
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 8:40 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
pon jun 22, 2020 8:27 pm
Hajric, prvo pojacanje. Zanimljiv igrac. Teren je mjerilo. Ne treba puno komentarisati.
Meni je najveca zelja Zec potpuno spreman. Na treningu se vidi da odskace, ne trebas biti Amar da zakljucis :D
Mada, vidim on i Stilic bi se trebali povrijediti. Jos jedan forumski biser.
Tako je..👍
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 8:45 pm

sajo10 je napisao/la:
pon jun 22, 2020 6:20 pm
Locomotiva je napisao/la:
pon jun 22, 2020 3:23 pm


Trenutno nisam u Svedskoj ali sam tu rodjen i tu sam zivio 85% svog zivota. Ako mislis da stanje nije katastrofalno jer mozes izaci na kafu i odvesti djecu u skolu, varas se. Znam da je stanje katastrofalno jer imam info iz prve ruke od doktora sto se bore protiv COVID-19. A ako nije katastrofalno da imas najvise umrli per capita u svijetu, onda ne znam sta je katastrofalno, jos dodaj ta puno ljudi umiru a nisu testirani na koronu (naprotiv toga sto ljudi misle ako ima covjek koronu i umre, u statistici se pise da je umro od korone i ako je umro od neceg trece, sto nije tako). Ako imas kakvi pitanja slobodno mozes u pp pisati, da se drizmo teme FK ZELJEZNICAR.

S time receno, bice situacija jako losa i veliki je rizik da dugo necemo gledati fudbal uzivo, pogotovo ako se ne poduzme prave zastitne mjere. A to sto rs, begic i company radi znamo svi da je lopovluk. Prije sam pisao da je UEFA istrazuje slucaj, i dan danas je aktivan. Nije samo vezano za sezonu 2019/2020 vec i nekoliko godina unazad vezano za korupciju.
Pa kao neko sto zivi ovdje, sto radi oko izvjestavanja Coronapandemije u juznoj Svedskoj i koji ima pa skromno receno vrlo dobro sliku statictiski, rekao bi ti samo da se popustis populistickih rubrika u razlicitim medijama. Svedska ovo, Svedska ono a na kraju sve zemlje zapadne evrope uradise isto i otvorise sve uz naravno i dalje neke prepreke i tako dalje.. Hvala Bogu pa je Svedska jedna od rijetki zemalja gdje mozes da zivis ko covjek a ne ko stoka zatvorena u cetiri zida. Ti pricas o katastrodalnoj situaciji. Svasta. Drzite se fudbala, ovo je fudbalski forum. Zivio ti meni, ali polahko sa naslovima, znam da strah vlada opcenito na ovim prostorima ali sabura nebi bilo lose imati.
Znam cime se ti bavis i uopste nisi u stanju da procjenis epidemiolosku i medecinsku situaciju (sto se tice tvoje struke). Rekao sam prije da su imali najvise umrlih per capita u svijetu, ti to vidis kao da je dobro statisticki? Ako ne racunamo mikronacije kao San Marino i Andorru, Svedska je 5. po broj umrlih/capita, to inace dobro izgleda statisticki? Svedska ima 500 ljudi/1M, Norveska ima 46/1M, Danska ima 104/1M, ali Svedski sistem je dobar?

Smijesno mi je sto kazes da popustim populistickih rubrika kad sam ti lijepo rekao da imam info iz prve ruke, t.j. pola moje familije su doktori i rade u Svedskoj. Nemaju ni maske ni drugi odgovarajuci PPE. Drugo sto se tice ti "populistickih rubrika" oni govore kao i ti, i ostali, da je Svedska super.
Plavi orkestar je napisao/la:
pon jun 22, 2020 6:40 pm
Ma ovaj kao da radi za Seranica.Samo je Seranicu,Vici,Beusu i pitarskom krdu katastrofa i zbog te korona-katastrofe jedni dodjoše do eura a drugi do titule.Katastrofa im je i u Svedskoj gdje niko nije ni osjetio ovu pandemiju.Ljudi normalno zivjeli,radili i zaradjivali.I ono malo što je privremeno ostalo bez posla je sjedilo kuci a primalo 90% plate.
Nisam pricao u situaciji u BiH, po meni se komotno moglo nastaviti igrati i u prethodni post sam napisao da je jasno sto se ne igra u BiH. Pricao sam sto se tice Svedske da ja katastrofalno stanje, jer jeste. Ukoliko se nastavi ovako u BiH bice jos gore, komotno me citiraj za mjesec dva. Problem je ogroman sto je BiH otvorila granice jer je sve sto postigla sa prethodnim mjerama usrala s ovim kako je sad.

Bosnjo je uvijek mudriji od ostatak svijeta, odma skonta te teorije zavjere, nema posla, sisa cijeli dan, obecana zemlja Njemacka i Svedska pa digni kredit i vrati se sa bembarom i vozaj po gradu. O 5G, koroni i vakcinama zna najbolje. Necu vise komentarisati, imam boljeg poslja.

Sto vrijedi za oboje - nemoj te pricati o stvarima sto ne znate.

Svako dobro
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 8:51 pm

Mislim ovdje stvarno ima par forumasa koji izgleda sve okreću na negativu.I ja bi volio da je Zeljo Real Madrid,ali nije Zeljo je Zeljo i mi ga takvog volimo i zivimo u realnosti i trebamo težiti nekim realnim stvarima.Danas napisah da treba mozda promjeniti status jedan član jedan glas i da imamo otvorene izbore kao sto imaju Real,Barca,Eibar.al da ta clanarina bude 100 KM,i da svi aktivni članovi imaju pravo glasa.Pa to nije puno 27 feninga dnevno.A NEKI ODMAH reagovali i omalovažavaju.Pa zar nebi bilo dobro kad bi to nekad zazivilo bolje vec da nas kupi neki Nam za sicu...pozitive malo i oko ove ekipe sta to nama fali imamo ekstra ekipu za nase uslove i ligu,i imamo mozda bolju od Sarajeva al neki odmah to docekaju nanoz,treba nam ovo treba nam ovo...hajmo ovo malo okrenuti.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 9:05 pm

Nemoj da pisete o fukarama sa kobilje glave... pisam se ja na njih.... od kada su nastali, otimaju, kradu, pa tako bi rentali i stadion za marku... nek rentaju ko ih jebe, isto kao butmir... rentanje na 5 godina i opet nista nemaju... ljudi otimaju, kradu ili sto bi Nele rekao "obidju krug po zlatara po Sarajevu, kada im zatreba para".. da se mi sada ugasimo, a oni ostanu jos 50 godina, nece imati ovo sto mi imamo... i znam da jedu jaja dok ovo citaju, a znam da citaju...

Hvala mom starom sto me doveo na Grbavicu kao dijete i pokazao mi prave zivotne vrijednosti...

LJUBAVI STO TE RODI KLASA RADNICKA!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 9:07 pm

Nasih 100 godina je prozeto borbom, zrtvom, tugom, radosti, odricanjem. To je Zeljo, to smo mi. Nikada nam nije bilo idealno, a pojedinci prave situaciju gorom nego sto jeste. I jos sporadicno i indirektno zele zlo. Nije to uredu...
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 9:15 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
pon jun 22, 2020 8:27 pm
Hajric, prvo pojacanje. Zanimljiv igrac. Teren je mjerilo. Ne treba puno komentarisati.
Meni je najveca zelja Zec potpuno spreman. Na treningu se vidi da odskace, ne trebas biti Amar da zakljucis :D
Mada, vidim on i Stilic bi se trebali povrijediti. Jos jedan forumski biser.
Slozio bih se i ja s tobom. Zanimljiv igrac, teren mjerilo kao i za sve ostale.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 9:21 pm

Cuj ti pretpostavke povrijedit ce se Stilic i Zec.
Njih dvojica spremni i Mesa, dobit ces sve sa tri razlike.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 9:32 pm

To je ta Amarova teorija na koju se pojedinci idalje loze, a ona glasi tri igraca da valjaju ovi ostali da smetaju i najjaci si, ali zato za par godina to sve otplacujes i placas puta tri kao sto mi trenutno radimo pa nam je imovina i sam klub na konac objesen. A kako stvari stoje idemo u nove kredite i zaduzenja (upitno je da li kod banaka ili "ovih sto vole Zelju" kojekavih "poduzentik") jer je frka sto se blizi sto godina kluba a kurcem se nije pomaklo od dolaska Boga kluba da istome bude bolje, nego je ego i "Moje - JA" preovladalo.

Samo pazite krajem jula kada se budu redale majke i rodbina ovih u klubu sto nema igraca, pojacanja, sto nema para, plata, projekata pred novu sezonu a da ne pricamo pred europu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 9:40 pm

Imas 3 velemajstora
Imas 5 vrlo vrlo dobrih igraca
Imas 4 mlada talenta

Nije bas truba ekipa
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 9:42 pm

Elegant je napisao/la:
pon jun 22, 2020 9:32 pm
To je ta Amarova teorija na koju se pojedinci idalje loze, a ona glasi tri igraca da valjaju ovi ostali da smetaju i najjaci si, ali zato za par godina to sve otplacujes i placas puta tri kao sto mi trenutno radimo pa nam je imovina i sam klub na konac objesen. A kako stvari stoje idemo u nove kredite i zaduzenja (upitno je da li kod banaka ili "ovih sto vole Zelju" kojekavih "poduzentik") jer je frka sto se blizi sto godina kluba a kurcem se nije pomaklo od dolaska Boga kluba da istome bude bolje, nego je ego i "Moje - JA" preovladalo.

Samo pazite krajem jula kada se budu redale majke i rodbina ovih u klubu sto nema igraca, pojacanja, sto nema para, plata, projekata pred novu sezonu a da ne pricamo pred europu.
Ne bih se slozio, da samo tri valjaju a ostali "smetaju".
I da to je Mulalic rekao..
Mislim da se Amar rijesava igraca koji su po njemu bili preplaceni u odnosu na ono sto su na terenu pruzali.
I siguran sam da cemo imati neku finu ekipicu.
Pa evo i sad najmanje 9 mjeseci nisu plate primili, i dovedes igraca iz Lokerena,produzis Ikica i mozda Jovanovica. Sreca pa imamo takvog "madjionicara", mene licno babo ne bi mogao nagovoriit da dzaba radim.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 9:42 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
pon jun 22, 2020 9:40 pm
Imas 3 velemajstora
Imas 5 vrlo vrlo dobrih igraca
Imas 4 mlada talenta

Nije bas truba ekipa
Ne gleda se to tako. Za neke je no sporazumni raskid no parti.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 9:49 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
pon jun 22, 2020 9:40 pm
Imas 3 velemajstora
Imas 5 vrlo vrlo dobrih igraca
Imas 4 mlada talenta

Nije bas truba ekipa
Mislim,odnosno znam,da ce biti 5 velemajstora😇
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, SIMA_SIMAU i 81 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija