Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 5:37 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jun 22, 2020 2:19 pm
buckybarnes1921 je napisao/la:
pon jun 22, 2020 1:04 pm
storm_raider je napisao/la:
pon jun 22, 2020 12:59 pm
Kolektivni imunitet je mit...
Pa dobro, ja samo kazem sta tvrde nasi epidemiolozi. Svedska je nekakav primjer, ja ne vidim da su nesto zaginuli kao sto su im predvidjali. Ljudi zive najnormalnije. Cak stavise, ostavljaju virus iza sebe.
Ja radim sa Svedjanima, svakodnevno. Ovo sto se pise ovdje je 90% laz za taj svedski model. Oni su sami priznali da su pogrijesili u svojim procjenama i izvinili se zbog svega. To ovdje ne pisu, ali to je tako. Kolektivni imunitet je prica za djecu, odnosno za narod. Ovaj virus u bilo kojem obliku cemo svi dobiti i vecinom prelezati asiptomatski ili sa blazim simptomima. Svedsko drustvo, takvo kakvo je, generalno ne zanimaju stariji ljudi. To se podvlaci kroz odgoj.
Oni su priznali samo da su pogriješili što nisu zaštititi staracke domove jer je 90% umrlih iznad 70 godina.Samo kolektivni imunitet moze pomoci da se bilo koji virus zaustavi.Kolektivni imunitet se dobija ili vakcinom ili kontaktom sa virusom.Trece ne postoji.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 5:49 pm

pisemo o pitarima, stadionu Kosevo, savezu, koronavirusu, a pripreme pocele...imal kakvih pojacanja, kakvi su ovi sto su na probi, i tako...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 5:54 pm

Vidim da je Veca trenirao sa ostatkom ekipe jel to znaci da ostaje :zid:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 5:59 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pon jun 22, 2020 5:49 pm
pisemo o pitarima, stadionu Kosevo, savezu, koronavirusu, a pripreme pocele...imal kakvih pojacanja, kakvi su ovi sto su na probi, i tako...
Evo ima.
Šef stručnog štaba Amar Osim proteklih sedmica tragao je za napadačem koji će predvoditi napad Plavih u novoj sezoni, a izbor je na kraju pao na 195 centimetara visokog Anela Hajrića koji dolazi iz Belgije.Čelnici Željezničara dogovorili su gotovo sve uslove s ovim doskorašnjim fudbalerom Lokerena, koji bi trebao potpisati dvogodišnji ugovor s opcijom produženja, a u BiH je već danas doputovao.
Nekadašnji kadetski i juniorski reprezentativac BiH će se tako sutra naći u autobusu Željezničara za put u Konjic gdje će sarajevski klub, podsjetimo, odraditi petodnevne pripreme.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 6:15 pm

Drago mi je zbog Hajrića, ja ga spominjao prošle godine na polusezoni. Nadam se da će se snaći i da će se nazabijati kod nas.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 6:18 pm

Eto nama Samira ...
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 6:20 pm

Locomotiva je napisao/la:
pon jun 22, 2020 3:23 pm
sajo10 je napisao/la:
pon jun 22, 2020 2:50 pm
Locomotiva je napisao/la:
pon jun 22, 2020 2:22 pm


Sta je problem?
Jel zivis u Svedskoj?
Trenutno nisam u Svedskoj ali sam tu rodjen i tu sam zivio 85% svog zivota. Ako mislis da stanje nije katastrofalno jer mozes izaci na kafu i odvesti djecu u skolu, varas se. Znam da je stanje katastrofalno jer imam info iz prve ruke od doktora sto se bore protiv COVID-19. A ako nije katastrofalno da imas najvise umrli per capita u svijetu, onda ne znam sta je katastrofalno, jos dodaj ta puno ljudi umiru a nisu testirani na koronu (naprotiv toga sto ljudi misle ako ima covjek koronu i umre, u statistici se pise da je umro od korone i ako je umro od neceg trece, sto nije tako). Ako imas kakvi pitanja slobodno mozes u pp pisati, da se drizmo teme FK ZELJEZNICAR.

S time receno, bice situacija jako losa i veliki je rizik da dugo necemo gledati fudbal uzivo, pogotovo ako se ne poduzme prave zastitne mjere. A to sto rs, begic i company radi znamo svi da je lopovluk. Prije sam pisao da je UEFA istrazuje slucaj, i dan danas je aktivan. Nije samo vezano za sezonu 2019/2020 vec i nekoliko godina unazad vezano za korupciju.
Pa kao neko sto zivi ovdje, sto radi oko izvjestavanja Coronapandemije u juznoj Svedskoj i koji ima pa skromno receno vrlo dobro sliku statictiski, rekao bi ti samo da se popustis populistickih rubrika u razlicitim medijama. Svedska ovo, Svedska ono a na kraju sve zemlje zapadne evrope uradise isto i otvorise sve uz naravno i dalje neke prepreke i tako dalje.. Hvala Bogu pa je Svedska jedna od rijetki zemalja gdje mozes da zivis ko covjek a ne ko stoka zatvorena u cetiri zida. Ti pricas o katastrodalnoj situaciji. Svasta. Drzite se fudbala, ovo je fudbalski forum. Zivio ti meni, ali polahko sa naslovima, znam da strah vlada opcenito na ovim prostorima ali sabura nebi bilo lose imati.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 6:40 pm

sajo10 je napisao/la:
pon jun 22, 2020 6:20 pm
Locomotiva je napisao/la:
pon jun 22, 2020 3:23 pm
sajo10 je napisao/la:
pon jun 22, 2020 2:50 pm

Jel zivis u Svedskoj?
Trenutno nisam u Svedskoj ali sam tu rodjen i tu sam zivio 85% svog zivota. Ako mislis da stanje nije katastrofalno jer mozes izaci na kafu i odvesti djecu u skolu, varas se. Znam da je stanje katastrofalno jer imam info iz prve ruke od doktora sto se bore protiv COVID-19. A ako nije katastrofalno da imas najvise umrli per capita u svijetu, onda ne znam sta je katastrofalno, jos dodaj ta puno ljudi umiru a nisu testirani na koronu (naprotiv toga sto ljudi misle ako ima covjek koronu i umre, u statistici se pise da je umro od korone i ako je umro od neceg trece, sto nije tako). Ako imas kakvi pitanja slobodno mozes u pp pisati, da se drizmo teme FK ZELJEZNICAR.

S time receno, bice situacija jako losa i veliki je rizik da dugo necemo gledati fudbal uzivo, pogotovo ako se ne poduzme prave zastitne mjere. A to sto rs, begic i company radi znamo svi da je lopovluk. Prije sam pisao da je UEFA istrazuje slucaj, i dan danas je aktivan. Nije samo vezano za sezonu 2019/2020 vec i nekoliko godina unazad vezano za korupciju.
Pa kao neko sto zivi ovdje, sto radi oko izvjestavanja Coronapandemije u juznoj Svedskoj i koji ima pa skromno receno vrlo dobro sliku statictiski, rekao bi ti samo da se popustis populistickih rubrika u razlicitim medijama. Svedska ovo, Svedska ono a na kraju sve zemlje zapadne evrope uradise isto i otvorise sve uz naravno i dalje neke prepreke i tako dalje.. Hvala Bogu pa je Svedska jedna od rijetki zemalja gdje mozes da zivis ko covjek a ne ko stoka zatvorena u cetiri zida. Ti pricas o katastrodalnoj situaciji. Svasta. Drzite se fudbala, ovo je fudbalski forum. Zivio ti meni, ali polahko sa naslovima, znam da strah vlada opcenito na ovim prostorima ali sabura nebi bilo lose imati.
Ma ovaj kao da radi za Seranica.Samo je Seranicu,Vici,Beusu i pitarskom krdu katastrofa i zbog te korona-katastrofe jedni dodjoše do eura a drugi do titule.Katastrofa im je i u Svedskoj gdje niko nije ni osjetio ovu pandemiju.Ljudi normalno zivjeli,radili i zaradjivali.I ono malo što je privremeno ostalo bez posla je sjedilo kuci a primalo 90% plate.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 6:45 pm

Hajrić stigao u grad već, odlična vijest. Mislim da smo uradili pravu stvar njegovim dovođenjem.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 6:52 pm

PlaviVlak je napisao/la:
pon jun 22, 2020 6:45 pm
Hajrić stigao u grad već, odlična vijest. Mislim da smo uradili pravu stvar njegovim dovođenjem.
Slažem se
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 6:53 pm

E jos da Jovanović ostane Ermin spreman i Stila netreba nam niko vise...i taj ljevi bek pa istrpicemo Sehica vakat je...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 6:56 pm

Ma treba nam krilo ljudi vrhunsko, kao i backup opcija na lijevom beku ako racunamo na Sehica.
Željezničar ante portas !
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 6:59 pm

Eric?

Blazevic Kosoric Jovanovic Sehic

Dado Mesa

Ermin Stila Veseli

Hajric
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 7:09 pm

Ma mi moramo dovesti top krilo, jer na Ermina se ne možemo osloniti sigurno nakon svega. Idealno bi bilo da to novo krilo i Ermin budu u prvoj postavi, a Veseli, Subasic i Mujic rezerve.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 7:37 pm

Amar927 je napisao/la:
pon jun 22, 2020 6:59 pm
Eric?

Blazevic Kosoric Jovanovic Sehic

Dado Mesa

Ermin Stila Veseli

Hajric
Top.Ermine vakat je i za tebe.Mislim da je SEHA sazreo i Subasic.Zasto smo toliko skeptični prema njima.Zasto se samo najavljuje krilo krilo.E da mozemo dovesti tipa Zakaric to uredu,al ako Ce neko polivalentni onda Ne.Ndvidim razlog zašto se ne vjeruje ovim momcima.Ja vjerujem da sa ovim imamo top ekipu samo da nas zaobiđu ozljede ključnih igrača Ermin spreman.Pa mi smo gospodo sa ovom istom ekipom pomeli KORONA SAMPIONE prosle sezone...
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 7:46 pm

segasega je napisao/la:
pon jun 22, 2020 4:02 pm
black64 je napisao/la:
pon jun 22, 2020 5:07 am
Clan sam jednog udruzenja gradjana.Isto se finansira tako sto se na mjesecnoj bazi sa mog i racuna clanova udruzenja skida odredjena svota novca,Interesuje me dal je tako nesto moguce kad je nas Zeljo u pitanju.Znaci svaki mjesec do kad ja hocu (u amanet bi ostavo junioru da nastavi a on svom aBd).
Fino rece neki menadžer neki dan za klubove koji posluju kao udruzenje,tipa Real,Barcelona ili Eibar...sta je rješenje za Celik a to je i za nas isto tako 20000 clanova aktivnih po 100 KM.E to je klub koji ako hoces da volis.I imas pravo glasa na izborima a ne ovako 20 KM i hoces da se pitas i seres nesto.Clanska 100 i to je to,i da vidimo kolika je to ljubav sto prica o.
Pa uzmes godinju 70KM, clansku 20KM, mozda dres u funshopu, koju majicu i eto uletis 100+KM
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 7:51 pm

Plavanacija je napisao/la:
pon jun 22, 2020 7:46 pm
segasega je napisao/la:
pon jun 22, 2020 4:02 pm
black64 je napisao/la:
pon jun 22, 2020 5:07 am
Clan sam jednog udruzenja gradjana.Isto se finansira tako sto se na mjesecnoj bazi sa mog i racuna clanova udruzenja skida odredjena svota novca,Interesuje me dal je tako nesto moguce kad je nas Zeljo u pitanju.Znaci svaki mjesec do kad ja hocu (u amanet bi ostavo junioru da nastavi a on svom aBd).
Fino rece neki menadžer neki dan za klubove koji posluju kao udruzenje,tipa Real,Barcelona ili Eibar...sta je rješenje za Celik a to je i za nas isto tako 20000 clanova aktivnih po 100 KM.E to je klub koji ako hoces da volis.I imas pravo glasa na izborima a ne ovako 20 KM i hoces da se pitas i seres nesto.Clanska 100 i to je to,i da vidimo kolika je to ljubav sto prica o.
Pa uzmes godinju 70KM, clansku 20KM, mozda dres u funshopu, koju majicu i eto uletis 100+KM
Nije to ta racunica...i nije to sustina sto sam napisao...ja to sve i uzmem i kupim isto djeci,al nije realno biti clan za 20 KM...clan je nesto drugo,
Pa to ti je 27 feninga dnevno,jel to puno,koliko posaljes poruka i neki stvari potrosis bezveze i vise dnevno.pa jesam li upravu,clanarina od 100 KM ti dode 27 feninga dnevno....
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 7:51 pm

segasega je napisao/la:
pon jun 22, 2020 6:53 pm
E jos da Jovanović ostane Ermin spreman i Stila netreba nam niko vise...i taj ljevi bek pa istrpicemo Sehica vakat je...
A sta cemo kada se stila i ermin povrijede sto je izvjesno jer 4-5 mjeseci nisu igrali ozbiljan fudbal....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 7:52 pm

segasega je napisao/la:
pon jun 22, 2020 7:51 pm
Plavanacija je napisao/la:
pon jun 22, 2020 7:46 pm
segasega je napisao/la:
pon jun 22, 2020 4:02 pm


Fino rece neki menadžer neki dan za klubove koji posluju kao udruzenje,tipa Real,Barcelona ili Eibar...sta je rješenje za Celik a to je i za nas isto tako 20000 clanova aktivnih po 100 KM.E to je klub koji ako hoces da volis.I imas pravo glasa na izborima a ne ovako 20 KM i hoces da se pitas i seres nesto.Clanska 100 i to je to,i da vidimo kolika je to ljubav sto prica o.
Pa uzmes godinju 70KM, clansku 20KM, mozda dres u funshopu, koju majicu i eto uletis 100+KM
Nije to ta racunica...i nije to sustina sto sam napisao...ja to sve i uzmem i kupim isto djeci,al nije realno biti clan za 20 KM...clan je nesto drugo,
Pa to ti je 27 feninga dnevno,jel to puno,koliko posaljes poruka i neki stvari potrosis bezveze i vise dnevno.pa jesam li upravu,clanarina od 100 KM ti dode 27 feninga dnevno....
I da das 500KM neces se pitati nista :P
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 22, 2020 7:55 pm

Ko je rekao da Ce se povrijediti...kakva je to prica pa nemozemo dovesti 20 igracka iste kvalitete to shvatite,mozemo ovo sto imamo zadržati i moramo mlade sa njima forsirati,to je recept...

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot] i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija