Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:08 pm

fcz je napisao/la:
čet jun 18, 2020 2:35 pm
Qooler je napisao/la:
čet jun 18, 2020 2:33 pm
samo_plavo je napisao/la:
sri jun 17, 2020 7:17 pm
Potpuna rekonstrukcija u Željezničaru: Odlaze Kjosevski, Zajmović, Ramović, Osmanković...

http://www.klix.ba/clanak/200617138
Osmanković, naše djete. Dobro odigrao niz utakmica, za predhodnu godinu dvije je izrastao u odličnog igrača. Mi ga se odričemo tek tako i dovodimo nekog na tu poziciju i damo mu više para nego našem Osmankoviću. Sramota da nas bude svih.

Ramovića se u Premijer ligi može odreći samo klub koji nema pojma šta radi. Jedan od najboljih igrača naše lige. On kada igra protivnička odbrana mnogo lakše puca. Jedina mana ovog igrača su žuti/crveni.

Ova dva igrača smo trebali čuvati.
Potpis na ovo + Daca koji ce, ubijedjen sam, izrasti u igracinu.
Ma sta ce nama djeca Zelje valja ih trpiti njihove bubice i greske nama trebaju iskusni i prekaljeni igraci koji mogu odmah igrati makar prvih 15 uvalit 2 gola ako mogu imati 35+ godina super igrac za nas .postajemo penzionerski fk super otpusti djecu i ne uzmi za njih ni pfeninga i dovedi gerijatriju i plati i placaj ga masno bravo upravo bravo vodja legenda.ma On zna najboljrle🤮🤮🤮
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:09 pm

eno mahir karic nece u zelju! na kraju cemo ostati na juniorima :D mada nije ni to lose... 1965/66 smo iz silom prilika morali graditi sampionski tim iz juniora! ajde makar nesto pozitivno... ;)
100/94/37/34 - i to je to!
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:15 pm

Grbavica je napisao/la:
čet jun 18, 2020 2:59 pm
Amar zna. Ja se ne sekiram.
Dopuna :rofl:
Ja znam da Amar zna
Ti znas da Amar zna
On zna da Amar zna
Ona zna da Amar zna
Ono zna da Amar zna
Mi znamo da Amar zna
Vi znate da Amar zna
Oni znaju da Amar zna
One znaju da Amar zna
SVI ZNAJU DA AMAR ZNA :rofl:
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:16 pm

Ma od kuda sad to neki ga vec vidjese u nasem dresu.ccc. znaci proslava 100 godina kluba s juniorima i flopovim uz par dobrih igraca.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:17 pm

Nemaveze je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:15 pm
Grbavica je napisao/la:
čet jun 18, 2020 2:59 pm
Amar zna. Ja se ne sekiram.
Dopuna :rofl:
Ja znam da Amar zna
Ti znas da Amar zna
On zna da Amar zna
Ona zna da Amar zna
Ono zna da Amar zna
Mi znamo da Amar zna
Vi znate da Amar zna
Oni znaju da Amar zna
One znaju da Amar zna
SVI ZNAJU DA AMAR ZNA :rofl:
Ali u stvarnom zivotu amar NEZNA.to i ON ZNA
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:23 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:17 pm
Nemaveze je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:15 pm
Grbavica je napisao/la:
čet jun 18, 2020 2:59 pm
Amar zna. Ja se ne sekiram.
Dopuna :rofl:
Ja znam da Amar zna
Ti znas da Amar zna
On zna da Amar zna
Ona zna da Amar zna
Ono zna da Amar zna
Mi znamo da Amar zna
Vi znate da Amar zna
Oni znaju da Amar zna
One znaju da Amar zna
SVI ZNAJU DA AMAR ZNA :rofl:
Ali u stvarnom zivotu amar NEZNA.to i ON ZNA
Jesi nekakav
Bas si moro?
:placeodsmijeha:
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:24 pm

E na niske grane smo pali kad ne mozemo s jebeni Karicem se dogovoriti zivio Football
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:24 pm

fcz je napisao/la:
čet jun 18, 2020 2:35 pm
Qooler je napisao/la:
čet jun 18, 2020 2:33 pm
samo_plavo je napisao/la:
sri jun 17, 2020 7:17 pm
Potpuna rekonstrukcija u Željezničaru: Odlaze Kjosevski, Zajmović, Ramović, Osmanković...

http://www.klix.ba/clanak/200617138
Osmanković, naše djete. Dobro odigrao niz utakmica, za predhodnu godinu dvije je izrastao u odličnog igrača. Mi ga se odričemo tek tako i dovodimo nekog na tu poziciju i damo mu više para nego našem Osmankoviću. Sramota da nas bude svih.

Ramovića se u Premijer ligi može odreći samo klub koji nema pojma šta radi. Jedan od najboljih igrača naše lige. On kada igra protivnička odbrana mnogo lakše puca. Jedina mana ovog igrača su žuti/crveni.

Ova dva igrača smo trebali čuvati.
Potpis na ovo + Daca koji ce, ubijedjen sam, izrasti u igracinu.
Kao i Velic, Hajdarevic, Mujagic, Zeric? Pa ja Zera je trebao igrat u Espanyolu al placa ga zajebala😂 igracina za prve federacije, citirat cemo jedan drugog za pola godine👍
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:25 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:09 pm
eno mahir karic nece u zelju! na kraju cemo ostati na juniorima :D mada nije ni to lose... 1965/66 smo iz silom prilika morali graditi sampionski tim iz juniora! ajde makar nesto pozitivno... ;)
Nas samo besparica okrene prema juniorima i na kraju pofino zaradimo. Valjda i sada bude tako.
Šehić i Subašić bi mogli tu najviše profitirati. Ne znam šta je s Mehićem, ali ako će se i dalje vucarati po posudbama nema od njeg ništa.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:34 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:25 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:09 pm
eno mahir karic nece u zelju! na kraju cemo ostati na juniorima :D mada nije ni to lose... 1965/66 smo iz silom prilika morali graditi sampionski tim iz juniora! ajde makar nesto pozitivno... ;)
Nas samo besparica okrene prema juniorima i na kraju pofino zaradimo. Valjda i sada bude tako.
Šehić i Subašić bi mogli tu najviše profitirati. Ne znam šta je s Mehićem, ali ako će se i dalje vucarati po posudbama nema od njeg ništa.
znaci, prvi sam koji ce prihvatiti da se borimo za opstanak ako treba i 2-3 godine, ako to znaci da cemo poslije toga biti konkurentni u prvenstvu. Naravno cilje treba u tom slucaju da bude da se zadrzi sto vise mladih igraca istovremeno. Daj mi nasu djecu koja ce i grijesiti ali i oduseviti pa uciti iz gresaka i daj mi da vidim napredak tih mladih igraca! nikad ih necu popljuvati, pa makar ispali iz lige, ali ne treba na ovo misliti samo kad nemamo para, vec uvijek!

poznavajuci vecinski mentalitet nasih navijaca, ovo se nece desiti, jer vecina zeli instant uspjeh... vec sam se oprostio od titula i ucesca u evropi narednih 3 godina i hvala titi, necu se zivcirati sljedecih godina vise :)
100/94/37/34 - i to je to!
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:41 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:25 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:09 pm
eno mahir karic nece u zelju! na kraju cemo ostati na juniorima :D mada nije ni to lose... 1965/66 smo iz silom prilika morali graditi sampionski tim iz juniora! ajde makar nesto pozitivno... ;)
Nas samo besparica okrene prema juniorima i na kraju pofino zaradimo. Valjda i sada bude tako.
Šehić i Subašić bi mogli tu najviše profitirati. Ne znam šta je s Mehićem, ali ako će se i dalje vucarati po posudbama nema od njeg ništa.
Mehic ce igrati kada se ozeni. Nema prije. Isto vazi za Subasica. Prvo porodica pa onda igraj.
Nismo u stanju da dovedemo M.Karica a hocemo Rustemovica. 😂
Ako nafatamo kakvog golmana za 6 stoja Vedran ide, ako ne nafatamo Vedran ostaje, za 6 stoja. Nase djete a jeftin😂
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:49 pm

Imali sistem u klubu, klub bio stabilan kako financijski tako i na svaki drugi nacin. Gurali juniore, proizveli par dobrih igraca, zaradili na njima. Sekunde nam falile do titula-mi to razjebemo i otjeramo ljude jer zelimo FOOTBALL.

Dodje football, trofeja nigdje, klub u dugovima, plate se jedva isplacuju, i sad su nam opet dobri juniori s kojima nece bit trofeja a ni FOOTBALLA??

Ee moj Zeljo sta ti uradise...
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:57 pm

'vako je igr'o 2018. Uživajte u majstorijama. Ono ružno zaboravite
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:58 pm

welcome to the year 2005! :)
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:00 pm

avlami97 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:57 pm
'vako je igr'o 2018. Uživajte u majstorijama. Ono ružno zaboravite
Ovako ce i tamo gdje vec ode, smijem se kladiti.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:06 pm

Dijelim igrače na dobre i loše. Mi trenutno na samo jednom igraču i to "starcu" možemo uzeti ozbiljnu lovu za naše prilike (Željine prilike) - Štilić. Da se zapostavljaju mlađi to stoji. Dolaskom novog trenera zapostavljen je npr Rodin, tada naš najbolji stoper, kako bi mogao igrati Bogi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:09 pm

željozaživotcijeli je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:49 pm
Imali sistem u klubu, klub bio stabilan kako financijski tako i na svaki drugi nacin. Gurali juniore, proizveli par dobrih igraca, zaradili na njima. Sekunde nam falile do titula-mi to razjebemo i otjeramo ljude jer zelimo FOOTBALL.

Dodje football, trofeja nigdje, klub u dugovima, plate se jedva isplacuju, i sad su nam opet dobri juniori s kojima nece bit trofeja a ni FOOTBALLA??

Ee moj Zeljo sta ti uradise...
Kakvi ba juniori.
Evo struka kaze M. Sosic letva. Gura ga babo i novinari po probama. Platili M.Stanicu da kaze zovem ga u Hajduk. Da sta valja nebi bio u Hajduku mi Stanic ni Sosic😂😂😂
Nafatace se nekih polovnjaca po bijelom svijetu jer oni znaju sta je Zeljo, oni znaju kako se osvajaju trofeji. Jos kada nam trenerovi zastupnici na forumu nahvale te polovnjace ide kolektivno svrsavanje i padanje u trans.
Slabo cemo mi vidjeti juniore u ovoj sezoni. Amar nema damu da igra sa juniorima a i tanak je sa zivcima koje moras imati kada radis sa juniorima. Igra sa juniorima podrazumjeva dosta oscilacija, porazi su normala a Amar to nece sebi dopustiti. On je tata ove lige, babo samo trofeje uzima. Jest da ga je nesto stalo u zadnje dvije godine ali...
Ako i trecu sezonu nista ne osvoji, nije bitno. Nacice vec neki izgovor. Savez, korona, mozda sta spanska vlada zajebe... Para kapa, ako neko i pomisli da mu da otkaz ima ugovor, naplatit ce sve uz zatezne kamate naravno.
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:14 pm

Nemaveze je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:09 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:49 pm
Imali sistem u klubu, klub bio stabilan kako financijski tako i na svaki drugi nacin. Gurali juniore, proizveli par dobrih igraca, zaradili na njima. Sekunde nam falile do titula-mi to razjebemo i otjeramo ljude jer zelimo FOOTBALL.

Dodje football, trofeja nigdje, klub u dugovima, plate se jedva isplacuju, i sad su nam opet dobri juniori s kojima nece bit trofeja a ni FOOTBALLA??

Ee moj Zeljo sta ti uradise...
Kakvi ba juniori.
Evo struka kaze M. Sosic letva. Gura ga babo i novinari po probama. Platili M.Stanicu da kaze zovem ga u Hajduk. Da sta valja nebi bio u Hajduku mi Stanic ni Sosic😂😂😂
Nafatace se nekih polovnjaca po bijelom svijetu jer oni znaju sta je Zeljo, oni znaju kako se osvajaju trofeji. Jos kada nam trenerovi zastupnici na forumu nahvale te polovnjace ide kolektivno svrsavanje i padanje u trans.
Slabo cemo mi vidjeti juniore u ovoj sezoni. Amar nema damu da igra sa juniorima a i tanak je sa zivcima koje moras imati kada radis sa juniorima. Igra sa juniorima podrazumjeva dosta oscilacija, porazi su normala a Amar to nece sebi dopustiti. On je tata ove lige, babo samo trofeje uzima. Jest da ga je nesto stalo u zadnje dvije godine ali...
Ako i trecu sezonu nista ne osvoji, nije bitno. Nacice vec neki izgovor. Savez, korona, mozda sta spanska vlada zajebe... Para kapa, ako neko i pomisli da mu da otkaz ima ugovor, naplatit ce sve uz zatezne kamate naravno.
Ruzan ti je ovaj dio "jest da ga je nesto stalo u zadnje dvije godine ali..."

Prosle je dosao na -20, gore dole...
Ove godine ga je korona sprijecila u ravnopravnoj borbi za oba trofeja...
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:18 pm

Dan pobjede, Violina, Stana, gg.ba, šampanjac, futbol klab, dva gola u 15 min prvih, nemoj kasnit, igraće džabe za Amara, graditelji odlazite, i Mančester je zadužen, kostur tima mora biti tu, yebo autobuse igrača...

Uživajte u Babuki, upalite youtube klipove s njegovim izjavama i bacite ga koji put.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 4:23 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:14 pm
Nemaveze je napisao/la:
čet jun 18, 2020 4:09 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
čet jun 18, 2020 3:49 pm
Imali sistem u klubu, klub bio stabilan kako financijski tako i na svaki drugi nacin. Gurali juniore, proizveli par dobrih igraca, zaradili na njima. Sekunde nam falile do titula-mi to razjebemo i otjeramo ljude jer zelimo FOOTBALL.

Dodje football, trofeja nigdje, klub u dugovima, plate se jedva isplacuju, i sad su nam opet dobri juniori s kojima nece bit trofeja a ni FOOTBALLA??

Ee moj Zeljo sta ti uradise...
Kakvi ba juniori.
Evo struka kaze M. Sosic letva. Gura ga babo i novinari po probama. Platili M.Stanicu da kaze zovem ga u Hajduk. Da sta valja nebi bio u Hajduku mi Stanic ni Sosic😂😂😂
Nafatace se nekih polovnjaca po bijelom svijetu jer oni znaju sta je Zeljo, oni znaju kako se osvajaju trofeji. Jos kada nam trenerovi zastupnici na forumu nahvale te polovnjace ide kolektivno svrsavanje i padanje u trans.
Slabo cemo mi vidjeti juniore u ovoj sezoni. Amar nema damu da igra sa juniorima a i tanak je sa zivcima koje moras imati kada radis sa juniorima. Igra sa juniorima podrazumjeva dosta oscilacija, porazi su normala a Amar to nece sebi dopustiti. On je tata ove lige, babo samo trofeje uzima. Jest da ga je nesto stalo u zadnje dvije godine ali...
Ako i trecu sezonu nista ne osvoji, nije bitno. Nacice vec neki izgovor. Savez, korona, mozda sta spanska vlada zajebe... Para kapa, ako neko i pomisli da mu da otkaz ima ugovor, naplatit ce sve uz zatezne kamate naravno.
Ruzan ti je ovaj dio "jest da ga je nesto stalo u zadnje dbije godine ali..."

Prosle je dosao na -20, gore dole...
Ove godine ga je korona sprijecila u ravnopravnoj borbi za oba trofeja...
Prošle je došao na -15, a završio na -20. Nikad razjašnjene okolnosti i 5 uzastopnih poraza u kojima su sudije u svim učestvovale maksimalno aktivno. I Saši Matiću je vidljivo da je te sudije neko angažovao da sude, kako su već sudile u tim porazima. Imaju svi Izvještaji na 1921.ba i fino se može sve vidjeti.

Imao je 3 puna prelazna roka i nakon 22 kola zaostajali 3 boda. Bili ravnopravni u borbi za oba trofeja. Uprava koju je on doveo je propustila priliku da uloži žalbu na blokadu računa od 128 milja, a potom nisu zaštitili klub za navodni dug od 400 milja. Uprava napravila kardinalne greške prvog radnog dana. Da ne spominjem kasnije greške, licencu, trafo za grijače, transparentnost...

E, moj Željo :D
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u čet jun 18, 2020 4:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cipiripi, Eldar, Google [Bot] i 197 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija