Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 12:01 pm

koja dvolicnost svega mi...
pa uzmite na papir stavite igrace koji su dosli i otisli u zadnje 2 godine...

sto se mene licno tice je.be mi se, uopste me ne zanima. Ne zanima me ni sada, niti me prije zanimalo, samo je bitno da se igra dobro, ali kako je moguce da vam jednom smeta ogromna fluktuacija igraca, a sada to opravdavate? jednostavno je, dvolicnost. Prosle godine ste pricali kako Amar pravi ekipu, pa tjera "raspale" i "skupe" igrace, a sada je izgovor ma ko ih je,be nisu neki...

ja sam licno govorio da je Veca los 2 godine, i treba da ide, takodjer ni ostalini nisu velika steta, osim Sinana, jer realno lik je dosta dobar za nasu ligu, ja ne znam da smo doveli nekog boljeg od njega u zadnje 2 godine (osim Stilica)?

Licemjestvo i licni interesi ce nas klub srozati na najjnize grane, a mi i dalje nastvaljamo sa tim...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 12:19 pm

Ja mislim da tzv. najveći stručnjak, legenda i organizator Dana pobjede, gubi konce i aktivno radi na svom ponovnom prebjegu iz FKŽ.
Nama je svaki igrač zlata vrijedan, jer smo trenutno na glasu kao klub u kojem se ne zna ko pije ko plaća, a uz to sve smo još i bez prebijene pare.
Kako misle zamjeniti igrače koji odlaze, to će biti zanimljivo vidjeti.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 12:28 pm

Srcezelje je napisao/la:
čet jun 18, 2020 8:42 am
Bosanac1993 je napisao/la:
sri jun 17, 2020 11:56 pm
Zao mi je sto smo od kluba za kojeg su do prije 2 godine nasi navijaci govorili da smo autobuska stanica zbog stalne rotacije, velikog broja transfera i promjene u rosteru, došli do te spoznaje da se ta politika (koja je mnogima smetala i zbog koje su otjerali garnituru sposobnih ljudi) nije uopšte promijenila niti napredovala ka boljem.

Nažalost.
Realno,kostur tima ostaje,realno ovi sto idu i i nisu za nas.I trece,da svi ovi nisu otisli,ti bi garant rekao zasto ne idu,sta Amar ceka i sl.Jer ti si klasicni kontras.
Sad mi je jasno. Pa ti Zelju covjece pratis preko Internet Explorera, prebaci se na operu chrome firefox.

Necu ni da pomislim da je nesto drugo u pitanju, ne mogu vjerovati da stvarno mislis da smo svi ovce.

Nisam ja kontras, ja sam placenik za dnevnicu na forumu, provalio si me jbg.
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 12:29 pm

Racional87 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 12:19 pm
Ja mislim da tzv. najveći stručnjak, legenda i organizator Dana pobjede, gubi konce i aktivno radi na svom ponovnom prebjegu iz FKŽ.
Nama je svaki igrač zlata vrijedan, jer smo trenutno na glasu kao klub u kojem se ne zna ko pije ko plaća, a uz to sve smo još i bez prebijene pare.
Kako misle zamjeniti igrače koji odlaze, to će biti zanimljivo vidjeti.
Kako onda objasnjavas to sto ce Jovnovic mozda produzit, ili Ikic recimo, ili mozda Veselinovic...
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 12:36 pm

mamba21 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 11:10 am
Nemaveze je napisao/la:
čet jun 18, 2020 11:05 am
Srcezelje je napisao/la:
čet jun 18, 2020 8:42 am

Realno,kostur tima ostaje,realno ovi sto idu i i nisu za nas.I trece,da svi ovi nisu otisli,ti bi garant rekao zasto ne idu,sta Amar ceka i sl.Jer ti si klasicni kontras.
Kostur je kostur.
Ceka se ponuda za Dadu i trazi kupac za Boju. Zbog hronicnog kokuzluka svi su ns prodaju. Sad nam pricaj o kosturu. :rofl:
Pa napisi i to da se ceka bolja ponuda i da ce ici jedan,a ne obojica, ako uopste bude ponuda. S obzirom koliko nisu igrali, ne znam ko ce ih uzeti.
Ama covjece
Ako dođu ponude idu svi a ne jedan. Mozda je samo Semir izuzetak.Mozda. Ako dođu ponude.
Oni igraci koji nisu pristali na rapidno smanjenje plata odlaze. Ok, Dzubur je to kresanje najavio. Situacija je takva da se mora kresati. Pitam i tebe i Dzubura, zasto se Šsš nije ni za markicu smanjila plata? Jeli on iznad kluba?
Dovescemo neke igrace, dali ce biti bolji, ne znam. Znam da ce biti jeftiniji.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 12:44 pm

1950 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 12:29 pm
Racional87 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 12:19 pm
Ja mislim da tzv. najveći stručnjak, legenda i organizator Dana pobjede, gubi konce i aktivno radi na svom ponovnom prebjegu iz FKŽ.
Nama je svaki igrač zlata vrijedan, jer smo trenutno na glasu kao klub u kojem se ne zna ko pije ko plaća, a uz to sve smo još i bez prebijene pare.
Kako misle zamjeniti igrače koji odlaze, to će biti zanimljivo vidjeti.
Kako onda objasnjavas to sto ce Jovnovic mozda produzit, ili Ikic recimo, ili mozda Veselinovic...
Jovanovic sigurno nece. Jedino da ide Badzaku u firmu na platu. Nece tip igrati za klikere a dole ima dobru lovu.
Veselinovic je zimus produzio i sada grize muda. Ikic je igrao u drugoj slovenackoj ligi, da vrati karijeru Zeljo mu je ko Real. Miletic pored sto ima pticu u glavi ima iza sebe zestoku povredu i kao Ikicu je Zeljo Real. Prima platu a doprinos mu je za sada nula. Koliko se pokazati i kada niko ne zna. Pavic bi ostao da je pristao na smanjenje plate. Covjek misli da moze vise i bolje, oko.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 12:50 pm

Srcezelje je napisao/la:
čet jun 18, 2020 10:44 am
BHDragons je napisao/la:
čet jun 18, 2020 10:14 am
Srcezelje je napisao/la:
čet jun 18, 2020 9:19 am


Cinjenice druze,kostur je otisao,odlaze oni kojima svi normalni navijaci zelimo odlazak.Sta ja mogu sto pojedincima nista ne odgovara,tj bitna je kontra.Takav je bosanac,ubacen medju nas da unosi nemir i smutnju.
Ko je tebe ubacio da pereš nešto što se ne može oprati?
Amar direktno.
Barem si iskren. Jadan Amar kad ga ovakvi peru.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 12:55 pm

Na osnovu dvije tekme se hajca prica kako su Ikic i Jovanovic pun pogodak. Ti sto hajcaju polude i napadaju one koji kazu da je neki igrac los. Pumpanje klasicno. Eto mi prepoznali da je Ikic zvjer a niko u Sloveniji nije to skonto, pa takav talenat igrao drugu ligu.
Jos je gora situacija sa Blazevicem. Lik ni sam ne zna kada je igrao a mi pravimo mega pojacanje. Slicno je bilo sa Mujezinovicem pa se pokaza ko trceci parmak. Nista bolji od Zajmovica ali o njemu se suti jer ga je trener doveo a pljuje se Zajmovic jer je igrac kojeg je Senad doveo. Da se razumijemo, oba parmaci. Stim da Zajmovic ponekada napravi neki potez pa ili nas odusevi ili nasmije, Mujezinovic ni to. Mrtvi parmak.
Sada ce pisci i pjesnici krenuti sa hvalospjevima kako Amar zna, nase je da samo vjerujemo.
Jedno je jasno, bez para nema ni igraca. Od govana se pita ne pravi. Amar je izabrao ove uhljebske uprave. Sam pao sam se ubio. Obecavas titule a hoces da ti sjede u upravi klimoglavci Ma hajde
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 1:10 pm

Nemaveze je napisao/la:
čet jun 18, 2020 12:55 pm
Na osnovu dvije tekme se hajca prica kako su Ikic i Jovanovic pun pogodak. Ti sto hajcaju polude i napadaju one koji kazu da je neki igrac los. Pumpanje klasicno. Eto mi prepoznali da je Ikic zvjer a niko u Sloveniji nije to skonto, pa takav talenat igrao drugu ligu.
Jos je gora situacija sa Blazevicem. Lik ni sam ne zna kada je igrao a mi pravimo mega pojacanje. Slicno je bilo sa Mujezinovicem pa se pokaza ko trceci parmak. Nista bolji od Zajmovica ali o njemu se suti jer ga je trener doveo a pljuje se Zajmovic jer je igrac kojeg je Senad doveo. Da se razumijemo, oba parmaci. Stim da Zajmovic ponekada napravi neki potez pa ili nas odusevi ili nasmije, Mujezinovic ni to. Mrtvi parmak.
Sada ce pisci i pjesnici krenuti sa hvalospjevima kako Amar zna, nase je da samo vjerujemo.
Jedno je jasno, bez para nema ni igraca. Od govana se pita ne pravi. Amar je izabrao ove uhljebske uprave. Sam pao sam se ubio. Obecavas titule a hoces da ti sjede u upravi klimoglavci Ma hajde
Amar zna.Brate moj,Amar zna vjeruj meni,ne vjeruj sebi.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 1:27 pm

Ja se samo nadam da su svjesni da ide 2021. godina...
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 1:27 pm

Srcezelje je napisao/la:
čet jun 18, 2020 1:10 pm
Nemaveze je napisao/la:
čet jun 18, 2020 12:55 pm
Na osnovu dvije tekme se hajca prica kako su Ikic i Jovanovic pun pogodak. Ti sto hajcaju polude i napadaju one koji kazu da je neki igrac los. Pumpanje klasicno. Eto mi prepoznali da je Ikic zvjer a niko u Sloveniji nije to skonto, pa takav talenat igrao drugu ligu.
Jos je gora situacija sa Blazevicem. Lik ni sam ne zna kada je igrao a mi pravimo mega pojacanje. Slicno je bilo sa Mujezinovicem pa se pokaza ko trceci parmak. Nista bolji od Zajmovica ali o njemu se suti jer ga je trener doveo a pljuje se Zajmovic jer je igrac kojeg je Senad doveo. Da se razumijemo, oba parmaci. Stim da Zajmovic ponekada napravi neki potez pa ili nas odusevi ili nasmije, Mujezinovic ni to. Mrtvi parmak.
Sada ce pisci i pjesnici krenuti sa hvalospjevima kako Amar zna, nase je da samo vjerujemo.
Jedno je jasno, bez para nema ni igraca. Od govana se pita ne pravi. Amar je izabrao ove uhljebske uprave. Sam pao sam se ubio. Obecavas titule a hoces da ti sjede u upravi klimoglavci Ma hajde
Amar zna.Brate moj,Amar zna vjeruj meni,ne vjeruj sebi.

:placeodsmijeha:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 2:04 pm

Pitari će od nastupa u kvalama LP zaraditi minimalno 1,6 miliona KM
Željo će od nastupa u kvalama EL zaraditi minimalno 480 milja KM.

Je li ova Uprava išta poduzela da pravanim putem zaštiti svoje interese, nakon političke odluke Saveza da se prekine Liga i Kup? Koliko mi je poznato u Evropi nije nigdje prekinut Kup. U Francuskoj su dva kluba bila izbačena, ali je njihov pravni tim bio toliko dobar da tu odluku poništi i zaštiti svoje interese.

Šta je Željo konkretno uradio po ovim pitanjima? Klepili ušima. Imate li imalo obraza, još nam čestitate na uspješnoj sezoni. Sezoni koja je procentualno trajala najmanje u Evropi od svih prekinutih liga.

Nesposobnjakovići.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 2:06 pm

Srcezelje je napisao/la:
čet jun 18, 2020 8:40 am
ublehas je napisao/la:
čet jun 18, 2020 7:41 am
Realno nije neki gubitak odlazak ovih igrača. Ono što je problematično je da ćemo teško dovesti bolje igrače, a ako dovedemo iste ili lošije automatski smo na gubitku. Opet imamo neuigranu ekipu, opet radi sve od početka, a nema poboljšanja kvaliteta. Takođe brine što većina igrača za koje smo navodno zainteresovani bira druge opije ispred nas.
O cemuba govoris?? Stilic,Zec,Alispahic,Bojo,Dado,Veseli..kostur je tu,ovo sto je otislo svi smo i jedva cekali da odu realno.Ne serite sad,samo nek je kontra.
Prvo nauči komunicirati, pa onda komentariši moje postove.
Drugo, Sve su prilike (bar prema pisanju) da nam idu Australijanac i Lendrić, tako da prema tome ostaješ bez dva standardna igrača, ostaješ bez Šehe, golmana koji je igrao skoro pola utakmica, ostaješ sa jednim stoperom u poznim godinama, jednim koji tek treba da se dokaže i jednim koji nije igrao preko godinu dana. Odlaze ti igrači koji su pokrivali krilne pozicije i koji su bili zamjena u napadu. Otišao ti je i standardni lijevi bek. Da u pravu si, sve je ostalo isto. :? Imamo jednog lijevog beka, jedno lijevo krilo, jednog napadača koji je više povrijeđen nego zdrav...Ljepota
I prije ovoga smo imali ekipu koja je jako tanka sa klupom, a poslije me je strah i pomisliti na šta ćemo ličiti. Dolazimo u situaciju da smo postali igračima 3-4-5 opcija. Rami navodno Velež daje više para od nas :r Ne možemo zadržati ni najperspektivnijeg omladinca. I to ga ne uzima neki ekstra ozbiljan klub, nego Hajduk...
Opet kažem, odlazak ovih igrača što se tiče nekoh individualnih kvaliteta i nije neki gubitak, ali kada pogledaš da će na njihovo mjesto doći "autobu" novih koji teško da će biti bolji dolazimo do situacije da smo na gubitku. Uz to maleni nemaju problema da kešom i otišlo im je manje igrača iz prve nego nama, Zrinja puno mijenja, ali za sada su ti igrači u pet deka, Sisoje se ponovo nadigao da kešira bruku para na ruke i da dovede sve što imalo valja, naravno tu je i bojac koji ima podršku RS-a, a sada i podršku nogometnog saveza...
Nadam se da griješim i da ćemo dovesti bolje igrače od ovih što odoše, ali su smješne priče da smo u nekoj prednosti jer kao nismo mijenjali ekipu :r
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 2:26 pm

avlami97 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 2:04 pm
Pitari će od nastupa u kvalama LP zaraditi minimalno 1,6 miliona KM
Željo će od nastupa u kvalama EL zaraditi minimalno 480 milja KM.

Je li ova Uprava išta poduzela da pravanim putem zaštiti svoje interese, nakon političke odluke Saveza da se prekine Liga i Kup? Koliko mi je poznato u Evropi nije nigdje prekinut Kup. U Francuskoj su dva kluba bila izbačena, ali je njihov pravni tim bio toliko dobar da tu odluku poništi i zaštiti svoje interese.

Šta je Željo konkretno uradio po ovim pitanjima? Klepili ušima. Imate li imalo obraza, još nam čestitate na uspješnoj sezoni. Sezoni koja je procentualno trajala najmanje u Evropi od svih prekinutih liga.

Nesposobnjakovići.
Ovde sve više ličimo na neke tete koje pričaju u vjetar. Ima li neko ideju kako izraziti nezadovoljstvo ovim stanjem u klubu.

Neko reče da treba ulagati u omladisnki pogon. Ja imam informaciju da je nedavno od omladinskog pogona uzeto sve para što su imali na računu, nastalo od uplata roditelja kao naknada za treniranje i prebačeno za prvi tim. Dakle mi ne ulažemo u omladinski pogon, mi ga pljačkamo.

Ovo šta nam se radi sa kluba je katastrofa, a da ne bi samo ko kakve tete pričali, treba prvo kupljanje koje bude iskazati nezadovoljstvo na neki način. Ja sam za onaj model zviždaljke.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u čet jun 18, 2020 2:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 2:33 pm

samo_plavo je napisao/la:
sri jun 17, 2020 7:17 pm
Potpuna rekonstrukcija u Željezničaru: Odlaze Kjosevski, Zajmović, Ramović, Osmanković...

http://www.klix.ba/clanak/200617138
Osmanković, naše djete. Dobro odigrao niz utakmica, za predhodnu godinu dvije je izrastao u odličnog igrača. Mi ga se odričemo tek tako i dovodimo nekog na tu poziciju i damo mu više para nego našem Osmankoviću. Sramota da nas bude svih.

Ramovića se u Premijer ligi može odreći samo klub koji nema pojma šta radi. Jedan od najboljih igrača naše lige. On kada igra protivnička odbrana mnogo lakše puca. Jedina mana ovog igrača su žuti/crveni.

Ova dva igrača smo trebali čuvati.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 2:35 pm

Qooler je napisao/la:
čet jun 18, 2020 2:33 pm
samo_plavo je napisao/la:
sri jun 17, 2020 7:17 pm
Potpuna rekonstrukcija u Željezničaru: Odlaze Kjosevski, Zajmović, Ramović, Osmanković...

http://www.klix.ba/clanak/200617138
Osmanković, naše djete. Dobro odigrao niz utakmica, za predhodnu godinu dvije je izrastao u odličnog igrača. Mi ga se odričemo tek tako i dovodimo nekog na tu poziciju i damo mu više para nego našem Osmankoviću. Sramota da nas bude svih.

Ramovića se u Premijer ligi može odreći samo klub koji nema pojma šta radi. Jedan od najboljih igrača naše lige. On kada igra protivnička odbrana mnogo lakše puca. Jedina mana ovog igrača su žuti/crveni.

Ova dva igrača smo trebali čuvati.
Potpis na ovo + Daca koji ce, ubijedjen sam, izrasti u igracinu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 2:47 pm

ublehas je napisao/la:
čet jun 18, 2020 2:06 pm
Srcezelje je napisao/la:
čet jun 18, 2020 8:40 am
ublehas je napisao/la:
čet jun 18, 2020 7:41 am
Realno nije neki gubitak odlazak ovih igrača. Ono što je problematično je da ćemo teško dovesti bolje igrače, a ako dovedemo iste ili lošije automatski smo na gubitku. Opet imamo neuigranu ekipu, opet radi sve od početka, a nema poboljšanja kvaliteta. Takođe brine što većina igrača za koje smo navodno zainteresovani bira druge opije ispred nas.
O cemuba govoris?? Stilic,Zec,Alispahic,Bojo,Dado,Veseli..kostur je tu,ovo sto je otislo svi smo i jedva cekali da odu realno.Ne serite sad,samo nek je kontra.
Prvo nauči komunicirati, pa onda komentariši moje postove.
Drugo, Sve su prilike (bar prema pisanju) da nam idu Australijanac i Lendrić, tako da prema tome ostaješ bez dva standardna igrača, ostaješ bez Šehe, golmana koji je igrao skoro pola utakmica, ostaješ sa jednim stoperom u poznim godinama, jednim koji tek treba da se dokaže i jednim koji nije igrao preko godinu dana. Odlaze ti igrači koji su pokrivali krilne pozicije i koji su bili zamjena u napadu. Otišao ti je i standardni lijevi bek. Da u pravu si, sve je ostalo isto. :? Imamo jednog lijevog beka, jedno lijevo krilo, jednog napadača koji je više povrijeđen nego zdrav...Ljepota
I prije ovoga smo imali ekipu koja je jako tanka sa klupom, a poslije me je strah i pomisliti na šta ćemo ličiti. Dolazimo u situaciju da smo postali igračima 3-4-5 opcija. Rami navodno Velež daje više para od nas :r Ne možemo zadržati ni najperspektivnijeg omladinca. I to ga ne uzima neki ekstra ozbiljan klub, nego Hajduk...
Opet kažem, odlazak ovih igrača što se tiče nekoh individualnih kvaliteta i nije neki gubitak, ali kada pogledaš da će na njihovo mjesto doći "autobu" novih koji teško da će biti bolji dolazimo do situacije da smo na gubitku. Uz to maleni nemaju problema da kešom i otišlo im je manje igrača iz prve nego nama, Zrinja puno mijenja, ali za sada su ti igrači u pet deka, Sisoje se ponovo nadigao da kešira bruku para na ruke i da dovede sve što imalo valja, naravno tu je i bojac koji ima podršku RS-a, a sada i podršku nogometnog saveza...
Nadam se da griješim i da ćemo dovesti bolje igrače od ovih što odoše, ali su smješne priče da smo u nekoj prednosti jer kao nismo mijenjali ekipu :r
Za Ramu se pominjala i Švica, onaj klub što ga vodi Meho Kodro.
Nema sumnje da Sinan gore može igrati komotno. Ono je evropski igrač, "najevropskiji" od svih koje imamo u ekipi. Samo ne znam kako će ova pauza i Korona utjecati na transfere.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 2:59 pm

Amar zna. Ja se ne sekiram.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:05 pm

Qooler je napisao/la:
čet jun 18, 2020 2:26 pm
avlami97 je napisao/la:
čet jun 18, 2020 2:04 pm
Pitari će od nastupa u kvalama LP zaraditi minimalno 1,6 miliona KM
Željo će od nastupa u kvalama EL zaraditi minimalno 480 milja KM.

Je li ova Uprava išta poduzela da pravanim putem zaštiti svoje interese, nakon političke odluke Saveza da se prekine Liga i Kup? Koliko mi je poznato u Evropi nije nigdje prekinut Kup. U Francuskoj su dva kluba bila izbačena, ali je njihov pravni tim bio toliko dobar da tu odluku poništi i zaštiti svoje interese.

Šta je Željo konkretno uradio po ovim pitanjima? Klepili ušima. Imate li imalo obraza, još nam čestitate na uspješnoj sezoni. Sezoni koja je procentualno trajala najmanje u Evropi od svih prekinutih liga.

Nesposobnjakovići.
Ovde sve više ličimo na neke tete koje pričaju u vjetar. Ima li neko ideju kako izraziti nezadovoljstvo ovim stanjem u klubu.

Neko reče da treba ulagati u omladisnki pogon. Ja imam informaciju da je nedavno od omladinskog pogona uzeto sve para što su imali na računu, nastalo od uplata roditelja kao naknada za treniranje i prebačeno za prvi tim. Dakle mi ne ulažemo u omladinski pogon, mi ga pljačkamo.

Ovo šta nam se radi sa kluba je katastrofa, a da ne bi samo ko kakve tete pričali, treba prvo kupljanje koje bude iskazati nezadovoljstvo na neki način. Ja sam za onaj model zviždaljke.
Kakva ba pisca😂
Znas koliko njih/ njega tangira sto se zvizdi dok para kapa. Samo po đepu braco. Nema para pa ti gledaj gdje sunce izlazi i zalazi.
Njih zanima samo 10 milja po utakmici i nista vise. Da, htjeli bi komercijalizaciju tv prava, umalo zaboravih.
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 18, 2020 3:07 pm

raja znam da ima dosta crnih stvari trenutno u klubu i oko njega, ali iznosenje internih informacija i crnjenje kluba od nas koji ga volimo samo dusmanima daje veci vjetar u ledja i sredstva za podsmjehivanje...razmislite dobro prije nego nesto napisete kako se to odrazava na klub, iako mislite da pomazete ili je to neki vas vapaj za pomoci...meni koji neizmjerno volim Zelju lose kad citam ove crnjake, a kamo li nekom simpatizeru ili dusmaninu...malo nam svima fali sabura, otici ce i ovi kako su dosli, a Zelje ce biti aBd jos puno puuuno godina poslije njih...golem je nas Zeljo da se sve raspadne ne dao Bog!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija