Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Majkel
Postovi: 1823
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 2:06 am

Amar927 je napisao/la:
sri jun 17, 2020 1:12 am
Kazu da je i Luka Miletic u posljednje vrijeme jako dobar bio n0a treninzima ,u strucnom stabu hvale opasno Subasica
Subašića treba ozbiljno gurati ove sezone
 
Avatar
kemo
Postovi: 200
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Lokacija: Jugozapad
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 2:12 am

Clanovi UO i NO vrijeme je...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 7:36 am

zeka_tm87 je napisao/la:
uto jun 16, 2020 8:37 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jun 16, 2020 8:23 pm
Eto prednja strana dresa popunjena sa ovim Garden hotelom
je li to sigurno bilo bi im bolje da traze kakvog jaceg sponzora nego kakav hotel bolje bi stajala reklama na ledjima za doticni.
Pazi.
Ja sam da se kritikuje sve ono sto nije u redu.
Medju prvim sam koji je to radio kada niko nije i istrpio svasta nesto,od prozivanja do prijetnji,al helem nejse....
Koliko ti to god cudno zvucalo ali ovo je po meni dobra stvar.
Jbg s obzirom na kompletnu situaciju ovo je mozda jedina stvar koju mozemo ponuditi....
Mjesto na dresu....
Nazalost je tako.
Na kraju raduje me cinjenica da smo covjeku koji bi i bez toga pomogao i pomaze dali to mjesto na dresu jer on to itekako zasluzuje.
Raduje me sto izgleda nije klasicna guzovaca kakvu su ovi u klubu navikli.
Kritikovati treba ali treba biti i posten u nekim situacijama i recì kada je nesto OK.
Ziv bio....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 8:22 am

AsharaK je napisao/la:
uto jun 16, 2020 11:13 pm
Imat ćemo mi odličnu ekipu sljedeće sezone :D
realno, sa zdravim Erminom i potpisom Jovanovica, to bi bila odlicna ekipa. Mozda jos neki razbijac u sredini za ove seljacke ekipe tipa Velez.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 8:58 am

Sta je sa onim malim Mehicem?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 9:13 am

Belgijanci i Holandjani razmisljaju da osnuju regionalnu ligu. To tjera i Svicarcke i Austrijance da razmisle o ideji regionalne lige. Zasto MI, kao klub ne razmisljamo tako?

MI trebamo biti glavni inicijatori regionalne lige u bivsoj Jugoslaviji. E sad prije nego sto me popljuvate. Ova regionalna liga ne bi obuhvacala klubove koji imaju izrazito nacionalnisticke navijace (Dinamo, Crvena Zvijezda, Hajduk, Partizan) ali klubove koji iole imaju normalne navijace. Moj prijedlog klubu bi bio da se udruze sa sljedecim klubovima iz 6 bivsih republika.

Slovenija: Olimpija, Maribor
Hrvatska: Rijeka, Osijek
Bosna i Hercegovina: Zeljeznicar, i eto nek bude Velez
Srbija: Vojvodina i Radnicki KG
Crna Gora - Buducnost
Makedonija - Vardar

Mislim da sa ovih 10 klubova, ne bi bilo problema da gostujuci navijace dolaze. Kvalitet bi se poboljsao, bilo bi vise gledalaca, a vjerujem da bi Zeljo bio u vrhu ove lige.

Nema ispadanja, vec bi liga funkcionisala na principu NBA lige. Prosirenje DA, ispadanje NE.

Da cujem vase misljenje. Da li je moguce da MI kao klub budemo inicijatori ovakve lige?
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 9:17 am

Daj Boze da je to moguce.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 9:51 am

Ako smo se u zavrsenoj sezoni borili za dva trofeja ne sumnjam da cemo biti konkurentni i u narednoj ako ekipa ostane na okupu. Kazem ako jer iza svga stoji lova. Ko ce produziti, doci i otici ovisi samo od para. Mene je strah inperativa titule. Stota godisnjica kluba, ovi uhljebi ce se napeti ko zabe da osvoje titulu. Kako su sposobni to znaci novi krediti, pozajmice i na kraju ve i dugovi koji nam i sada vise oko vrata.
Iz ovog proiilazi pitanje kolio je titula u ovom trenutku bitna?
Po mom misljenju je nebitna u poređenju sa saniranjem stete koju su do sada napravili.
Najgora moguca varijanta je da se napnu ko zabe a titulu ne uzmemo sto se mora uzeti u obzir. Nije me klela majka sto sam se uvalio vec sto sam se vadio.
Mislim da je svakom istinskom navijacu preca stabilnos kluba nego titula. Paljevin na titule nas je dovela u ovu situaciju.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 10:01 am

Ne postoji niti jedan jedini razuman razlog za tu ligu, a ima mali milion razloga protiv iste
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 10:08 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
sri jun 17, 2020 10:01 am
Ne postoji niti jedan jedini razuman razlog za tu ligu, a ima mali milion razloga protiv iste
zasto? da li postoji ijedan validan razlog zbog cega ne bi bilo moguce igrati ovakvu ligu?
100/94/37/34 - i to je to!
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 10:39 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
sri jun 17, 2020 10:08 am
samo_da_repliciram je napisao/la:
sri jun 17, 2020 10:01 am
Ne postoji niti jedan jedini razuman razlog za tu ligu, a ima mali milion razloga protiv iste
zasto? da li postoji ijedan validan razlog zbog cega ne bi bilo moguce igrati ovakvu ligu?
Moguće je igrati tu ligu, niko ne kaže da nije moguće, samo je apsolutno nepotrebno i besmisleno. Šta imaš od toga što ćeš umjesto npr. Radnika iz Bijeljine imati neki Radnicki KG, za kojeg generacije 30+ skoro pa nisu ni čule, niti znaju na karti pokazati grad iz kojeg taj klub dolazi. Isto tako ni oni nemaju bog zna kako korist od nas, nemaš im šta ponuditi. Kvalitet fudbala isti, a Želju bi gledao u Evropi svakih 10 godina, neka hvala. Možemo do sutra naglabati o ovome, uglavnom ideja nastala više kao emocija davnih prošlih vremena, nego stvarna potreba našeg fudbala
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 10:55 am

Ma izvikana tema. Pa cak i ova prava regionalna liga. Mozda nekad za 20-30 godina da bude aktuelna ali ni tada. Pa probali su u Skandinaviji tako zvanu Royal League i nista, par godina i hajmo svako svojim putem. A i ovo sto se spominje za Bel/Hol je cista prica. Nema od toga nista.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3031
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 11:20 am

Da li je moguce organizovati prisustvo publike na prijateljskim utakmicama protiv Veleza i Mladosti. Neka stave nocni termin iza 18 sati i neku simbolicnu cijenu karata.

Svi smo se pozeljeli utakmica i uvjeren sam da bi nas dosao bas veliki broj. Neka puste sve 4 tribine, ko god nema masku ne moze uci na stadion i slicno.

Dajte ba uzmite nam pare, zaradite koju marku. Doslo bi nas sigurno 2-3 hiljade po 5 maraka je ipak simbolicna cifra ako nista barem za par plata.
Alea iacta est!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 11:29 am

cipiripi je napisao/la:
sri jun 17, 2020 11:20 am
Da li je moguce organizovati prisustvo publike na prijateljskim utakmicama protiv Veleza i Mladosti. Neka stave nocni termin iza 18 sati i neku simbolicnu cijenu karata.

Svi smo se pozeljeli utakmica i uvjeren sam da bi nas dosao bas veliki broj. Neka puste sve 4 tribine, ko god nema masku ne moze uci na stadion i slicno.

Dajte ba uzmite nam pare, zaradite koju marku. Doslo bi nas sigurno 2-3 hiljade po 5 maraka je ipak simbolicna cifra ako nista barem za par plata.
Slazem se. Kako je krenulo kod nas ce sve moci, samo tribine nece.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3031
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 11:36 am

Mogu protesti za misu, mogu politicari okupit nekoliko hiljada ljudi u setnji a da navijaci ne mogu.

Ovo jednostavno moze biti i putokaz kako se do normalizacije pandemije mogu navijaci vratiti na stadione.
Oznaciti mjesta na tribinama i pustiti minimalno 30 % od kapaciteta stadiona to je cca 4300 sjedecih mjesta. Prodajom karata bi nas klub tako imao minimalni prihod od preko 30 000 maraka, sto ipak nije mala stvar u ovoj situaciji
Jednostavno mozemo mi biti prvi koji ce sa svojim primjerom otvoriti oci Savezu da je moguce poceti ligu sa navijacima na tribinama, jer utakmice bez navijaca nisu utakmice a klubovi imaju velike gubitke
Alea iacta est!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 11:44 am

Igrati ligu sa cetnicima, koji su palili grbavicu, da bi bili 7, 8 , 9, niposto.

Samo se izbiriti za atatus u fsbih, i igrati ligu svoje domovine, tacka.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 12:14 pm

U jbt, Rugašević potpisao za Tuzlu.
Izgleda da će Husić još više love da uloži u inat savezu...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 12:17 pm

alombardo je napisao/la:
sri jun 17, 2020 11:44 am
Igrati ligu sa cetnicima, koji su palili grbavicu, da bi bili 7, 8 , 9, niposto.

Samo se izbiriti za atatus u fsbih, i igrati ligu svoje domovine, tacka.
da raszjasnimo neke stvari... cetnicki klubovi su beogradski osim OFK-a ali nazvati vojvodinu ili radnicki kragujevac cetnickim klubom je suludo...

uostalom zasto igrati ligu sa klubom iz istog grada ciji navijaci pale tvoj stadion?
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 12:23 pm

18. jula na Grbavici protiv Širokog
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 12:28 pm

Ovo sa Holandijaom i Belgijom je možda neki pilot projekat i UEFE jer definitivno treba napraviti proceduru gdje se igraju jače lige spojene od više klubova iz različitih zemalja a onda napraviti protok ka nekoj Euroligi i sl kroz takve lige. Ja mislim da je to budućenost, ali da će UEFA ići lagano a ne sada dajs svima da to prave. Pogotvo mi na Blakanu nismo ti koji prvi trebaju ići u tu priču.

Što se tiče sastava ja mislim da bezveze paničimo. Nama ako niko ne ode treba dva tri igrača. Amar garant ganja i čeka neke koji će donijeti dodatni kvalitet.

Golmani: Erić i Veca, za trećeg gurati malog Miličevića, a Kršić na posudbu treba nu da brani. Mali Miličević će braniti za juniore
Desni bek: Siniša, Blažević
Lijevi bek: ELdar, Stana (može biti treća opcija na oba beka, a i na kirlima nedo BOg)
Stoperi: Jovanović, Miletić, Ikić, Kosorić, Bajramović (junior dobar po meni pripreme pa posudba a onda u vatru)
Sredina: Meša, Bojo, Dado, Jamak, Hajdar, Osmanović, Mehić (neko će morati opet na posudbu)
Krila: Veseli, Ayaji, Subašić, Mujić, Zajmović, Mujezinović(kao treća opcija za sve pozicije u sredini)
Ofanzivni vezni: Štilić, Ramović, Žera, Dacić
Napad: Lendra, Zec

Znači mi ako ostane Rama ( ja mu se još nadam jer je specifičan igrač i volim ga nekako) imamo po dva igrača iskusna na svakoj poziciji osim lijevog beka. I imamo i treće opcije tipa Zajm može i u napadu, Zec na krilu, na ofanzivnom veznom, Rama na krilu itd itd. I imamo različite tipove igrača na svim pozicijama. Znači samo lijevi bek je podmoranje. Ostalo možemo čekati kapitalca (Znam sad će mnogi nema para ovo ono ja govorim o činjenicama o igračkom kadru bez dodatnih uticaja) koji uvijek dođu na kraju prelaznog jer čekaju vani. Najviše nam još jedan kapitalac treba na krilu tj nadgradnja na postojeće. A ostalo ako niko ne ode nije podmoranje. Negdje čak i ako ode imamo opcija.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot] i 258 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija