Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:23 pm

sve to stoji ali mi nismo neki drugorazdredni klub da nam kao gen.sponzor bude hotel ili slicno.bolje prazan prednji dio dresa nego to.i nesto nisam sigguran da ce ova nazovi uprava naci kakvog gen. sponzora jer nisu kapacitet za to.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:26 pm

izgradnja brand a i generalno marketing je u sustini koliko si dobar u prodavanju magle. To je predstavljanje necega da vrijedi u cjelini vise nego njegov materijalni ili opipljivi dio dodajuci mu "unutrasnju" vrijednost. Kada su prije par godina ljudi krenuli graditi brand Zelje na ovaj nacin, a vjerovatno sa namjerom da nadjemo sto boljeg investitora u buducnosti, nazivani su ublehama i raznim drugim imenima, prodavacima magle itd.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:31 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:23 pm
sve to stoji ali mi nismo neki drugorazdredni klub da nam kao gen.sponzor bude hotel ili slicno.bolje prazan prednji dio dresa nego to.i nesto nisam sigguran da ce ova nazovi uprava naci kakvog gen. sponzora jer nisu kapacitet za to.
Nek stoji farma kaliforniskih glista na dresu ako ce to donjeti dobru cifru.
Nemoj molim te pocinjati tu pricu nismo mi neki drugorazredni klub. To me asocira na onu blesavu, klub iz mahale. Trenutno smo po finasijama i rezultatima drugorazredni klub. Pusti istoriju, sta je bilo, od proslosti se ne zivi. Umjesto da smo skromni i zasucemo rukave mi se nesto kofrcimo. Kofrcimo propadamo ko meteor.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:40 pm

Kospa je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:26 pm
izgradnja brand a i generalno marketing je u sustini koliko si dobar u prodavanju magle. To je predstavljanje necega da vrijedi u cjelini vise nego njegov materijalni ili opipljivi dio dodajuci mu "unutrasnju" vrijednost. Kada su prije par godina ljudi krenuli graditi brand Zelje na ovaj nacin, a vjerovatno sa namjerom da nadjemo sto boljeg investitora u buducnosti, nazivani su ublehama i raznim drugim imenima, prodavacima magle itd.
Nebih rekao prodavanje magle vec koliko si dobar u docaravanju za sada apstraktnog. Magla se pojavom vjetra raziđe. Dobro docarana perspektiva dovodi nove konzumente. Zadovoljan konzunent gradi brend a ne vkasnik brenda.
Gradnja brenda je mukotrpan posao, ne ide preko noci, ne ide ni za dvije tri godine. Ne stoji bez veze u nazivima jakih firmi ono Since 1875. Konzumentu govore, vec dugo se trudim da sam dobar, jos sam tu znaci da mi uspjeva.
Drugi je problem sto mi hocemo sve kraticom. Kraticom pa zalutamo.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:43 pm

Nemaveze je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:31 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:23 pm
sve to stoji ali mi nismo neki drugorazdredni klub da nam kao gen.sponzor bude hotel ili slicno.bolje prazan prednji dio dresa nego to.i nesto nisam sigguran da ce ova nazovi uprava naci kakvog gen. sponzora jer nisu kapacitet za to.
Nek stoji farma kaliforniskih glista na dresu ako ce to donjeti dobru cifru.
Nemoj molim te pocinjati tu pricu nismo mi neki drugorazredni klub. To me asocira na onu blesavu, klub iz mahale. Trenutno smo po finasijama i rezultatima drugorazredni klub. Pusti istoriju, sta je bilo, od proslosti se ne zivi. Umjesto da smo skromni i zasucemo rukave mi se nesto kofrcimo. Kofrcimo propadamo ko meteor.
ma samo da je ove iz tzv uprave otjerati sve bi se vratilo na staro(Misimovicevo)vrijeme ali s trofejima i boljim igracima a ne s ovim 30 + i podvalama menagera.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:51 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:43 pm
Nemaveze je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:31 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:23 pm
sve to stoji ali mi nismo neki drugorazdredni klub da nam kao gen.sponzor bude hotel ili slicno.bolje prazan prednji dio dresa nego to.i nesto nisam sigguran da ce ova nazovi uprava naci kakvog gen. sponzora jer nisu kapacitet za to.
Nek stoji farma kaliforniskih glista na dresu ako ce to donjeti dobru cifru.
Nemoj molim te pocinjati tu pricu nismo mi neki drugorazredni klub. To me asocira na onu blesavu, klub iz mahale. Trenutno smo po finasijama i rezultatima drugorazredni klub. Pusti istoriju, sta je bilo, od proslosti se ne zivi. Umjesto da smo skromni i zasucemo rukave mi se nesto kofrcimo. Kofrcimo propadamo ko meteor.
ma samo da je ove iz tzv uprave otjerati sve bi se vratilo na staro(Misimovicevo)vrijeme ali s trofejima i boljim igracima a ne s ovim 30 + i podvalama menagera.
Nema potrebe da se Senad priziva. Jadni smo ako je on jedini spas. Kao sto smo jadni ako nam je jedini spas Amar kao trener. Nas problem su uhljebi, pijavice i krpelji, nedostatak bilo kakvog sistema.
Licitiranje sa imenim donosi samo kontra efekte. Tjeranje proizvodi novo tjeranje. Ovi sada imaju dvije mogucnosti, ili da sami odu, svi skupa, ili da klub do kraja povale. S
Do njih je.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 10:23 pm

Neraaa je napisao/la:
uto jun 16, 2020 7:44 pm
samo_plavo je napisao/la:
uto jun 16, 2020 4:54 pm
Neraaa je napisao/la:
uto jun 16, 2020 4:32 pm
Sjeca li se neko Amarove izjave kad je dosao da ne treba previše igrača mjenjati? Sto je naravno istina i za klub dugoročno dobro... A sta kazu cinjenice? Amarov sastav na prvoj proljetnoj utakmici sa Radnikom: Vedran, Sinisa, Sipa, Bogi, Pavić, Hajdar, Šabanadžović, Ramović, A.Zec, Veseli i Krpić... Koliko ovih igrača ce poceti nakon godinu i po... Jedan ili dva?
Amar je najbolje trener za Zelju, to je moje mišljenje, ali pretjeruje i on... Narodski sto bi se reklo pregoni...
Ma pusti te priče. Nije ovo Engleska ili neka liga od ovih top 5 pa da možeš držati igrače, bez velikog prometa svaki prelazni rok.
Ovo je jedna od najgorih liga u Europi iz koje svaki igrač odlazi čim mu se otvori prilika. Realno je da se stalno mijenjaju igrači. Onaj kome smeta što svaki prelazni rok ode 10 i dođe 10 igrača, nek ide pratiti ove ozbiljnije i profesionalne lige...
Samo nek mjenjaju, po tvom... Sad nek protjeraju 10 i nek novih 10 dovedu... Pa kad se upoznaju, opet rastjerati i dovesti nove. U neka doba, vraćati one koje smo otjerali i tako se vrtiti, to je formula za uspijeh...
Pa misliš da je meni drago što je tako? Druže, ovo je Bosna. Eto ti daj plan. Nemoguće je, svaki igrač jedva čeka što prije da ode. Radije će ići da igra na Malti, u Latviju, Litvaniju i sl. nego da ostane ovdje. Normalno, neće niko da igra džaba, da ne dobije platu po 2-3 mjeseca... Isto tako, sve fudbalski slabije zemlje od nas imaju bolju infrastrukturu. Ne možeš sprovesti u djelo to o čemu pričaš sve dok se infrastruktura kod svih klubova ne dovede na normalan nivo. Hajde bar mi možemo time da se pohvalimo, ali karina nam je kad nemamo love i kad plate kasne. Nije bitan Amar, jer da dovedeš za trenera ne znam ti koga, kamioni igrača će dolaziti i odlaziti. Sve dok se ne napravi plan i sistem, sve dok savez ne počne raditi za dobrobit fudbala... gledat ćemo autobuse igrača svaki prelazni rok. Ja ti kažem, malo realnosti, ovo je Bosna. Zamisli na kakvom smo dnu kad i oni prosječni igrači jedva čekaju bilo kakvu priliku da se ispale odavde... Opet kažem, kome se ne sviđa što se stalno mijenjaju igrači, nek ide gledati neku ozbiljniju ligu.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 10:47 pm

Taman ako Jovanović ostane, mogli bismo sa trojicom pozadi :D

Kosorić Ikić Jovanović

:karanje:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 10:51 pm

samo_plavo je napisao/la:
uto jun 16, 2020 10:47 pm
Taman ako Jovanović ostane, mogli bismo sa trojicom pozadi :D

Kosorić Ikić Jovanović

:karanje:
Dobro bi bilo dogovoriti se i sa Jovanovicem
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 10:53 pm

Nemaveze je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:51 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:43 pm
Nemaveze je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:31 pm

Nek stoji farma kaliforniskih glista na dresu ako ce to donjeti dobru cifru.
Nemoj molim te pocinjati tu pricu nismo mi neki drugorazredni klub. To me asocira na onu blesavu, klub iz mahale. Trenutno smo po finasijama i rezultatima drugorazredni klub. Pusti istoriju, sta je bilo, od proslosti se ne zivi. Umjesto da smo skromni i zasucemo rukave mi se nesto kofrcimo. Kofrcimo propadamo ko meteor.
ma samo da je ove iz tzv uprave otjerati sve bi se vratilo na staro(Misimovicevo)vrijeme ali s trofejima i boljim igracima a ne s ovim 30 + i podvalama menagera.
Nema potrebe da se Senad priziva. Jadni smo ako je on jedini spas. Kao sto smo jadni ako nam je jedini spas Amar kao trener. Nas problem su uhljebi, pijavice i krpelji, nedostatak bilo kakvog sistema.
Licitiranje sa imenim donosi samo kontra efekte. Tjeranje proizvodi novo tjeranje. Ovi sada imaju dvije mogucnosti, ili da sami odu, svi skupa, ili da klub do kraja povale. S
Do njih je.
ma ne prizivam gospodina Senada Misimovica nego kazem samo kada bi ovi uljebi pijavice isl otisli i dosli neki normalni i posteni ljudi u upravu sve bi se vrlooo brzo vratilo na svoje normalno stanje sto se tice marketinga para i svega ostalog.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 10:55 pm

mamba21 je napisao/la:
uto jun 16, 2020 10:51 pm
samo_plavo je napisao/la:
uto jun 16, 2020 10:47 pm
Taman ako Jovanović ostane, mogli bismo sa trojicom pozadi :D

Kosorić Ikić Jovanović

:karanje:
Dobro bi bilo dogovoriti se i sa Jovanovicem
Što se tiče stopera bili bismo mirni. Imali bi tri odlična igrača i Miletića ako zatreba.
Kažu da je Jovanović bliži ostanku nego odlasku, trebalo bi se znati do početka priprema... Baš nam je potreban. Uf, kad se sjetim kako je odigrao protiv Borca u Banjaluci :pljesak: A pogotovo Ikić protiv Tuzle. Odavno nisam vidio da je neki stoper kod nas odigrao bolji meč :klanjase2:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 11:10 pm

samo_plavo je napisao/la:
uto jun 16, 2020 10:55 pm
mamba21 je napisao/la:
uto jun 16, 2020 10:51 pm
samo_plavo je napisao/la:
uto jun 16, 2020 10:47 pm
Taman ako Jovanović ostane, mogli bismo sa trojicom pozadi :D

Kosorić Ikić Jovanović

:karanje:
Dobro bi bilo dogovoriti se i sa Jovanovicem
Što se tiče stopera bili bismo mirni. Imali bi tri odlična igrača i Miletića ako zatreba.
Kažu da je Jovanović bliži ostanku nego odlasku, trebalo bi se znati do početka priprema... Baš nam je potreban. Uf, kad se sjetim kako je odigrao protiv Borca u Banjaluci :pljesak: A pogotovo Ikić protiv Tuzle. Odavno nisam vidio da je neki stoper kod nas odigrao bolji meč :klanjase2:
I meni se vise svidio Ikic. Jak je, visok, zna i nogom igrati, ne ide samo na to da izbije. Al polahko, da hoce samo pripreme poceti.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 11:13 pm

Imat ćemo mi odličnu ekipu sljedeće sezone :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 11:19 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jun 16, 2020 11:13 pm
Imat ćemo mi odličnu ekipu sljedeće sezone :D
Ma jebeš ekipu, da nas hoće pustiti na tribinu samo :zeljeznicar1:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 11:25 pm

samo_plavo je napisao/la:
uto jun 16, 2020 11:19 pm
AsharaK je napisao/la:
uto jun 16, 2020 11:13 pm
Imat ćemo mi odličnu ekipu sljedeće sezone :D
Ma jebeš ekipu, da nas hoće pustiti na tribinu samo :zeljeznicar1:
Poželio sam gostovanja više nego janjetinu
Željezničar ante portas !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 11:28 pm

A grijace ko j'ebe, nema nove trafostanice a zima dolazi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 11:30 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jun 16, 2020 11:25 pm
samo_plavo je napisao/la:
uto jun 16, 2020 11:19 pm
AsharaK je napisao/la:
uto jun 16, 2020 11:13 pm
Imat ćemo mi odličnu ekipu sljedeće sezone :D
Ma jebeš ekipu, da nas hoće pustiti na tribinu samo :zeljeznicar1:
Poželio sam gostovanja više nego janjetinu
Zavisi koje janje
Faca i ptica su najavili za vikend janje
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 12:05 am

AsharaK je napisao/la:
uto jun 16, 2020 11:13 pm
Imat ćemo mi odličnu ekipu sljedeće sezone :D
No Fanimo, no party :D
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 1:07 am

Ostankom Jovanovića, mi već imamo neki kostur ekipe za sljedeću sezonu i nimalo loše to ne izgleda. Jovanović, Ikić, Blažević, Meša, Štila, Veseli i valjda konačno spremni Zec. Fale golman, lijevi bek, vezni, desno krilo i špic.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 1:12 am

Kazu da je i Luka Miletic u posljednje vrijeme jako dobar bio n0a treninzima ,u strucnom stabu hvale opasno Subasica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 201 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija