Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:00 am

Durgo je napisao/la:
uto jun 16, 2020 12:28 am
Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 16, 2020 12:21 am
Durgo je napisao/la:
uto jun 16, 2020 12:17 am
Ja samo znam da se snimi film/serija o Zelji (zadnje 3 godine), da bi to nadje.balo "Ubice mog oca" i "Juzni vetar"...

JA NAPISEM POST DUZI OD 3 RECENICE, I SAM SE SA SOBOM POSVADJAM... eto takva nam je situacija...
Nemaš đe duže pored ovakvih pisaca :D
Ma ja postujem stav i jednih i drugih. Fakat razumijem sta pisu. Ok, nekad se ode u krajnost. Al mogao bih napisati roman i za jednu i za drugu stranu...

Neka nam se Bog smiluje... samo to mogu reci...
To ti kažem.
Mnogo puta ispričano, upakovano fino. Nemaš ti tu šta pisat. :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:05 am

@Nemaveze i @SrceZelje, ili se smirite, ili cete biti kaznjeni.Nema potrebe da iste stvari spominjete po 20 puta na dan.
Željezničar ante portas !
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:11 am

Nece se ponoviti. Ja se dozvo. Koracam po pravom putu.
Pozdrav
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:14 am

Nemaveze je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:11 am
Nece se ponoviti. Ja se dozvo. Koracam po pravom putu.
Pozdrav
Brate ne moraš spamati iste stvari cijeli dan. Ruzno je kad se tema zatrpa jednim te istim stvarima.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:20 am

Samo udjem na forum, gdje sam provodio svaki dan sate citajuci postove, komentate, boomove itd.
Sta reci nego mi smo sebi najveci neprijatelji.
Malo je dobronamjernih, a pravi "Željovci" su tu bez obzira da li je Misimović, Osim i nebitno ko drugi.
Da bi klub malo iz blata isplivao, trebaju se konsolidovati navijaci, ili gledajte Sarajevo i Zrinjskog kako nam titule uzimaju, a mi vjecito drugi.
A sto se tice krivnje, svi su krivi, a najvise FSBiH, zakon o sportu, radnicki klub.
Socijalizam nestao 90-tih, mi jos radnicki klub, ne pratimo trendove. Pa cim spomenes radnik asocira na siromastvo. Zato, krenite od sebe, jednu dobru stvar ucinite za Želju i osjecati cete se bolje, vjerujte mi. Kanite se demagogije, suplje price, jer mozete ugasiti forum.
Lp
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:20 am

Jel istina da Štilic hoce da ide?
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:27 am

Smijem ruku u vatru dati da je to podvala lavora. Tek je doso, sto bi iso? Ne vidim razlog.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:33 am

Kospa je napisao/la:
uto jun 16, 2020 7:22 am
ja ne znam uopste kako iko normalan i ko voli Zelju moze traziti neke pozitivne stvari trenutno u klubu, i ne samo trenutno nego zadnjih par godina. Mi smo propali ko kauc, treba pogledati istini u oci i zaustaviti sunovrat.
Izvini pasice, u kojoj ti zemlji zivis, jesu li prozori od dzema i cokolade?

Nego, hajde preuzmi Zelju, kad si kapacitet, dovedi sponzore, ubaci 5-6 juniora u prvi tim, osvoji ligu. Previse neki igraju menagera na kompu.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:35 am

Ne vjerujem da je to, sinoc mi prica jedan ''nas'' novinar navodno mahala se da ima neku opasnu ponudu, gdje sta nema pojma
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:40 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:35 am
Ne vjerujem da je to, sinoc mi prica jedan ''nas'' novinar navodno mahala se da ima neku opasnu ponudu, gdje sta nema pojma
Ja vjerujem samo zvanicnim informacijama iz kluba. Mahala uvijek fuli. Kako god bude, osto jal oso uvjeren sam da ce odluka biti u interesu kluba.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:46 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:20 am
Jel istina da Štilic hoce da ide?
Ma jok, pusti suplju.

Preskacem stvarno ispricane postove, ne mogu vise. Mi smo igrali dobro proslu sezonu, 3 boda prednosti sto su anamo oni imali nista ne bi znacila, a dobro su se plasili utakmice sa nama. Steta zbog sporta, zbog sportskog nadmetanja sto nije nastavljena liga, alil nazalost ovdje sve prvo mora proci kroz politicki filter.

Takodjer, veliki minus je ono cestitanje uspjesne sezone, nepotrebno totalno. Ko je tu sta mislio i da li je mislio, stvarno nema nikakve logike...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 9:47 am

barbarez je napisao/la:
pon jun 15, 2020 11:50 pm
avlami97 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 11:28 pm
barbarez je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:48 pm
Ovo se desava kad neko nema mjeru i pocne gubiti kompas i smisao. Pocne zalaziti u svaku sferu,i onda samo dublje i dublje tone.
Posebno me fascinira ova ironija o fudbalskim vjestinama.
Nabrojasmo par fudbalera,u 3 mandata.Mada je bilo jos fula,puno vecih od pomenutih.
A zaboravismo avaj,desetke i desetke,onih koje je doveo,afirmisao,stvorio....
Nabrajanje istih trajalo bi poprilicno dugo.
Tacno da stane u jedno novo knjizevno djelo nazvano Brkini puleni.
Boze moj ni najveci svjetski treneri nisu imuni na fule,pa ni samozvana legenda kluba.
A kad smo vec kod kolicine fula i prosjeka godina igraca,ne smijemo zaboraviti tako zanemariv broj igraca koji prodefilovase u 2-3 sezone prije samozvane legende,ne smijemo zaboraviti,da su to uglavnom bili talenti i igraci visoke klase.
Recimo Bekric,Stanic,Bogicevic...nisu oni isti,koje mjesamo sa onim koji su igrali kod Amara. Oni prije nikad nisu polovnjacima davali ugovore na 3 i pol godine.
Joshida,je slucaj koji se nije ni u snu desio sa Toskasom,ili Hervasom..
A da ne pricamo o tome da 3 mjeseca nismo napunili stadion i da karte nismo prodali. Nije najave za utakmicu bilo ,o cemu mi pricamo.
Kada komentarišeš, onda komentariši sve ili ništa. Na duplom govnetu spominju kako forumaši objavljuju dokumente, a iste je objavio jedan portal i svima su dostupni. https://hehe.ba/sta-je-misimovic-pisao- ... -poslovao/
Zašto ne komentarišeš 128 milja zateznih kamata A.O.? Zašto ne komentarišeš tužbe A.O., za koje je Nihad Selimović kazao da će biti odbačene i da će se klub zaštititi? Zašto ne komentarišeš j tri tačke licencu? Zašto ne komentarišeš situaciju u kojoj trener bira UO i NO i sve to proslavlja sa šupcima koji su rušili Želju preko gg.ba? Zašto ne komentarišeš 880 milja minusa samo za 2019. g.? Zašto ne komentarišeš 9,5 miliona obaveza Kluba?

Milion zašto. Tu je AO i sve je med i mlijeko, jer pobogu, ne može se protiv "Boga-gospodara familije" ništa ružno napisati. Zašto ne komentarišeš da smo u 22 kola izgubili 5 bodova od Borca, 5 od Veleža, 5 od Širokog, 3 od Zrinjskog, 2 od Slobode, 2 od Radnika, 2 od Tuzle? U 22 kola smo gubili bodove u 10 utakmica. Zašto Željo šuti, kada svi znamo da su liga i kup prekinuti politikom, a uz to se popiša po navijačima čestitajući im uspješnu sezonu. Kome je uspješna halal mu vjera. meni nije. Razvalimo pitare oba puta, a opet kasnimo za njima. Za sve rezultate na zelenom terenu je odgovoran trener. Za sve poslovne rezultate je odgovoran onaj ko je radi ličnih finansijskih interesa instalirao UO i NO.

Nisam zadovoljan ni rezultatom ni poslovanjem kluba. Svi pričaju kako se klubu treba pomoći. Zar mu se nije pomoglo godišnjim ulaznicama, a odigrano 2/3 prvenstva. Hoće li klub ljudima ponuditi da vrati trećinu novca za godišnje i time pokazati odgovornost prema navijačima - bar deklarativno, jer sam siguran da ni jedan navijač neće potraživati ta sredstva, a neko i za dva puta isplaćeni dug uzima i blokira klub zateznim kamatama.

Želim da vjerujem svojim očima, odnosno objavljenim dokumentima i sudskim presudama. U čemu je problem?
Mislim da sam nekoliko puta naveo,da stvari koje nisu ispravne i korektne,treba da se kritikuju.
Da sam isto tako rekao da se slazem sa mnogim argumentima iznesenim protiv i Amarovih postupaka,i rada ove uprave.
Bilo od nacina na koji posluju,nacina kako funkcionisu.
Nemoj biti nekorektan i spinovati da sam to podrzavao.
Navodio i mahalski nacin poslovanja,i nekorektna slavlja i sampanjce.
I isticao da svako nelegalno djelovanje u klubu treba uputiti na tuzilastvo i odgovornost.
Uglavnom sam se uplitao,u nekorektne napade,iz licnih interesa. Kao uosptalom i ovo veceras.
Sto se tice izgubljenih bodova,avlami druze,to je zaista smjesno komentarisati. Pa pricamo o igri gdje se takmicis za bodove,negdije ih osvajas,negdije ih gubis,isto kad bi ja tebi napisao gdje smo ih sve osvojili. Po tvojoj logici mi smo bili drugi a prvi nam je pobjegao vise od 10 bodova. Drugi nisu gubili bodove.
Nije ni korektno da se proziva gdje je titula,a znamo kako je prvenstvo okoncano. Da je regularno zavrseno,pa Boze moj. Postovao bih takve prozivke.
Nemoj da mijesamo babe i zabe. Daleko da je situacija idealna,i da ovi ljudi bas rade kako treba.
Istakao sam mnogo puta negativne strane Amarovog izbora ljudi,nacina rada koji izlazi iz okvira fudbalske struke. Nacina poslovanja,i jos mnogo stvari.
Nema potrebe da ni ti ni bilo ko drugi,zaboravlja ili zatvara oci,isto tako pred ciljanim napadima,koji se svode na pljuvanje tog covjeka u svakom segmentu njegovog djelovanja.
Konkretno fudbalske strucnosti,i onoga sta je uradio na tom planu.
Postujem tvoje vidjenje stvari i za neke si upravu,ali zaista je nekorektno zalaziti u ovaj sportski domen,samo da bi se pljuvalo.
I jos jedna jako bitna stvar. Ja licno ne bih zelio biti dio price,gospodar-Bog,nepogrijesivi,itd. Jer to nije po mojim vjerskim nacelima. Pozz
Znam odlično kako je sezona okončana, ali me nervira da tako okončanu sezonu iz Želje nazivaju uspješnom i još nam čestitaju, umjesto da se svim pravnim radnjama usprotive takvoj odluci. Gledam Zvijezda 09 se bori za sebe i svoja prava. Uskraćena su im, isto kao i nama i mnogim drugim klubovima u ligi i kupu.

Nadalje, nervira me priča kako smo mi protiv jakih ekipa igrali dobro i osvajali bodove, a da smo protiv loših igrali grozno i pogubili bodove. Samim pogledom na tabelu je vidljivo da smo sve ekipe sa začelja tabele pobijedili. Bodove smo osvajali i to: Sarajevo, Mladost DK, Čelik i Zvijezda 09 po 6, Sloboda, Radnik i TuzlaC po 4, Zrinjski 3, Borac, Velež i Široki po 1 bod. Znači 22 boda od moguća 24 smo osvojili protiv ekipa koje su se borile za opstanak - Zvijezda, Čelik, Mladost Dk i Sloboda. To je to, što se tiče zelenog terena.

Poslovni plan - za samo jednu kalendarsku g.(2019.) smo kratkoročne obaveze povećali za 1,63 miliona KM. Kratkoročne obaveze su do jedne godine. Ukupne obaveze su nam 9,5 miliona i one su za samo jednu kalendarsku godinu uvećane za više od 1,7 miliona KM. Poslovali u minusu od 880 milja maruna u prvoj godini, nakon Dana pobjede.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 10:26 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jun 16, 2020 6:17 am
@barabarez...
Posto vidim da spominjes licne interese zamolio bih te da nam pojasnis malo sta su to licni interesi,konkretno u ovoj situaciji...
Lijep pozdrav.
Ne mogu ja 100 % tvrditi,taj i taj je neki Zeljo Zeljic i on radi to iz tog i tog razloga. Ali mogu iz nekog jednostranog,tvrdokornog pisanja,predpostaviti neku odredjenu pozadinu. Pogotovo kad imas par cinjenica,a to je da se osporavaju necije zasluge i trenersko umijece. Kada se pretjeruje i tamo gdje tome nema mjesta. Tada vidis onda svrhu i cilj tog pisanja. A pogotovo kad napadas nekog za neke stvari,a za iste ili slicne od prije se pravimo budale.
Dalje,naveo sam vec da ima par ljudi,koje nikad nisam vidio u nekoj konfrontaciji,vec se samo nadopunjavaju. Sto je fakticki nemoguce.
Evo ja imam milion primjera,da su razlicita misljenja imali mnogi ljudi koji su se prije podrzavali ili su djelili misljenje u nekim situacijama. Sto je nekako prirodno i normalno.
Evo npr ja i @kospa smo znali dijeliti isto misljenje za neke stvari,sad mozda razmisljamo drugacije.
Sa drurge strane imas par ljudi ovdje koji ili imaju par nickova sa kojih pise ista osoba,ili su dobro povezani na neki nacin.
Dalje,nije bas da nismo imali na forumu ljude koji su bili clanovi kluba,uprave,skupstine,ili njima bliski ljudi.
Takodjer imali smo slucajeva gdje pojedini forumasi,dolaze do informacija koje samo ljudi bliski klubu i papirima mogu imati. Pa cak i privatnog karaktera,da bi se saznale neke stvari o forumasima.
Takodjer je bitno istaci da se ovdje vjesto manupulise raznim stvarima.
Pa imamo sad ovu iskonstruisanu pricu,kako se aman ovdje ne smije nista reci protiv Amara,sto je notorna laz koja se vjesto podmece.
Jer kao branioci njegovog lika i djela im nedaju da nam otvore oci.
Ljudi koje tako etkietiraju su ovdje zestoka manjina.
A ako je igdje dozvoljeno pisanje protiv Amara i kritika spram njega. To je dozvoljeno ovdje i nije u nikakvoj manjini da se razumijemo. Jer puno vise je onih koji kritikuju od onih koji to ne rade ili rade u odredjenoj mjeri.
Jebe se meni sta neko misli da ja ako se ne slqzem sa pola stvari i onoga sto Amar radi,trebam i za sve ostalo. Jer ja kada sam imao kritike spram njega,vecina tih nit je pisala niti se oglasavala.
A isto tako jedna cinjenica koja ide u prilog prici o interesima. Jeste neobjektivnost mnogih. Nije problem napadanje nekog. Konkretno Amara. Problem je sto mi imamo mnogo ljudi koji seru po njegovoj struci i nasem sportskom segmentu,a kada su u proslosti te stvari dobro kaskale i imale problema,niko od tih ljudi nije zucnuo,nego su svi imali rijeci opravdanja,cak i ismijavanja,svakog onog ko je nesto pokusao napisati.
Tako da nema potrebe da neki ljudi glume zrtve sada,jer sve ovo sto sam napisao se moze provjeriti.
Tako da ja ne mogu reci ovaj nesto radi iz tog razloga,a ovaj iz tog. Jer se stvarno ne bavim tim. Imao sam namjeru, tacnije zelju vidjeti nas ujedinjene i jake. Jer nam je svaki Zeljovac neophodan. Nemamo mi strane investitore,vec iskljucivo sami sebe. Kao takvi osptajemo evo 100 godina.
Ali bolan imamo jedan veliki problem,a to je manjak postovanja i respekta. Najveci protivnici,koji se mrze,pokazuju respekt jedni prema drugim.
A znas kad nestaje postovanja,kad imas jasan cilj i kad te boli ***** za drugog,kad mislis da si samo ti vazan i najpametniji,i da ti nije potreban niko drugi.
I kad napisem da sam najvise para,zelje,podrske dao klubu upravo onda kad Amara nije bilo,vec kad su bili ovi sto ih je otjerao,kad napises da trebamo biti jedinstveni,da su i jedni i drugi imali fula i da ih ovi sad imaju u mnogo stvari i da sve sto nije ispravno treba iskorijeniti,i tada ces imati a evo imas konstantno price,kako je to demagogija,suplja,kako se oni opravdavaju,kako mi tonemo.
Evo sve su eksperti,sto ne poduzmu korake. Pa nije Amar iznad drzave da mu SIPA ne moze nista.
Sto ne izadju i javno ne kazu to i to,tako i tako. Sazovu konferenciju,pozovu navijace da otjeramo lopove. Da spasimo klub.
To su konkretne stvari.
Nego fol predato je to sve. Pa sto ta Sipa i tuzilastvo ne reaguju. Suplja brate.
Mi smo postali skupina hinja,gdje samo prikriveni mozemo lajati i raditi iza ledja jedni drugima. Kao sto ovi rade sada tako je bilo i kad se trebalo tjerati Senada i ekipu.
Po milioniti put. Senad je jako sposoban i postavio je zdrave temelje kluba i takav ti ccovjek treba. Ako za njega jedan od nasih najjaci ljudi svih vremena u smislu prvog operativca kluba,kaze da je njegovo do aut linije,sve ti je time rekao sta misli u petljanja koja su ocito bila u sferu sportskog segmenta i gdje se iskljucivo fulalo.
Amar je sve to samo obrnuto. On je do aut linije ali sa unutarnje strane. Sve iza nje pravi nam problem ocito. Jer evo u 2 od 3 mandata,covjek nema pravu upravu.
A oba misle da su upravu,oba imaju svoje istomisljenike.
Ja imam osjecaj da se oni nepodnose iskljucivo zbog ovih malih Senada i malih Amara,koji vjesto rade za dobrobit sviju nas.
Eto druze izvini na opsirnosti i demagogiji koju prosipam,malo sam u tom svijetu bajki,posto skupini jednoj skupini malih idem na zivce,ali sam htio da ti odgovorim zasto mislim da neki ovdje imaju svoje interese.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 10:49 am

avlami97 je napisao/la:
uto jun 16, 2020 9:47 am
barbarez je napisao/la:
pon jun 15, 2020 11:50 pm
avlami97 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 11:28 pm

Kada komentarišeš, onda komentariši sve ili ništa. Na duplom govnetu spominju kako forumaši objavljuju dokumente, a iste je objavio jedan portal i svima su dostupni. https://hehe.ba/sta-je-misimovic-pisao- ... -poslovao/
Zašto ne komentarišeš 128 milja zateznih kamata A.O.? Zašto ne komentarišeš tužbe A.O., za koje je Nihad Selimović kazao da će biti odbačene i da će se klub zaštititi? Zašto ne komentarišeš j tri tačke licencu? Zašto ne komentarišeš situaciju u kojoj trener bira UO i NO i sve to proslavlja sa šupcima koji su rušili Želju preko gg.ba? Zašto ne komentarišeš 880 milja minusa samo za 2019. g.? Zašto ne komentarišeš 9,5 miliona obaveza Kluba?

Milion zašto. Tu je AO i sve je med i mlijeko, jer pobogu, ne može se protiv "Boga-gospodara familije" ništa ružno napisati. Zašto ne komentarišeš da smo u 22 kola izgubili 5 bodova od Borca, 5 od Veleža, 5 od Širokog, 3 od Zrinjskog, 2 od Slobode, 2 od Radnika, 2 od Tuzle? U 22 kola smo gubili bodove u 10 utakmica. Zašto Željo šuti, kada svi znamo da su liga i kup prekinuti politikom, a uz to se popiša po navijačima čestitajući im uspješnu sezonu. Kome je uspješna halal mu vjera. meni nije. Razvalimo pitare oba puta, a opet kasnimo za njima. Za sve rezultate na zelenom terenu je odgovoran trener. Za sve poslovne rezultate je odgovoran onaj ko je radi ličnih finansijskih interesa instalirao UO i NO.

Nisam zadovoljan ni rezultatom ni poslovanjem kluba. Svi pričaju kako se klubu treba pomoći. Zar mu se nije pomoglo godišnjim ulaznicama, a odigrano 2/3 prvenstva. Hoće li klub ljudima ponuditi da vrati trećinu novca za godišnje i time pokazati odgovornost prema navijačima - bar deklarativno, jer sam siguran da ni jedan navijač neće potraživati ta sredstva, a neko i za dva puta isplaćeni dug uzima i blokira klub zateznim kamatama.

Želim da vjerujem svojim očima, odnosno objavljenim dokumentima i sudskim presudama. U čemu je problem?
Mislim da sam nekoliko puta naveo,da stvari koje nisu ispravne i korektne,treba da se kritikuju.
Da sam isto tako rekao da se slazem sa mnogim argumentima iznesenim protiv i Amarovih postupaka,i rada ove uprave.
Bilo od nacina na koji posluju,nacina kako funkcionisu.
Nemoj biti nekorektan i spinovati da sam to podrzavao.
Navodio i mahalski nacin poslovanja,i nekorektna slavlja i sampanjce.
I isticao da svako nelegalno djelovanje u klubu treba uputiti na tuzilastvo i odgovornost.
Uglavnom sam se uplitao,u nekorektne napade,iz licnih interesa. Kao uosptalom i ovo veceras.
Sto se tice izgubljenih bodova,avlami druze,to je zaista smjesno komentarisati. Pa pricamo o igri gdje se takmicis za bodove,negdije ih osvajas,negdije ih gubis,isto kad bi ja tebi napisao gdje smo ih sve osvojili. Po tvojoj logici mi smo bili drugi a prvi nam je pobjegao vise od 10 bodova. Drugi nisu gubili bodove.
Nije ni korektno da se proziva gdje je titula,a znamo kako je prvenstvo okoncano. Da je regularno zavrseno,pa Boze moj. Postovao bih takve prozivke.
Nemoj da mijesamo babe i zabe. Daleko da je situacija idealna,i da ovi ljudi bas rade kako treba.
Istakao sam mnogo puta negativne strane Amarovog izbora ljudi,nacina rada koji izlazi iz okvira fudbalske struke. Nacina poslovanja,i jos mnogo stvari.
Nema potrebe da ni ti ni bilo ko drugi,zaboravlja ili zatvara oci,isto tako pred ciljanim napadima,koji se svode na pljuvanje tog covjeka u svakom segmentu njegovog djelovanja.
Konkretno fudbalske strucnosti,i onoga sta je uradio na tom planu.
Postujem tvoje vidjenje stvari i za neke si upravu,ali zaista je nekorektno zalaziti u ovaj sportski domen,samo da bi se pljuvalo.
I jos jedna jako bitna stvar. Ja licno ne bih zelio biti dio price,gospodar-Bog,nepogrijesivi,itd. Jer to nije po mojim vjerskim nacelima. Pozz
Znam odlično kako je sezona okončana, ali me nervira da tako okončanu sezonu iz Želje nazivaju uspješnom i još nam čestitaju, umjesto da se svim pravnim radnjama usprotive takvoj odluci. Gledam Zvijezda 09 se bori za sebe i svoja prava. Uskraćena su im, isto kao i nama i mnogim drugim klubovima u ligi i kupu.

Nadalje, nervira me priča kako smo mi protiv jakih ekipa igrali dobro i osvajali bodove, a da smo protiv loših igrali grozno i pogubili bodove. Samim pogledom na tabelu je vidljivo da smo sve ekipe sa začelja tabele pobijedili. Bodove smo osvajali i to: Sarajevo, Mladost DK, Čelik i Zvijezda 09 po 6, Sloboda, Radnik i TuzlaC po 4, Zrinjski 3, Borac, Velež i Široki po 1 bod. Znači 22 boda od moguća 24 smo osvojili protiv ekipa koje su se borile za opstanak - Zvijezda, Čelik, Mladost Dk i Sloboda. To je to, što se tiče zelenog terena.

Poslovni plan - za samo jednu kalendarsku g.(2019.) smo kratkoročne obaveze povećali za 1,63 miliona KM. Kratkoročne obaveze su do jedne godine. Ukupne obaveze su nam 9,5 miliona i one su za samo jednu kalendarsku godinu uvećane za više od 1,7 miliona KM. Poslovali u minusu od 880 milja maruna u prvoj godini, nakon Dana pobjede.
Sto se tice borbe protiv saveza,i ja bih prvi se digao protiv i reagovao i stitio interese kluba. Ali nije da smo mi nesto uspijeli klubskim saopstenjim u zadnjih 5 godina bilo sta napraviti.
A krali su nas podobro,podvlacili crte i tacno te na tvoje oci u "geometrijskom"a i u "kontaktnom" smislu pravili budalama.
Tako da je mafia i sada slicno uradila. Jer smo ocito vrlo slabi postali,a to mi dobro znamo.
Ali od sutnje i nedjelovanja nemamo nikakve koristi.
Statisticki mi smo i gubili i osvajali bodove. Ali ne vidim svrhu da li smo protiv Sarajeva uzeli 6 a protiv Veleza bod,cinjenica je da smo 3 boda zaostajali,11 kola do kraja. Nismo zaostajali 10 pa da kazemo vidis da smo losi bili iz tog i tog razloga.
Nismo dominirali ali smo igrali dosta lijepo,sa dosta sansi,i opet ti kazem u 2 poraza kuci imali prosjek od skoro 16-17 suteva. Naspram protivnickih par.
Statistika isto kaze da je Korona prvak 6-7 puta dobio gotovo izgubljene meceve ili bodove,u zadnjih par minuta,sa nekoliko puta dobro poguranim sudijskim odlukama. Sa nekim golovima koji su bili u najmanju ruku presmijesni.
To je cinjenica ali to niko na kraju nece ni zapamtiti ni pogledati. Neko ce to slaviti,a neko bi takve pobjede i titule osporavao.
Sto se finansija tice,brojke su jasne i ja tu nemam sta ni dodati ni puno za reci. Nije prvi put da smo fulili Europu. Pa da je to opravdanje. Fulili smo i par godina ranije pa to nije uticalo na nas budzet. Ocito je to sposobnosti i nacina rada. I tu treba pozvati na odgovornost,pogotovo ako se taj trend nastavi. I dugovi ne pocnu smanjivati.

PS ni meni nije ok reci da je sezona uspijesna,jjer ona nije ni zavrsena,i ostala je gorcina velika zbog toga. Pogotovo sto smo bili u igri za oba trofeja.
Ali isto tako nije uredu ni pisati drugo mjesto nije uspijeh,i likovati da bi se ona prijasnja ista prica potvrdila.Dosli su jer su 2 mjesta bila neuspijeh. Da se zavrsila sezona,onda bi se sa pravom to moglo reci. Pogotovo ako bi neko tada rekao iz kluba, da je drugo mjesto,uspjesna sezona.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u uto jun 16, 2020 11:08 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 11:07 am

Sinoc dok sam se dozivo i cero sejtana pade mi jedna dobra marketinska na pamet.
Recimo da direktor i predsjednik pozovu navijace na radnu akciju skupa sa igracima i sš.
Cilj
Ocistiti stadion od korova i smeca(neko postavi sinoc sliku sa smecem na istoku), ofarbas sta treba, nad jugom sredis sikaru...
Produbiti, ojacati vezu navijaca i kluba, navijaca i igraca, stvarati porodicnu atmosferu. U vremenu trajanja akcije(vikend) organizovati prodaju sezonskih, clanskih i samim tim pogurati prodaju u fan sopu. A Bogami i pokazati nove dresove.
Koristi.
Pojacala bi se svjest o zajednickom domu, navijac ne unistava, on gradi. Pozivanjem predstavnika sponzora na radnu akciju bi se napravio dodatni ekekt na neke potencijalne sponzore. Puno jace je od panoa i Leda ziva rijec sa mogucim korisnicima usluga. Pameta sponzor nebi propustio takvu akciju.
Dobro smisljena i promovirana radna akcija bi pored novcane koristi imala jak medijski odjek, pokazala bi zsjednistvo i dusmanim zacepila usta.
Za dobar odziv je potrebno osim medijske najave jos nekoliko stvari. Grablje, makaze, kese, civare, lopate, testere, boja cetke... Akcijase bi morali svi clanovi UO kao i administracije i trenerskog kadra svih kategorija, znaci svi zaposleni, docekati u radnim uniformama i zazeljeti im dobrodoslicu. Naravno da moraju vlastitim primjerom pokazati kako se radi za xobrobit kluba. 10 min. slikanja i noga ce samo izazvati kontra efekt. Znaci svi rade nema izuzetaka. Navijaci su onakvi kakva je uprava.
Bitno je istaci da bi i igrace sklonili makar za kratko od piva, cigara, rostilja i slaufa.
Za kraj nebi bilo nakdmet da klub svakom ucesniku akcije pokloni jednu znacku ko simbol zahvalnosti. Trosak nikakav a korist ogromn.
Na izgled jednostavno ali treba u najmanji detalj sve odraditi. Od toga bi se mogao napraviti spektakl.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 11:16 am

Nemaveze je napisao/la:
uto jun 16, 2020 11:07 am
Sinoc dok sam se dozivo i cero sejtana pade mi jedna dobra marketinska na pamet.
Recimo da direktor i predsjednik pozovu navijace na radnu akciju skupa sa igracima i sš.
Cilj
Ocistiti stadion od korova i smeca(neko postavi sinoc sliku sa smecem na istoku), ofarbas sta treba, nad jugom sredis sikaru...
Produbiti, ojacati vezu navijaca i kluba, navijaca i igraca, stvarati porodicnu atmosferu. U vremenu trajanja akcije(vikend) organizovati prodaju sezonskih, clanskih i samim tim pogurati prodaju u fan sopu. A Bogami i pokazati nove dresove.
Koristi.
Pojacala bi se svjest o zajednickom domu, navijac ne unistava, on gradi. Pozivanjem predstavnika sponzora na radnu akciju bi se napravio dodatni ekekt na neke potencijalne sponzore. Puno jace je od panoa i Leda ziva rijec sa mogucim korisnicima usluga. Pameta sponzor nebi propustio takvu akciju.
Dobro smisljena i promovirana radna akcija bi pored novcane koristi imala jak medijski odjek, pokazala bi zsjednistvo i dusmanim zacepila usta.
Za dobar odziv je potrebno osim medijske najave jos nekoliko stvari. Grablje, makaze, kese, civare, lopate, testere, boja cetke... Akcijase bi morali svi clanovi UO kao i administracije i trenerskog kadra svih kategorija, znaci svi zaposleni, docekati u radnim uniformama i zazeljeti im dobrodoslicu. Naravno da moraju vlastitim primjerom pokazati kako se radi za xobrobit kluba. 10 min. slikanja i noga ce samo izazvati kontra efekt. Znaci svi rade nema izuzetaka. Navijaci su onakvi kakva je uprava.
Bitno je istaci da bi i igrace sklonili makar za kratko od piva, cigara, rostilja i slaufa.
Za kraj nebi bilo nakdmet da klub svakom ucesniku akcije pokloni jednu znacku ko simbol zahvalnosti. Trosak nikakav a korist ogromn.
Na izgled jednostavno ali treba u najmanji detalj sve odraditi. Od toga bi se mogao napraviti spektakl.
Nama trebaju konkretne stvari,a ovo je nesto takvo.
Ovakve i skicne stvari,stolice,i ostali projekti,su nesto sto pokazuje nasu snagu a imali je jakog odjeka.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 11:33 am

vidim da smo veoma aktivni sto se tice pojacanja i prinova. drugi klubovi uzimaju sta valja a mi? cekamo 5 do 12 pa da uzmemo ono sto nema kluba?! znam, nema para... ali imaju li nasi u upravi ikakvog plana sto se tice dolazaka i odlazaka? ako ovako nastavimo igracemo sa juniorima sljedece sezone...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 11:39 am

Sve je kod nas na cekanju a zna se i zasto, bas da vidimo od 20-og juna sta i kako dalje, imaju li uopste plan.

P.S.

Ova urbanisticka dozvola sto je klub dobio za juznu tribinu ona ima rok trajanja ako se ne varam ? Sta se radi po tome pitanju, izborna je godina sto "rukama i nogama" to ne ganjaju sada, traze pomoc od saveza, naravno i klub svoj dio ?

Dalje, sta je sa novom trafostanicom, gdje je 100.000 KM za istu od Opcine NS, sta se radi ili sta se uradlilo po tom pitanju ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 11:46 am

Elegant je napisao/la:
uto jun 16, 2020 11:39 am
Sve je kod nas na cekanju a zna se i zasto, bas da vidimo od 20-og juna sta i kako dalje, imaju li uopste plan.

P.S.

Ova urbanisticka dozvola sto je klub dobio za juznu tribinu ona ima rok trajanja ako se ne varam ? Sta se radi po tome pitanju, izborna je godina sto "rukama i nogama" to ne ganjaju sada, traze pomoc od saveza, naravno i klub svoj dio ?

Dalje, sta je sa novom trafostanicom, gdje je 100.000 KM za istu od Opcine NS, sta se radi ili sta se uradlilo po tom pitanju ?
I ti vala... :D
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 11:47 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
uto jun 16, 2020 11:33 am
vidim da smo veoma aktivni sto se tice pojacanja i prinova. drugi klubovi uzimaju sta valja a mi? cekamo 5 do 12 pa da uzmemo ono sto nema kluba?! znam, nema para... ali imaju li nasi u upravi ikakvog plana sto se tice dolazaka i odlazaka? ako ovako nastavimo igracemo sa juniorima sljedece sezone...
Meni baš ide na *urac ovo naše ponašanje kad su u pitanju transferi. Svaki put mi glumimo i čekamo nešto do zadnjeg trena. Ja ne pamtim kad je Željo riješio igrački kadar prije početka priprema. Isto kao da smo mi neka baš jaka ekipa, samo sami kvalitet, pa nešto proučavamo da se slučajno ne bi zajebali dovođenjem nekog... Gledaj Zrinjskog šta radi već nekoliko godina, svaki put pokupiše sve što valja. Ljudi uvijek sklope ekipu na vrijeme. A mi bogalji... Pa da se bar riješilo sa ovim kojim ističe ugovor, da se zna na koga možeš računati...

Al jebi ga, valja hladiti muda na odmoru. Jebeš ekipu.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija