Moderator/ica: storm_raider

 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:48 pm

Ovo se desava kad neko nema mjeru i pocne gubiti kompas i smisao. Pocne zalaziti u svaku sferu,i onda samo dublje i dublje tone.
Posebno me fascinira ova ironija o fudbalskim vjestinama.
Nabrojasmo par fudbalera,u 3 mandata.Mada je bilo jos fula,puno vecih od pomenutih.
A zaboravismo avaj,desetke i desetke,onih koje je doveo,afirmisao,stvorio....
Nabrajanje istih trajalo bi poprilicno dugo.
Tacno da stane u jedno novo knjizevno djelo nazvano Brkini puleni.
Boze moj ni najveci svjetski treneri nisu imuni na fule,pa ni samozvana legenda kluba.
A kad smo vec kod kolicine fula i prosjeka godina igraca,ne smijemo zaboraviti tako zanemariv broj igraca koji prodefilovase u 2-3 sezone prije samozvane legende,ne smijemo zaboraviti,da su to uglavnom bili talenti i igraci visoke klase.
Recimo Bekric,Stanic,Bogicevic...nisu oni isti,koje mjesamo sa onim koji su igrali kod Amara. Oni prije nikad nisu polovnjacima davali ugovore na 3 i pol godine.
Joshida,je slucaj koji se nije ni u snu desio sa Toskasom,ili Hervasom..
A da ne pricamo o tome da 3 mjeseca nismo napunili stadion i da karte nismo prodali. Nije najave za utakmicu bilo ,o cemu mi pricamo.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:51 pm

Evo Krleze u sitne sate
Sada ce nam otvarati oci i popravljati misli
Neka, samo da ne oduzi
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:58 pm

Inspiracija mi je na visokom levelu,kad citam tvoje argumente. Fascinantne su mi kolicine vaseg znanja gospodine i u sta sve one zadiru. Taj opseg realnosti,sirine i sustine,je nesto sto dosad nisam imao priliku da sebi priustim.
Molio bih da nastavite,pogotovo ovo oko strucnosti i poduhvata samozvane legende kluba. Nadam se da nisam oduzio.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:59 pm

barbarez je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:58 pm
Inspiracija mi je na visokom levelu,kad citam tvoje argumente. Fascinantne su mi kolicine vaseg znanja gospodine i u sta sve one zadiru. Taj opseg realnosti,sirine i sustine,je nesto sto dosad nisam imao priliku da sebi priustim.
Molio bih da nastavite,pogotovo ovo oko strucnosti i poduhvata samozvane legende kluba. Nadam se da nisam oduzio.
Samo se cuvaj da ti ne odgovri jezgrovito i ozbiljno.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 11:04 pm

mamba21 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:59 pm
barbarez je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:58 pm
Inspiracija mi je na visokom levelu,kad citam tvoje argumente. Fascinantne su mi kolicine vaseg znanja gospodine i u sta sve one zadiru. Taj opseg realnosti,sirine i sustine,je nesto sto dosad nisam imao priliku da sebi priustim.
Molio bih da nastavite,pogotovo ovo oko strucnosti i poduhvata samozvane legende kluba. Nadam se da nisam oduzio.
Samo se cuvaj da ti ne odgovri jezgrovito i ozbiljno.
Mozda ce morati po ispomoc ili upute,poceo mi se malo gubiti,nije vise onako ubitacan ko na pocetku.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 11:11 pm

barbarez je napisao/la:
pon jun 15, 2020 11:04 pm
mamba21 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:59 pm
barbarez je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:58 pm
Inspiracija mi je na visokom levelu,kad citam tvoje argumente. Fascinantne su mi kolicine vaseg znanja gospodine i u sta sve one zadiru. Taj opseg realnosti,sirine i sustine,je nesto sto dosad nisam imao priliku da sebi priustim.
Molio bih da nastavite,pogotovo ovo oko strucnosti i poduhvata samozvane legende kluba. Nadam se da nisam oduzio.
Samo se cuvaj da ti ne odgovri jezgrovito i ozbiljno.
Mozda ce morati po ispomoc ili upute,poceo mi se malo gubiti,nije vise onako ubitacan ko na pocetku.
Mozda trazi definiciju marketinga :D
Forza 1921!

Oda majstore!
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 11:13 pm

barbarez je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:48 pm
Ovo se desava kad neko nema mjeru i pocne gubiti kompas i smisao. Pocne zalaziti u svaku sferu,i onda samo dublje i dublje tone.
Posebno me fascinira ova ironija o fudbalskim vjestinama.
Nabrojasmo par fudbalera,u 3 mandata.Mada je bilo jos fula,puno vecih od pomenutih.
A zaboravismo avaj,desetke i desetke,onih koje je doveo,afirmisao,stvorio....
Nabrajanje istih trajalo bi poprilicno dugo.
Tacno da stane u jedno novo knjizevno djelo nazvano Brkini puleni.
Boze moj ni najveci svjetski treneri nisu imuni na fule,pa ni samozvana legenda kluba.
A kad smo vec kod kolicine fula i prosjeka godina igraca,ne smijemo zaboraviti tako zanemariv broj igraca koji prodefilovase u 2-3 sezone prije samozvane legende,ne smijemo zaboraviti,da su to uglavnom bili talenti i igraci visoke klase.
Recimo Bekric,Stanic,Bogicevic...nisu oni isti,koje mjesamo sa onim koji su igrali kod Amara. Oni prije nikad nisu polovnjacima davali ugovore na 3 i pol godine.
Joshida,je slucaj koji se nije ni u snu desio sa Toskasom,ili Hervasom..
A da ne pricamo o tome da 3 mjeseca nismo napunili stadion i da karte nismo prodali. Nije najave za utakmicu bilo ,o cemu mi pricamo.
Pročitao sam prvu rečenicu, pomislio da je u pitanju svemogući A.O., kad u nastavku nije riječ o njemu...
Standardna spika, iz šupljeg u prazno.
Laku noć.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 11:21 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
pon jun 15, 2020 11:13 pm
barbarez je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:48 pm
Ovo se desava kad neko nema mjeru i pocne gubiti kompas i smisao. Pocne zalaziti u svaku sferu,i onda samo dublje i dublje tone.
Posebno me fascinira ova ironija o fudbalskim vjestinama.
Nabrojasmo par fudbalera,u 3 mandata.Mada je bilo jos fula,puno vecih od pomenutih.
A zaboravismo avaj,desetke i desetke,onih koje je doveo,afirmisao,stvorio....
Nabrajanje istih trajalo bi poprilicno dugo.
Tacno da stane u jedno novo knjizevno djelo nazvano Brkini puleni.
Boze moj ni najveci svjetski treneri nisu imuni na fule,pa ni samozvana legenda kluba.
A kad smo vec kod kolicine fula i prosjeka godina igraca,ne smijemo zaboraviti tako zanemariv broj igraca koji prodefilovase u 2-3 sezone prije samozvane legende,ne smijemo zaboraviti,da su to uglavnom bili talenti i igraci visoke klase.
Recimo Bekric,Stanic,Bogicevic...nisu oni isti,koje mjesamo sa onim koji su igrali kod Amara. Oni prije nikad nisu polovnjacima davali ugovore na 3 i pol godine.
Joshida,je slucaj koji se nije ni u snu desio sa Toskasom,ili Hervasom..
A da ne pricamo o tome da 3 mjeseca nismo napunili stadion i da karte nismo prodali. Nije najave za utakmicu bilo ,o cemu mi pricamo.
Pročitao sam prvu rečenicu, pomislio da je u pitanju svemogući A.O., kad u nastavku nije riječ o njemu...
Standardna spika, iz šupljeg u prazno.
Laku noć.
Nemamo mi sta za pametno reci,pamet dolazi sa druge strane kapije. Ugodnu noc takodjer.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 11:26 pm

Marketing nikada kod nas nije bio neka bitna karika, nazalost. Medjutim, pohvale za rad na Zvanicnoj u doba korone stoje i meni su znacile te objave. E sada, ja nisam nazalost potencijalni sponzor, nego obican Zeljin bolesnik...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 11:28 pm

barbarez je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:48 pm
Ovo se desava kad neko nema mjeru i pocne gubiti kompas i smisao. Pocne zalaziti u svaku sferu,i onda samo dublje i dublje tone.
Posebno me fascinira ova ironija o fudbalskim vjestinama.
Nabrojasmo par fudbalera,u 3 mandata.Mada je bilo jos fula,puno vecih od pomenutih.
A zaboravismo avaj,desetke i desetke,onih koje je doveo,afirmisao,stvorio....
Nabrajanje istih trajalo bi poprilicno dugo.
Tacno da stane u jedno novo knjizevno djelo nazvano Brkini puleni.
Boze moj ni najveci svjetski treneri nisu imuni na fule,pa ni samozvana legenda kluba.
A kad smo vec kod kolicine fula i prosjeka godina igraca,ne smijemo zaboraviti tako zanemariv broj igraca koji prodefilovase u 2-3 sezone prije samozvane legende,ne smijemo zaboraviti,da su to uglavnom bili talenti i igraci visoke klase.
Recimo Bekric,Stanic,Bogicevic...nisu oni isti,koje mjesamo sa onim koji su igrali kod Amara. Oni prije nikad nisu polovnjacima davali ugovore na 3 i pol godine.
Joshida,je slucaj koji se nije ni u snu desio sa Toskasom,ili Hervasom..
A da ne pricamo o tome da 3 mjeseca nismo napunili stadion i da karte nismo prodali. Nije najave za utakmicu bilo ,o cemu mi pricamo.
Kada komentarišeš, onda komentariši sve ili ništa. Na duplom govnetu spominju kako forumaši objavljuju dokumente, a iste je objavio jedan portal i svima su dostupni. https://sportske.ba/sta-je-misimovic-pi ... -poslovao/
Zašto ne komentarišeš 128 milja zateznih kamata A.O.? Zašto ne komentarišeš tužbe A.O., za koje je Nihad Selimović kazao da će biti odbačene i da će se klub zaštititi? Zašto ne komentarišeš j tri tačke licencu? Zašto ne komentarišeš situaciju u kojoj trener bira UO i NO i sve to proslavlja sa šupcima koji su rušili Želju preko gg.ba? Zašto ne komentarišeš 880 milja minusa samo za 2019. g.? Zašto ne komentarišeš 9,5 miliona obaveza Kluba?

Milion zašto. Tu je AO i sve je med i mlijeko, jer pobogu, ne može se protiv "Boga-gospodara familije" ništa ružno napisati. Zašto ne komentarišeš da smo u 22 kola izgubili 5 bodova od Borca, 5 od Veleža, 5 od Širokog, 3 od Zrinjskog, 2 od Slobode, 2 od Radnika, 2 od Tuzle? U 22 kola smo gubili bodove u 10 utakmica. Zašto Željo šuti, kada svi znamo da su liga i kup prekinuti politikom, a uz to se popiša po navijačima čestitajući im uspješnu sezonu. Kome je uspješna halal mu vjera. meni nije. Razvalimo pitare oba puta, a opet kasnimo za njima. Za sve rezultate na zelenom terenu je odgovoran trener. Za sve poslovne rezultate je odgovoran onaj ko je radi ličnih finansijskih interesa instalirao UO i NO.

Nisam zadovoljan ni rezultatom ni poslovanjem kluba. Svi pričaju kako se klubu treba pomoći. Zar mu se nije pomoglo godišnjim ulaznicama, a odigrano 2/3 prvenstva. Hoće li klub ljudima ponuditi da vrati trećinu novca za godišnje i time pokazati odgovornost prema navijačima - bar deklarativno, jer sam siguran da ni jedan navijač neće potraživati ta sredstva, a neko i za dva puta isplaćeni dug uzima i blokira klub zateznim kamatama.

Želim da vjerujem svojim očima, odnosno objavljenim dokumentima i sudskim presudama. U čemu je problem?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 11:50 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 11:28 pm
barbarez je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:48 pm
Ovo se desava kad neko nema mjeru i pocne gubiti kompas i smisao. Pocne zalaziti u svaku sferu,i onda samo dublje i dublje tone.
Posebno me fascinira ova ironija o fudbalskim vjestinama.
Nabrojasmo par fudbalera,u 3 mandata.Mada je bilo jos fula,puno vecih od pomenutih.
A zaboravismo avaj,desetke i desetke,onih koje je doveo,afirmisao,stvorio....
Nabrajanje istih trajalo bi poprilicno dugo.
Tacno da stane u jedno novo knjizevno djelo nazvano Brkini puleni.
Boze moj ni najveci svjetski treneri nisu imuni na fule,pa ni samozvana legenda kluba.
A kad smo vec kod kolicine fula i prosjeka godina igraca,ne smijemo zaboraviti tako zanemariv broj igraca koji prodefilovase u 2-3 sezone prije samozvane legende,ne smijemo zaboraviti,da su to uglavnom bili talenti i igraci visoke klase.
Recimo Bekric,Stanic,Bogicevic...nisu oni isti,koje mjesamo sa onim koji su igrali kod Amara. Oni prije nikad nisu polovnjacima davali ugovore na 3 i pol godine.
Joshida,je slucaj koji se nije ni u snu desio sa Toskasom,ili Hervasom..
A da ne pricamo o tome da 3 mjeseca nismo napunili stadion i da karte nismo prodali. Nije najave za utakmicu bilo ,o cemu mi pricamo.
Kada komentarišeš, onda komentariši sve ili ništa. Na duplom govnetu spominju kako forumaši objavljuju dokumente, a iste je objavio jedan portal i svima su dostupni. https://hehe.ba/sta-je-misimovic-pisao- ... -poslovao/
Zašto ne komentarišeš 128 milja zateznih kamata A.O.? Zašto ne komentarišeš tužbe A.O., za koje je Nihad Selimović kazao da će biti odbačene i da će se klub zaštititi? Zašto ne komentarišeš j tri tačke licencu? Zašto ne komentarišeš situaciju u kojoj trener bira UO i NO i sve to proslavlja sa šupcima koji su rušili Želju preko gg.ba? Zašto ne komentarišeš 880 milja minusa samo za 2019. g.? Zašto ne komentarišeš 9,5 miliona obaveza Kluba?

Milion zašto. Tu je AO i sve je med i mlijeko, jer pobogu, ne može se protiv "Boga-gospodara familije" ništa ružno napisati. Zašto ne komentarišeš da smo u 22 kola izgubili 5 bodova od Borca, 5 od Veleža, 5 od Širokog, 3 od Zrinjskog, 2 od Slobode, 2 od Radnika, 2 od Tuzle? U 22 kola smo gubili bodove u 10 utakmica. Zašto Željo šuti, kada svi znamo da su liga i kup prekinuti politikom, a uz to se popiša po navijačima čestitajući im uspješnu sezonu. Kome je uspješna halal mu vjera. meni nije. Razvalimo pitare oba puta, a opet kasnimo za njima. Za sve rezultate na zelenom terenu je odgovoran trener. Za sve poslovne rezultate je odgovoran onaj ko je radi ličnih finansijskih interesa instalirao UO i NO.

Nisam zadovoljan ni rezultatom ni poslovanjem kluba. Svi pričaju kako se klubu treba pomoći. Zar mu se nije pomoglo godišnjim ulaznicama, a odigrano 2/3 prvenstva. Hoće li klub ljudima ponuditi da vrati trećinu novca za godišnje i time pokazati odgovornost prema navijačima - bar deklarativno, jer sam siguran da ni jedan navijač neće potraživati ta sredstva, a neko i za dva puta isplaćeni dug uzima i blokira klub zateznim kamatama.

Želim da vjerujem svojim očima, odnosno objavljenim dokumentima i sudskim presudama. U čemu je problem?
Mislim da sam nekoliko puta naveo,da stvari koje nisu ispravne i korektne,treba da se kritikuju.
Da sam isto tako rekao da se slazem sa mnogim argumentima iznesenim protiv i Amarovih postupaka,i rada ove uprave.
Bilo od nacina na koji posluju,nacina kako funkcionisu.
Nemoj biti nekorektan i spinovati da sam to podrzavao.
Navodio i mahalski nacin poslovanja,i nekorektna slavlja i sampanjce.
I isticao da svako nelegalno djelovanje u klubu treba uputiti na tuzilastvo i odgovornost.
Uglavnom sam se uplitao,u nekorektne napade,iz licnih interesa. Kao uosptalom i ovo veceras.
Sto se tice izgubljenih bodova,avlami druze,to je zaista smjesno komentarisati. Pa pricamo o igri gdje se takmicis za bodove,negdije ih osvajas,negdije ih gubis,isto kad bi ja tebi napisao gdje smo ih sve osvojili. Po tvojoj logici mi smo bili drugi a prvi nam je pobjegao vise od 10 bodova. Drugi nisu gubili bodove.
Nije ni korektno da se proziva gdje je titula,a znamo kako je prvenstvo okoncano. Da je regularno zavrseno,pa Boze moj. Postovao bih takve prozivke.
Nemoj da mijesamo babe i zabe. Daleko da je situacija idealna,i da ovi ljudi bas rade kako treba.
Istakao sam mnogo puta negativne strane Amarovog izbora ljudi,nacina rada koji izlazi iz okvira fudbalske struke. Nacina poslovanja,i jos mnogo stvari.
Nema potrebe da ni ti ni bilo ko drugi,zaboravlja ili zatvara oci,isto tako pred ciljanim napadima,koji se svode na pljuvanje tog covjeka u svakom segmentu njegovog djelovanja.
Konkretno fudbalske strucnosti,i onoga sta je uradio na tom planu.
Postujem tvoje vidjenje stvari i za neke si upravu,ali zaista je nekorektno zalaziti u ovaj sportski domen,samo da bi se pljuvalo.
I jos jedna jako bitna stvar. Ja licno ne bih zelio biti dio price,gospodar-Bog,nepogrijesivi,itd. Jer to nije po mojim vjerskim nacelima. Pozz
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 12:17 am

Ja samo znam da se snimi film/serija o Zelji (zadnje 3 godine), da bi to nadje.balo "Ubice mog oca" i "Juzni vetar"...

JA NAPISEM POST DUZI OD 3 RECENICE, I SAM SE SA SOBOM POSVADJAM... eto takva nam je situacija...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 12:21 am

Durgo je napisao/la:
uto jun 16, 2020 12:17 am
Ja samo znam da se snimi film/serija o Zelji (zadnje 3 godine), da bi to nadje.balo "Ubice mog oca" i "Juzni vetar"...

JA NAPISEM POST DUZI OD 3 RECENICE, I SAM SE SA SOBOM POSVADJAM... eto takva nam je situacija...
Nemaš đe duže pored ovakvih pisaca :D
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 12:28 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 16, 2020 12:21 am
Durgo je napisao/la:
uto jun 16, 2020 12:17 am
Ja samo znam da se snimi film/serija o Zelji (zadnje 3 godine), da bi to nadje.balo "Ubice mog oca" i "Juzni vetar"...

JA NAPISEM POST DUZI OD 3 RECENICE, I SAM SE SA SOBOM POSVADJAM... eto takva nam je situacija...
Nemaš đe duže pored ovakvih pisaca :D
Ma ja postujem stav i jednih i drugih. Fakat razumijem sta pisu. Ok, nekad se ode u krajnost. Al mogao bih napisati roman i za jednu i za drugu stranu...

Neka nam se Bog smiluje... samo to mogu reci...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Bosanski lonac
Postovi: 521
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 1:02 am

Isti onaj osjećaj kao te mrkle aprilske noći 1985. Ogrijalo te sunce konačno pa te onda sledio mjesec u nogama Jozefovim. Cijepaš se iznutra, a ne možeš ništa. Sva bol svih nas skupljena u očima jednog čovjeka. Čini mi se da su vječno ostale upecane u tu mrežu. Na korak od zvijezda zaustavljeni u blatu vlastitog straha. Straha od sebe što mogli smo biti. Straha od straha.
I sreća se plaši straha.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 1:04 am

Jaki su mi ovi komentari tipa slazem se i ja da Amar ima svojih gresaka, da imamo problem, ovdje, da imamo problem ondje i onda slijedi filozofska: A sta nam je alternativa?? De eto ti predlozi nekog boljeg kad kritikujes itd!? :roll:

Pa ljudi dragi, ko je srusio bivsu Upravu i ko je doveo klub u ovakvo stanje, nek se bavi tim pitanjem!!Nek rijese problem koji su kreirali!! Pa gdje ima na svijetu da se navijaci bave esencijalnim pitanjima kluba!??

I sta sad, zato sto trenutno nemamo nekog boljeg rjesenja, a uvjeren sam da bi se naslo kad bi se ljudima dozvolilo da rade POSTENO, treba da pustamo ove da rade sta hoce i kako hoce!??Jbg, ne moze bolje, daji pare i dalje, a oni nek rade sta hoce od kluba, neka ga i dalje zavaljuju, a valjda sutra nesto i ostane od istog.Odgovornosti nema.Zaista zanimljiva logika nemalog broja vas ovdje.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 105
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 1:22 am

Četrnaestog aprila su nas obavijestili da su dobili urbanističku saglasnost za jug. Tada su isto kazali da je Izrada projekta i prikupljanje neophodnih saglasnosti u završnoj fazi te se predaja zahtjeva za izdavanje građevinske dozvole očekuje najkasnije do kraja aprila.
Šta je sa građevinskom dozvolom?
Najavili su početak izgradnje juga 19. septembra.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 6:17 am

@barabarez...
Posto vidim da spominjes licne interese zamolio bih te da nam pojasnis malo sta su to licni interesi,konkretno u ovoj situaciji...
Lijep pozdrav.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 7:22 am

ja ne znam uopste kako iko normalan i ko voli Zelju moze traziti neke pozitivne stvari trenutno u klubu, i ne samo trenutno nego zadnjih par godina. Mi smo propali ko kauc, treba pogledati istini u oci i zaustaviti sunovrat.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 16, 2020 8:39 am

Kospa je napisao/la:
uto jun 16, 2020 7:22 am
ja ne znam uopste kako iko normalan i ko voli Zelju moze traziti neke pozitivne stvari trenutno u klubu, i ne samo trenutno nego zadnjih par godina. Mi smo propali ko kauc, treba pogledati istini u oci i zaustaviti sunovrat.
I ti si dusman, petokolonas, radis po zadatku.
Ja sam se preko noci dozvao. Kakav dobar osjecaj, ne mogu ga opistati tako dobro, nisam knjizevnik. Mogu samo reci da su sve brige nestale. Nema problema. Sretan i spokojan sam jer ne treba nista da mislim, ima ko da misli. Glava mi sluzi samo ko drzac za cvike i za cesljanje. Preko noci sam shvatio sta je to marketning, zabluda me je pratila citav zivot. Dok je trajalo to dozivanje zvoni telefon. Agent tajne sile mi govori sta da mislim i pisem, koji mi je zadatak, koji cilj. Ja mu kazem, iš sejtane, ja sam sada druga licnost. Mene ne mozes zavesti. Trazi novu zrtvu. Nesta agent tajne sile u havi, raspade se. Eto koliko je to dozivanje jako.
Sta drugo nego na forum da podjelim svoje dozivljaje i osjecanja sa bracom istomisljenicima.
Tesko onome ko od sada kaze koju losu o klubu ili ljudima u klubu. Imace posla samnom. Zivot cu posvetiti braneci klub od nasrtaja dusmana.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija