Moderator/ica: storm_raider

 
Daris1921
Postovi: 84
Pridružen/a: sri jun 26, 2019 1:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 12:32 am

Cirkus se nastavlja, eventualno ako ne ispadnu Celik i Zvijezda, onda to implicira da bi liga bila ponistena, znaci niko ne ispada, a proglasio si prvaka...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 12:32 am

Qooler je napisao/la:
pet jun 12, 2020 12:13 am
mamba21 je napisao/la:
čet jun 11, 2020 11:33 pm
Qooler je napisao/la:
čet jun 11, 2020 10:17 pm


Druze, koliko Amar voli Želju, veće je u sumi nego što Dušanka Majkić voli BiH. Više je Amar ljubavi naplatio nego li dotična.
Volio bih vidjeti da li je iko ikada više para uzeo od Želje u historiji našeg kluba od Amara.
Lično sam mišljenja da je deset mjesta ispod njega u zbiru prazno.
On pametan svi ostali budale?
De mamba uleti mu koju milju...kad se već zalažeš za sveopću podršku, kupovine članskih i godišnjih.
Nikad sretniji nisam bio jer ne dam jedne jedine KM društvu jednog egoističnog, umišljenog, narcisoidnog...lica. Moju KM neće vidjeti i sretan sam zbog toga. Neopisivo sretan.
Sta onda ovdje solis pamet, brines se za klub, a marke ne das. Nastavi biti neopisivo sretan :skoljka:
Hoću, nastavit ću. Budi siguran da hoću, baš kao i onih što 130k manje dadoše. Nemoj zaboravit da od tog broja članova zavisi sve ostalo vezano za sponzore. I ne misli da će nekoga poljuljati ti jeftini spin udari na savjest. Ja bar kamate ne uzimam, samo ne želim da moje pare idu u kamate tih "zaljubljenika" u Želju. Nego se isprsi pa uleti koju milju, nemoj drugima moralisat.
P.S: upalti direktno na kakav račun Amara, nemoj na klupski. Čisto radi tradicije.
130.000 na clanske manje je li? :rofl:
Hajde prvo nadji brojeve aktivnih clanova iz sezone prije, pa uporedi s ovom.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 12:37 am

Pa prihod od clanarina je dosta manji u odnosu na proslu godinu, uostalom nebitno.

Rijesenje nije ne pomagati svom klubu ko god gore sjedio, ja jesam, i nastavit cu. Blizi nam se 100 godina, pamet u glavu.
Željezničar ante portas !
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 12:41 am

@Nemaveze...OK usaglasimo interese, postignemo dogovor, bacimo na papir sta treba, zakunemo se majkom da cemo se drzati dogovora i ja kao investitor ulozim 5 mil.€ i npr. napravim kamp, a ti me zajebeš na kraju nista od dogovorenog ne ispostujes, ili jednostavno dodje nova struktura ljudi i kaze jebe se nama za vase dogovore, od sad to ne vazi. Kome ja da se zalim? Da je to ko sto pricas realno, oko Zelje bi se tukli investitori, a ne muljatori i mafijaši, ne bi ulagali u Olimpik i tamo pravili kampove
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 7:37 am

Charlie Sheen je napisao/la:
čet jun 11, 2020 1:10 pm
Mi cemo dovoditi izgleda ono sto drugi ne zele, dovedeni smo u corsokak,vec se sa Azmirom ispituje teren o privatizaciji i reakcija javnosti, vidim sad bi vecina onih sto su pljuvali po Namu i Sarajevu prihvatili Azmira ili Selimovica.
Dovodit ćemo one koji su dobri s šefom, tj. Ove što su pozavršavali karijere.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 7:38 am

Premier je napisao/la:
čet jun 11, 2020 3:19 pm
Damir Sovsic slobodan, pravo dobar igrac..Renato Gojkovic takodjer...bice dobrih slobodnih igraca, sad sve je do nas koliko i sta mozemo ponuditi..
Za ovu ligu u maju il novembru ima dobrih igrača, samo treba para.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 7:59 am

Durgo je napisao/la:
pet jun 12, 2020 12:11 am
Nemaveze je napisao/la:
čet jun 11, 2020 11:11 pm
@Durgo
Ovo je bas u sukobu
"Edit: nije mi namjera nekog uvrijediti, ali molim vas prestanite prucati o stvarima koje ne znate"
Na osnovu pisanja na forumu tvrdis da neki ne zna a nebi uvrijedio.😁
Onda se napise, ne slazem se sa vasim misljenjem zbog toga i toga. Sem puno pitanja, na koja sam probao odgovoriti koliko mi mladost iskromno znanje dopusta, nisam procitao niti jedan kontra argument. Mozda je tvoje znanje i obrazovanje tri koplja iznad ali se potrudi da ga jasno prestavis ostalim.
Kao sto napisah ranije, nije mi zaista namjera da nekog uvrijedim na bilo kakav nacin, pogotvo ljude koji imaju dobru namjeru.

Procitao sam komentar iznad i sve sto je napisano, je zapravo iz ugla navijaca. Ja licno ne bih znao bolje prezentovati... ALI. VELIKO ALI... u svijetu biznisa postoji citava nauka oko "risk managementa"... pa samo kratko:

Ulaganje od 10 miliona ne ide na slijepo, vec postepeno, tokom analize rizika i pracenja situacije... Mi kao klub TRENUTNO nemamo nista osim imovine sto bi nekom bilo interesantno. OP odavno nije izbacio igraca koji moze biti referenca. Najbolji je prodan za smijesne pare AEKU, preko starog. Znaci OP treba godine rada, koje pravi investitor nema na raspolaganju. Dzeko moze biti referenca, ali takvih je bruku na svijetu. Taj investitor ne moze biti SD jer nema znanje za isto. Mi moramo imati razradjen sistem u klubu, da covjek koji ulaze ne mora brinuti o povezanom stazu uposlenih, tuzbama, poreskom dugu i jos 100 drugih stvari. Oko i u klubu imamo bruku lesinara, kao i samo SD, koje ceka svaku priliku da nas pokrade. 10 miliona nije ni blizu dovoljno za kamp, plate, OP, igrace jake, znaci treba ti jos veci i jaci investitor, jer kod nas se mora praviti skoro sve od pocetka.

Svaki klub, kao i svako UD je jako veliki rizik za ulaganje, i upravo zbog toga INVESTITOR NE postoji. Imaju ljudi koji su teski milioneri i imaju razradjene seme te koji su u mogucnosti za godinu dana napraviti gore pomenuto, al to nije investitor vec VLASNIK.

Investitor treba da se bori sa SD i Koldzom? Sa poreskim dugom od 5m + ? I sa potencijalnim nezadovljstom navijaca? 1001 stvar je koja odbija ljude, pogotovo u ovako nestabilnoj zemlji punoj kriminala... ta osoba koja ima 10m da ulozi, nikada to nece uraditi bez garanta bilo kalvog... ima 1000 nacina da ti rizik bude 100 puta manji nego sa nasim klubom, gdje svako jutro ne znas sta ce se desiti i ko ce te tjerati... vidio si sta je bilo sa Misketom i ekipom, PRAVI ZELJOVCI, davali sve od sebe i otjerani na kraju... svoje pare davali bez jedne marke kamate i otjerani.... i sta da ocekujes sada, da neko dodje i da 10m?

Pazi ovo ti ocekujes da tebi neko garantuje titule i kup, a ti njemu da ne garantujes novac? Pa ja, tako navijac gleda... a INVESTITOR $$$$$$$

Jedini nacin da neko ulozi u klub jeste da mu obecas pomocni teren, pa kao klub da preuzmes RIZIK jer gore od ovoga ne moze. A taj neko ko trazi garant za povrat, se u savremenom svijetu zove BANKA. Tako prijatelju, nema investitora, ima banka.. pa ko je lud da se je.be sa 1000 problema, nosi glavu u torbi, za svoje pare...

Investitor je Banka, drugi ne postoji...

A od mene ne bi bilo sretnijeg da grijesim...

Biznis... $$$$... a ljubav i nada je za nas bolesnike...

Nadam se da ti dao odgovore....
Prvo😁
Nisam rekao da je ovo moje sada moguce. Vise puta sam napisao da je tako trebalo biti a nije ni blizu. Dalje, nisam spomenuo da je 10 miliona dovoljno niti da se moze uraditi preko noci. Druga stvar je sto mi hocemo sve preko noci, sutra kada se probudimo da smo u grupnoj fazi i da pitari ne postoje.
Svi nabrojani problemi su nastali zbog toga da se lakse lovi u mutnom. Da su u klubu strucnjaci a ne laici, profesionalci a ne uhljebi, ovi problemi ni blizu nebi bili ovakvi.
Nauka o riziku kaze da kontrolisani rizik nije do kraja mjerljiv i da je na kraju bitna subjektivna ocjena ulagaca. Da ne navodim primjere iz prakse koji daju za pravo toj tvrdnji.
Zasto investitor ne moze biti SD? Moze a i ne mora. Novo nastala firma Prvi tim je pod kontrolom investitora(vec sam objasnio) on moze postaviti koga hoce za SD, sebe, mamu, Trapatonija.... ako misli da ce to donjeti rezultate i zaradu.
Na kraju, praksa kaze da su na pocetku sulude ideje na kraju bile genijalni potezi. Ne tvrdim da je ovo o cemu pisem genijalno, ali znam da je izvodljivo jer je puno primjera ovakog rada. Cak i blizem okruzenju. Bilo nam je ludo i neizvodljivo da napravimo novi istok. Pricale su nam se price da treba brdo para. Na kraju istok stoji. Sa stavom neizvodivo niko nikada nije nista napravio. Treba skociti i plivati. Komplet zivot nam se vrti oko price nemoguce je. Dani prolaze, drustvo tone, mi pricamo nemoguce. Onda se ibretimo zasto je sve tako. Sta smo napravili da se stvari promjene? Zbog tog stava docicemo u situaciju da nas neko kupi i radi od kluba sta mu je cejf. Korak od toga smo. Onda cemo ili kukati i zapomagati ili govoriti Bozija volja je da je tako ispalo.
Necu vise na ovu temu nista pisati. Ne slazemo se u pogledima i bez veze je da zatrpavamo temu. Mozda na nekom ekonomsko pravnom forumu.

@samo da repliciram.
Sto se zastite ulaganja tice. U svakoj novonastaloj firmi investitor ima vecinu u upravljackim strukturama. Moze samo sam sebe zajebati. Ta firma podnosi godsnji izvjestaj skupstini UG ali ista ta skupstina ne moze uticati na rad te firme. Samostalna 100%. Problem moze nastati kada bi skupstina UG pocela da bez osnova podapinje svojim firmama. To je sa poslovnog aspekta suludo, zasto bi neko rusio nesto sto dobro radi i donosi zaradu? U tom slucaju postoje ugovori i sudska pravna zastita. Kalkulisani rizik sa jedne i druge strane.
Svaki posao je do neke mjere rizik. Otvoris kafanu pa nisi siguran da ce fercerati. To se kosi sa nasim ziheraskim karakterom. Jel gurnosi, nije? Zajebi to😁
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 8:08 am

Bez namjere da nesto nekom spocitavam😁
Pricu nemoguce je su nam zabili u glavu oni kojim ovakvo drustvo odgovara. Skoro 30 godina imamo iste probleme, samo se pojacavaju, i imamo istu pricu da je bilo kakva promjena nemoguca. Za taj period da smo poceli kasikom kopati tunel do Japana vec bi bili pod Kinom.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 8:35 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 12, 2020 7:37 am
Charlie Sheen je napisao/la:
čet jun 11, 2020 1:10 pm
Mi cemo dovoditi izgleda ono sto drugi ne zele, dovedeni smo u corsokak,vec se sa Azmirom ispituje teren o privatizaciji i reakcija javnosti, vidim sad bi vecina onih sto su pljuvali po Namu i Sarajevu prihvatili Azmira ili Selimovica.
Dovodit ćemo one koji su dobri s šefom, tj. Ove što su pozavršavali karijere.
Tako si govorio i za Alispahica,Sadikovica,Stilica,Zeca..
Ikica,Jovanovica....
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 8:45 am

Sve to sto je napisano je zelja navijaca, i nista vise od toga. Opet kazem, lijepa zelja i to je sve. Previse toga "Kada bi", "Ako bi", previse nerealno i uz to pitanje "ko ce rusiti sistem koji radi?" -Onaj ko nema tala u svemu tome. Vec vidjeno.

Opet da se osvrnem, NAS KLUB ZELJEZNICAR, TRENUTNO nema nista veliko sto moze ponuditi osim imovine, a INVESTITOR koji trazi garant imovinom je BANKA.

Nema te osobe koja ce dati 10m +, a da nema vecinu i mogucnost da sam donosi odluke, a ako si vecina onda si VLASNIK. Das 10m pa cekas kada ce doci neko da te skine i SLAVI DAN POBJEDE.


Mi navijaci mislimo da je ZELJEZNICAR top, premija nekom investitoru? Nije druze, jer da jeste mi bi od te premije mogli zaraditi minum da prezivimo. Plus kamate, dugovanja, potrazivanja...

Nisam ja od onih koji cekaju nesto od drzave i vrti se u krug 30 godina. Vec sam stvaram, pa znam da niko nije lud da ono sto stvori i zaradi, baci niz vjetar i ulozi na slijepo...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 8:49 am

Evidentno je da i sponzori i klupski navijači ne žele da finansiraju mutne poslove tzv. stručnjaka koji nas vodi u provaliju. Mi se sa ovim kadrom nemamo čemu nadati, ko misli da možemo nešto osvojiti za 100 godinu, taj nije pri zdravoj pameti.
Nažalost, jedan nesposobnjaković nas vodi u ambis iz kojeg cemo se teško iščupati.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 8:55 am

A o prodaji kluba treba poceti razmisljati, naravno uz osnovne stvari, da imovina mora ostati u vlasnistvu kluba, grb, boja, bez hipoteka itd.

Ili to ili prosjecan klub, jer sa ovim nazalost nema nista...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 8:56 am

Racional87 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 8:49 am
Evidentno je da i sponzori i klupski navijači ne žele da finansiraju mutne poslove tzv. stručnjaka koji nas vodi u provaliju. Mi se sa ovim kadrom nemamo čemu nadati, ko misli da možemo nešto osvojiti za 100 godinu, taj nije pri zdravoj pameti.
Nažalost, jedan nesposobnjaković nas vodi u ambis iz kojeg cemo se teško iščupati.
Amar Osim je istinska legenda i strucnjak.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 9:07 am

@samo da repliciram.
Sto se zastite ulaganja tice. U svakoj novonastaloj firmi investitor ima vecinu u upravljackim strukturama. Moze samo sam sebe zajebati. Ta firma podnosi godsnji izvjestaj skupstini UG ali ista ta skupstina ne moze uticati na rad te firme. Samostalna 100%. Problem moze nastati kada bi skupstina UG pocela da bez osnova podapinje svojim firmama. To je sa poslovnog aspekta suludo, zasto bi neko rusio nesto sto dobro radi i donosi zaradu? U tom slucaju postoje ugovori i sudska pravna zastita. Kalkulisani rizik sa jedne i druge strane.
Svaki posao je do neke mjere rizik. Otvoris kafanu pa nisi siguran da ce fercerati. To se kosi sa nasim ziheraskim karakterom. Jel gurnosi, nije? Zajebi to😁
OK klub i investitor otvore firmu u kojoj će investitor da vodi glavnu riječ i ta firma će upravljati procesima koji su od obostranog interesa ( štajaznam omladinski pogon npr.), ali jel' malo glupo očekivati da ti neko napravi kamp sprca milione i stvori sve moguće uslove, a ti njemu možeš ponuditi Omera Joldića kao trenera i informaciju da je Edin Džeko nekada bio član OP? Opet pitam zašto taj neko da uloži u tu neku zajedničku firmu, a ne npr. u UNIS Vogošća gdje može dobiti čistu situaciju za puno manje love i skoro savršene uslove za razvoj omladinske škole( ako hoće da se tim bavi), ili ovi što su uložili u Olimpik i te neke terene na Ilidži?
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 9:08 am

Srcezelje je napisao/la:
pet jun 12, 2020 8:56 am
Racional87 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 8:49 am
Evidentno je da i sponzori i klupski navijači ne žele da finansiraju mutne poslove tzv. stručnjaka koji nas vodi u provaliju. Mi se sa ovim kadrom nemamo čemu nadati, ko misli da možemo nešto osvojiti za 100 godinu, taj nije pri zdravoj pameti.
Nažalost, jedan nesposobnjaković nas vodi u ambis iz kojeg cemo se teško iščupati.
Amar Osim je istinska legenda i strucnjak.
Laz koju ponavljas stalno nece nikada postati istina.
Amar je grobar Zelje.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 9:18 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
pet jun 12, 2020 9:07 am
@samo da repliciram.
Sto se zastite ulaganja tice. U svakoj novonastaloj firmi investitor ima vecinu u upravljackim strukturama. Moze samo sam sebe zajebati. Ta firma podnosi godsnji izvjestaj skupstini UG ali ista ta skupstina ne moze uticati na rad te firme. Samostalna 100%. Problem moze nastati kada bi skupstina UG pocela da bez osnova podapinje svojim firmama. To je sa poslovnog aspekta suludo, zasto bi neko rusio nesto sto dobro radi i donosi zaradu? U tom slucaju postoje ugovori i sudska pravna zastita. Kalkulisani rizik sa jedne i druge strane.
Svaki posao je do neke mjere rizik. Otvoris kafanu pa nisi siguran da ce fercerati. To se kosi sa nasim ziheraskim karakterom. Jel gurnosi, nije? Zajebi to😁
OK klub i investitor otvore firmu u kojoj će investitor da vodi glavnu riječ i ta firma će upravljati procesima koji su od obostranog interesa ( štajaznam omladinski pogon npr.), ali jel' malo glupo očekivati da ti neko napravi kamp sprca milione i stvori sve moguće uslove, a ti njemu možeš ponuditi Omera Joldića kao trenera i informaciju da je Edin Džeko nekada bio član OP? Opet pitam zašto taj neko da uloži u tu neku zajedničku firmu, a ne npr. u UNIS Vogošća gdje može dobiti čistu situaciju za puno manje love i skoro savršene uslove za razvoj omladinske škole( ako hoće da se tim bavi), ili ovi što su uložili u Olimpik i te neke terene na Ilidži?
Nije mus da taj investitor zadrzi Omera. Moze postaviti za trenera koga hoce.
Sto se drugih pitanja tice.
Poenta je da u ovom trenutku, sa ovim ljudima je sve skupo i komplikovano. Njima ne odgovaraju bilo kakve promjene.
Sva moja prica se svodila kako bi klub trebao da se postavi, da bude jeftin i primamljiv za ulagace. Sa ovako podjeljenim, napakovanim kartama mi smo donji. Sport je nakon sex druga grana po profitu. Droge ne racunam, nisu u sistemu.
Kako je moguce da da je tako po cijelom svijetu samo u BH nije?
Zato sto "gazde" u BH sportu ne dozvoljavaju promjene i pljuju svakog ko nesto proba novo. Bilo kakav sistem i njih nema nigdje. Dok je anarhija oni mogu nejaznjeno hapati. Do duse mrvice ali hapaju . Uz to se probaju prestaviti kao legende i strucnjaci.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 9:22 am

Ovo kao na PTPC, gdje u svakoj rečenici spominješ i veličaš PC, a ovdje Amara. Tako od Dejtona do danas. Isti slučaj je i sa onim tamo forumom, gdje ni jedan post o Želji ne može proći bez okivanja Amara u zvijezde.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 9:35 am

Durgo je napisao/la:
pet jun 12, 2020 8:55 am
A o prodaji kluba treba poceti razmisljati, naravno uz osnovne stvari, da imovina mora ostati u vlasnistvu kluba, grb, boja, bez hipoteka itd.

Ili to ili prosjecan klub, jer sa ovim nazalost nema nista...
Moze doci do prodaje ali to nije vise to. Vozdra. Privatni klub me ne zanima a mislim da ne zanima ni jednog istinskog Zeljovca. Bilo bi to pisanje sa visine na 100 godina istorije. Lavor ll
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 9:42 am

avlami97 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 9:22 am
Ovo kao na PTPC, gdje u svakoj rečenici spominješ i veličaš PC, a ovdje Amara. Tako od Dejtona do danas. Isti slučaj je i sa onim tamo forumom, gdje ni jedan post o Želji ne može proći bez okivanja Amara u zvijezde.
Mozes li naci 10 forumasa koji su velicali najtrofejnijeg trenera naseg kluba u zadnjih 5 dana na forumu? Mislim da ces prije naci toliko forumasa da su ga popljuvali.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 12, 2020 9:45 am

Nemaveze je napisao/la:
pet jun 12, 2020 9:08 am
Srcezelje je napisao/la:
pet jun 12, 2020 8:56 am
Racional87 je napisao/la:
pet jun 12, 2020 8:49 am
Evidentno je da i sponzori i klupski navijači ne žele da finansiraju mutne poslove tzv. stručnjaka koji nas vodi u provaliju. Mi se sa ovim kadrom nemamo čemu nadati, ko misli da možemo nešto osvojiti za 100 godinu, taj nije pri zdravoj pameti.
Nažalost, jedan nesposobnjaković nas vodi u ambis iz kojeg cemo se teško iščupati.
Amar Osim je istinska legenda i strucnjak.
Laz koju ponavljas stalno nece nikada postati istina.
Amar je grobar Zelje.
Amar Osim je zaista istinska jedinstvena legenda fk Zeljeznicar.I strucnjak.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija