Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 10:41 am

Racional87 je napisao/la:
sri jun 10, 2020 10:36 am
Ti su u Želju mogao ući samo preko nas mrtvih, budalo.
Tastaturama bi ga izudarali :rofl: :rofl:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 10:44 am

Budi Željo je napisao/la:
sri jun 10, 2020 9:37 am
Nemaveze je napisao/la:
sri jun 10, 2020 9:29 am
Fazlija svih foruma
A ne odusraje :placeodsmijeha:
Ma vidi se na momku da je Željovac i da sve ovo ne radi iz zle namjere. Pretpostavljam da mu je muka loših vijesti pa sam sebi u glavi iskonstruiše neku pozitivu da ne padne u depresiju i onda se toliko uživi u to pa dođe i na forum da to širi. A realno samo bezveze hajca raju. Doduše poslije ovoliko promašaja ne vjerujem da ima iko ko ga i ozbiljno shvata.
Jeste on veliki navijac samo nece da bude niti malo realan. On je tipicni primjer neralnih ocekivanja koja su pomogla da se dovedemo u situaciju u kojoj je klub sada. Vjerovati svakom za sve bez trunke kritickog stava je djecije naivno. Ok, neka djece😁 ali nama sada treba mudrosti i znanja u neogranicenim kolicinama. Hajcanje nas je ukopalo.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 11:32 am

Nemaveze je napisao/la:
sri jun 10, 2020 10:44 am
Budi Željo je napisao/la:
sri jun 10, 2020 9:37 am
Nemaveze je napisao/la:
sri jun 10, 2020 9:29 am
Fazlija svih foruma
A ne odusraje :placeodsmijeha:
Ma vidi se na momku da je Željovac i da sve ovo ne radi iz zle namjere. Pretpostavljam da mu je muka loših vijesti pa sam sebi u glavi iskonstruiše neku pozitivu da ne padne u depresiju i onda se toliko uživi u to pa dođe i na forum da to širi. A realno samo bezveze hajca raju. Doduše poslije ovoliko promašaja ne vjerujem da ima iko ko ga i ozbiljno shvata.
Jeste on veliki navijac samo nece da bude niti malo realan. On je tipicni primjer neralnih ocekivanja koja su pomogla da se dovedemo u situaciju u kojoj je klub sada. Vjerovati svakom za sve bez trunke kritickog stava je djecije naivno. Ok, neka djece😁 ali nama sada treba mudrosti i znanja u neogranicenim kolicinama. Hajcanje nas je ukopalo.
Slažem se sto posto, samo sam pokušao da mu nađem "dijagnozu" :D
Što kažeš mnogo mudrosti i znanja nam sada treba, rada u tišini bez pompeznih najava. Znam i vidim da bi naš AdmirA bio prvi u redu kad bi trebalo nešto pomoći u okviru svojih mogućnosti. Zbog toga ga ne mogu gledati kao nekog lošeg lika...ali mora prestati sa hajcanjem :)
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 11:45 am

mamba21 je napisao/la:
sri jun 10, 2020 10:41 am
Racional87 je napisao/la:
sri jun 10, 2020 10:36 am
Ti su u Želju mogao ući samo preko nas mrtvih, budalo.
Tastaturama bi ga izudarali :rofl: :rofl:
Ma ti bi ga torbicom izudarao. :guz:
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 12:20 pm

Hoce Azmir u Zelju da mu Amar bude šef.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 2:20 pm

Kakvim nas kujicama ucinise ne mogu da vjerujem...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 4:47 pm

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 5:54 pm

Sisoje nas odbio :doktor: :doktor: :zid:
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 6:12 pm

E samo možemo zamisliti u kakvoj smo situaciji ako nam je on slamka spasa.
Ovo nije dno dna, daleko je ovo ispod dna...
Ali jok, šta mi znamo, bio je dan pobjede...
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 6:27 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
sri jun 10, 2020 6:12 pm
E samo možemo zamisliti u kakvoj smo situaciji ako nam je on slamka spasa.
Ovo nije dno dna, daleko je ovo ispod dna...
Ali jok, šta mi znamo, bio je dan pobjede...
Amar Osim je legenda.Azmir Husic je prvi covjek bh fudbala,sreca Sloboda ispade iz lige ,sto je natjeralo Azmira da se ukljuci u fudbal.Kamoo srece da imamo vise Azmira u Bosni.Amar Osim je inace legenda i strucnjak.
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 7:27 pm

Srcezelje je napisao/la:
sri jun 10, 2020 6:27 pm
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
sri jun 10, 2020 6:12 pm
E samo možemo zamisliti u kakvoj smo situaciji ako nam je on slamka spasa.
Ovo nije dno dna, daleko je ovo ispod dna...
Ali jok, šta mi znamo, bio je dan pobjede...
Amar Osim je legenda.Azmir Husic je prvi covjek bh fudbala,sreca Sloboda ispade iz lige ,sto je natjeralo Azmira da se ukljuci u fudbal.Kamoo srece da imamo vise Azmira u Bosni.Amar Osim je inace legenda i strucnjak.
Apsolutno tačno.
Za prvog bih dodao, osim toga da je do sada stekao status legende, da će uskoro ući u legendu i kao osoba koja će nas u crno zaviti, da nam neće pomoći ni transfer Nermina Jamaka u PSG za 42.000.000 €.
O drugom se sve zna, seoska varalica, najnižih mogućih grana.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 7:42 pm

Veliku gresku pravimo kada lajemo na Azmira, Muju i slicne tajkune. Oni su takvi kakvi jesu, lajanjem ih necemo promjeniti a ni uplasiti i otjerati.
Problem je da drugoj strani. Bez strukture, bez jasnih ciljeva i dugorocne strategije nama prije ili kasnije ne ginu Muje i Azmiri ali ne da imamo korist vec da rade sta zele. A od Muja i Azmira moze biti koristi kada bi klub bio uređen i postavljen na cvrstim temeljima. Tada bi takvi tipovi sami kucali na nasa vrata i pitali dali mogu sta uloziti. Dobro organizovani klubovi takve tipove prerade, preoblikuju, uzmu od njih ono sto je dobro a slabom ne dozvole da proviri. Ako smo mi na truhlim temeljima, onda svako zeli da te povali i da provede svoje ako ima interes.
Kapital nema ime, naciju, ne pita se jeli pametan ili nije, jeli papak ili gospodin.
Stalno se prica klub mora naci model za ulaganje(ne privatizacija, protiv sam privatizacije) a niko nista ne radi na tome. Nacina za legalno ulaganje je bezbroj samo se treba odluciti za to. Klub ce nije i nece da odluci za to mada Dzubur, Čengic i ostali pricaju o tome. Zasto nece da se odluci za ulaganja?
Dva primarns razloga iz kojih proizilaze jos 123 sekundarna razloga.
1. Ulagac zeli kontrolu nad ulozenim. Postavlja svoje ciljeve i shodno tome bira saradnike. To su profesionalci koji odgovaraju za svoj rad.
Drugi razlog da se ne trazi istinski ulagac je taj da bi se pojavom ulagaca otvorio prostor za sposobnije i ovim sada bi to bio kraj. Od skupstine preko UO do strucnog kadra.
Sta imamo pod parolom "trazimo ulagaca, trazimo model poslovne rasti"?
Inamo jednu semu koja se vrti godinu ipo. Daj ulozi pare da uzmeno titulu i napravimo iskorak u evropi pa ce se pare vratiti. E tu pricu nece popusiti ni Azmir ni bilo ko drugi. Zato se i desi da nas Azmir po novinama odbija, Mujo kaze da ga ne zanimamo. Nisu njih dvojica jedini koje smo kontaktirali, barem jos 10 ih je takvi ko oni koji su nas odbili.
Bez jasnih ugovora, pravila i hijerarhije i odgovornosti nece biti ni para ni razvoja.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 7:51 pm

Nemaveze je napisao/la:
sri jun 10, 2020 7:42 pm
Veliku gresku pravimo kada lajemo na Azmira, Muju i slicne tajkune. Oni su takvi kakvi jesu, lajanjem ih necemo promjeniti a ni uplasiti i otjerati.
Problem je da drugoj strani. Bez strukture, bez jasnih ciljeva i dugorocne strategije nama prije ili kasnije ne ginu Muje i Azmiri ali ne da imamo korist vec da rade sta zele. A od Muja i Azmira moze biti koristi kada bi klub bio uređen i postavljen na cvrstim temeljima. Tada bi takvi tipovi sami kucali na nasa vrata i pitali dali mogu sta uloziti. Dobro organizovani klubovi takve tipove prerade, preoblikuju, uzmu od njih ono sto je dobro a slabom ne dozvole da proviri. Ako smo mi na truhlim temeljima, onda svako zeli da te povali i da provede svoje ako ima interes.
Kapital nema ime, naciju, ne pita se jeli pametan ili nije, jeli papak ili gospodin.
Stalno se prica klub mora naci model za ulaganje(ne privatizacija, protiv sam privatizacije) a niko nista ne radi na tome. Nacina za legalno ulaganje je bezbroj samo se treba odluciti za to. Klub ce nije i nece da odluci za to mada Dzubur, Čengic i ostali pricaju o tome. Zasto nece da se odluci za ulaganja?
Dva primarns razloga iz kojih proizilaze jos 123 sekundarna razloga.
1. Ulagac zeli kontrolu nad ulozenim. Postavlja svoje ciljeve i shodno tome bira saradnike. To su profesionalci koji odgovaraju za svoj rad.
Drugi razlog da se ne trazi istinski ulagac je taj da bi se pojavom ulagaca otvorio prostor za sposobnije i ovim sada bi to bio kraj. Od skupstine preko UO do strucnog kadra.
Sta imamo pod parolom "trazimo ulagaca, trazimo model poslovne rasti"?
Inamo jednu semu koja se vrti godinu ipo. Daj ulozi pare da uzmeno titulu i napravimo iskorak u evropi pa ce se pare vratiti. E tu pricu nece popusiti ni Azmir ni bilo ko drugi. Zato se i desi da nas Azmir po novinama odbija, Mujo kaze da ga ne zanimamo. Nisu njih dvojica jedini koje smo kontaktirali, barem jos 10 ih je takvi ko oni koji su nas odbili.
Bez jasnih ugovora, pravila i hijerarhije i odgovornosti nece biti ni para ni razvoja.
Griješiš. Ljudi u Klubu imaju jasno definisan cilj i razrađenu strategiju kako taj cilj ostvariti. Mislio sam da to vidiš. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 8:17 pm

Pa gledaj derbi 20 000 ljudi na tribinama u beogradu...kod nas prekinuli, pa jbtmi politiku i bosnu da ti jbem...FUJ u kojem kqrcu mi zivimo gdje politika kroji sve....sramota ogromna za prekid i sramota ogromna za sve nase klubove sto su dozvolili ovo, ne trebamo nikad napredovat ni ko drzava a ni ko reprezentacija.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 9:00 pm

avlami97 je napisao/la:
sri jun 10, 2020 7:51 pm
Nemaveze je napisao/la:
sri jun 10, 2020 7:42 pm
Veliku gresku pravimo kada lajemo na Azmira, Muju i slicne tajkune. Oni su takvi kakvi jesu, lajanjem ih necemo promjeniti a ni uplasiti i otjerati.
Problem je da drugoj strani. Bez strukture, bez jasnih ciljeva i dugorocne strategije nama prije ili kasnije ne ginu Muje i Azmiri ali ne da imamo korist vec da rade sta zele. A od Muja i Azmira moze biti koristi kada bi klub bio uređen i postavljen na cvrstim temeljima. Tada bi takvi tipovi sami kucali na nasa vrata i pitali dali mogu sta uloziti. Dobro organizovani klubovi takve tipove prerade, preoblikuju, uzmu od njih ono sto je dobro a slabom ne dozvole da proviri. Ako smo mi na truhlim temeljima, onda svako zeli da te povali i da provede svoje ako ima interes.
Kapital nema ime, naciju, ne pita se jeli pametan ili nije, jeli papak ili gospodin.
Stalno se prica klub mora naci model za ulaganje(ne privatizacija, protiv sam privatizacije) a niko nista ne radi na tome. Nacina za legalno ulaganje je bezbroj samo se treba odluciti za to. Klub ce nije i nece da odluci za to mada Dzubur, Čengic i ostali pricaju o tome. Zasto nece da se odluci za ulaganja?
Dva primarns razloga iz kojih proizilaze jos 123 sekundarna razloga.
1. Ulagac zeli kontrolu nad ulozenim. Postavlja svoje ciljeve i shodno tome bira saradnike. To su profesionalci koji odgovaraju za svoj rad.
Drugi razlog da se ne trazi istinski ulagac je taj da bi se pojavom ulagaca otvorio prostor za sposobnije i ovim sada bi to bio kraj. Od skupstine preko UO do strucnog kadra.
Sta imamo pod parolom "trazimo ulagaca, trazimo model poslovne rasti"?
Inamo jednu semu koja se vrti godinu ipo. Daj ulozi pare da uzmeno titulu i napravimo iskorak u evropi pa ce se pare vratiti. E tu pricu nece popusiti ni Azmir ni bilo ko drugi. Zato se i desi da nas Azmir po novinama odbija, Mujo kaze da ga ne zanimamo. Nisu njih dvojica jedini koje smo kontaktirali, barem jos 10 ih je takvi ko oni koji su nas odbili.
Bez jasnih ugovora, pravila i hijerarhije i odgovornosti nece biti ni para ni razvoja.
Griješiš. Ljudi u Klubu imaju jasno definisan cilj i razrađenu strategiju kako taj cilj ostvariti. Mislio sam da to vidiš. :D
Jasno da imaju i cilj i razrađenu strategiju, vidim ja to i pored dioptrije. Samo taj cilj nije ono sto navijaci zele.
Puna usta price treba omoguciti uslove da neko ulozi u ekipu pa da kroz transfere vrati i zaradi.
Da vidimo ko ce uloziti u ekipu? Neko ko poznaje fudbal. Logika poslovanja kaze, ulozio sam u ekipu, treba mi pouzdan trener koji ce znati moje zamisli sprovesti u djela. Nasao sam trenera, ide ugovor. Velika lova je u pitanju. Hajmo ugovor. Ovo je cilj, ovo su bonusi, ovo malusi. Napravio si sta sam zelio evo nagrada, nisi napravio hajde vozi ima bolji.
Sada ovo postavi u nas sistem. Hocu da ulozim u igrace, Amar kaze ne u te vec u ove. Nemas ti pojma. Ne ostvarimo cilj(nismo ga) hoces da otpustis trenera, Amar kaze cekaj ja imam ugovor na 3,5 godine.
Kakav je to sistem koji potpise trenera na 3,5 godine bez malusa a sa bonusima. Sistem koji dopusta da trener imenuje upravu, potpisuje ugovor sam sa sobom, bira novu skupstinu ucestvuje u pregovorima sa potencijalnim ulagacima, kreira i tempira svoje nastupe u medijima, određuje plate igracima....
U klubu i oko kluba ima on ljude koji su mu bliski a imaju pare. Zasto oni ne uloze u ekipu? Zato sto cijene svoje pare i ne zele da ih pustaju u prerizicne poslove, tipa bice sta Bog da.
Sva strategija je
Probaj malo premuntati stranke, lokalnu zajednicu
Gledaj da nađes kakav kredit, ako nema kredit nađi zajam.
Supljiraj o sistemu i naglasi kako se satrasmo radeci.
Igraj na emocije navijaca
Mozda nesto nekad i ispadne, Edin se proda, naleti kakav levat pun ko brod(tan i nam)
Za to vrijeme beri dobru platu.


Puna im usta sistema, rada i strucnosti a sve rade da se nista ne promjeni.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 9:27 pm

Koliko ono babuka potrazuje 400.000 europskih i jos trenutni ugovor od 3.5 godina.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 9:54 pm

Na onom intervijuu rece da je u Katar otisao jer nije imao para, da zaradi sta god. Vjerujem da ni sad nije nesto drugacija prica.
Uostalom i rukama i nogama. Moze mu se.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 10:01 pm

Nas savez je pun kriminalaca i neznalica, to pokazuju svaki dan... do kada? Do kada trpimo? Hoce li se iko iz kluba javiti? I zasto ne?

Srbija 15 000 zarazenih, pun stadion... jos ako ostanu zvijezda i celik, a kone dobile titulu, svi pred savez...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 10:22 pm

Ja se nadam da će klub tokom pauze organizovat sedmična druženja sa igračima, roštilj, piće i slične stvari.
Željezničar ante portas !
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 10, 2020 10:47 pm

Durgo je napisao/la:
sri jun 10, 2020 10:01 pm
Nas savez je pun kriminalaca i neznalica, to pokazuju svaki dan... do kada? Do kada trpimo? Hoce li se iko iz kluba javiti? I zasto ne?

Srbija 15 000 zarazenih, pun stadion... jos ako ostanu zvijezda i celik, a kone dobile titulu, svi pred savez...
Zasto pred savez?
Pa u klubu su izjavili da smo imali uspjesnu sezonu, cestitali navijacima, igracima, sponzorima, rekli da smo legalisti...
I sada bi mi trebali pred savez. Nismo zadovoljni, onda bi trebali pred klub jer je ocito uprava zadovoljna.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija