YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Podrzavate li prodaju pomocnog terena?

Da
10 (12%)
Ne
67 (80%)
Ne znam
7 (8%)

Ukupno glasova: 84

black64
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 08, 2020 2:53 pm

teteac8684 je napisao/la:
pon jun 08, 2020 1:49 pm
Srcezelje je napisao/la:
pon jun 08, 2020 9:32 am
Amar Osim je legenda ovog kluba.Uprave nek se mijenjaju koliko god hoce i trebaju se mijenjati,a Amar ostaje na klupi sledecih 10 godina ako Bog da.Samo sa njim igramo atomski fudbal,i nece on nigdje.
Amar Osim jeste legenda kluba i to mu niko nikada nece moci oduzeti. ALI s Amarom mnogi nece da rade (neki su se i zvali, ali jednostavno nece s njim) i tu dolazimo do naseg prokletstva: da li, kao sto ti gore kazes, nastaviti 10 godina s njim po cijenu i propasti (jer ocito se oko njega vazda skuplja bruka nehljeba) ili promijeniti nesto...vidis, ja sam za vazda bio za opciju Amara i Vedrana, Amara i Senada ali ocito da ne ide, a klub nam definitivno ide dole...Ja sam definitivno za korijenite promjene, pa makar to znacilo i Amarov odlazak...jer ovako ocito da vise ne ide...
Bogdo da se Amar bavio iskljucivo trenerskim poslom to bi i za njega i za nas bilo najbolje.Obzirom da je on bio glavni kod formiranja ove uprave i da nije ni pod razno htio saradjivati sa proslom red bi bilo da on izadje i kaze da se zajebao i da poziva sve i da je spreman saradjivati sa svima koji su u stanju da se ova agonije prekine.Znaci ako treba tri puta da sjede i da razgovara sa ljudima koji poslovanje kluba imaju u malom prstu.

Elegant
Kontakt:

pon jun 08, 2020 3:03 pm

Prvi ce Amar da naplati svoje pare i to kakve pare za koje ni dan danas ne znamo gdje je papir i dokumentacija.

Tako da ne pricamo o nicemu dalje, a pogotovo ne o tome da ce doci "sposobna" uprava a da Amar ostane i njima bude šef a oni da mu pare nađu za ekipu pa makar stadion propao od ne odrzavanja, ostali se dugovi gomilali...itd.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Faca Sa Ulica
Kontakt:
Status: Online

pon jun 08, 2020 3:05 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
pon jun 08, 2020 2:51 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon jun 08, 2020 2:50 pm
pon jun 08, 2020 2:38 pm
nadam se da će vrsni novinari malo analizirati i novi finasijski izvještaj smradova sa Lavora gdje je očigledno pranje novca odnsno za iste stvari UEFA je kaznila M. City https://www.fksarajevo.ba/assets/img/ar ... 202019.PDF
A nema potrebe se kaciit na njih,ko ih y.e.b.e.....
Mi imamo vece probleme od njih.
ima potrebe jer kada se piše o nama zašto ne i o njima
Nema Boga mi.......
Mi trebamo mesti ispred svojih vrata,ne gledati sta drugi radi....
Opet kazem imamo itekakvih problema koje je ova korona totalno ogolila....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pon jun 08, 2020 3:13 pm

Sarajevo ne može ostati bez šampionske titule: Žalba Tuzla Cityja je neosnovana
Fudbalska sezona u Bosni i Hercegovini završena je 1. juna, kada je Izvršni odbor FSBiH na prijedlog Takmičarske komisije prekinuo takmičenja pod svojim okriljem uz obrazloženje da ne postoje uvjeti za nastavak takmičenja u sklopu Premijer lige i Kupa BiH na teritoriji cijele države.

Autor Sport Centar
Autor: Sport Centar
prije 26 minuta
TWEET KOMENTARI
Sarajevo ne može ostati bez šampionske titule: Žalba Tuzla Cityja je neosnovana

Fudbalska sezona u Bosni i Hercegovini završena je 1. juna, kada je Izvršni odbor FSBiH na prijedlog Takmičarske komisije prekinuo takmičenja pod svojim okriljem uz obrazloženje da ne postoje uvjeti za nastavak takmičenja u sklopu Premijer lige i Kupa BiH na teritoriji cijele države.

Međutim, pojavila se informacija koja je nakratko uzburkala ionako nemirne fudbalske strasti u našoj zemlji, piše Faktor.

Iz FK Tuzla City navode da još nikada nisu dobili odgovor na žalbu koju su, tvrde i dokumentuju, uputili 24. februara 2020. godine, a koja se odnosi na utakmicu protiv FK Sarajevo koja je dva dana ranije odigrana na stadionu “Asim Ferhatović Hase”.

Žalba je naslovljena na Komitet za takmičenje i Komitet za sudije i suđenje, a podnesena je “zbog povrede bitnih pravila fudbalske igre”.

U konačnici, aludiralo se na to da bi Sarajevu mogla biti oduzeta tri boda, što bi značilo da bi bordo tim ostao bez šampionske titule.

Međutim, stvari je za Faktor pojasnio Elmir Pilav, direktor sektora za sport u FSBiH, iz čijih riječi se može zaključiti da Tuzla City nema nikakvu osnovu za žalbu, a samim time ni registracija utakmice nije upitna.

“Žalba Tuzla Cityja odnosila se na suđenje i eventualnu materijalnu povredu pravila igre. Komisija za sudija je analizirala cijelu utakmicu, bilo je grešaka u suđenju, ali su sudije dobile prolaznu ocjenu. Nije bilo materijalne povrede pravila igre na čemu se zasnivala žalba”, kazao je Pilav, a na pitanje da li se Komitet za takmičenje očitovao po ovoj žalbi, odgovorio je:

“Žalba se odnosila na materijalnu povredu pravila igre. Na suđenje. Takmičarska komisija je proslijedila taj zahtjev Komitetu za sudije i suđenje, koji je analizirao utakmicu i donio jednoglasno zaključak da je bilo propusta, ali su sudije ocijenjene prolaznom ocjenom. I nije bilo materijalne povrede pravila igre.”

Naglasio je kako u ovom trenutku nema odgovor na pitanje da li je “rješenje žalbe” dostavljeno FK Tuzla City.

“To sada ne znam. Rekao sam jutros da provjere, jer je kolega Čalija u međuvremenu otišao u penziju. Kolege ga jutros pokušavaju kontaktirati da provjere da li je otišao odgovor ili nije. U međuvremenu nije bilo nikakvih sastanaka, zavladala je korona, Komitet za takmičenje se sastao tek neki dan i tako dalje i tako dalje”, kazao je Pilav.

Riješio je i dilemu o tome da li je Izvršni odbor FSBiH mogao “odsvirati kraj”, odnosno prekinuti Premijer ligu BiH. U javnosti su se pojavila nagađanja da je za to nadležna Skupština FSBiH.

“Izvršni odbor i usvaja i mijenja Propozicije takmičanja. Nije Skupština nadležna za propozicije. Skupština je nadležna eventualno za proširenje ili smanjenje broja klubova. I ništa drugo nije nadležnost Skupštine”, objasnio je Pilav.

black64
Kontakt:

pon jun 08, 2020 3:16 pm

Elegant je napisao/la:
pon jun 08, 2020 3:03 pm
Prvi ce Amar da naplati svoje pare i to kakve pare za koje ni dan danas ne znamo gdje je papir i dokumentacija.

Tako da ne pricamo o nicemu dalje, a pogotovo ne o tome da ce doci "sposobna" uprava a da Amar ostane i njima bude šef a oni da mu pare nađu za ekipu pa makar stadion propao od ne odrzavanja, ostali se dugovi gomilali...itd.
Ma jasno ko dan.Nema tih ljudi koji bi recimo vadili kestenje iz vatre odnosno recimo ulozili svoje novce vrijeme znanje a da im neko ko je trener po profesiji bude sef.Svako da se bavi svojom profesijom i bude odgovoran za ono sto mu je struka.

storm_raider
Kontakt:

pon jun 08, 2020 3:27 pm

Naravno da ce Pilav reci da je neosnovana, ali to nije njegova odluka. Podrska za Husica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon jun 08, 2020 3:31 pm

pon jun 08, 2020 2:38 pm
nadam se da će vrsni novinari malo analizirati i novi finasijski izvještaj smradova sa Lavora gdje je očigledno pranje novca odnsno za iste stvari UEFA je kaznila M. City https://www.fksarajevo.ba/assets/img/ar ... 202019.PDF
Mozel pojasnjenje, ja sam laik za ove stvari?
Željezničar ante portas !

DobojskiManijak
Kontakt:

pon jun 08, 2020 3:40 pm

AsharaK je napisao/la:

svake godine su u sve većim dugovima i prebacuju obaveze prema vlasniku u kapital (povecanje rezervi) što UEFA ne dozvoljava.Oni su jedno pravno lice u BiH gdje su troškovi plata veći od prihoda.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon jun 08, 2020 3:44 pm

AsharaK je napisao/la:

svake godine su u sve većim dugovima i prebacuju obaveze prema vlasniku u kapital (povecanje rezervi) što UEFA ne dozvoljava.Oni su jedno pravno lice u BiH gdje su troškovi plata veći od prihoda.
Koliko znam postoji ta neka granica koliko je dozvoljeno, al nisam siguran kolika je ona
Željezničar ante portas !

Elegant
Kontakt:

pon jun 08, 2020 4:02 pm

Nema ko da se bavi ovim u drzavi BiH, milijarde su nestale tako ovo nije nista.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Reha1921
Kontakt:

pon jun 08, 2020 4:14 pm

slika Zna Mino Raiola 😂
SULJO KILER VELICANSTVENI KRPIC

samo_da_repliciram
Kontakt:

pon jun 08, 2020 4:22 pm

Reha1921 je napisao/la:
pon jun 08, 2020 4:14 pm
slika Zna Mino Raiola 😂
Ja sam ovo cuo prije mjesec dana

Nemaveze

pon jun 08, 2020 4:22 pm

AsharaK je napisao/la:

Nije mi jasna potreba da zavirujemo u tuďu avliju kada je u nasoj nered. Sto se tice minusa i pravila uefe tu nema velike rasprave sve je jasno. Dozvoljeni minus je puno veci od ovoga koji oni imaju. Ali bice zbog krize izazvanom pandemijom jos veci.
https://www.getfootballnewsfrance.com/2 ... ng-to-covi
Druga je stvar sto sam ja protiv njihovog modela poslovanja ali ne treba nasa sranja nazor kamuflirati toboze sranjima drugih.
Ako su sta zasrali uefa ce ih kazniti kao i druge vece klubove. Nasa situacija nece zbog toga biti bolja.

exbabilon
Kontakt:

pon jun 08, 2020 4:28 pm

Cuj Sarajevo zavrsilo 2019. sa gubitkom preko 4 miliona maraka, na plate uposlenih ide 6.5 miliona...

Bosanac1993
Kontakt:

pon jun 08, 2020 4:39 pm

Sve je Husara u komentarima objasnio ovom dezurnom fb braniocu lika i djela naseg trenera.

I da se razumijemo, Husara nije neki karakter ali oko ovog sigurno ne laze jer se vec spominjalo iz drugih izvora ova info i po Tuzli
Zadnja izmjena: Bosanac1993, dana/u pon jun 08, 2020 4:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Bosanac1993
Kontakt:

pon jun 08, 2020 4:42 pm

Mi smo danas klub u kojem nisu dobrodosli ljudi iz Uprava koja je koracala naprijed u svako poboljšanje kluba, nego se razgovara sa svakim koji ništa u sebi nema što ga poistovjećuje sa Željom.

Bem ti ego jednog lica

zeka_tm87
Kontakt:

pon jun 08, 2020 4:47 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon jun 08, 2020 4:42 pm
Mi smo danas klub u kojem nisu dobrodosli ljudi iz Uprava koja je koracala naprijed u svako poboljšanje kluba, nego se razgovara sa svakim koji ništa u sebi nema što ga poistovjećuje sa Željom.

Bem ti ego jednog lica
trazili smo dobili smo nazalost,trener nam je sve u klubu bez njegovog odobrenja ni muha nemoze u klub uci.A mogli smo imati vec i onaj kamp na ilidzi ali eto...
amar osim i uprava OUT

Racional87
Kontakt:

pon jun 08, 2020 5:06 pm

Ja kad sam prije 10ak dana napisao da kamčimo novac od bivših igrača,dežurni branioci tzv.legende su pricali da se radi o lažima.

Sad treba postaviti pitanje da li je mozda opcinski novac za trafo, iskoristen za plate ?
UPRAVA NAPOLJE !

Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amara u Moščanicu !!

buckybarnes1921

pon jun 08, 2020 5:11 pm

Sve je Husara u komentarima objasnio ovom dezurnom fb braniocu lika i djela naseg trenera.

I da se razumijemo, Husara nije neki karakter ali oko ovog sigurno ne laze jer se vec spominjalo iz drugih izvora ova info i po Tuzli
Stajanje na stranu neprijatelja, lazova i bijednika koji je uzeo dosta para na nas racun u vrijeme gospodina Senada je tako tebi svojstveno.

Dole pise kako je licni prijatelj Amara a laprda po facebooku i iznosi neistine. I ti takvog postujes. Stajes na stranu covjeka kojem je trener Amar Osim udario tarabu da ne smije prici naselju a ne stadionu Grbavica. Sramota Boga mi.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pon jun 08, 2020 5:22 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
pon jun 08, 2020 5:11 pm

Stajanje na stranu neprijatelja, lazova i bijednika koji je uzeo dosta para na nas racun u vrijeme gospodina Senada je tako tebi svojstveno.

Dole pise kako je licni prijatelj Amara a laprda po facebooku i iznosi neistine. I ti takvog postujes. Stajes na stranu covjeka kojem je trener Amar Osim udario tarabu da ne smije prici naselju a ne stadionu Grbavica. Sramota Boga mi.
E ti sad lazes......
Husaric nije imao nikakve veze sa proslom upravom.....
A laprdao i vise od ovogs u to vrijeme protiv Zelje i protiv Senada....
Zadnja izmjena: Faca Sa Ulica, dana/u pon jun 08, 2020 5:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bosanac1993, Faca Sa Ulica, Glas Razuma, Google [Bot] i 36 gostiju.

Prijava  •  Registracija