Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kemo
Postovi: 196
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 9:20 am

Selimovici, Dzuburi, Balici, svi - ODJEBITE
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 9:51 am

Obrisi njima post, ili sebe banuj @Asharak.
Odavno ti nisi za te funkciije, ne znam zasto forumasi ne biraju admina?
Nazalost, ono sto je @srcezelje napisao je istina. Jadnici su jedva docekali, petare imogu trpiti i cak razumjeti.
Ali da navijam protiv svog kluba jer imam neki sicusni interes, necu nikad.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 9:53 am

avlami97 je napisao/la:
uto jun 02, 2020 9:12 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:23 am
Glas Razuma je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:20 am


Lazete gospodine Dzubur, lazete!! Lazete gospodine Amare Osim, lazete!!

Kako mozete reci da ste bili za nastavak prvenstva PL BiH, kada za COVID-19 testove nismo ni uradili?
Da li je dosta laganja?
Sta su vam obecali, trebam li da pisem i to?
A licencu sta drugo......
Kakva ba licenca.
Ovi ne rade u interesu Kluba, nego isključivo sopstvenom. Mogli su im obećati npr...Amare bit ćeš selektor...Džubure, opet te čeka neka direktorska stolica u državnoj firmi...Onom malom iz UO studntu, možda sređivanje nekog ispita...
To se može vidjeti iz sramnog Saopštenja. Pa Braco-Vrbanjuša bi odaslao oštrije saopštenje. Ne budite naivni.
Joj pitarske demagogoije. Cuj Amaru obecali da bude selektor hahaha
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 9:55 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto jun 02, 2020 9:51 am
Obrisi njima post, ili sebe banuj @Asharak.
Odavno ti nisi za te funkciije, ne znam zasto forumasi ne biraju admina?
Nazalost, ono sto je @srcezelje napisao je istina. Jadnici su jedva docekali, petare imogu trpiti i cak razumjeti.
Ali da navijam protiv svog kluba jer imam neki sicusni interes, necu nikad.
Jer se ti ne pitas, hoćeš admina? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Jeste, mi se radujemo jer smo izgubili titulu, a vas dvojica možete zajedno pod ruku.
Ja ovde pišem kao navijač, a admin sam samo zato jer mora neko radit na održavanju istog foruma.
Kažem vam, smarate sa tom pričom obojica. A reći nekome da smara nije nikakva uvreda, ničim ne kršim pravila foruma. Idi na onaj drugi forum pa biraj sebi admina. :zid: :zid:
Željezničar ante portas !
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 10:08 am

Kada sr napokon zavrsila ova saga o tituli sada mozemo poceti o zeljama i ko bi nam.mogao doci od igraca za narednu sezonu i naravno ko nam odlazi.Mahir Karic je prvi koji se spominje da ce doci ,odlasci Pavic,Jovanovic,Ramovic,Osmankovic tako se prica.Umjesto Pavica moja zelja je Radovic ili Kvesic.Radovic ima zelju da zaigra na Grbavici.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 10:12 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto jun 02, 2020 9:53 am
avlami97 je napisao/la:
uto jun 02, 2020 9:12 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:23 am


A licencu sta drugo......
Kakva ba licenca.
Ovi ne rade u interesu Kluba, nego isključivo sopstvenom. Mogli su im obećati npr...Amare bit ćeš selektor...Džubure, opet te čeka neka direktorska stolica u državnoj firmi...Onom malom iz UO studntu, možda sređivanje nekog ispita...
To se može vidjeti iz sramnog Saopštenja. Pa Braco-Vrbanjuša bi odaslao oštrije saopštenje. Ne budite naivni.
Joj pitarske demagogoije. Cuj Amaru obecali da bude selektor hahaha
Prokomentariši i ostatak posta :idea: O demagogiji pričaj onima koji svršavaju na Amarove dosjetke tipa j licencu tri tačke i slične.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 10:20 am

avlami97 je napisao/la:
uto jun 02, 2020 10:12 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
uto jun 02, 2020 9:53 am
avlami97 je napisao/la:
uto jun 02, 2020 9:12 am

Kakva ba licenca.
Ovi ne rade u interesu Kluba, nego isključivo sopstvenom. Mogli su im obećati npr...Amare bit ćeš selektor...Džubure, opet te čeka neka direktorska stolica u državnoj firmi...Onom malom iz UO studntu, možda sređivanje nekog ispita...
To se može vidjeti iz sramnog Saopštenja. Pa Braco-Vrbanjuša bi odaslao oštrije saopštenje. Ne budite naivni.
Joj pitarske demagogoije. Cuj Amaru obecali da bude selektor hahaha
Prokomentariši i ostatak posta :idea: O demagogiji pričaj onima koji svršavaju na Amarove dosjetke tipa j licencu tri tačke i slične.
Cuo sam bas tu verziju negdje, zato sam se zakacio. Sto se mene tice , napisao sam ako obraza imaju danas ce ostavke dati.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 10:21 am

Mi prvo moramo napraviti rezove u klubu.

Iz ove perspektivee ujedinjenje navijača nije moguće! Evo dobili smo dva derbija, desilo se i finih stvari, ali su podjele preduboke.

Svako ko zna sabrati dva broja zna da je ovo racku trenutno u svakom smislu. A isto tako, ko nema pamćenje ko ribica, zna šta je priča bila. Dovoljno je da se Jehova pojavi u klubu, sve će ostalo samo. Titule će se uzimati s rekordima, ko zakasni 15 minuta fulit će 2 gola, igrači će dolaziti i igrati radi Amara, taman za manje ili nikako para.

Ko je imao imalo mozga, znao je da je to nezrela, prištić puknuti priča zanesenih drkadžija, čiji je stav "i Maaaančester je zadužen baaaa", a koji ne znaju razliku između duga januarske plate i duga banci zbog povratne investicije...

I nabijem ja i Senada, da Bog da se i on ne vratio, ali si tad ličio na organizovani sistem i klub, sad ličiš na halašu, karinu, ustvari ličiš na ljude koji te i vode. Ja sam nebitan, ali ta moja nebitnost i malenkost nikad neće na pomirljivu granu i ujedinjenje sa drkadžijama koji su čovjeka u Boga ukivali. Ponavljam, otvorite kafanu, dovedite gospodara vašeg, izvadite ga i drkajte na njega, a ne po Želji, jer ste zajedno s njim dobro izjebali sve lijepe priče. Možda se i šta ogrebete kod SDa, fina ekipica, samo im Željo u glavi.

Kažu 10 igrača odbilo Sarajevo i Zrinjski, čekaju Amarov odgovor, da igraju džabe i da u septembru čekaju julsku platu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 10:23 am

Obojica se prebacite na PP.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 10:27 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto jun 02, 2020 9:53 am
avlami97 je napisao/la:
uto jun 02, 2020 9:12 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:23 am


A licencu sta drugo......
Kakva ba licenca.
Ovi ne rade u interesu Kluba, nego isključivo sopstvenom. Mogli su im obećati npr...Amare bit ćeš selektor...Džubure, opet te čeka neka direktorska stolica u državnoj firmi...Onom malom iz UO studntu, možda sređivanje nekog ispita...
To se može vidjeti iz sramnog Saopštenja. Pa Braco-Vrbanjuša bi odaslao oštrije saopštenje. Ne budite naivni.
Joj pitarske demagogoije. Cuj Amaru obecali da bude selektor hahaha
Najlakse je tako lijepiti etikete demagogija dusmani a zasto onako ponizavajuce obracanje uprave i zasto se suti o tome ni rijeci.Da prica se uveliko da ima obecanja prica se i da smo se zaduzili do bola da jednostrano raskidaju ugovori koji ce nas skupo u buducnosti kostati.Prica se i da plate kasne ali ne nesmije se reci ni rijec na ovu pravu ce ti odma neko zakaciti etiketu.Svaki iskreni navijac svjestan situacije koja nam je u klubu i oko njega mora se zabrinuti i upozoravati.De malo popricaj sa uposlenicima kluba kako i dal im se izmiruju doprinosi kako i kad im se isplacuju plate i na kraju vidi sa igracima kako im je.Ako iko ovdje siri demagogiju to si ti i tebi slicni.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 10:28 am

Sinoć napisah svašta, naravno razočaran...
Sad, hladne glave, kad sam prihvatio sve ovo što se desilo, samo ću reći:

NI DRŽAVE, NI VLASTI SVE, NISU MOGLE DA TE UGASE. JER STOJIMO, PRKOSIMO, U SRCIMA TE NAŠIM NOSIMO!

Moramo svi zajedno za Želju, druge nam nema. Dušmani stati neće. Ali isto tako, neke promjene u Klubu se moraju desiti, pogotovo u upravljačkom dijelu.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 10:38 am

samo_plavo je napisao/la:
uto jun 02, 2020 10:28 am
Sinoć napisah svašta, naravno razočaran...
Sad, hladne glave, kad sam prihvatio sve ovo što se desilo, samo ću reći:

NI DRŽAVE, NI VLASTI SVE, NISU MOGLE DA TE UGASE. JER STOJIMO, PRKOSIMO, U SRCIMA TE NAŠIM NOSIMO!

Moramo svi zajedno za Želju, druge nam nema. Dušmani stati neće. Ali isto tako, neke promjene u Klubu se moraju desiti, pogotovo u upravljačkom dijelu.
Tacno tako. Potrebne su zestoke promjene. Za pocetak malo iskrenosti. Da se izadje i kaze sta da ocekujemo i kojim putem idemo.
Gledam sinoc ove pavijane i dzenaze i gluposti, a Zeljo im iz usta ne izlazi...ako sve ovo nije u ljudima kojim Zeljo nesto znaci probudilo inat ja ne znam sta ce. Sto se mene tice samo Badzak iz ove upravljacke strukture ima predispozicije da bude tu. Od ostalih u klubu to jos ima Amar, naravno kao trener, za sve ostalo je duduk. Oko toga probati krenuti graditi i praviti klub. Ove budalastine sa studentima, zubarima, doktorima ne ide.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:00 am

Ima sat vremena kako sam otvorio ovu temu, a ni jedan komentar.

viewtopic.php?f=51&t=947

Hajmo malo procesljat forum i odredjenim stvarima pisati na odredjenim temama.

Da li je vrijeme za VANREDNU SKUPSTINU
Alea iacta est!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:13 am

Pa vi i dalje navijajte (ko to radi) za jufkice u Evropi zbog "dobrobita BH fudbala". :) Od danas im zvanicno zelim najgore, pa i gasenje kluba ako je moguce. :)
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:20 am

Hajmo se sada okrenuti narednoj sezoni, i rosteru.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:26 am

Raptor44 je napisao/la:
uto jun 02, 2020 11:20 am
Hajmo se sada okrenuti narednoj sezoni, i rosteru.
Ma prijatelju kakva sezona i roster, ne znamo ni u kakvom smo stanju. Nakon problema sa platama i svašta nešto, neće više biti lahko ni nagovoriti igrača da potpiše za nas Klub. Prvo što prije promjene u upravi i načinu gledanja i rada, iznošenje ciljeva i objašnjenje navijačima puta u kojem se Klub kreće, pa tek onda sklapanje kadra za narednu sezonu.

Dosta je mazanja očiju i laganja kao idemo po titule, a tamo se uopšte ne zna hoće li i kako će Klub preživjeti. Ne može se najavljivati titula, a zadužen si na sve strane i plivaš u dugovima...
Zadnja izmjena: samo_plavo, dana/u uto jun 02, 2020 11:29 am, ukupno mijenjano 1 put.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:29 am

I toliko bivših igrača koji imaju velik uticaj, a niko ništa, samo se Šeha oglasio, ko će drugi.
Željezničar ante portas !
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:30 am

Lendric bivsi, Dado bivsi, Karic vjerovatno ne dolazi, ne mogu dog uslove
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:32 am

djoxxx1921 je napisao/la:
uto jun 02, 2020 11:30 am
Lendric bivsi, Dado bivsi, Karic vjerovatno ne dolazi, ne mogu dog uslove
Šta je to sa Lendrićem?
Ja imam info da će Dado ostati :?:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:32 am

Dado će produžiti ugovor, a vrlo moguće je da će napravit transfer.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SIMA_SIMAU i 50 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija