Moderator/ica: storm_raider

 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:32 pm

Sve sto je vruce glave i sto se generalno pise po forumima u zadnje vrijeme ili vec duze vremena daje neki znacaj u ovom trenutku. Ali ja sam sam po sebi sve ludji kako godine prolaze i teski trenuci mi, kao Zeljovcu, samo daju vecu snagu da se opet jednog dana radujem svakom novom plavom danu. Biti zeljovac danas jeste breme puno filozofije koje nosi taj pojam i nije ga jednostavno nositi. Pojam "zeljovac" nosi sa sobom odredjene odgovornosti. U svakom teskom trenutku biti ponosan na ono sto ti je u krvi od rodjenja i pripadnost toj porodici se ne svodi na jednu odluku sa strane. Mi smo satkani od toga .

Teski periodi kluba nisu incidenti za nas. To je normalna pojava. Mi se sa tim periodima hrabro nosimo stotinu godina. Moramo vec jednom opet da spoznamo ono sto je srodno s nama od samih pocetaka. Svi mi imamo nesto sto nas je privuklo plavoj boji, nesto na sta smo ponosni. A poznati smo po tome sto nas teski trenuci ojacaju.

Kako god ovo trenutno sumorno izgledalo, u smislu da smo izigrani po ko zna koji put od neke sile sa strane, upravo se tu pojacava ljubav i kroz ponos i inat , ovakve situacije su od nas kolektivno na kraju pravile pobjednike i donosile periode koji su bili lijepi. Pa tako u krug dok ne postanemo ponovo bahati i to nam se vrati nekom karmom i opet uletimo u teski period. Od toga smo napravljeni. Zeljina filozofija je teska. Ona trpi mnoge nepravde i zato jesu odabrani oni koji to mogu podnijeti i biti ponosni u tom vremenu.

Opet dolazimo na jednu raskrsnicu. Onda kada znamo da je tesko, da trpimo neke nepravde, vise nije pitanje vodstva kluba, politike kluba, moci ili nemoci kluba, stabilnosti. Ovo je opet pitanje ZELJOVCA . Da li ce zeljovac ostati ponosan, da li ce voljeti jos vise, jos jace, mocnije, prkosnije. Ovaj momenat je idealan da e preispita nasa kolektivna ljubav i ponos i da vec danas pogledamo prema onome sta mi mozemo uraditi za nas vec od sutra. Prvo sami za sebe, pa onda i za ono sto volimo i za sta zivimo.

Vec sutra se trebamo probuditi, ostaviti slaganje i neslaganje vezano za klub i spojiti se u ljubav koja nikad nije bila potrebnija klubu kojeg volimo. Pa tako krenuti u prekosutra. I onaj dan poslije. I onda onaj dan poslije njega. Do prve prozivke za novu sezonu. Pa do prve utakmice u novoj sezoni. Makar igrali sa juniorima, ako bi bila losa situacija u klubu, a mi da napunimo tribine i da se cuje GLAS ZELJOVCA.
I da svi zajedno vratimo taj glas, daleko da se cuje. Onda ce se cuti prava moc i tek onda cemo moci shvatiti sta smo gubili u prethodnom periodu. Postali smo razjedinjeni a to nije zeljina filozofija. Zajednistvo je ono sto nam je uvijek davalo snagu i nije bilo te sile koja nas je ikada mogla poremetiti, svaka nepravda je bila pobijedjena a mi smo zajedno gradili i izgradili lijep period za nas i za klub.

Ako u ovoj novoj raskrsnici postoji neki momenat koji bi mogao biti prepoznat od plave raje za neku novu snagu i polet, bez obzira na sve, onda bi to mogao biti ovaj momenat gdje neko nesto odlucuje a mi da smo nemocni. Postanimo mocni bar mi zeljovci. Sada nam je to potrebno, odstraniti iz svojih glava sve te negativnosti, probuditi se ujutro i poceti pjevati zeljine pjesme. One nas spajaju. Docekati prvu domacu utakmicu sa deset hiljada zeljovaca. Docekati prvi dan prozivke sa dvije hiljade zeljovaca. Samo ce nam se kazati kolika je to ustvari moc. Malo smo zaboravili na to.

VOLIM TE ZELJO !!!
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:33 pm

Sabur ljudi, smirite se malo.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:42 pm

Fuj..
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:45 pm

boccaccio je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:32 pm
Sve sto je vruce glave i sto se generalno pise po forumima u zadnje vrijeme ili vec duze vremena daje neki znacaj u ovom trenutku. Ali ja sam sam po sebi sve ludji kako godine prolaze i teski trenuci mi, kao Zeljovcu, samo daju vecu snagu da se opet jednog dana radujem svakom novom plavom danu. Biti zeljovac danas jeste breme puno filozofije koje nosi taj pojam i nije ga jednostavno nositi. Pojam "zeljovac" nosi sa sobom odredjene odgovornosti. U svakom teskom trenutku biti ponosan na ono sto ti je u krvi od rodjenja i pripadnost toj porodici se ne svodi na jednu odluku sa strane. Mi smo satkani od toga .

Teski periodi kluba nisu incidenti za nas. To je normalna pojava. Mi se sa tim periodima hrabro nosimo stotinu godina. Moramo vec jednom opet da spoznamo ono sto je srodno s nama od samih pocetaka. Svi mi imamo nesto sto nas je privuklo plavoj boji, nesto na sta smo ponosni. A poznati smo po tome sto nas teski trenuci ojacaju.

Kako god ovo trenutno sumorno izgledalo, u smislu da smo izigrani po ko zna koji put od neke sile sa strane, upravo se tu pojacava ljubav i kroz ponos i inat , ovakve situacije su od nas kolektivno na kraju pravile pobjednike i donosile periode koji su bili lijepi. Pa tako u krug dok ne postanemo ponovo bahati i to nam se vrati nekom karmom i opet uletimo u teski period. Od toga smo napravljeni. Zeljina filozofija je teska. Ona trpi mnoge nepravde i zato jesu odabrani oni koji to mogu podnijeti i biti ponosni u tom vremenu.

Opet dolazimo na jednu raskrsnicu. Onda kada znamo da je tesko, da trpimo neke nepravde, vise nije pitanje vodstva kluba, politike kluba, moci ili nemoci kluba, stabilnosti. Ovo je opet pitanje ZELJOVCA . Da li ce zeljovac ostati ponosan, da li ce voljeti jos vise, jos jace, mocnije, prkosnije. Ovaj momenat je idealan da e preispita nasa kolektivna ljubav i ponos i da vec danas pogledamo prema onome sta mi mozemo uraditi za nas vec od sutra. Prvo sami za sebe, pa onda i za ono sto volimo i za sta zivimo.

Vec sutra se trebamo probuditi, ostaviti slaganje i neslaganje vezano za klub i spojiti se u ljubav koja nikad nije bila potrebnija klubu kojeg volimo. Pa tako krenuti u prekosutra. I onaj dan poslije. I onda onaj dan poslije njega. Do prve prozivke za novu sezonu. Pa do prve utakmice u novoj sezoni. Makar igrali sa juniorima, ako bi bila losa situacija u klubu, a mi da napunimo tribine i da se cuje GLAS ZELJOVCA.
I da svi zajedno vratimo taj glas, daleko da se cuje. Onda ce se cuti prava moc i tek onda cemo moci shvatiti sta smo gubili u prethodnom periodu. Postali smo razjedinjeni a to nije zeljina filozofija. Zajednistvo je ono sto nam je uvijek davalo snagu i nije bilo te sile koja nas je ikada mogla poremetiti, svaka nepravda je bila pobijedjena a mi smo zajedno gradili i izgradili lijep period za nas i za klub.

Ako u ovoj novoj raskrsnici postoji neki momenat koji bi mogao biti prepoznat od plave raje za neku novu snagu i polet, bez obzira na sve, onda bi to mogao biti ovaj momenat gdje neko nesto odlucuje a mi da smo nemocni. Postanimo mocni bar mi zeljovci. Sada nam je to potrebno, odstraniti iz svojih glava sve te negativnosti, probuditi se ujutro i poceti pjevati zeljine pjesme. One nas spajaju. Docekati prvu domacu utakmicu sa deset hiljada zeljovaca. Docekati prvi dan prozivke sa dvije hiljade zeljovaca. Samo ce nam se kazati kolika je to ustvari moc. Malo smo zaboravili na to.

VOLIM TE ZELJO !!!
Bravo drug to je to,to je razmisljanje koje trebamo...samo ujedinjeni organizirati skup ispred stadiona pred pocetak sezone bio bi rak rana protivnicima opstao mobilizacija,nam treba,dolazi NASA godina sada nam razjedinjenost najmanje treba...
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:46 pm

Srcezelje je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:26 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
pon jun 01, 2020 6:51 pm
Nemojte sad da tjerate upravu! Otjerali ste prave ljude zbog 'titula' pa smo dobili ovo sto imamo. Sto bi se reklo trazili ste-gledajte.

Zao mi svojih godina, Bog mi je svjedok da mi srce preskace zbog Zelje, a imao sam priliku da dozivim da smo normalan i stabilan klub, klub kojem se ne moze desit da licencu ne dobije, klub kojem se ne moze desit da ne isplati igracu platu pola godine, klub koji gradi i odrzava svoj stadion... imali smo nismo znali...
I klub koji promjeni kamion igraca i trenera najnize moguce kvalitete.Reci i to,pusti jednu stranu price,ko da je bit sporta samo u redovnom isplacivanju plate,a to kakvim debilima isplacujes plate ,to jel nije bitno? Samo nek je redovna.
A sad ne isplaćujemo plate debilima jel? Ako uopšte isplaćujemo... Sve sami fudbalski majstori u klubu, nema kamiona novih igrača, ali eto nemamo sreće, savez i korona nas zeznuše. De probudite se ljudi, otvorite oči, srljamo u propast!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2991
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:48 pm

Zabraniti reprezentaciji igranje na Grbavici, ako budu nesto ucjenjivali zaprijetit prekidom i bakljadama.
Reprezentaciji obavezno zabranit igranje u NASOJ DOLIINI CUPOVA.
Imaju Kosevo i Banja Luku i nek tamo igraju
Alea iacta est!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 7:53 pm

Okrenuti se iducoj sezoni, situacija je preteska, zakrpi gdje mozes i igraj. Ovo je vec gotova stvar.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:00 pm

Da ali kazu pitari treba prvih par kola pokušati se oslijepiti bar bod prije septembra jer se očekuje drugi val korona virusa....
 
Avatar
kemo
Postovi: 196
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:01 pm

Upravo je zavrsena sjednica UO. Svi izlaze ko popisani...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:05 pm

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:05 pm

IlProfessore je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:24 pm
mamba21 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:11 pm
neroazzuro je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:03 pm
Znači sad je krivac politika i osovina hdz-sda-snsd, a ne uprava koja je "zaratila sa svima" i egoistično ponašanje???
Šta bi tek bilo da nismo spašeni...
Čestitam ja vama onako od muke.
Ko je po tebi kriv sto je sezona prekinuta? I sto je ovako zavrsila?
Kako je po tebi kriva politika? Srpski nacionalizam da, ali politika kao određena stranka apsolutno ne. Na kraju krajeva sezona se ne može prekinuti ako jedan "Bošnjak" - pitar iz saveza ne glasa za odluku:
Istina stoji u Statutu FSBiH i kaže da je za usvajanje bilo kakve "teške" odluke potrebno da za nju glasa 12 članova IO ili više od dvije trećine prisutnih na idućem sastanku sa istim dnevnim redom. To znači da je za prekid prvenstva u situaciji kada je izvjesno da će sve zemlje u regionu nastaviti takmičenje i kada pandemija jenjava, potreban i glas predstavnika iz reda Bošnjaka, onih koji i danas šapuću da su "oni za nastavak, ali eto ne mogu od tamo nekih koji baš i ne vole BiH".
Da sve ovo ide u koristi politike, ide, ali one velikosrpske, velikodržavne, koja demonstrira moć tzv. paradržave nad svim pa i fudbalskim savezom, ali bez sitnog šićara "naših" ne bi bilo moguće.
I nemoj forsirati tu priču o SDA, jer nas katil koldžo već dugo vremena gura uslovno rečeno, iako je on krivac što nismo dobili stadion ranije, i KS na čelu sa prošlom vladom predvođenom NiP-om i ljevicom je dogovorio 2 miliona, kada je SDA preuzela Vladu KS oni su potvrdili tu odluku i novac namijenjen za izgradnju Grbavice, prema tome mani se te šuplje i uperi prstom u krivce iz svojih redova, iz Zvorničke 27.
Politika. Jedan iz snsd-a donosi odluku da pomogne drugom covjeku iz snsd-a i zboga toga je stao citav fudbal u BiH.
Samo sto ti Bosnjaci nece glasati da su za nastavak vec ce gledati neku svoju buducu korist. Ubrzo su izbori i u savezu, valja se pripaziti i za to. Sve ce nam se kazati. Begic, Vico i Beus opasniji su od 3F.😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:06 pm

IlProfessore je napisao/la:
pon jun 01, 2020 6:29 pm
Kad nam psuju majku balijsku i skandiraju imena ratnih zločinaca mi smo krivi što ne izađemo sa terena i ne odbijemo da se vratimo dok to ne prestane, nakon nekoliko takvih poteza radikalne promjene bi se desili.

Kada nam lupaju desetine hiljada na par baklji i bliceva, nekad i zbog megafona, a ovima odozgo ni par stotina za fašizme i prijetnje smrću, mi smo krivi što to ne problematiziramo i ne krenemo sa radikalnim obračunom, uključivanjem svih državnh institucija u slučaj, medijskom pompom, istupanjem iz lige itd.

Kada nas iz sezone u sezonu kradu i zakidaju, mi smo krivi što ne prekinemo utakmicu, što ne istupimo tu sezonu iz lige i još more opcija. 99% bi se digla i medijska i svaka druga pažnja, što iz države, što iz Evrope i UEFA-e. I da ništa ne bude, i da pojede vuk kenjca makar bih pune duše i srca mogo reći: "TO JE MOJ ŽELJKAN, TO JE MOJ KLUB, TO SU PREDSTAVNICI MOG KLUBA I SVE ONO ŠTO VALJA U DRŽAVI I GRADU!"

Ništa od toga se ne dešava, pizde šute, klimaju glavu zarad sitnog šićara i zateznih kamata čekajući nove prilike za godišnje odmore, nehljebi od igrača pustoše kasu i tužakaju se za svaki pišani fening a naše lobanje i gospodari familije se ograđuju od svojih navijača, simpatizera i stavljaju na stranu katila Kluba.
Ali šute naši radi mira u kući, jer se boje da bi popušili ko niko da se nastavi sezona i zato su u našem Klubu možda i najzadovoljniji razvitkom ove situacije u kojoj ćemo opet biti oni jadni mučenici i oni kojima se vječno čini nepravda, kojom će sakriti svoj uhljupluk i nerad, a budalama poput malobrojnih otići želudac i čir fasovati.

I ovo je školski primjer petokolonaštva i antibosanstva, neka cijela država vidi kako Bošnjaci stvaraju nezavisnu državu republiku srpsku zarad sitnog šićara i poklonjenih titula!!!
Svaka cast... pogotovo ovo zadnje...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:13 pm

mamba21 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 8:05 pm
IlProfessore je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:24 pm
mamba21 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:11 pm

Ko je po tebi kriv sto je sezona prekinuta? I sto je ovako zavrsila?
Kako je po tebi kriva politika? Srpski nacionalizam da, ali politika kao određena stranka apsolutno ne. Na kraju krajeva sezona se ne može prekinuti ako jedan "Bošnjak" - pitar iz saveza ne glasa za odluku:
Istina stoji u Statutu FSBiH i kaže da je za usvajanje bilo kakve "teške" odluke potrebno da za nju glasa 12 članova IO ili više od dvije trećine prisutnih na idućem sastanku sa istim dnevnim redom. To znači da je za prekid prvenstva u situaciji kada je izvjesno da će sve zemlje u regionu nastaviti takmičenje i kada pandemija jenjava, potreban i glas predstavnika iz reda Bošnjaka, onih koji i danas šapuću da su "oni za nastavak, ali eto ne mogu od tamo nekih koji baš i ne vole BiH".
Da sve ovo ide u koristi politike, ide, ali one velikosrpske, velikodržavne, koja demonstrira moć tzv. paradržave nad svim pa i fudbalskim savezom, ali bez sitnog šićara "naših" ne bi bilo moguće.
I nemoj forsirati tu priču o SDA, jer nas katil koldžo već dugo vremena gura uslovno rečeno, iako je on krivac što nismo dobili stadion ranije, i KS na čelu sa prošlom vladom predvođenom NiP-om i ljevicom je dogovorio 2 miliona, kada je SDA preuzela Vladu KS oni su potvrdili tu odluku i novac namijenjen za izgradnju Grbavice, prema tome mani se te šuplje i uperi prstom u krivce iz svojih redova, iz Zvorničke 27.
Politika. Jedan iz snsd-a donosi odluku da pomogne drugom covjeku iz snsd-a i zboga toga je stao citav fudbal u BiH.
Samo sto ti Bosnjaci nece glasati da su za nastavak vec ce gledati neku svoju buducu korist. Ubrzo su izbori i u savezu, valja se pripaziti i za to. Sve ce nam se kazati. Begic, Vico i Beus opasniji su od 3F.😁
Članovi IO koji će donijeti odluku: Elvedin Begić, Milorad Sofrenić, Ivan Beus, Muhamed Begagić, Irfan Durić, Mato Jozić, Dragan Kulina, Ivan Perić, Nurdin Peštalić, Muhidin Raščić, Midhet Sarajčić, Dragan Soldo, Zlatko Spasojević i Ranko Vučković drže karte u svojim rukama.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:14 pm

Uprava napolje !
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:25 pm

slika

Članak objavljen 10. maja
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:26 pm

kemo je napisao/la:
pon jun 01, 2020 8:01 pm
Upravo je zavrsena sjednica UO. Svi izlaze ko popisani...
Boli ih nesto to je prava istina.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:37 pm

Ako nas ovo ne ujedini ne znam sta ce.

**** ga vise podjele, dajte vise da se ujedinimo kao nekad i ponovo utjeramo miseve duboko u rupe.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:55 pm

Ako pomisliš da je totalni kretenluk da se ne igra fudbal tamo gdje se regularno voziš tramvajem, šetkaš tržnim centrima, pa čak ne moraš više ni masku nositi – ti ispadaš jedna obična budala.
 
Daris1921
Postovi: 84
Pridružen/a: sri jun 26, 2019 1:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:55 pm

Umjesto da su poslali Ceferinu dopis, objasniti kako žele da prekinu ligu, zbog cijih interesa, da Korona ima najmanje veze s tim, covjek sa ovih prostora, zna situaciju kod nas kakva je, ali jok i to je bio problem da se uradi. Ko zna, mozda bi drugacije bilo, mozda bi seen opalio, ali nije se imalo sta za izgubiti, baš tokmake imamo u klubu...
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 9:03 pm

fcz je napisao/la:
pon jun 01, 2020 8:37 pm
Ako nas ovo ne ujedini ne znam sta ce.

**** ga vise podjele, dajte vise da se ujedinimo kao nekad i ponovo utjeramo miseve duboko u rupe.
Tako je evo citava dan pisem ko papagaj,trebamo se ujediniti ko nikada,ljudi hajmo samo organizirati skup podrške pred sezonu nekih 5-7 dana pred prvu utakmicu,ispred stadiona najaviti upravi da zalaze skup,a mi napraviti takvu mobilizaciju da ljudi dodu sa autobusima iz svih krajeva.mi to mozemo,hajmo ovo preokrenuti u nasu korist,mi smo nepokoren klub,hajmo ovo odraditi imamo vise od mjesec dana da se kvalitetno pripremimo...samo nek neko ovo molim vas prenese nekom od voda navijaca,prijedlog je prejak...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], TheBlue i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija