Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 12:17 am

storm_raider je napisao/la:
uto maj 26, 2020 5:34 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
uto maj 26, 2020 2:01 pm
Pa nece biti neka prevaga ako ode gore, a isto tako i da kod nas ostane. Solidan igrac i nista vise. Ima i 28 godina. Glumio je povredu, zatezao nas u vezi ugovora ne bi me iznenadilo i da ode gore, a vala iskreno niti sta uznemirilo jer nije on zasluzio da uopste dobija neki publicitet i paznju.
Nije glumio povredu, manite se mahalskih prica. Rama je dijete sehida, dobar covjek i solidan igrac za nase uslove. Nazalost, imao je tu povredu, ali i ona je bila nekako splet okolnosti...
Strucni stozer je to okarakterisao kao glumu. Nek Siralexferguson@ potvrdi, da me ne bi uzeli na zub i govorili da lazem. Odnosno snimak nista nije pokazao...nema veze sto je sehid i Fikret ZMBT je sehid.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 7:39 am

NAVIJAČ je napisao/la:
sri maj 27, 2020 12:17 am
storm_raider je napisao/la:
uto maj 26, 2020 5:34 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
uto maj 26, 2020 2:01 pm
Pa nece biti neka prevaga ako ode gore, a isto tako i da kod nas ostane. Solidan igrac i nista vise. Ima i 28 godina. Glumio je povredu, zatezao nas u vezi ugovora ne bi me iznenadilo i da ode gore, a vala iskreno niti sta uznemirilo jer nije on zasluzio da uopste dobija neki publicitet i paznju.
Nije glumio povredu, manite se mahalskih prica. Rama je dijete sehida, dobar covjek i solidan igrac za nase uslove. Nazalost, imao je tu povredu, ali i ona je bila nekako splet okolnosti...
Strucni stozer je to okarakterisao kao glumu. Nek Siralexferguson@ potvrdi, da me ne bi uzeli na zub i govorili da lazem. Odnosno snimak nista nije pokazao...nema veze sto je sehid i Fikret ZMBT je sehid.
Opet LAZES
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 7:58 am

NAVIJAČ je napisao/la:
sri maj 27, 2020 12:17 am
storm_raider je napisao/la:
uto maj 26, 2020 5:34 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
uto maj 26, 2020 2:01 pm
Pa nece biti neka prevaga ako ode gore, a isto tako i da kod nas ostane. Solidan igrac i nista vise. Ima i 28 godina. Glumio je povredu, zatezao nas u vezi ugovora ne bi me iznenadilo i da ode gore, a vala iskreno niti sta uznemirilo jer nije on zasluzio da uopste dobija neki publicitet i paznju.
Nije glumio povredu, manite se mahalskih prica. Rama je dijete sehida, dobar covjek i solidan igrac za nase uslove. Nazalost, imao je tu povredu, ali i ona je bila nekako splet okolnosti...
Strucni stozer je to okarakterisao kao glumu. Nek Siralexferguson@ potvrdi, da me ne bi uzeli na zub i govorili da lazem. Odnosno snimak nista nije pokazao...nema veze sto je sehid i Fikret ZMBT je sehid.
Estagfirullah
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 8:29 am

djoxxx1921 je napisao/la:
sri maj 27, 2020 7:39 am
NAVIJAČ je napisao/la:
sri maj 27, 2020 12:17 am
storm_raider je napisao/la:
uto maj 26, 2020 5:34 pm

Nije glumio povredu, manite se mahalskih prica. Rama je dijete sehida, dobar covjek i solidan igrac za nase uslove. Nazalost, imao je tu povredu, ali i ona je bila nekako splet okolnosti...
Strucni stozer je to okarakterisao kao glumu. Nek Siralexferguson@ potvrdi, da me ne bi uzeli na zub i govorili da lazem. Odnosno snimak nista nije pokazao...nema veze sto je sehid i Fikret ZMBT je sehid.
Opet LAZES
Ne laze, jesu mislili da je gluma, ali kasnije se pokazalo da nije. To je propustio da napise. I propust je bio naseg medicinskog tima, jos jedan u nizu...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 9:23 am

SUŠTINA

Umire li bosanskohercegovački sport?
Maj 27, 2020 08:45



Piše: Mladen BOŠNJAK

U svim zemljama svijeta sport je integrirajući faktor, u dobrom dijelu planete sport je „od posebnog društvenog interesa“, u sređenijim državama ulažu se enormna sredstva kako bi se sportski rezultati unaprijedili, a državna propaganda poboljšala.

Osim kod nas. Nepogoda uzrokovana korona virusom samo je legitimirala dodatno ugrožavanje države upravo kroz sport. Bolje reći, uništavajući ga. Nogomet je, razumljivo, prvi na udaru. Fudbalski savez RS-e se prenemaže već mjesecima tražeći izlike za prekid prvenstva, usput se nadajući da se natjecanje neće nikad ni nastaviti. Bilo bi poštenije reći i priznati da je tamošnja nogometna kuća u stopostotnoj službi politike koja ni u kojem slučaju ne podrazumijeva bosanskohercegovačke priče, a nogomet je jedna od prvih takvih priča.

Tom prenemaganju podlegao je, izgleda, i ostatak funkcionara u Nogometnom savezu BiH. Inertno promatranje propadanja najpopularnije igre na svijetu, nesnalaženje, neodlučnost, nestručnost, kukavičluk…, odlike su onih koji su bosanskohercegovački nogomet trebali i morali barem pokušati spasiti. Najbolji dokaz jest prekid natjecanja u Prvoj ligi Federacije, što graniči sa zdravim razumom. Šta da ti amateri rade najmanje pola godine? Da idu u građevinsku operativu i čekaju odobrenje političkih poslušnika da zaigraju.

Sve su ozbiljnije najave „drugog vala“ korone na jesen, svi utjecajniji stručnjaci upozoravaju na nj, a to nas dovodi do pitanja kad i kako će se nastaviti nogometna natjecanja.

Situacija u rukometu je, ako ne gora, onda slična. Zajedničko natjecanje se – po političkom uputstvu- destruira gdje i kako stigne! Sportski anonimusi se prepucavaju do ruba tragičnosti. Glavne zvijezde su izvjesni Umićević, još izvjesniji Zadro, a povremeno se uključe Vojislav Rađa i Vladimir Branković. A svoj četvorici je zajedničko samo jedno: Ne nastaviti prvenstvo s tendencijom da se u ovom formatu više nikad i ne odigra.

Naravno, u nas nema ni snage ni volje da se ovoj praksi stane u kraj. Sport u Bosni i Hercegovini se koprca u samrtničkom hropcu, a poluinteligenti koji ga vode uživaju u pohvalnicama iz stranačkih kancelarija. Egzotične sportove poput odbojke i borilačkih vještina nitko ni ne spominje. Oni umiru i bez korone, i bez stranačkih naputaka.

Hoće li se naći netko da vrisne, da kaže dosta, da pokrene što se pokrenuti može, da igra tko želi, bez političkih prirepaka koji najviše štete nanose vlastitoj mladosti i vlastitim sredinama? Ima li nekoga u ovoj državi da je zainteresiran za sport, a da nije bijedni poslušnik? Da ima svoju glavu i zaigra?

Pa, šta košta!

(Sportske.ba)
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 9:38 am

storm_raider je napisao/la:
sri maj 27, 2020 8:29 am
djoxxx1921 je napisao/la:
sri maj 27, 2020 7:39 am
NAVIJAČ je napisao/la:
sri maj 27, 2020 12:17 am

Strucni stozer je to okarakterisao kao glumu. Nek Siralexferguson@ potvrdi, da me ne bi uzeli na zub i govorili da lazem. Odnosno snimak nista nije pokazao...nema veze sto je sehid i Fikret ZMBT je sehid.
Opet LAZES
Ne laze, jesu mislili da je gluma, ali kasnije se pokazalo da nije. To je propustio da napise. I propust je bio naseg medicinskog tima, jos jedan u nizu...
Da , jos jedan u nizu, bilo je toga još...Samo lud covjek ne bi volio igrati prvo kolo i zacementirati mjesto u prvoj postavi i dobrim igrama se prodati dalje. Da je Rama u Real Madridu ko Bale, pa da prima 15 miliona godisnje ja bi rekao da je moguce da mu se ne igra a plata ide...
Drago mi je ako je istina da su primili neke plate i da ce ostale ubrzo primiti, drago mi je zbgo igraca ali se malo brinem odakle su pare dosle?
Ne ciljam ni na sta, jednostavno me zanima da nas opet neko ne opali po usima.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 10:00 am

SirAlexFerguson je napisao/la:
sri maj 27, 2020 9:38 am
storm_raider je napisao/la:
sri maj 27, 2020 8:29 am
djoxxx1921 je napisao/la:
sri maj 27, 2020 7:39 am


Opet LAZES
Ne laze, jesu mislili da je gluma, ali kasnije se pokazalo da nije. To je propustio da napise. I propust je bio naseg medicinskog tima, jos jedan u nizu...
Da , jos jedan u nizu, bilo je toga još...Samo lud covjek ne bi volio igrati prvo kolo i zacementirati mjesto u prvoj postavi i dobrim igrama se prodati dalje. Da je Rama u Real Madridu ko Bale, pa da prima 15 miliona godisnje ja bi rekao da je moguce da mu se ne igra a plata ide...
Drago mi je ako je istina da su primili neke plate i da ce ostale ubrzo primiti, drago mi je zbgo igraca ali se malo brinem odakle su pare dosle?
Ne ciljam ni na sta, jednostavno me zanima da nas opet neko ne opali po usima.
U novu sezonu bi se trebali pojacati sa covjekum u tom dijelu struke, da vise ne dolazi do takvih gresaka.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 10:02 am

avlami97 je napisao/la:
sri maj 27, 2020 9:23 am
SUŠTINA

Umire li bosanskohercegovački sport?
Maj 27, 2020 08:45



Piše: Mladen BOŠNJAK

U svim zemljama svijeta sport je integrirajući faktor, u dobrom dijelu planete sport je „od posebnog društvenog interesa“, u sređenijim državama ulažu se enormna sredstva kako bi se sportski rezultati unaprijedili, a državna propaganda poboljšala.

Osim kod nas. Nepogoda uzrokovana korona virusom samo je legitimirala dodatno ugrožavanje države upravo kroz sport. Bolje reći, uništavajući ga. Nogomet je, razumljivo, prvi na udaru. Fudbalski savez RS-e se prenemaže već mjesecima tražeći izlike za prekid prvenstva, usput se nadajući da se natjecanje neće nikad ni nastaviti. Bilo bi poštenije reći i priznati da je tamošnja nogometna kuća u stopostotnoj službi politike koja ni u kojem slučaju ne podrazumijeva bosanskohercegovačke priče, a nogomet je jedna od prvih takvih priča.

Tom prenemaganju podlegao je, izgleda, i ostatak funkcionara u Nogometnom savezu BiH. Inertno promatranje propadanja najpopularnije igre na svijetu, nesnalaženje, neodlučnost, nestručnost, kukavičluk…, odlike su onih koji su bosanskohercegovački nogomet trebali i morali barem pokušati spasiti. Najbolji dokaz jest prekid natjecanja u Prvoj ligi Federacije, što graniči sa zdravim razumom. Šta da ti amateri rade najmanje pola godine? Da idu u građevinsku operativu i čekaju odobrenje političkih poslušnika da zaigraju.

Sve su ozbiljnije najave „drugog vala“ korone na jesen, svi utjecajniji stručnjaci upozoravaju na nj, a to nas dovodi do pitanja kad i kako će se nastaviti nogometna natjecanja.

Situacija u rukometu je, ako ne gora, onda slična. Zajedničko natjecanje se – po političkom uputstvu- destruira gdje i kako stigne! Sportski anonimusi se prepucavaju do ruba tragičnosti. Glavne zvijezde su izvjesni Umićević, još izvjesniji Zadro, a povremeno se uključe Vojislav Rađa i Vladimir Branković. A svoj četvorici je zajedničko samo jedno: Ne nastaviti prvenstvo s tendencijom da se u ovom formatu više nikad i ne odigra.

Naravno, u nas nema ni snage ni volje da se ovoj praksi stane u kraj. Sport u Bosni i Hercegovini se koprca u samrtničkom hropcu, a poluinteligenti koji ga vode uživaju u pohvalnicama iz stranačkih kancelarija. Egzotične sportove poput odbojke i borilačkih vještina nitko ni ne spominje. Oni umiru i bez korone, i bez stranačkih naputaka.

Hoće li se naći netko da vrisne, da kaže dosta, da pokrene što se pokrenuti može, da igra tko želi, bez političkih prirepaka koji najviše štete nanose vlastitoj mladosti i vlastitim sredinama? Ima li nekoga u ovoj državi da je zainteresiran za sport, a da nije bijedni poslušnik? Da ima svoju glavu i zaigra?

Pa, šta košta!

(hehe.ba)
Stvarno je katastrofa ovo sto rade. Mediji se moraju vise ukljuciti u ovo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 11:51 am

Sutra odluka o licenci....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 12:26 pm

neroazzuro je napisao/la:
uto maj 26, 2020 10:17 pm
Sve dok to prihvatate i prikazujete kao normalno, a nije, nemojte se žaliti na povlašten status takvih klubova u ligi.
Dvije iste firme u vlasništvu federacije. Bh telecom sponzoriše cijelu ligu, a druga samo dva "hrvatska" kluba.
Al nije to bitno, bitno je hebat Fikretu majku za respiratore.
tako je
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 12:28 pm

dobit cemo licencu, mislim da tu nema problema ove godine...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 12:30 pm

https://sc.sport.ba/lale-nekako-bi-se-i ... zme-rizik/
:lol: nevjerovatno kako se svi peru i ograđuju da nemaš u koga prstom pokazati, identična mustra ko i srebrena malina
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 1:21 pm

E moj Adnane Demidzicu..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 2:41 pm

Evo i u Srbiji ce biti omoguceno prisustvo gledalaca. Ako se nastavi nasa liga ne vidim razlog sa se ne dozvoli prisustvo navijaca barem 20 % od ukupnog kapaciteta stadiona.
To bi znacilo da se na nasoj Grbavici svaku utakmicu okupi cca oko 3000 navijaca. Rasporedit ih po tribinama i neka se spontano navija, drugacija ce atmosfera biti.
Prisustvo utakmicama prvo omoguciti vlasnicima godisnjih a ostatak karata pustat u slobodnu prodaju. Ostali kapacitet stadiona prodavati nasoj dijaspori i svima ostalima koji ne mogu doci na utakmicu a zele pomoci klubu.
Alea iacta est!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 3:37 pm

Zasto se ide iz krajnosti u krajnost ?

Nastavi sezonu bez prisustva navijaca kako je i planirano, kad mogu mnogo vece lige sto bi mi izmisljali toplu vodu. Gori su ti sto se prave pametni da se ne nastavlja bez navijaca, pe eto onda dajte pitarima titulu. Borac zadovoljan, a sta cemo sa kupom ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 4:28 pm

Ne razumijem zašto mi (Željezničar), Velež, Široki Brijeg, Tuzla City i Radnik ne nađemo zajednički interes i obratimo se UEFA-i s argumentovanim činjenicama da nam je uskraćeno pravo da izborimo plasman u evropska takmičenja, a nama čak i za ravnopravnu borbu u utrci za prvaka BiH.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 4:40 pm

Kakve su ovo predstave za javnost, dopisi se salju od saveza stabovima, pa se danima ceka odgovor pisanim putem.. Izjavi ministar jedan dan tako i tako, ovi kazu al nama nije stigao zvanicni dopis, i tako nam izvlace dan po dan i evo doci cemo da 2 sedmice prije krajnjeg roka za pocetak nece moci to na vrijeme organizovati i nista. Zadovoljan Dodik, RS, Borac, zadovoljan Covic, HDZ, Zrinjski, a najzadovoljniji uhljupi s Koseva i Vijetnamac. Fuj.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 5:35 pm

Koliko sam cuo, i Borac je za nastavak. Savez je protiv. Ako se ne nastavi, ne moraju pomagati klubove sa ovim zajebancijama, automatski vise para za pokrast. Je.em li im djecu
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 6:05 pm

Za sta je Borac najbolje ce pokazati odgovor njihovog kriznog staba.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 27, 2020 6:06 pm

Da Borac nema Vicu budceg glavnog u savezu igrali bi oni u jeku pandemije a ne sada, ovdje su stvari kristalno jasne.

Nikad nece biti dobro Bh fudbalu uz ovakve ne-ljude u savezu. Oni nisu ljudi prije svega, pa tek onda nisu sportski radnici, ovdje nema veze vjera i nacija, to je jednostavno zlo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija