Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 10:49 pm

Meša Baždarević je najbolji igrač u Željinoj historiji. Reći za Mešu da je loš čovjek je zlonamjerno. Meša je trebao preći u Hajduk i bilo je sve dogovoreno. U tom transferu ga je neko "izradio" i do istog nije došlo.

Kakav je Meša čovjek, najbolje je pokazala utakmica na Koševu kada smo sa Hajdukom igrali 4:4. Na toj utakmici je pokazao kakav je čovjek, a i kakav je fudbaler. Njegova statistika na selektorskoj poziciji, finale afričke lige prvaka i priznanja u Francuskoj ligi demantuju tvoje tvrdnje.

Je li mi se pričinjava ili neko namjerno ili po nečijem nalogu blati Mešu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 10:55 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 9:54 pm
storm_raider je napisao/la:
sri maj 20, 2020 3:29 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 3:09 pm


Svaki medij u BiH je u manjoj ili vecoj mjeri rezimski. Nije to nikakav izgovor niti opravdanje za napisano.
Moguce, ali to je vec relativiziranje. Postovanje prema svim medijima, tako i STAV-u, ali ne mozes porediti recimo Al Jazeeru i ovakav portal. Sa takvim oprezom i prilazim ovakvim informacijama.
Relevantnim se u sportskim krugovima uzima i Beganov medij,a licno znam ko sve tu radi i kakvi se interesi vrte godinama unazad a kakvi danas kada je u pitanju naš klub. Pametnom dosta.

Niz netacnih informacija je bilo i sa strane FTV-a koji i sam znas kakve je emisije pravio na štetu našeg kluba. Zlonamjerni uticaj raznih novinara, menadžera i političara uvijek ima svoje umiješane prste u svemu.

Novinarstvo u BiH je na zadnjim granama bijede koja ovisi od crkavice režima i politika koje imaju lične ili grupne interese.
gg.ba ne citam vec godinama, nakon svega. Ja sam usporedbu napravio sa Al Jazeerom i ovakvim portalima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 11:02 pm

mislim da bi trebali prestati pljuvat po svojim ljudima. kakvi god da su Zeljini su. u zadnjih 5 godina ispljuvali smo svakog ko se povezivao sa klubom i obnasao neke funkcije u klubu.

kada, nadam se, liga pocne svako treba pomoci klubu koliko i kako moze. njemacka ekonomija je u najvecoj krizi zadnjih 20 godina, a da radnicki klubovi ne budu.

kad je skote mojne da se daspre!
MIRZA RASCIC
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1239
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 11:11 pm

avlami97 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 10:49 pm
Meša Baždarević je najbolji igrač u Željinoj historiji. Reći za Mešu da je loš čovjek je zlonamjerno. Meša je trebao preći u Hajduk i bilo je sve dogovoreno. U tom transferu ga je neko "izradio" i do istog nije došlo.

Kakav je Meša čovjek, najbolje je pokazala utakmica na Koševu kada smo sa Hajdukom igrali 4:4. Na toj utakmici je pokazao kakav je čovjek, a i kakav je fudbaler. Njegova statistika na selektorskoj poziciji, finale afričke lige prvaka i priznanja u Francuskoj ligi demantuju tvoje tvrdnje.

Je li mi se pričinjava ili neko namjerno ili po nečijem nalogu blati Mešu.
Mesa Bazdarevic ti je ala Dino Merlin. Profesionalno vrhunski, privatno nula. Transfer sam po sebi nisam uopste ciljao kada sam rekao, nego na jednu pricu iz 1997.ali nije toliko vazno. Nije sve za svacije usi.
Trenerski uspjesi su ostvareni 2003 i 2004. Priznanje je za 2.francusku ligu, a finale africke lige prvaka sa klubom koji regionalno pripada sjeveru tog kontinenta i nije neki narocit uspjeh. Daleko da podastavam uspjeh ali nije toliki uspjeh kao sto na prvu izgleda.
Taj dio za najboljeg igraca necu ulaziti jer to je subjektivno, i stvar gledanja pojedinca.
A ovaj dio da namjerno neko zeli podastavati Mesu, je zalostan. Evo da znas sad mi lik dade 30eura da ja iz Beca pisem lose o Mesi. Malo ozbiljnosti nije na odmet.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 11:19 pm

Bozo.
"Donacije" su vrh lazi pojedinaca, kojima je draze da oni dobiju neki status na forumu nego vlastiti klub. I to kao samo Rade uplatio. Necu da zalazim u temu kako nesto znam, ali bar nemojte biti ofirni jer se dobro zna da bi se takvoj akciji odazvalo puno vise igraca, jer nisu svi ala Mesa Bazdarevic"

Druze nalupa ti svega i svacega.
Istina je za donacije i istina je da sam ja napisao da se samo Rade Bogdanovic odazvao na istu i da je to bilo do prije neki dan odnosno u vrijeme onog intervjua sa njim na zvanicnoj.
Jbg Radeta se niko nije sjetio niti ga ikada spomenuo i na jednom intervju na zvanicnoj.
Al helem nejse......
Sto se Mese tice ooet nebuloze iznosis ali to je tvoje pravo.
Avlami ti je napisao jedan dio...
A ja cu samo jos jedan.
Mehmed Bazđarevic je poslije rata donio nekoliko donacija ooreme u klub.
Mehmed Bazdarevic je organizovao pripreme kluba u Tunisu kada je to bilo pojam za sve i jedan klub u ovoj ligi jer im je krajnji domet bio jadranska obala....
A to priznat ces ne moze uraditi los covjek i neko ko ne voli klub.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 11:23 pm

Znam jednog lika koji ne voli Mesu, sada ga svi zovu Cvaja...

Samo da mi je znati koliko je to BiH dala uspjesnih trenera (da se smatraju Bosancima i Hercegovcima) pa se Mesa smatra flopom...
Krivina Jug
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 11:25 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri maj 20, 2020 11:11 pm
avlami97 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 10:49 pm
Meša Baždarević je najbolji igrač u Željinoj historiji. Reći za Mešu da je loš čovjek je zlonamjerno. Meša je trebao preći u Hajduk i bilo je sve dogovoreno. U tom transferu ga je neko "izradio" i do istog nije došlo.

Kakav je Meša čovjek, najbolje je pokazala utakmica na Koševu kada smo sa Hajdukom igrali 4:4. Na toj utakmici je pokazao kakav je čovjek, a i kakav je fudbaler. Njegova statistika na selektorskoj poziciji, finale afričke lige prvaka i priznanja u Francuskoj ligi demantuju tvoje tvrdnje.

Je li mi se pričinjava ili neko namjerno ili po nečijem nalogu blati Mešu.
Mesa Bazdarevic ti je ala Dino Merlin. Profesionalno vrhunski, privatno nula. Transfer sam po sebi nisam uopste ciljao kada sam rekao, nego na jednu pricu iz 1997.ali nije toliko vazno. Nije sve za svacije usi.
Trenerski uspjesi su ostvareni 2003 i 2004. Priznanje je za 2.francusku ligu, a finale africke lige prvaka sa klubom koji regionalno pripada sjeveru tog kontinenta i nije neki narocit uspjeh. Daleko da podastavam uspjeh ali nije toliki uspjeh kao sto na prvu izgleda.
Taj dio za najboljeg igraca necu ulaziti jer to je subjektivno, i stvar gledanja pojedinca.
A ovaj dio da namjerno neko zeli podastavati Mesu, je zalostan. Evo da znas sad mi lik dade 30eura da ja iz Beca pisem lose o Mesi. Malo ozbiljnosti nije na odmet.
Upotrijebio si jednu frazu "loš trener i još gori čovjek", a istu je Safet Sušić odaslao prema Erminu Zukanoviću kada ga nije poveo na Svjetsko prvenstvo u Brazil, kako bi na isto uletio bratić - amidžino zlato..
Spominješ kafić, a onda se prebaciš na 1997. godinu. :roll: :roll: Spominješ Dinu Merlina pjevača sa govornom manom. Spominješ Reprezentaciju, a jedini trofej, ma kako minoran bio, je jedini trofej koji je ova zemlja osvojila i to baš sa Mešom.

Mnogo si ti stvari u bućkuriš pretvorio pa ti na isti način i odgovaram.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ubaceni element
Postovi: 677
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 11:39 pm

Dovoljno je vidjeti ciji inicijali stoje na ovom tariguzu od clanka sa stava...

A da para nema, nema, ali onaj kome je to novost je prespavao zadnjih par godina. One koji nikad nisu kukali kako para nema smo otjerali da napravimo mjesta spasiocima kluba. E pa...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 11:53 pm

@bozidare sto se tice lige, nece se nastaviti 99%. Ista je situacija kao i prije dvije sedmice. Nesto sumnjam u taj dopis, ali vidjet cemo sutra sve.

Novinarima bi bilo bolje da pisu o savezu,begicu,vici, pitaru i politici u savezu ili ipak ne smiju.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 11:55 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri maj 20, 2020 10:28 pm
Nekoliko kratkih osvrta na price zadnjih dana

1.STAV je rezimski portal, zna se koga finansira, zna se koga vladajuca partija zeli vidjeti na celu i koje ljude zeli vratiti.
2.Mehmed Bazdarevic je los trener sto je dokazao vodeci reprezentaciju. Jos gori je covjek i to stariji clanovi foruma mogu potvrditi. Daleko od tog da ja ne cijenim njegove igre i uspjehe, ali opet se pozivam na starije jer to bolje znaju i nek objasne kako je otvorio kafic na Grbavici prije rata, kako je svojevremeno ucjenivao klub i jos mnogo toga ali tad afere nisu mogle biti dostupne svima.
3. Za igrace i sindikat i plate. Tacna je informacija da su se pojedini igraci obratili sindikatu, no to nije zbog fantomskih dugovanja vec zbog cinjenice da nekolicini ugovor istice a da bi eventualnim nastavkom sezone izasli iz ugovora. Duguje se okruglo 1ipo plata, dok je u OP situacija puno teza. Prestanite citati pitarske portale/forume/kevsere i praviti se da znate da ste insajderi i sta ti ja vec znam.
4. Hadzic vam je u ponedeljak(prije otvaranja kafica u federaciji) sjedio s nekim ljudima iz FSRS-a u Topliku na rucku, a poslije u Majstoru za pivo s ljudima koji su bliski upravi Borca.
5." Donacije" su vrh lazi pojedinaca, kojima je draze da oni dobiju neki status na forumu nego vlastiti klub. I to kao samo Rade uplatio. Necu da zalazim u temu kako nesto znam, ali bar nemojte biti ofirni jer se dobro zna da bi se takvoj akciji odazvalo puno vise igraca, jer nisu svi ala Mesa Bazdarevic.
6. Sutra ce se znati oko sezone, navodno je stigao dopis da se sezona mora nastaviti. Samo ova stavka nije provjerena informacija.
7. Mislim da bi se ispred foruma trebala pokrenuti neka akcija da jedna od tribina stadiona ponese ime po Edinu Spreci. Mislim da takav COVJEK to zasluzuje, s naglaskom na covjek jer ne pricam samo sta je dao sve za Zeljeznicar vec i za ovaj grad.
Pojedini forumasi pisu mnogo izmisljotina i lazi na osnovu naseg kluba da je nekad stid citati i stid me kakvih pojedinaca imamo u drustvu.Situacija opcenito u drzavi nije krasna ali opet smatram da mnogi iznose lazi o situaciji u nasem klubu.Imam tacnu informaciju ako vec iznosimo neke stvari da kone nisu primile 5 plata te su tek neki dan dobili dvije plate sto znaci da pojedinci bespotrebno dizu uhljube .Ukoliko se nastavi prvenstvo, jer nazalost Borac I Sarajevo na sve nacine lobiraju da se ne desi nastavak sezone,uvjeren sam da uzimamo titulu!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 12:03 am

Njima se plate vec duze vremena ispalcuju za 3 mjeseca....
Kako i zasto ne znam ali je tako....i to njohovi igraci znaju.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ubaceni element
Postovi: 677
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 12:31 am

Koliko znam tek u juni trebaju dobiti za ovo od marta, ne bih se iznenadio da izvise kod Vijetnamca, ne bi bio prvi put. Al valja do tad izdrzati provokacije po forumima i ove retardirane tekstove tipa Hasicevog (koga to dodiruje).
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 1:01 am

Liga se ne nastavlja. Jedna ekipa koja je bila za nastavak raspusta ekipu od petka. Igraci cu vec obavijesteni. Valjda ide zvanicna objava u toku dana
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 2:10 am

E ne mogu da vjerujem, kakav argument, Meša Baždarević je loš čovjek, nekog nešto zajebb'o pa loš? Pa ako ćemo tako gledati, Amar traži isplatu kamate od Želje, koliko je to onda loš čovjek ako tako gledamo. Morao sam upotrijebiti ovo, jer me je fakat to iznerviralo vezano za Mešu. Za Mešu su reprezentativci rekli da je jedini imao ozbiljan i profesionalan pristup svakoj utakmici i da je ozbiljno radio posao. Ne pljujte ni Amara ni Mešu za nele gluposti, daj Bože da nam nekad Meša bude u Klubu...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 2:16 am

Znaci sutra bi odluka trebala bit donesena, haj da vidimo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1820
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 4:21 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri maj 20, 2020 10:28 pm
Nekoliko kratkih osvrta na price zadnjih dana

1.STAV je rezimski portal, zna se koga finansira, zna se koga vladajuca partija zeli vidjeti na celu i koje ljude zeli vratiti.
2.Mehmed Bazdarevic je los trener sto je dokazao vodeci reprezentaciju. Jos gori je covjek i to stariji clanovi foruma mogu potvrditi. Daleko od tog da ja ne cijenim njegove igre i uspjehe, ali opet se pozivam na starije jer to bolje znaju i nek objasne kako je otvorio kafic na Grbavici prije rata, kako je svojevremeno ucjenivao klub i jos mnogo toga ali tad afere nisu mogle biti dostupne svima.
3. Za igrace i sindikat i plate. Tacna je informacija da su se pojedini igraci obratili sindikatu, no to nije zbog fantomskih dugovanja vec zbog cinjenice da nekolicini ugovor istice a da bi eventualnim nastavkom sezone izasli iz ugovora. Duguje se okruglo 1ipo plata, dok je u OP situacija puno teza. Prestanite citati pitarske portale/forume/kevsere i praviti se da znate da ste insajderi i sta ti ja vec znam.
4. Hadzic vam je u ponedeljak(prije otvaranja kafica u federaciji) sjedio s nekim ljudima iz FSRS-a u Topliku na rucku, a poslije u Majstoru za pivo s ljudima koji su bliski upravi Borca.
5." Donacije" su vrh lazi pojedinaca, kojima je draze da oni dobiju neki status na forumu nego vlastiti klub. I to kao samo Rade uplatio. Necu da zalazim u temu kako nesto znam, ali bar nemojte biti ofirni jer se dobro zna da bi se takvoj akciji odazvalo puno vise igraca, jer nisu svi ala Mesa Bazdarevic.
6. Sutra ce se znati oko sezone, navodno je stigao dopis da se sezona mora nastaviti. Samo ova stavka nije provjerena informacija.
7. Mislim da bi se ispred foruma trebala pokrenuti neka akcija da jedna od tribina stadiona ponese ime po Edinu Spreci. Mislim da takav COVJEK to zasluzuje, s naglaskom na covjek jer ne pricam samo sta je dao sve za Zeljeznicar vec i za ovaj grad.
:palacgore:
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 7:11 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri maj 20, 2020 10:28 pm
Nekoliko kratkih osvrta na price zadnjih dana

1.STAV je rezimski portal, zna se koga finansira, zna se koga vladajuca partija zeli vidjeti na celu i koje ljude zeli vratiti.
2.Mehmed Bazdarevic je los trener sto je dokazao vodeci reprezentaciju. Jos gori je covjek i to stariji clanovi foruma mogu potvrditi. Daleko od tog da ja ne cijenim njegove igre i uspjehe, ali opet se pozivam na starije jer to bolje znaju i nek objasne kako je otvorio kafic na Grbavici prije rata, kako je svojevremeno ucjenivao klub i jos mnogo toga ali tad afere nisu mogle biti dostupne svima.
3. Za igrace i sindikat i plate. Tacna je informacija da su se pojedini igraci obratili sindikatu, no to nije zbog fantomskih dugovanja vec zbog cinjenice da nekolicini ugovor istice a da bi eventualnim nastavkom sezone izasli iz ugovora. Duguje se okruglo 1ipo plata, dok je u OP situacija puno teza. Prestanite citati pitarske portale/forume/kevsere i praviti se da znate da ste insajderi i sta ti ja vec znam.
4. Hadzic vam je u ponedeljak(prije otvaranja kafica u federaciji) sjedio s nekim ljudima iz FSRS-a u Topliku na rucku, a poslije u Majstoru za pivo s ljudima koji su bliski upravi Borca.
5." Donacije" su vrh lazi pojedinaca, kojima je draze da oni dobiju neki status na forumu nego vlastiti klub. I to kao samo Rade uplatio. Necu da zalazim u temu kako nesto znam, ali bar nemojte biti ofirni jer se dobro zna da bi se takvoj akciji odazvalo puno vise igraca, jer nisu svi ala Mesa Bazdarevic.
6. Sutra ce se znati oko sezone, navodno je stigao dopis da se sezona mora nastaviti. Samo ova stavka nije provjerena informacija.
7. Mislim da bi se ispred foruma trebala pokrenuti neka akcija da jedna od tribina stadiona ponese ime po Edinu Spreci. Mislim da takav COVJEK to zasluzuje, s naglaskom na covjek jer ne pricam samo sta je dao sve za Zeljeznicar vec i za ovaj grad.
Samo kratko vezano za ovo sjedenje sa predstavnicima FSRS-a (Milorad Lale).. Nije bio samo Hadžić, bio je i naš šef stručnog štaba. Čisto da imamo potpunost informacije i da ne dobijemo iskrivljenu sliku.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 8:00 am

😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 8:08 am

E čuj i naš šef sjedio u entitetu RS sa pitarima i Borčevim đilkošima.
Ma i to je laž. :D

Koliko samo laži, a mi najjači ikad. :titula:
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 8:16 am

Sta kaze, jedna ipo plata se duguje igracima :placeodsmijeha: dalje nisam ni citao, sve mi je jasno

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 225 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija