Moderator/ica: storm_raider

 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 5:21 pm

Veliki Željovci koji se naslađuju jer u klubu nema para, i kriza je i besparica...ja ih pitam gdje nije? U kojem sektoru, u kojoj državi? Isključujem samo farmaciju.
Smanjite doživljaje pljuvačine malo. Mnogo jači, stabilniji, trofejniji klubovi u Europi su na izdisaju i dišu na škrge. Ovo nije vrijeme euforije i priče" jesam li vam rekao" ili "bio sam u pravu" i citiranja nekih postova od prije dvije godine. Vrijeme je ko voli Želju da sada trenutno spusti loptu, da se zaustavi pljuvačina po klubu, da se izazovi u klubu zadrže između nas. Ne dopustimo dušmanima i neprijateljima da se naslađuju i koriste priliku da nas dodatno oslabe.
Na ovom forumu sam prestao odavno pisati, ali danas i sada moram. Obožavaoci lika i djela i jednih i drugih i trećih, i petih...smirite malo, i gledajte da li i kako možete pomoći Želji u ovoj teškoj situaciji. Ako ne možete pomoći, bar ne odmažite. A mnogi to radite, možda svjesno, a mnogi i nesvjesno. Izvažite šta pišete i iznosite, jer se poput ovog članka gore jedva čeka objaviti i laži, i poluistine i istine koje se pišu i komentarišu na svim Željinim forumima.
Budimo pametni, sada kad je baš teško. Nadam se da će bar do nekoga doprijeti ova moja poruka i apel. Bar toliko da jednom dodatno razmisle o onome što su napisali, prije nego stisnu "submit"
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 6:00 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 5:21 pm
Veliki Željovci koji se naslađuju jer u klubu nema para, i kriza je i besparica...ja ih pitam gdje nije? U kojem sektoru, u kojoj državi? Isključujem samo farmaciju.
Smanjite doživljaje pljuvačine malo. Mnogo jači, stabilniji, trofejniji klubovi u Europi su na izdisaju i dišu na škrge. Ovo nije vrijeme euforije i priče" jesam li vam rekao" ili "bio sam u pravu" i citiranja nekih postova od prije dvije godine. Vrijeme je ko voli Želju da sada trenutno spusti loptu, da se zaustavi pljuvačina po klubu, da se izazovi u klubu zadrže između nas. Ne dopustimo dušmanima i neprijateljima da se naslađuju i koriste priliku da nas dodatno oslabe.
Na ovom forumu sam prestao odavno pisati, ali danas i sada moram. Obožavaoci lika i djela i jednih i drugih i trećih, i petih...smirite malo, i gledajte da li i kako možete pomoći Želji u ovoj teškoj situaciji. Ako ne možete pomoći, bar ne odmažite. A mnogi to radite, možda svjesno, a mnogi i nesvjesno. Izvažite šta pišete i iznosite, jer se poput ovog članka gore jedva čeka objaviti i laži, i poluistine i istine koje se pišu i komentarišu na svim Željinim forumima.
Budimo pametni, sada kad je baš teško. Nadam se da će bar do nekoga doprijeti ova moja poruka i apel. Bar toliko da jednom dodatno razmisle o onome što su napisali, prije nego stisnu "submit"

Ko se nasladjuje? Mi smo upozoravali na ovo sto nam se desava. Dok su slicni slavili sampanjcem. Imam dovoljno godina da znam sta se desavalo 2004 god pa 2015. Dobro se sjecam odlaska i ostavljanja tima u kojem je Nedo Turkovic bio prvi napadac Plavih... Eto u kakvoj situaciji je ostavljen klub. Onda su dosli ljudi, zasukali rukave, radili su, grijesili, ispravljali... Haj otjeraj ih jbt ga, za neke je to neuspjeh bio... Dovedes: Selimovica, Pestu, Dzindu, Ustamujica, Dzubura.... Slavis, dernecis, obiljezavas dan pobjede... A moguce da je i dan pobjede, tuzbe povucene, povuces tuzbe i prema medijima koji su iznosili lazi, opecatis sebi papir za dug, vratis svoje fudbalere, napravis opet raznorazne dugove, pripremis sve za prodaju pomocnog i sl... Moguce da je dan pobjede, rece konobar tako.... A da, jos uvijek su krivi prosli i nakon godinu i pol...
Krivina Jug
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 6:08 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 5:21 pm
Veliki Željovci koji se naslađuju jer u klubu nema para, i kriza je i besparica...ja ih pitam gdje nije? U kojem sektoru, u kojoj državi? Isključujem samo farmaciju.
Smanjite doživljaje pljuvačine malo. Mnogo jači, stabilniji, trofejniji klubovi u Europi su na izdisaju i dišu na škrge. Ovo nije vrijeme euforije i priče" jesam li vam rekao" ili "bio sam u pravu" i citiranja nekih postova od prije dvije godine. Vrijeme je ko voli Želju da sada trenutno spusti loptu, da se zaustavi pljuvačina po klubu, da se izazovi u klubu zadrže između nas. Ne dopustimo dušmanima i neprijateljima da se naslađuju i koriste priliku da nas dodatno oslabe.
Na ovom forumu sam prestao odavno pisati, ali danas i sada moram. Obožavaoci lika i djela i jednih i drugih i trećih, i petih...smirite malo, i gledajte da li i kako možete pomoći Želji u ovoj teškoj situaciji. Ako ne možete pomoći, bar ne odmažite. A mnogi to radite, možda svjesno, a mnogi i nesvjesno. Izvažite šta pišete i iznosite, jer se poput ovog članka gore jedva čeka objaviti i laži, i poluistine i istine koje se pišu i komentarišu na svim Željinim forumima.
Budimo pametni, sada kad je baš teško. Nadam se da će bar do nekoga doprijeti ova moja poruka i apel. Bar toliko da jednom dodatno razmisle o onome što su napisali, prije nego stisnu "submit"
:palacgore:

Ja ne mogu da vjerujem šta čitam majke mi,kakva negativa od strane pojedinih i nekad se pitam jesu li stvarno Željovci..

Pitanje za admine : Jeste li razmišljali da stavite da samo mogu registrovani korinici vidjeti npr temu,postove ..itd barem na našu temu staviti to?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 6:31 pm

Eto sad novinari kupe informacije sa foruma.
Nisu dobri ni sa kim od igraca,uprave,zappslenih i nikako ne mogu doci do informacije....
Niki nista ne prica o trenutnoj situaciji samo nas nekoliko na forumu....
Najlakse je druge okrivljivati a nikako priznati svojuu krivicu koja je ogromna.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 6:46 pm

AsharaK je napisao/la:
sri maj 20, 2020 4:48 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
sri maj 20, 2020 4:45 pm
Kvazi potrali i kvazi novinari se insformisu ovdje tj veze nemaju. Napravite zatvoreni forum ili braco ne lupetajte svasta neko jedva cekam da digne glas protiv nas.
Jah forum kriv za sve.
Nije forum kriv. Krivi su pojedinci
Cuva Bog Zelju svog!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 6:48 pm

Senad1921 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 6:00 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 5:21 pm
Veliki Željovci koji se naslađuju jer u klubu nema para, i kriza je i besparica...ja ih pitam gdje nije? U kojem sektoru, u kojoj državi? Isključujem samo farmaciju.
Smanjite doživljaje pljuvačine malo. Mnogo jači, stabilniji, trofejniji klubovi u Europi su na izdisaju i dišu na škrge. Ovo nije vrijeme euforije i priče" jesam li vam rekao" ili "bio sam u pravu" i citiranja nekih postova od prije dvije godine. Vrijeme je ko voli Želju da sada trenutno spusti loptu, da se zaustavi pljuvačina po klubu, da se izazovi u klubu zadrže između nas. Ne dopustimo dušmanima i neprijateljima da se naslađuju i koriste priliku da nas dodatno oslabe.
Na ovom forumu sam prestao odavno pisati, ali danas i sada moram. Obožavaoci lika i djela i jednih i drugih i trećih, i petih...smirite malo, i gledajte da li i kako možete pomoći Želji u ovoj teškoj situaciji. Ako ne možete pomoći, bar ne odmažite. A mnogi to radite, možda svjesno, a mnogi i nesvjesno. Izvažite šta pišete i iznosite, jer se poput ovog članka gore jedva čeka objaviti i laži, i poluistine i istine koje se pišu i komentarišu na svim Željinim forumima.
Budimo pametni, sada kad je baš teško. Nadam se da će bar do nekoga doprijeti ova moja poruka i apel. Bar toliko da jednom dodatno razmisle o onome što su napisali, prije nego stisnu "submit"

Ko se nasladjuje? Mi smo upozoravali na ovo sto nam se desava. Dok su slicni slavili sampanjcem. Imam dovoljno godina da znam sta se desavalo 2004 god pa 2015. Dobro se sjecam odlaska i ostavljanja tima u kojem je Nedo Turkovic bio prvi napadac Plavih... Eto u kakvoj situaciji je ostavljen klub. Onda su dosli ljudi, zasukali rukave, radili su, grijesili, ispravljali... Haj otjeraj ih jbt ga, za neke je to neuspjeh bio... Dovedes: Selimovica, Pestu, Dzindu, Ustamujica, Dzubura.... Slavis, dernecis, obiljezavas dan pobjede... A moguce da je i dan pobjede, tuzbe povucene, povuces tuzbe i prema medijima koji su iznosili lazi, opecatis sebi papir za dug, vratis svoje fudbalere, napravis opet raznorazne dugove, pripremis sve za prodaju pomocnog i sl... Moguce da je dan pobjede, rece konobar tako.... A da, jos uvijek su krivi prosli i nakon godinu i pol...
Jesam li spomenuo nešto od ovoga što pišeš? Nisam. Niti kažem da nije bilo tako. Ja sam ovdje prestao pisati mnogo prije promjena zbog neslaganja sa funkcionisanjem kluba, ali nisam nikada nikoga popljuvao, ne zbog njih nego zbog Želje. Možete li shvatiti da sada nije trenutak za ta prepucavanja? Pustite imena i ljude sada. Nije vrijeme vjerujte mi. Možete li shvatiti da su mnogi mnogo finansijski jači klubovi u mnogo jačim ligama na izdisaju? Možete li uopšte shvatiti da smo ranjivi sada pravo, i da moramo stati uz Želju, i ni uz bilo koga drugog. To je moja poenta.
Mislim svako svoje ima, ne nagovaram nikoga niti na šta, ali nemojte sada molim vas. Biće vremena, ovi nemaju kapacitet, i moraće otići, samo sada nije trenutak niti za šta.
Vidite šta torpedo radi? Poduzima sve da se ne nastavi, uvezani sa Vicom, savez, bordo prijatelji, a mi po milioniti put verglamo istu priču. Ako ne možemo skontati šta se trenutno dešava, i šta se radi, jebiga onda...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 6:52 pm

@veteran :palacgore: :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 7:07 pm

Da smo mi navijaci spremni povuci konkretan potez kao što smo nekada bili i u klubu bi bilo bolje stanje.Forumi i piskaranja po forumima su raju prikovali za stolice i misle da ce pisanjem podstaci nekog drugog da digne guzicu i nešto uradi za dobrobit kluba.Nece niko vjerujte sve dok se svi ne dignemo i ne lupimo šakom od sto tamo gdje treba.Našom indolencijom smo im dopustili da rade šta hoce,da nas vuku za uši i da nam klempe pucaju.Samo ne dobijanje licence je bilo dovoljno ne da ih iselimo iz kluba vec iz drzave a niko ni repom ne mrdnu od nas a sve se u klub zaklinjemo.Svi smo znali šta i koliko oni mogu i ništa nismo poduzeli a sad se ko nešto imbretimo...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 7:07 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 6:48 pm
Senad1921 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 6:00 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 5:21 pm
Veliki Željovci koji se naslađuju jer u klubu nema para, i kriza je i besparica...ja ih pitam gdje nije? U kojem sektoru, u kojoj državi? Isključujem samo farmaciju.
Smanjite doživljaje pljuvačine malo. Mnogo jači, stabilniji, trofejniji klubovi u Europi su na izdisaju i dišu na škrge. Ovo nije vrijeme euforije i priče" jesam li vam rekao" ili "bio sam u pravu" i citiranja nekih postova od prije dvije godine. Vrijeme je ko voli Želju da sada trenutno spusti loptu, da se zaustavi pljuvačina po klubu, da se izazovi u klubu zadrže između nas. Ne dopustimo dušmanima i neprijateljima da se naslađuju i koriste priliku da nas dodatno oslabe.
Na ovom forumu sam prestao odavno pisati, ali danas i sada moram. Obožavaoci lika i djela i jednih i drugih i trećih, i petih...smirite malo, i gledajte da li i kako možete pomoći Želji u ovoj teškoj situaciji. Ako ne možete pomoći, bar ne odmažite. A mnogi to radite, možda svjesno, a mnogi i nesvjesno. Izvažite šta pišete i iznosite, jer se poput ovog članka gore jedva čeka objaviti i laži, i poluistine i istine koje se pišu i komentarišu na svim Željinim forumima.
Budimo pametni, sada kad je baš teško. Nadam se da će bar do nekoga doprijeti ova moja poruka i apel. Bar toliko da jednom dodatno razmisle o onome što su napisali, prije nego stisnu "submit"

Ko se nasladjuje? Mi smo upozoravali na ovo sto nam se desava. Dok su slicni slavili sampanjcem. Imam dovoljno godina da znam sta se desavalo 2004 god pa 2015. Dobro se sjecam odlaska i ostavljanja tima u kojem je Nedo Turkovic bio prvi napadac Plavih... Eto u kakvoj situaciji je ostavljen klub. Onda su dosli ljudi, zasukali rukave, radili su, grijesili, ispravljali... Haj otjeraj ih jbt ga, za neke je to neuspjeh bio... Dovedes: Selimovica, Pestu, Dzindu, Ustamujica, Dzubura.... Slavis, dernecis, obiljezavas dan pobjede... A moguce da je i dan pobjede, tuzbe povucene, povuces tuzbe i prema medijima koji su iznosili lazi, opecatis sebi papir za dug, vratis svoje fudbalere, napravis opet raznorazne dugove, pripremis sve za prodaju pomocnog i sl... Moguce da je dan pobjede, rece konobar tako.... A da, jos uvijek su krivi prosli i nakon godinu i pol...
Jesam li spomenuo nešto od ovoga što pišeš? Nisam. Niti kažem da nije bilo tako. Ja sam ovdje prestao pisati mnogo prije promjena zbog neslaganja sa funkcionisanjem kluba, ali nisam nikada nikoga popljuvao, ne zbog njih nego zbog Želje. Možete li shvatiti da sada nije trenutak za ta prepucavanja? Pustite imena i ljude sada. Nije vrijeme vjerujte mi. Možete li shvatiti da su mnogi mnogo finansijski jači klubovi u mnogo jačim ligama na izdisaju? Možete li uopšte shvatiti da smo ranjivi sada pravo, i da moramo stati uz Želju, i ni uz bilo koga drugog. To je moja poenta.
Mislim svako svoje ima, ne nagovaram nikoga niti na šta, ali nemojte sada molim vas. Biće vremena, ovi nemaju kapacitet, i moraće otići, samo sada nije trenutak niti za šta.
Vidite šta torpedo radi? Poduzima sve da se ne nastavi, uvezani sa Vicom, savez, bordo prijatelji, a mi po milioniti put verglamo istu priču. Ako ne možemo skontati šta se trenutno dešava, i šta se radi, jebiga onda...

Napisao si da se nasladjuju veliki Zeljovci... Nije to fino, razumijes? Da ti ukratko objasnim, ti veliki Zeljovci su to i dokazali, evo hajde neka branioci ove uprave uslikaju bilo kakvu clansku kluba!? Nece, jer je nemaju, nisu je ni imali 2015 nece ni sad... Tim velikim Zeljovcima je stalo do Zelje puno vise nego li ovim spasiocima. To sto si ti prestao da pises je tvoj licni izbor, ja nemam nista s tim. Forum je, svako pise sta zeli.
Nije problem stati uz klub, stace isti ljudi koji su uvijek i stajali. Evo recimo ja znam neke momke kojima je ovaj forum poklonio godisnje i sl, koji to jos forum ili ljudi urade?
I nemoj mi molim te prebacivati lopticu na Kitare, savez i olos iz manjeg entiteta... Nisu oni krivi sto smo mi u banani, nije korona bila u Januaru. Ranjivi smo zbog toga sto sadau klubu imas samo Badzaka koji moze uvuci ruku u dzep i niko vise, a ne sto kitari nece nastavak.
Kako dalje? Kako u novu sezonu? Sa kojim parama? Igracima? Pojacanjima? Nema sa tim veze niko osim ovih ljudi, a oni kucaju jedan po jedan ekser u kovceg...
Krivina Jug
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 7:12 pm

Savez kakav je takav....
Ocekujemo neku podrsku od saveza a do juce pljuvali po njima i prijetili tuzbama,ubjedjujuci nas kako su u klubu u pravu i kako je savez protiv nas.
Taj isti savez nas hladno dobije na sudu.
Ne mozes posluje svega ocekivati da savez stane iza tebe.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 7:17 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri maj 20, 2020 7:12 pm
Savez kakav je takav....
Ocekujemo neku podrsku od saveza a do juce pljuvali po njima i prijetili tuzbama,ubjedjujuci nas kako su u klubu u pravu i kako je savez protiv nas.
Taj isti savez nas hladno dobije na sudu.
Ne mozes posluje svega ocekivati da savez stane iza tebe.
Druže i ti i ja dobro znamo da je savez pun torpedera...je li treba da ih nabrojim, kao i koje funkcije obnašaju?
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 7:27 pm

Senad 1921 ja u klin ti u ploču....nikakve uprave, imena, ljude, lobiranja, zalaganja ja nisam spomenuo. Da se pljuje, pljuje se. I nemoj mi ti molim te samo pričati šta mogu, a šta ne mogu. I takođe ne moraš ti meni objašnjavati ništa, znam mnogo.
Takođe nemojmo mjeriti koliki je neko Željovac jer je to nemjerljivo. Uostalom ja sam zamolio. Nisam tražio niti komentar, niti analizu. Niti sam bilo koga od forumaša spomenuo. Piši šta hoćeš, i života ti ne osvrći se na moju molbu...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 7:33 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 7:17 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri maj 20, 2020 7:12 pm
Savez kakav je takav....
Ocekujemo neku podrsku od saveza a do juce pljuvali po njima i prijetili tuzbama,ubjedjujuci nas kako su u klubu u pravu i kako je savez protiv nas.
Taj isti savez nas hladno dobije na sudu.
Ne mozes posluje svega ocekivati da savez stane iza tebe.
Druže i ti i ja dobro znamo da je savez pun torpedera...je li treba da ih nabrojim, kao i koje funkcije obnašaju?
Sve ja znam,zato sam i napisao kakav je takav je.
Mi smo im se onom farsom oko licence samo nalegli na volej.....
I sada kao ocekujemo da nam daju podrsku.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 7:42 pm

Izvini stari, ali i da nije bilo te tužbe bilo bi isto. Da je situacija obrnuta, da smo mi prvi, a oni -3 igralo bi se 100%.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 8:11 pm

...
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 8:22 pm

Par nas je odavno pisalo ovdje kakva je situacija. Pljuvali ste nas, vrijedjali, optuzivali.. Sad ste se poklopili po usima. Znao sam ja vrlo dobro da ce to tako biti. Ali jos jednom cu ponoviti, da molimo Boga svi zajedno da se ova sezona ne nastavi, i ako je ikako moguce da ne pocne ni sljedeca.. I jos jedna stvar koja mi para usi, a tice se Badzaka. Pojedinci misle da on ima neki carobni stapic, da moze gurat nesto sam.. Ljudi dragi, ne moze.. On je veliki Zeljovac, pomogao je x puta, davao, ali nije on nikakav milioner koji ce se boriti sam, krpiti svojim parama sve. Ovo kazem cisto da ne bi neki "strucnjak" i njega popljuvao, nekad sutra..
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 8:50 pm

Ljudi smirite malo,vec hajde da se udruzimo,i zatrazimo od kluba da nam pusti sezonske za sljedeću sezonu.I onda malo jajca reklame i eto ga injekcija bi to bila velika klubu trenutno.Jos ako se nastavi sezona i budemo prvi prosli bi bez posljedica...ko ima veze ikakve sa klubom nek uputi neki apel molbu da nam puste godišnje...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 9:16 pm

segasega je napisao/la:
sri maj 20, 2020 8:50 pm
Ljudi smirite malo,vec hajde da se udruzimo,i zatrazimo od kluba da nam pusti sezonske za sljedeću sezonu.I onda malo jajca reklame i eto ga injekcija bi to bila velika klubu trenutno.Jos ako se nastavi sezona i budemo prvi prosli bi bez posljedica...ko ima veze ikakve sa klubom nek uputi neki apel molbu da nam puste godišnje...
Zeljovci su udruzeni. Kao i uvijek i prije 3 i prije 10 godina , Zeljovci dolaze na utakmice.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 9:54 pm

storm_raider je napisao/la:
sri maj 20, 2020 3:29 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 3:09 pm
storm_raider je napisao/la:
sri maj 20, 2020 2:24 pm
Ne ulazim u tacnost teksta, niti sam ga citao najiskrenije, jer STAV nije neka referenca. Rezimske portale redovno preskacem... Rang Informera, Kurira i ostalih "kurira".
Svaki medij u BiH je u manjoj ili vecoj mjeri rezimski. Nije to nikakav izgovor niti opravdanje za napisano.
Moguce, ali to je vec relativiziranje. Postovanje prema svim medijima, tako i STAV-u, ali ne mozes porediti recimo Al Jazeeru i ovakav portal. Sa takvim oprezom i prilazim ovakvim informacijama.
Relevantnim se u sportskim krugovima uzima i Beganov medij,a licno znam ko sve tu radi i kakvi se interesi vrte godinama unazad a kakvi danas kada je u pitanju naš klub. Pametnom dosta.

Niz netacnih informacija je bilo i sa strane FTV-a koji i sam znas kakve je emisije pravio na štetu našeg kluba. Zlonamjerni uticaj raznih novinara, menadžera i političara uvijek ima svoje umiješane prste u svemu.

Novinarstvo u BiH je na zadnjim granama bijede koja ovisi od crkavice režima i politika koje imaju lične ili grupne interese.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 10:28 pm

Nekoliko kratkih osvrta na price zadnjih dana

1.STAV je rezimski portal, zna se koga finansira, zna se koga vladajuca partija zeli vidjeti na celu i koje ljude zeli vratiti.
2.Mehmed Bazdarevic je los trener sto je dokazao vodeci reprezentaciju. Jos gori je covjek i to stariji clanovi foruma mogu potvrditi. Daleko od tog da ja ne cijenim njegove igre i uspjehe, ali opet se pozivam na starije jer to bolje znaju i nek objasne kako je otvorio kafic na Grbavici prije rata, kako je svojevremeno ucjenivao klub i jos mnogo toga ali tad afere nisu mogle biti dostupne svima.
3. Za igrace i sindikat i plate. Tacna je informacija da su se pojedini igraci obratili sindikatu, no to nije zbog fantomskih dugovanja vec zbog cinjenice da nekolicini ugovor istice a da bi eventualnim nastavkom sezone izasli iz ugovora. Duguje se okruglo 1ipo plata, dok je u OP situacija puno teza. Prestanite citati pitarske portale/forume/kevsere i praviti se da znate da ste insajderi i sta ti ja vec znam.
4. Hadzic vam je u ponedeljak(prije otvaranja kafica u federaciji) sjedio s nekim ljudima iz FSRS-a u Topliku na rucku, a poslije u Majstoru za pivo s ljudima koji su bliski upravi Borca.
5." Donacije" su vrh lazi pojedinaca, kojima je draze da oni dobiju neki status na forumu nego vlastiti klub. I to kao samo Rade uplatio. Necu da zalazim u temu kako nesto znam, ali bar nemojte biti ofirni jer se dobro zna da bi se takvoj akciji odazvalo puno vise igraca, jer nisu svi ala Mesa Bazdarevic.
6. Sutra ce se znati oko sezone, navodno je stigao dopis da se sezona mora nastaviti. Samo ova stavka nije provjerena informacija.
7. Mislim da bi se ispred foruma trebala pokrenuti neka akcija da jedna od tribina stadiona ponese ime po Edinu Spreci. Mislim da takav COVJEK to zasluzuje, s naglaskom na covjek jer ne pricam samo sta je dao sve za Zeljeznicar vec i za ovaj grad.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 102 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija