Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 11:24 am

Racional87 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 11:06 am
Niko ništa ne pljuje, nemoj da okrećeš priču neznalico, već se konstatuje ono što se događa u klubu.
Donacije za stolice, tribinu i ostalu infrastrukturu su normalna stvar, ovdje se radi o DONACIJAMA ZA REDOVNO POSLOVANJE što je sramota za klub našeg renomea. A trebali smo postati pravi football club, zar ne.

Mada, šta ja tebi objašnjavam kad je tebi to normalno u 2020. To dovoljno govori o tebi i tvom intelektu.
Pa i prodaja karata za koju su navijaci dali incijativu ti je bilo za redovno poslovanje. Jesi li vidio u drugim drzavama neki su rasprodali i po citav stadion. Jer valja platiti troskove, a to ti je valjda redovno poslovanje.

Nemas ti meni sta objasniti. Da ponovim samo sta si pisao: neces ici na domace, nema kupovine clanske i godisnje.
Sto znaci vise je svaki pitar pomogao od tebe klubu, kada je dosao i platio svoju kartu 10KM za gostujucu tribinu. Znaci sa Željovcem te necu ni porediti, zna se ko su Željovci. ali ti si i od pitara gori.
I onda ti dodjes i solis pamet nekome i pricas da je neznalica i govoris mom intelektu.

Samo mi odgovori na pitanje o 12 igraca za koji zele da idu na sve nacine iz kluba i necemo vise komunicirati. Iako sam te izbjegavao da te ne citiram, morao sam jer si ti ipak "blizak malo klubu"😂😂
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 11:26 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri maj 20, 2020 11:08 am
mamba21 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 10:48 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri maj 20, 2020 10:34 am


Nije plavi fond je drugo to se od skupstinara trazilo....
Ovo je iskljucivo poslano bivsim igracima....
Tacno malo prije onog intervjua sa Radetom Bogdanovicem.
Mislio sam da je to jedno, tj. Nisam znao za bivse igrace.
Ali opet ti kazem, meni je svaka pomoc klubu ista. Svakako je situacija u drzavi teska,a znamo u kakvoj smo finansijskoj situaciji mi, pa i svi ostali.
Ne vidim potrebe za ismijavanjem donacija, od kojih smo kupovali stolice, farbali reflektore, gradili istok, stadion itd. I opet cemo nesto tako uraditi, ako bude potrebe. Jedini koji su nam te akcije ismijavali su pitari, ali sta ce tatini sinovi i udba je navikla na gotovo. Mi znamo valjda sta smo.
I mi smo protiv celika kada se nije igralo jedva cekali da kupimo kartu za stadionu i pomognemo klubu sa 5,10,15 Km itd. Hvala Bogu pa imamo ljudi koji ce jedva docekati da daju, i hvala svima to se cijeni.

Sto se toga tice, govorio sam vec neka nam puste akciju prodaje godisnjih i clanskih, neka se smisli fino naziv akcije, kao sto je prije bilo Budi Željo. Neka navijaci predlazu i svi da se ukljucimo u to.
Akcije o koiima pricas su bile dio dobro oslisljene marketinske kampanje i dale su maksimalan rezultat sto se na kraju i vidi.
Ovo sa donacijama bivsih igraca i te akcije su po mebi neuporedive....
Ovi su nesposobni za bilo sta sem za podici kredit i posuditi pare....
A ko ce to vratiti boli ih cuna....
A jbg neko je i njih tu doveo nisu sami dosli....
Napisao sam i ja milion puta za ovu upravu da su nesposobni, osim jednog u upravi. Ali opet u ovom vremenu svaka donacija klubu je dobrodosla, kao i ostale prije. Tezak je period svakako.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 11:31 am

Čuj da im ja uplaćujem, a trener kluba diže duple kamate od tog istog kluba...
Lajavci koje je doveo oštete klub za milion zbog uplatnice... i onda traže od raje da uplati neku crkavicu. Koji vizionari...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6008
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 11:34 am

mamba21 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 11:26 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri maj 20, 2020 11:08 am
mamba21 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 10:48 am

Mislio sam da je to jedno, tj. Nisam znao za bivse igrace.
Ali opet ti kazem, meni je svaka pomoc klubu ista. Svakako je situacija u drzavi teska,a znamo u kakvoj smo finansijskoj situaciji mi, pa i svi ostali.
Ne vidim potrebe za ismijavanjem donacija, od kojih smo kupovali stolice, farbali reflektore, gradili istok, stadion itd. I opet cemo nesto tako uraditi, ako bude potrebe. Jedini koji su nam te akcije ismijavali su pitari, ali sta ce tatini sinovi i udba je navikla na gotovo. Mi znamo valjda sta smo.
I mi smo protiv celika kada se nije igralo jedva cekali da kupimo kartu za stadionu i pomognemo klubu sa 5,10,15 Km itd. Hvala Bogu pa imamo ljudi koji ce jedva docekati da daju, i hvala svima to se cijeni.

Sto se toga tice, govorio sam vec neka nam puste akciju prodaje godisnjih i clanskih, neka se smisli fino naziv akcije, kao sto je prije bilo Budi Željo. Neka navijaci predlazu i svi da se ukljucimo u to.
Akcije o koiima pricas su bile dio dobro oslisljene marketinske kampanje i dale su maksimalan rezultat sto se na kraju i vidi.
Ovo sa donacijama bivsih igraca i te akcije su po mebi neuporedive....
Ovi su nesposobni za bilo sta sem za podici kredit i posuditi pare....
A ko ce to vratiti boli ih cuna....
A jbg neko je i njih tu doveo nisu sami dosli....
Napisao sam i ja milion puta za ovu upravu da su nesposobni, osim jednog u upravi. Ali opet u ovom vremenu svaka donacija klubu je dobrodosla, kao i ostale prije. Tezak je period svakako.
Tezak period istina jeste,ali nas jos tezi period ocekuje.....
Ovi likovi ne mogu iznijeti da ga sto bezbolnije prodjemo.
Za nesto vece potrebno je povjerenje a ovi ga nemaju nikako.....
Pricam ja malo i sa ostalom rajom i genralno i kod njih preovladava ovakvo misljenje....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 1:32 pm

Evo krenuli portali da pišu, sad kad se svaka polupismena budala navali na leđa kluba
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 1:36 pm

Pocnite uvazavati i postovati jedne druge. Nemojte se prepucavati, rasprave su ok. Klubu treba pomoc, u jako teskoj smo situaciji. I pomoci cemo aBd, ne zbog ljudi koji sjede tamo, vec zato sto ga volimo najvise na svijetu. To je nasa obaveza, nemojte to zaboravit. Klub ne smijemo ostaviti na cjedilu nikada, a vremena za kritike i pohvale ce bit. Svi smo mi tu zbog jednog razloga, plave boje i naseg kluba, zato vas molim nemojte se prepucavati i svadjati.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6008
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 1:50 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
sri maj 20, 2020 1:32 pm
Evo krenuli portali da pišu, sad kad se svaka polupismena budala navali na leđa kluba
Pa kada su mogle u cara trojana biti kozije usi moze i ovo....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 1:54 pm

BESPARICA U “ŽELJEZNIČARU”

Do malo zraka klub bi mogao doći od novca zarađenog igranjem utakmica evropskih kupova, ali se, također, još uvijek ne zna kada će one uopće biti odigrane.

“Ja postim već pet mjeseci, meni je ramazan mjesecima”, kazao nam je ove sedmice jedan od uposlenika sarajevskog “Željezničara”, fudbalskog kluba koji je u potpunoj besparici i čije je poslovanje na izdisaju. Finansijska je situacija u tom klubu i ranije bila loša, no postala je očajna nakon proglašenja pandemije Covid-19.

Prvenstvo je prekinuto, nema novaca od sponzora niti od ulaznica, što je bio jedan od glavnih prihoda kluba, a niko još uvijek ne zna kada će i hoće li uopće prvenstvo biti nastavljeno. Do malo zraka klub bi mogao doći od novca zarađenog igranjem utakmica evropskih kupova, ali se, također, još uvijek ne zna kada će one uopće biti odigrane.

Zaposleni u profesionalnom fudbalskom pogonu “Željezničara” plaće nisu primili još od decembra prošle godine i nema naznaka kada će im i da li će im dugovanja biti isplaćena. Hoće li to biti odjednom ili u ratama. U očajnoj situaciji iz uprave su kluba odlučili poslati pismo s molbom za pomoć na sve strane svijeta, sponzorima, navijačima, bivšim igračima i trenerima, svakome ko je u mogućnosti da pomogne. Traže se od njih donacije, posudbe, bilo kakvu vrstu pomoći kako bi se preživjelo.

Da cijela situacija bude još gora, približava se vrijeme predaje dokumenata neophodnih za licenciranje kluba za igranje u narednoj sezoni, a licenca se ne može dobiti ako postoje dugovanja prema uposlenicima kluba. Stoga već sada iz kluba šalju molbe za potpisivanje ugovora o reprogramiranju isplate dugovanja kako bi se klub uopće mogao natjecati u narednoj sezoni. /N. H./

Ako je ovo tačno svi odreda treba da lete iz Kluba, a na čelu sa onim koji ih je doveo. Bruka i sramota šta uradiše od Kluba za nepunu godinu i pol. FUJ!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 2:05 pm

Kako se lagano prebacuje loptica na Misimovića i bivšu upravu. Kakva je ono psihoza da li je moguće. Počelo je od nekih 5 miliona, sad smo na 20 miliona, očekujem kad malo zagusti da ćemo doći na 100 miliona potrošenih u doba prošle uprave.

Ne slažem se u mnogo stvari sa Senadom i njegovim vođenjem kluba, ali u čemu je problem povući svoje pare u situaciji kad te neko tjera, a znaš da bi od tih istih čekao naplatu. A vidimo po igračima i uposlenicima koliko su sposobni.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 2:14 pm

Možda sada pored nas, lažu i uposlenici kluba. Pa će početi lagati i igrači. I tako se laž nastavlja do ambisa - nažalost.
A jedinu istinu je rekao stručnjak - sada već čuvena istina o football clubu. Da ima obraza preuzeo bi Moščanicu i riješio nas muka.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 2:20 pm

Bilo je jasno da ćemo sve ovo dočekati. Situacija sa koronom je samo to ubrzala za 4-5 mjeseci...
Uprava napolje!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 2:24 pm

Ne ulazim u tacnost teksta, niti sam ga citao najiskrenije, jer STAV nije neka referenca. Rezimske portale redovno preskacem... Rang Informera, Kurira i ostalih "kurira".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 2:49 pm

Očigledno je da situacija nije dobra i nije važno ko to kaže. Nema potrebe stvarno uvlačiti prethodnu upravu sa sadašnjom situacijom, jer pri dolasku ovih ljudi u upravu odmah se znalo da jedino Badžak može donijeti pare u Želju, ozbiljnije pare, da ne bi ko poletio da se kači zbog pojedinaca.

Ljudi koji rade u državnim službama kao Džubur i održavaju se zahvaljujući stranačkim vezama su paraziti ovog društva, oni muzu ovu državu i uživaju u tome. Želji ne trebaju takvi ljudi u upravi, navijaš za Želju, kupi kartu i ne guraj se gdje ti nije mjesto. Badžak je izgleda previše mekan, ne želi ni preveliku odgovornost u svemu ovome i jednostavno ne može sam.

Pare od evropskih kvalifikacija stižu nekad u novembru, sad je tek jasno koliko smo izgubili zbog one licence, u novembru bi na račun leglo par stotina hiljada maraka ili eura zavisno od našeg uspjeha.

Amar je ove ljude okupljao, siguran sam i da je bio svjestan njihove nesposobnosti, a nadao se da će svojim trenerskim znanjem donijeti pare u Klub, nažalost ne ide sve uvijek po planu pogotovo sa ovakvim ljudima u upravi.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 3:05 pm

Sutra definitivna informacija o nastavku sezone.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 3:09 pm

storm_raider je napisao/la:
sri maj 20, 2020 2:24 pm
Ne ulazim u tacnost teksta, niti sam ga citao najiskrenije, jer STAV nije neka referenca. Rezimske portale redovno preskacem... Rang Informera, Kurira i ostalih "kurira".
Svaki medij u BiH je u manjoj ili vecoj mjeri rezimski. Nije to nikakav izgovor niti opravdanje za napisano.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 3:19 pm

EDIT: Dobro, rekao si jednom, ne ponavljaj se.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 3:29 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri maj 20, 2020 3:09 pm
storm_raider je napisao/la:
sri maj 20, 2020 2:24 pm
Ne ulazim u tacnost teksta, niti sam ga citao najiskrenije, jer STAV nije neka referenca. Rezimske portale redovno preskacem... Rang Informera, Kurira i ostalih "kurira".
Svaki medij u BiH je u manjoj ili vecoj mjeri rezimski. Nije to nikakav izgovor niti opravdanje za napisano.
Moguce, ali to je vec relativiziranje. Postovanje prema svim medijima, tako i STAV-u, ali ne mozes porediti recimo Al Jazeeru i ovakav portal. Sa takvim oprezom i prilazim ovakvim informacijama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 3:36 pm

Nije bitno ko i šta piše, bitno je da para u Klubu nema i to je jedina istina.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 4:45 pm

Kvazi potrali i kvazi novinari se insformisu ovdje tj veze nemaju. Napravite zatvoreni forum ili braco ne lupetajte svasta neko jedva cekam da digne glas protiv nas.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 20, 2020 4:48 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sri maj 20, 2020 4:45 pm
Kvazi potrali i kvazi novinari se insformisu ovdje tj veze nemaju. Napravite zatvoreni forum ili braco ne lupetajte svasta neko jedva cekam da digne glas protiv nas.
Jah forum kriv za sve.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 223 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija