Moderator/ica: storm_raider

 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 1:16 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
čet maj 14, 2020 1:09 pm
prvenstvo se nastavlja 6. juna! sretno nam!
Još se ništa ne zna
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 1:16 pm

To je samo prijedlog, koji ce naravno na instrukciju stabova cz biti odbijen, jer tako odgovara zna se vec kome.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 1:50 pm

ubaceni element je napisao/la:
čet maj 14, 2020 1:16 pm
To je samo prijedlog, koji ce naravno na instrukciju stabova cz biti odbijen, jer tako odgovara zna se vec kome.
Savez ce izvuc svoje guzice, reci ce eto mi smo bili za nastavak ali su vece instance odlucile da ne moze (citaj Vico i kompanija )
Alea iacta est!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 1:58 pm

Izgleda loptica se okrenula. Savez je pod pritiskom, a Vico nije toliko jak da se izbori sam. Iako je lobiro kod dosta klubova da ga podrze
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 2:50 pm

Pa bit ćem jedini gdje se neće igrat, kako to opravdat?
Željezničar ante portas !
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 3:20 pm

Pa nece niko ni traziti da se to opravda, o tome se i radi. Ne igra se i tacka, nema zalbe nema nista, dobro su oni ovo skuhali
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 3:29 pm

Manijaci su genijalci, znali su da savez radi sve kontra našeg kluba, pa su zato i izašli sa porukom da se liga treba prekinuti. I kako stvari stoje sad bi se moglo i nastaviti.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 9:56 pm

Sto se tice klubova nastavlja sse prvenstvo.
Jis Seranic da kaze da moze i ide ludiloooooo
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 10:09 pm

Petrović: Iznenađuje me da su velikani Zrinjski i Sarajevo za prekid
Tim menadžer i trener Radnika prisustvovao video konferenciji
Još jedna video konferencija između NFSBiH i predstavnika premijerligaških klubova nije donijela konačan epilog o prekidu ili nastavku fudbalske sezone.

14.05.20. 21:44
INTERVJU
A. Čaušević

Petrović: Iznenađuje me da su velikani Zrinjski i Sarajevo za prekid
Posljednji u nizu online sastanaka je protekao manje-više kao i svi prethodni. Predstavnici klubova i Saveza su razmijenjivali mišljenja, međutim konačan dogovor još nije postignut.

Video konferenciji je prisustovao i Slavko Petrović, trener, a odnedavno i team menadžer Radnika iz Bijeljine koji je za gg.ba kazao kako je iznenađen pristupom HŠK Zrinjski i FK Sarajevo.

"Iznenađuju me da su dva velikana bh. fudbala Zrinjski i Sarajevo za prekid. Imaju najjači kadar bez konkurencije. Imali bi i najmanje posljedica igrajući u ritmu srijeda-subota. Bilo je ekipa koje su se izjasnile za nastavak prvenstva. Borac i Velež su se izjasnili za nastavak", kazao je Petrović.

"Ne volim laži i neistinu. Piše se da Sloboda, Zvijezda 09 i Mladost nisu za nastavak, a samo Mladost nije, prisustvovao sam sastanaku, Sloboda i Zvijezda 09 se uopšte nisu javili."


"Svi se nadamo da će se prvenstvo nastaviti, jer i čitav region nastavlja s fudbalom. Ulazimo u maj i juni. Svi misle o zdravlju i povredama. Jedan spreman igrač se ne može lako povrijediti. Svi igrači već treniraju individualno, ne može se to porediti s takitčkim i ekipnim treninzima, ali igrači treniraju. Radnik je 2016. godine igrao permanentno u ritmu srijeda-subota, u prvenstvu, Kupu BiH i Kupu RS i nije bilo povrijeđenih."

Petrović je otkrio da su rigorozno za nastavak bili Željezničar, Tuzla City, Široki Brijeg, Velež, Radnik...

"Treba se postaviti i pitanje šta će biti s igračima koji šest mjeseci nemaju utakmicu. Bh. fudbal se rapidno digao posljednje dvije godine, ovo bi bio veliki korak unazad. Pogledajte koje su ekipe u vrhu, dodajte tu Široki Brijeg i Velež koji će sljedeće godine biti na još većem nivou. Doći do osmog mjesta dogodine bi bio uspjeh."

Nakon današnja dva sastanka, prvo IO NFSBiH, a zatim i predstavnika NFSBiH i klubova kao krajnji datum za nastavak prvenstva određen je 7. juni. Međutim, stvari bi se mogle promijeniti nakon što Željezničar sutra dostavi svoje prijedloge za nastavak.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 9:40 am

Naš prijedlog j ebio da se oforme 3 grupe po 4 kluba po plasmanu i bodovi bi se prenosili, s tim što bi četvrti iz grupe A razigravao sa prvim iz grupe B za četvrto mjesto. Mislim da bi pitarima bilo lakše odbraniti 3 boda prednosti u 6, nego u 11 kola, ali bi u tom slučaju Zrinjski i Borac bili u nepovoljnijem položaju za titulu. U grupi A Sarajevo bi imalo 45, Željo 42, Zrinjski 38 i Borac 36 bodova.

Treba se zalagati da se odigra svih 11 kola i kup kako je definisano prije sezone, a za to ima itekako prostora. Sve zavisi od epidemioloških mjera, a o njima odlučuju političari kojima nije stalo do BiH, a kamoli do sporta.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 9:55 am

Senad1921 je napisao/la:
sri maj 13, 2020 3:41 pm
DobojskiManijak je napisao/la:
sri maj 13, 2020 1:05 pm
ubaceni element je napisao/la:
sri maj 13, 2020 12:34 pm


Sta kontaju, da ce lakse dobiti pare ako se ne bude igralo? How yes no. Sto se duze ne igra i ovo malo sponzora sto imamo ce da digne ruke postepeno, i onda tek mozemo kljuc u bravu. Stvarno ne znam ko i u cije ime pise ova saopstenja, valjda isti oni koji dizase parole kad je trebalo dovesti ove spasitelje u klub.
pišu oni koji trebaju da pišu i neće tebe i slične pitati za mišljenje.Grupa je rekla svoje i ima svoje razloge,sigurno nisu pisali bez razloga.

Nije pisao ko treba da pise. Ovo je inteligentno glupo saopstenje. Treba da pitaju njega i slicne njemu, kontas filozofe ili sestrico?
pošto vidim da si "načitan", rado ću organizovati sastanak gdje možeš reći sve argumente u lice "ovima koji nisu trebali da pišu", naravno i ja ću doći mahsuz iz Doboja nije mi mrsko.Možda imaš još prijedloga za rad Grupe itd...
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 10:23 am

 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 10:58 am

Mi bi kao da nastavimo, oni nam kao ne daju. Savez&RS
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 11:12 am

Haklapuc je napisao/la:
pet maj 15, 2020 10:58 am
Mi bi kao da nastavimo, oni nam kao ne daju. Savez&RS
Odavno pišem o tome. Rušitelji Države i domaći izdajnici su došli na svoje. Obrazloženje o zarazi mu je više nego smiješno. Šta ako se neko zarazi u kafani, kladionici, gradskom prijevozu...hoće li u tom slučaju hiljade ljudi iz gradskog prijevoza koji su se vozikali taj dan staviti u karantin? Kako ih pronaći? Kako se može garantovati da u eventualnim evropskim nastupima naših klubova neko neće biti zaražen? Ako ima STAV i vjeruje u ono što priča, onda nema fudbala dok se ne pronađe vakcina ili lijek.

Marš smradu izdajnički. Priklonio si se genocidnoj tvorevini i rušiteljima Države. https://www.klix.ba/sport/nogomet/sanse ... /200515046
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 11:24 am

Interes i samo interes. Insistirat na kupu da se odigra ako treba mi i siroki trebamo ici na opciju istupanja iz lige jer ke evidentno da se je Zrinjski priklonio kriminalcima
Alea iacta est!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 11:26 am

A samo smo veleza trebali dobiti.
Sve bi sada drugacije bilo.
Bili bi sampioni.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 11:29 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet maj 15, 2020 11:26 am
A samo smo veleza trebali dobiti.
Sve bi sada drugacije bilo.
Bili bi sampioni.
Vjeruj mi da bih imao isti stav i da smo prvi na tabeli. Ovdje političari (Dodik i Čović) ruše Državu preko sporta.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 11:30 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet maj 15, 2020 11:26 am
A samo smo veleza trebali dobiti.
Sve bi sada drugacije bilo.
Bili bi sampioni.
Prvaci na osnovu jedne polusezone??Neka hvala,nije to to,nije ni posteno ni regularno,mrlja bi ostala za sva vremena.Ovo bi isto rekao i da jesmo stvarno prvi.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 11:32 am

cipiripi je napisao/la:
pet maj 15, 2020 11:24 am
Interes i samo interes. Insistirat na kupu da se odigra ako treba mi i siroki trebamo ici na opciju istupanja iz lige jer ke evidentno da se je Zrinjski priklonio kriminalcima
100%. Zaprijetiti istupanjem iz lige ako treba.
Ne postoje nikakve prepreke da se kup odigra, nema Borca, nema RS-a, zahtijevati da se odigra do kraja i ništa drugo.
Ne mogu da vjerujem šta rade od fudbala, uništiše i ono malo jada što smo imali.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 11:38 am

Srcezelje je napisao/la:
pet maj 15, 2020 11:30 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet maj 15, 2020 11:26 am
A samo smo veleza trebali dobiti.
Sve bi sada drugacije bilo.
Bili bi sampioni.
Prvaci na osnovu jedne polusezone??Neka hvala,nije to to,nije ni posteno ni regularno,mrlja bi ostala za sva vremena.Ovo bi isto rekao i da jesmo stvarno prvi.
Stani zar se fudbal ne igra za titule?
Titula je titula kakva god da je.
Na kraju krajeva bile su promjene kojima nam je trebalo biti bolje od onoga sto smo imali.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija