Moderator/ica: storm_raider

 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 10:48 pm

Senad1921 je napisao/la:
pet maj 01, 2020 10:24 pm
Srcezelje je napisao/la:
pet maj 01, 2020 9:56 pm
Smijesni ovi sto brane Senada,smijesni ovi sto brane Amara,ista prica po ko zna koji put i kako vam nije mrsko??

Ne brani ovdje niko Senada, vec njegov nacin rada. Nacin na koji je Zeljo funkcionisao, sta se sve radilo i na koji nacin. E isto tako, svakome kome je Zeljo na prvom mjestu ne voli nacin rada Amara. Okej, nas je, najbolji, najtrofejniji... Ali gdje na svijetu ima da trener postavlja predsjednika kluba, UO, NO, pravi bunt protiv prosle garniture i sl? Je li to normalno i ok? Malo realnosti nije na odmet.
Sjecas se busanja u prsa Dzinde, onog perhana sa skupstine kako se on ne odrice titule, Selimovica, Ustamujica i sl? Gdje su, sta su? Dosli, popljuvali, zavalili Zelju i otisli... Jadno.
Pa dobro i sta sa svim tim,sta imamo od serendanja po forumu o tim stvarima po ko zna koji put,o tome ja govorim.Besmisleno vise bilo sta i pisati i citati o tome,barem na forumu.
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 11:14 pm

Srcezelje je napisao/la:
pet maj 01, 2020 10:48 pm
Senad1921 je napisao/la:
pet maj 01, 2020 10:24 pm
Srcezelje je napisao/la:
pet maj 01, 2020 9:56 pm
Smijesni ovi sto brane Senada,smijesni ovi sto brane Amara,ista prica po ko zna koji put i kako vam nije mrsko??

Ne brani ovdje niko Senada, vec njegov nacin rada. Nacin na koji je Zeljo funkcionisao, sta se sve radilo i na koji nacin. E isto tako, svakome kome je Zeljo na prvom mjestu ne voli nacin rada Amara. Okej, nas je, najbolji, najtrofejniji... Ali gdje na svijetu ima da trener postavlja predsjednika kluba, UO, NO, pravi bunt protiv prosle garniture i sl? Je li to normalno i ok? Malo realnosti nije na odmet.
Sjecas se busanja u prsa Dzinde, onog perhana sa skupstine kako se on ne odrice titule, Selimovica, Ustamujica i sl? Gdje su, sta su? Dosli, popljuvali, zavalili Zelju i otisli... Jadno.
Pa dobro i sta sa svim tim,sta imamo od serendanja po forumu o tim stvarima po ko zna koji put,o tome ja govorim.Besmisleno vise bilo sta i pisati i citati o tome,barem na forumu.

Opominjimo da ne bi zaboravili. Velicati lose a kuditi dobro ne ide nikako...
Krivina Jug
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 02, 2020 2:56 am

Koja trojica nisu htjeli potpisati reprogram?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 02, 2020 10:20 am

[iSvi klubovi u BiH, od najnižeg nivoa, do Premijer lige dobit će određena finansijska sredstva od NSBiH, iz “granta”, koji će naš Savez dobiti iz UEFA I FIFA, saznaju Sportske.

NSBiH će dobiti nekoliko miliona eura pomoći na ime podrške u saniranju “štete,”, izazvane pandemijom gripe. Kao u cijelom svijetu, tako je i u BiH stao nogomet, zbog čega su klubovi pretrpili najveću štetu. Da bi klubovi dobili određena novčana sredstva potrebno je da podnesu zahtjev entitetskom i “krovnom” savezu. Koji će vršiti raspodjelu sredstava. Finansijskom “kolaču” iz Uefe i Fife osim klubova, nadaju se entitetski i kantonalni savezi.][/i]
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 02, 2020 10:35 am

NAVIJAČ je napisao/la:
uto apr 28, 2020 1:04 am
Strogo protiv privatizacije.Bolje igrati drugu ligu i imati dusu, nego gledati nekog Turcina ili Vijetnamca koji te sroza i globalizuje za par titula i koje pretkolo. Navijaci prate klub i ideju, a ne rezultate.Nije mene u Zelji privuklo sto je on sampion.On u prosjeku svako 13 godina bude sampion kad se izracuna.Privukla me ideja i prica koja je drugacija od ostalih, koja ima dusu.Sta znace Dinamu one titule kad igraju pred 300 ljudi i 600 BBB koji se bore protiv gamadi. Liga sampiona je main stream i tada dolazi i kuka i motika, ali to se ne racuna.
Za privatizaciju su oni koji ne kontaju ideju Zeljeznicara, koja nije povezana materijalnim stvarima i nije nikad ni bila.
U Zenici je bila odlicna parola: Zeljovci, svi treba da znate, da navijaci prate klub, a ne rezultate!!!!!!
Nazalost, ne konta to puno ljudi. Fudbal dozivljavaju kroz Sport klubove, internet yutube, Embapee, Nejmare, Old traforde, Mamice,Terzice, engleske pozorisne atmosfere, karte od 100 funti, pederske kapitenske trake, pedere fudbalere, pedere navijace koji idu na ekskurzije a ne na navijacka gostovanja, instagram selfijanere, te privatnike sto za fudbalere daju 300 miliona, sto mijenjaju grbove i boje kluba, sto ne daju stajati na stadionu jer je to divlje itd itd mogu sad do sehura, ali necu. Naravno, ovo je samo moje misljenje. Takodjer i privatizacija je sirok pojam. Ja sam mislio na onu najrealniju, a to je dolazak nekog ZNJK investitora da se malo poigra football menagera kao sto je Tan bio i ovaj sad iz Celika. 51 : 49 je najbolji modul i na to sam ponosan.
Bravo kralju!
Ja sebi ne bi mogao objasnit da je Želji nečiji, a ne naš!
Mislim da bi imali navijača kao Tuzla City.
Nama samo treba poštenja u klubu. Kad ima poštenja, ima i povjerenja. Kad ima povjerenja onda sve možemo.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 02, 2020 12:09 pm

Mi kada bismo dozivili pitarsku sudbinu, da nas neki Malezijac kupi - ne bi to vise bilo to. Anamo oni tamo, iako ih ne volim kakav takav su simbol ovog grada, pa i ti derbiji sa njima su simbol ovog grada i nije mi bilo rago sto su se prodali, jer sam znao da to vise nikada nece biti to - to. Ni te utakmica sa njima od tada mi nisu bile nikada to - to.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 02, 2020 12:43 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 02, 2020 12:09 pm
Mi kada bismo dozivili pitarsku sudbinu, da nas neki Malezijac kupi - ne bi to vise bilo to. Anamo oni tamo, iako ih ne volim kakav takav su simbol ovog grada, pa i ti derbiji sa njima su simbol ovog grada i nije mi bilo rago sto su se prodali, jer sam znao da to vise nikada nece biti to - to. Ni te utakmica sa njima od tada mi nisu bile nikada to - to.
Ne slažem se. Meni je derbi uvijek derbi.

Što se tiče vlasništva, koga briga? Bitno je da klub ima dovoljno novca da ostvari ambicije. Newcastle je kultni klub, jedan od engleskih s najviše navijača. Prodali su se, ali to može biti samo pozitivno. Oni će napokon biti tamo gdje i trebaju biti. Kapitalizam - ili ćemo se prilagoditi ili nas neće biti.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 02, 2020 3:47 pm

kvalitet je napisao/la:
sub maj 02, 2020 12:43 pm
storm_raider je napisao/la:
sub maj 02, 2020 12:09 pm
Mi kada bismo dozivili pitarsku sudbinu, da nas neki Malezijac kupi - ne bi to vise bilo to. Anamo oni tamo, iako ih ne volim kakav takav su simbol ovog grada, pa i ti derbiji sa njima su simbol ovog grada i nije mi bilo rago sto su se prodali, jer sam znao da to vise nikada nece biti to - to. Ni te utakmica sa njima od tada mi nisu bile nikada to - to.
Ne slažem se. Meni je derbi uvijek derbi.

Što se tiče vlasništva, koga briga? Bitno je da klub ima dovoljno novca da ostvari ambicije. Newcastle je kultni klub, jedan od engleskih s najviše navijača. Prodali su se, ali to može biti samo pozitivno. Oni će napokon biti tamo gdje i trebaju biti. Kapitalizam - ili ćemo se prilagoditi ili nas neće biti.
Pa ok, to je moje misljenje, ne moram nuzno biti u pravu. Kada razmisljam, vjerovatno ni nisam u pravu, ali kada je Zeljo tesko je ne biti emotivan. Ne slaze se to sa kapitalizmom naravn, nije ni u korak sa vremenom, ali je tako. Nazalost ili ne...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 02, 2020 4:50 pm

https://www.klix.ba/sport/nogomet/derbi ... /200502043

Prije 24 godine: Derbi 2. maja 1996.: Dan kada se Grbavica digla iz pepela a čitav grad živio za tih 90 minuta

Bio sam balavac, dijete koje je izaslo iz rata, ali se sjecam ove utakmice.

Da li je to zbog toga sto mi je to djetinjstvo ili je to zbog toga sto se osjetila nekakva nada u zraku koju smo svi dijelili - ne znam, ali znam da kada se sjetim ovog derbija i generalno tih godina da se sjecam srece i zadovoljstva svih nas. Sjecam se vremena gdje su porodice bile sloznije, gdje su ljudi jace stiskali ruku pri pozdravu i gdje nismo imali nista osim nade. Sjecam se tadasnje Grbavice, oronule svlacionice i prvog treninga u bijeloj majici za fizicko tada kupljenoj na pijaci Otoka. Kopacke su bile rezervisane za sinove guzonja, ja sam trcao u starkama od 10 KM sa istoimene pijace...

Volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 02, 2020 5:44 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 02, 2020 3:47 pm
kvalitet je napisao/la:
sub maj 02, 2020 12:43 pm
storm_raider je napisao/la:
sub maj 02, 2020 12:09 pm
Mi kada bismo dozivili pitarsku sudbinu, da nas neki Malezijac kupi - ne bi to vise bilo to. Anamo oni tamo, iako ih ne volim kakav takav su simbol ovog grada, pa i ti derbiji sa njima su simbol ovog grada i nije mi bilo rago sto su se prodali, jer sam znao da to vise nikada nece biti to - to. Ni te utakmica sa njima od tada mi nisu bile nikada to - to.
Ne slažem se. Meni je derbi uvijek derbi.

Što se tiče vlasništva, koga briga? Bitno je da klub ima dovoljno novca da ostvari ambicije. Newcastle je kultni klub, jedan od engleskih s najviše navijača. Prodali su se, ali to može biti samo pozitivno. Oni će napokon biti tamo gdje i trebaju biti. Kapitalizam - ili ćemo se prilagoditi ili nas neće biti.
Pa ok, to je moje misljenje, ne moram nuzno biti u pravu. Kada razmisljam, vjerovatno ni nisam u pravu, ali kada je Zeljo tesko je ne biti emotivan. Ne slaze se to sa kapitalizmom naravn, nije ni u korak sa vremenom, ali je tako. Nazalost ili ne...
Ne smijemo izgubiti iz vida da je pojam kapitalizma u Engleskoj jedna, a u BiH sasvim druga stvar...I ne samo
u BiH, nego na citavom Balkanu. Za to su potrebne generacije, a ne samo nekoliko decenija...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 02, 2020 6:28 pm

Kompleksna tema koja ni u kom slučaju ne može biti sumirana u par rečenica pa je izbjegavam ali kada su sugovornici razumni ljudi vrijedi pokušati. Da bi ideja i filozofija preživjele period koji je potreban kako bi društvo na ovom podneblju krenula putem sazrijevanja potrebno je očuvati nukleus i sačuvati gro ekonomskog kapitala koje nose nekretnine i potrebno je podnjeti žrtvu sramoćenja neuke mase. Put kojim se mora proći je trnovit i bolan da bi te generacije koje tek trebaju da dođu imale polaznu tačku sa koje će pokrenuti progres i daljnji razvitak ali je tužno da je malo tih koji će hodati tim putem kako bi to moglo biti moguće. Svi smo pametni kada treba teorisati o ovom pitanju ali kada treba fizički stati i braniti ideju i filozofiju dođe nas jedva dvije stotine na liniju svim rušiocima.
イビチャ・オシム
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 02, 2020 10:08 pm

kvalitet je napisao/la:
sub maj 02, 2020 12:43 pm
storm_raider je napisao/la:
sub maj 02, 2020 12:09 pm
Mi kada bismo dozivili pitarsku sudbinu, da nas neki Malezijac kupi - ne bi to vise bilo to. Anamo oni tamo, iako ih ne volim kakav takav su simbol ovog grada, pa i ti derbiji sa njima su simbol ovog grada i nije mi bilo rago sto su se prodali, jer sam znao da to vise nikada nece biti to - to. Ni te utakmica sa njima od tada mi nisu bile nikada to - to.
Ne slažem se. Meni je derbi uvijek derbi.

Što se tiče vlasništva, koga briga? Bitno je da klub ima dovoljno novca da ostvari ambicije. Newcastle je kultni klub, jedan od engleskih s najviše navijača. Prodali su se, ali to može biti samo pozitivno. Oni će napokon biti tamo gdje i trebaju biti. Kapitalizam - ili ćemo se prilagoditi ili nas neće biti.
E moj cvaja
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 12:30 am

Haklapuc je napisao/la:
sub maj 02, 2020 10:08 pm
kvalitet je napisao/la:
sub maj 02, 2020 12:43 pm
storm_raider je napisao/la:
sub maj 02, 2020 12:09 pm
Mi kada bismo dozivili pitarsku sudbinu, da nas neki Malezijac kupi - ne bi to vise bilo to. Anamo oni tamo, iako ih ne volim kakav takav su simbol ovog grada, pa i ti derbiji sa njima su simbol ovog grada i nije mi bilo rago sto su se prodali, jer sam znao da to vise nikada nece biti to - to. Ni te utakmica sa njima od tada mi nisu bile nikada to - to.
Ne slažem se. Meni je derbi uvijek derbi.

Što se tiče vlasništva, koga briga? Bitno je da klub ima dovoljno novca da ostvari ambicije. Newcastle je kultni klub, jedan od engleskih s najviše navijača. Prodali su se, ali to može biti samo pozitivno. Oni će napokon biti tamo gdje i trebaju biti. Kapitalizam - ili ćemo se prilagoditi ili nas neće biti.
E moj cvaja

Mojne ga :lol: valja spremiti pricu za prodaju pomocnog, u njihovoj glavi je samo da upali... Al hajd eto bice kamp i tako to treba...
Krivina Jug
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 12:36 am

Amar dovodi ljude, investitore a igrači će nam igrati za džabe samo da ih on trenira..kažu da ne brinemo ga krizu uzrokovanu koronom.

Otprilike ovako smijesno je zvucalo i 25.12 njihove najave, bas kao i ova moja vecerasnja sto je smijesna i nerealna.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 1:48 am

Senad1921 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 12:30 am
Haklapuc je napisao/la:
sub maj 02, 2020 10:08 pm
kvalitet je napisao/la:
sub maj 02, 2020 12:43 pm

Ne slažem se. Meni je derbi uvijek derbi.

Što se tiče vlasništva, koga briga? Bitno je da klub ima dovoljno novca da ostvari ambicije. Newcastle je kultni klub, jedan od engleskih s najviše navijača. Prodali su se, ali to može biti samo pozitivno. Oni će napokon biti tamo gdje i trebaju biti. Kapitalizam - ili ćemo se prilagoditi ili nas neće biti.
E moj cvaja

Mojne ga :lol: valja spremiti pricu za prodaju pomocnog, u njihovoj glavi je samo da upali... Al hajd eto bice kamp i tako to treba...
Ne uvlači me u te priče. Nisam ja ni Amarovac ni Misketovac. Samo iznosim mišljenje. To što ste vi iskompleksirani i ograničeni, pa sve gledate kroz tu prizmu, to je vaš problem.

Svjestan sam ja da privatizacije nema u skorijem roku, ali bojim se da je, dugoročno gledajući, to jedini način kako da napravimo iskorak. Već sam objašnjavao zašto to mislim.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 9:31 am

Jel Cityu lose od kada je privatizovan??Nije,ljudi pisu historiju,4 puta prvaci drzave,jel Parizu lose,gdje je Chelsea bio prije Abramovica??? 90% NAJVECIH klubova u Evropi su privatni i nije im lose sekunde.Samo mi sirotinja iz Bosne se nesto protivimo,seremo,hocemo da budemo trajni kokuzi,umjesto da mi navijaci dodatno poguramo privatizaciju pa da izadjemo iz sivila.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 10:02 am

Srcezelje je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:31 am
Jel Cityu lose od kada je privatizovan??Nije,ljudi pisu historiju,4 puta prvaci drzave,jel Parizu lose,gdje je Chelsea bio prije Abramovica??? 90% NAJVECIH klubova u Evropi su privatni i nije im lose sekunde.Samo mi sirotinja iz Bosne se nesto protivimo,seremo,hocemo da budemo trajni kokuzi,umjesto da mi navijaci dodatno poguramo privatizaciju pa da izadjemo iz sivila.
Da ali si zaboravio jednu vaznu cinjenicu,a ta je da ovi nabrojani klubovi dolaze iz uredjenih drzava i drustava,za razliku od naseg gdje malinar uvozi respiratore....
Tako da......😀😀😀😀
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 10:26 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned maj 03, 2020 10:02 am
Srcezelje je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:31 am
Jel Cityu lose od kada je privatizovan??Nije,ljudi pisu historiju,4 puta prvaci drzave,jel Parizu lose,gdje je Chelsea bio prije Abramovica??? 90% NAJVECIH klubova u Evropi su privatni i nije im lose sekunde.Samo mi sirotinja iz Bosne se nesto protivimo,seremo,hocemo da budemo trajni kokuzi,umjesto da mi navijaci dodatno poguramo privatizaciju pa da izadjemo iz sivila.
Da ali si zaboravio jednu vaznu cinjenicu,a ta je da ovi nabrojani klubovi dolaze iz uredjenih drzava i drustava,za razliku od naseg gdje malinar uvozi respiratore....
Tako da......😀😀😀😀
Jest to,to nam je kocnica,ali kazem ne trebamo bjezati od privatizacije ako se ukaze dobra i realna prilika,sa pravim ulagacem klub ce biti samo bolji i uspjesniji,i niko ga nam nece ukrast,kao sto ljudi pricaju.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 10:32 am

Srcezelje je napisao/la:
ned maj 03, 2020 10:26 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned maj 03, 2020 10:02 am
Srcezelje je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:31 am
Jel Cityu lose od kada je privatizovan??Nije,ljudi pisu historiju,4 puta prvaci drzave,jel Parizu lose,gdje je Chelsea bio prije Abramovica??? 90% NAJVECIH klubova u Evropi su privatni i nije im lose sekunde.Samo mi sirotinja iz Bosne se nesto protivimo,seremo,hocemo da budemo trajni kokuzi,umjesto da mi navijaci dodatno poguramo privatizaciju pa da izadjemo iz sivila.
Da ali si zaboravio jednu vaznu cinjenicu,a ta je da ovi nabrojani klubovi dolaze iz uredjenih drzava i drustava,za razliku od naseg gdje malinar uvozi respiratore....
Tako da......😀😀😀😀
Jest to,to nam je kocnica,ali kazem ne trebamo bjezati od privatizacije ako se ukaze dobra i realna prilika,sa pravim ulagacem klub ce biti samo bolji i uspjesniji,i niko ga nam nece ukrast,kao sto ljudi pricaju.
Pravih ulagaca nema jer su oni u gore navedenim sredinama....
Evo sta mu konkretno mozemo ponuditi tom recimo ulagacu....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 11:01 am

Lijepo izgleda kada se furaš na Union Berlin, mašta zadi 100 na sat, desetine hiljada navijača svi ko jedan, akcije i pomoć klubu na sve strane, milioni se slijevaju u kasu kluba od strane navijača, velike evropske utakmice su realnost, itd itd...onda opališ šamar sam sebi i shvatiš da je sudbina Čelika realna opasnost za Želju, a to višegodišnje mrcvarenje i iživljavanje je gore i od gašenja kluba

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 174 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija