Moderator/ica: storm_raider

 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 11:40 am

Hoce li ovo vise poceti? Bez publike sigurno, ali samo da krene! Vidi ljepotice sto sija! Steta sto ce jedno izvjesno vrijeme biti pusta! I sta ovi ublehasi iz saveza cekaju sa datumom? Nek vide sa solakom, moze se s njim dogovorit i da ima publike, vidite kako on brzo ukinu policijski sat i nabavi respiratore ko iz svog dzepa preko onog voditelja fikre! Malo sale, ubi dosada bez Zelje! Jel ta cifra sigurna? Nesto mi povelika? Jedino ako u nju ne ulaze ove dvije-tri zaostale plate. Neka neko kaze ako vise zna. Ovoliko obaveza, znaci samo jedno: titula pod moranje! Radi finansijske injekcije, koja nije mala za nase uslove! Ako ne dao Bog budemo drugi, to moze biti problem ako ne dodjemo do treceg pretkola bar, a znamo kako je to tesko kad nisi nosilac! Nek ti dodje neki izraelac, pisi propalo! Tu ti treba dosta srece, pored znanja i ekipe i dobre igre. Nadam se za evropu da ce vratiti publiku, puno se gubi i nije to draz fudbala, zbog cega se i igra. Nadam se da Amar nije posudio pare, razlog znate! Da se opet ne povlacimo po sudu i da nas ne razvlace mediji! Ko god da je, hvala mu radi licence, a to govori da se moglo i prosle sezone isto, ali ostaje gorak okus zasto se sve onako negativno izdesavalo, pa smo u jos vecoj dubiozi! Apsolutno protiv privatizacije! Zeljo je nas, radnicki klub, iz raje, i tako mora ostati! 51/49 je sasvim ok model. Gledaj romana, Bog te stvorio! Same rijeci idu u ovoj dosadi! Samo je jedan, grijeha je vrijedan! Zeljo!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 12:09 pm

Zna li se koliko cemo dobiti od uefe tj. Naseg saveza, sto je Vedran dobio poziv za repku.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 12:21 pm

Privatizacija na Balkanu? Klasicna ubleha i kriminalni poslovi da se operu pare.. Nije ovo Engleska, ne vrte se milijarde oko tv prava, nema lige prvaka pa da dodje neki arap i istrese milione. Pa pogledajte kako izgledaju te privatizacije u komsiluku. Par godina, uloze se neka sredstva, operu se pare i dizu sidro. Rijeka, Olimpija su najsvjetliji primjer.. A bilo je jos klubova. Ista stvar ceka i pitare, samo polahko. Kad ovaj zavrsi ono po sta je dosao, pa zavrne pipu.. Od njih koristi nema, infrastrukturu nemaju, sta ih ceka? Jel treba mi da prodamo identitet koji zivi 100 godina, ljepoticu od stadiona koja vrijedi mnogo, mnogo, a koju smo zajedno gradili. Zar par nekih titula? Ma nikad
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 12:29 pm

Treba klub pronaci nacin kako da nesto pruzi navijacima, kako bi od navijaca uzeo pare. Evropske tekme bi takodjer mogle biti bez publike nazalost. Mozda prodaja nekih biltena? Albuma sa samoljepljivim slicicama itd.
Željezničar ante portas !
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 12:36 pm

E hebi ga asharace! Imas li ikakvu info, hoce li bh telekom dati besplatno linkove za tekme! Sad bi imali mnogo vise pratilaca nego inace! Znajuci kako rade i gdje zivimo, oderace nas jos vise!
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 12:38 pm

Mozda je rano jos za ovo pitanje, ali to oni vec u telekomu znaju i planiraju, sigurno, bez obzira sto jos datum pocetka nije utvrdjen, ali pouzdano se zna da ce to biti kraj maja ili pocetak juna.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 12:57 pm

mamba21 je napisao/la:
uto apr 28, 2020 12:09 pm
Zna li se koliko cemo dobiti od uefe tj. Naseg saveza, sto je Vedran dobio poziv za repku.
Nista znacajno.
Ali kokuzu i kada muha u g.u.z.i.c.u uleti je dobro.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 1:32 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
uto apr 28, 2020 12:21 pm
Privatizacija na Balkanu? Klasicna ubleha i kriminalni poslovi da se operu pare.. Nije ovo Engleska, ne vrte se milijarde oko tv prava, nema lige prvaka pa da dodje neki arap i istrese milione. Pa pogledajte kako izgledaju te privatizacije u komsiluku. Par godina, uloze se neka sredstva, operu se pare i dizu sidro. Rijeka, Olimpija su najsvjetliji primjer.. A bilo je jos klubova. Ista stvar ceka i pitare, samo polahko. Kad ovaj zavrsi ono po sta je dosao, pa zavrne pipu.. Od njih koristi nema, infrastrukturu nemaju, sta ih ceka? Jel treba mi da prodamo identitet koji zivi 100 godina, ljepoticu od stadiona koja vrijedi mnogo, mnogo, a koju smo zajedno gradili. Zar par nekih titula? Ma nikad
Ja se ne bi bas slozio sa svime sto si napisao...Rijeka najsvijetliji primjer? Za sta..ljudi su vec par godina iza Dinama najbolja ekipa Hrvatske, a i uzeli su i jednu titulu pored sile kakva je Dinamo..trenutno su drugi iza Dinama, place imaju kakve su kod nas nezamislive, a davne 2013 su izbacili Stutgart za plasman u EL..ne znam sta je tu najsvijetliji primjer..i ta prica s Olimpijom, ko.misli da ce se oni ugasit ako im ode onaj kralj Banana taj je lud, biti ce i dalje stabilan klub, a i ne bi me cudilo da ostane na kraju u klubu...za kvalitetne igrace trebaju PARE i nista vise...lako nam se moze desiti da zavrsimo kao Hajduk, klub raje, klub za koji se zivi, klub koji drze navijaci a trofeji u kqrcu..sarajvo ce dovesti eto hadzica, ganjalo hajrovica, ganja serbecica da im ostane i slicne kvalitetne i provjerene igrace, kako cemo se nositi s tim za par godina ako ne bude napretka u finansijama?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 2:47 pm

Premier je napisao/la:
uto apr 28, 2020 1:32 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
uto apr 28, 2020 12:21 pm
Privatizacija na Balkanu? Klasicna ubleha i kriminalni poslovi da se operu pare.. Nije ovo Engleska, ne vrte se milijarde oko tv prava, nema lige prvaka pa da dodje neki arap i istrese milione. Pa pogledajte kako izgledaju te privatizacije u komsiluku. Par godina, uloze se neka sredstva, operu se pare i dizu sidro. Rijeka, Olimpija su najsvjetliji primjer.. A bilo je jos klubova. Ista stvar ceka i pitare, samo polahko. Kad ovaj zavrsi ono po sta je dosao, pa zavrne pipu.. Od njih koristi nema, infrastrukturu nemaju, sta ih ceka? Jel treba mi da prodamo identitet koji zivi 100 godina, ljepoticu od stadiona koja vrijedi mnogo, mnogo, a koju smo zajedno gradili. Zar par nekih titula? Ma nikad
Ja se ne bi bas slozio sa svime sto si napisao...Rijeka najsvijetliji primjer? Za sta..ljudi su vec par godina iza Dinama najbolja ekipa Hrvatske, a i uzeli su i jednu titulu pored sile kakva je Dinamo..trenutno su drugi iza Dinama, place imaju kakve su kod nas nezamislive, a davne 2013 su izbacili Stutgart za plasman u EL..ne znam sta je tu najsvijetliji primjer..i ta prica s Olimpijom, ko.misli da ce se oni ugasit ako im ode onaj kralj Banana taj je lud, biti ce i dalje stabilan klub, a i ne bi me cudilo da ostane na kraju u klubu...za kvalitetne igrace trebaju PARE i nista vise...lako nam se moze desiti da zavrsimo kao Hajduk, klub raje, klub za koji se zivi, klub koji drze navijaci a trofeji u kqrcu..sarajvo ce dovesti eto hadzica, ganjalo hajrovica, ganja serbecica da im ostane i slicne kvalitetne i provjerene igrace, kako cemo se nositi s tim za par godina ako ne bude napretka u finansijama?
Zar mi to vec nismo postali? Jedan Kup u sedam godina, isto kao i Olimpic ili Radnik Bijeljina.

Bosnjo se boji privatnog kapitala a kad mu Meki Torabi kaze da digne flase u zrak on ih cvrsto stisne i drzi dok mu ruke ne otpadnu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 4:05 pm

Kakav privatni kapital.
Koja ce to budala doci u drzavu da ulozi u klub kada kao prvo nema nikakvu zakonsku sigurnost za ulozeni novac.U drzavi gdje poljoprivresna zadruga uvozi respiratore....
Niko normalan i ne pomislja da dodje.
Ovakvi kakvi smo idealno smo tlo za kakvog sarlatana,e tog i takvog privatnog kapitala se ljudi boje.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 4:30 pm

7.juna bi trebalo da se nastavi prvenstvo.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 4:56 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto apr 28, 2020 4:05 pm
Kakav privatni kapital.
Koja ce to budala doci u drzavu da ulozi u klub kada kao prvo nema nikakvu zakonsku sigurnost za ulozeni novac.U drzavi gdje poljoprivresna zadruga uvozi respiratore....
Niko normalan i ne pomislja da dodje.
Ovakvi kakvi smo idealno smo tlo za kakvog sarlatana,e tog i takvog privatnog kapitala se ljudi boje.
Aydin Olgun je prototip budućeg ulagača u bh. fudbal. Za pitare se može reći i da su dobro prošli, samo ćemo vidjeti dokad će biti zanimljiva igračka Vijetnamcu.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 6:46 pm

Dobro je ako se nastavi sto se nece igrati subota srijeda. Al zavisimo od rs, dodika i vice. On ce sve dati da se zavrsi ovako sezona.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 6:47 pm

**** Kako pomoci klubu?

1. Nek klub ponudi clanske karte koje vrijede ovu polusezonu ( ko je nema) i sljedecu sezonu po normalnoj cijeni.
2. Kupovati ulaznice za utakmice koje necemo moci gledati, otvoriti račun za inostranstvo i za gradove po BiH, a ovi iz Sarajeva nek imaju opciju da kupe i na stadionu.
3. Organizovati u nekim gradovima kampove za mladju raju, bio je davno u Sarajevu AC Milan kamp, placala se cini mi se karta oko 200 KM.
Slicno nesto organizovati, 3-5 dana kamp za djecu iz tih i obliznjih gradova, nek uplate kartu a obezbijediti im hranu i pice i dovoljna su neka dva-tri starija poznata imena da ih treniraju ( vjerujem da bi nasi stari igraci iz ljubavi prema klubu volonterski to odradili i sa zadovoljstvom mozda nasli nekog talenta za buducnost , a bez talenata i razvoja mladih teško da ce biti napretka).
Uz kartu "ŽeljoKamp" pokloniti clansku kartu ucesniku i roditelju npr., a ispred tih kompleksa gdje ce se održavati to sve izbaciti stand uz artikle naseg fan shopa i prodaju clanskih karti, obavezno na stand postaviti neko poznatije ime da bude mamac, i naravno odgovarajuce cijene).

Ovako se mozda moze pomoci kratkorocno jer nam sad najvise i treba, a Bogami kad bi za oko zapao neki talenat mozda bi i dugorocno mogli profitirati..
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 28, 2020 11:50 pm

Gledaj vice sto sere za nastavak. ***** ti rod i porod
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 29, 2020 12:47 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
uto apr 28, 2020 11:50 pm
Gledaj vice sto sere za nastavak. ***** ti rod i porod
A normalno da će srati, svjestan da su šanse 90% da će na kraju ostati bez Europe...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 29, 2020 1:19 pm

Ako uzmemo u obzir kakve su rodbinske veze Vice i Dodika ( prvi ce od nove godine voditi FSBiH dok drugi vodi entitet i jednim dijelom drzavu) mozemo zakljuciti da pomenute persone mogu blokirati cijelu ligu.
Naime samo neka narede svojim poslusnicima da nema uslova za odigravanje utakmica i u tom slucaju dolazi do prekida prvenstva.
Ovi nasi u Savezu nemaju m.uda da im se usprotive, jer nakon izbora treba ostati na nekoj poziciji u Savezu.
Opet vise vjerujem da ce navijati da se prekine prvenstvo i da se zakljuci trenutna tabela i da se prosiri liga od naredne sezone. Tako bi Zvijezda ostala u ligi.
Pitari bi rado prihvatili ovaj scenario, dok bi najveci gubitnici bili Tuzla i Siroki jer ljudi imaju kakve takve realne sanse za plasman u evropska takmicenja.
Zadnja izmjena: cipiripi, dana/u sri apr 29, 2020 2:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Alea iacta est!
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 29, 2020 2:10 pm

Sada Sarajevo više ne može igrati domaće utakmice u Zenici. Htjeli i ne moraju nam platit :) a ako im mi nedamo :)
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 29, 2020 3:39 pm

Analitičar1921 je napisao/la:
sri apr 29, 2020 2:10 pm
Sada Sarajevo više ne može igrati domaće utakmice u Zenici. Htjeli i ne moraju nam platit :) a ako im mi nedamo :)
mogu na pecari :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 29, 2020 5:36 pm

Nije ovo slucajno da se pocelo pricati i pisati o privatizaciji kluba.Mnogo puta sam napisao i ko’ papagaj ponavljao u prici o Zelji o privatizacijama u ovoj zemlji i o strahu kojeg imam da se i nama ne desi takva privatizacija.Scenario je bio isti u svakoj firmi.Prvo se postavi upravljacka struktura ljudi koje su odabrali oni koji koji hoce da dodju do te imovine.Preko te upravljacke strukture izvuku sva sredstva koja posjeduje npr ta firma,zavale je u kredite,dovedu u bezizlaznu situaciju i onda se oni pojave ko’ ”spasioci”.Mi smo sve te uslove ispunili samo se ceka ”spasioc”.E sad cu reci tom ili tim spasiocima da nas ima mnogo koji cemo se boriti ako treba i na zivot ili smrt za svog Zelju.Siguran sam a evo i reci cu im da cemo sigurno pobjediti a oni ce proklinjati dan kad su tako nešto i pomislili da urade.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 94 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija