Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 10:42 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub mar 14, 2020 12:36 pm
Greska sportskog segmenta, igrač koji uopšte nije nas. :klanjase2:
Pa sto nas lazete onda ovdje....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 10:50 am

Euro se odgadja tako da ce se nacionalna prvenstva odigrati do kraja!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 11:00 am

Plavac87 je napisao/la:
sub mar 14, 2020 6:45 pm
Gospodo, uzimajući u obzir situaciju u kojoj se klub nalazi, kako smo težak i turbulentan period prošli i još uvijek se borimo, ja sam odista zadovoljan igračkim kadrom, rezultatima, nastupima od kojih su neki bili briljantni, infrastrukturnim projektima koji se rade, i planiraju.

U takvim okolnostima biti drugi, brutalno poniziti komšije dva puta, polufunale kupa, još neke utakmice na kojima je stvarno bilo dosta lijepog za vidjeti. Pa nije to loše, zar ne.

Naš Željo!
Cijenjeni gospodine plavac meni je odista😂 jako drago sto vam mogu replicirati.
Naime,tezak i turbulentan period smo imali iz nama jako dobro poznatih razloga,te su nam osobe odnosno osoba koja je to proizvela jako dobro poznati i poznata.
Cijenjeni goapodine plavac cijenjeci vase ostroumno misljenje moram vam reci da ste vi odista😂 jedna blijeda kopija cijenjenog nam forumasa glas razuma,te bih vas zamolio ovim putem da malo promijenite taj stil.
Takodje cijenjeni kolega zamolio bih vas da mi,odnosno nama,odgovorite na pitanje dali je zavrsena isplata kamate na 2 puta naplaceni dug na ime cijenjenog i postovanog gospodina Anara Osima?
Odista😂se radujem vasem odgovoru i takodje se odista😂 radujem nasoj daljoj komunikaciji putem ove drustvene mreze.
Do sljedeceg pisanja,srdacan pozdrav od moje malenkosti.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 11:02 am

Dr. Adzem je napisao/la:
ned mar 15, 2020 10:50 am
Euro se odgadja tako da ce se nacionalna prvenstva odigrati do kraja!
Ne iznosite dezinformacije,ni ljudi u uefi nisu nacisto sta da rade.
U utorak bi se moglo znati nesto...
Slijedi jako puno sastanaka na tu temu.
Pola upravnog odbora uefe je u karantinu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 11:21 am

Pozdrav plavoj braci.... evo malo nevezano za temu al.vezano za situaciju u kojoj se nalazimo:
Korona virus,najveća zavjera i lukavstvo farmaceutske mafije,kažu svijetski doktori, da od korone ne umire niti ima neke teže simptomatike, onaj koji ima jak imunitet, pa kada čovek stavi prst na čelo i zapita se, čekaj malo, ko koga ovde zajebava, prodavnice prodaju abnormalno osnovne namirnice, apoteke rade kao nikada do sada, i sve funkcioniše po njihovom nametnutom sistemu, panika i strah su njihovo oružje a narod kao ovce povodljiv i strašiv, ne vidjeh još nekoga da reče kako se bogate sada apotekari , a ja ću vam sada sa ponosom reći,radi se na globalnoj depopulaciji Balkana i vi cete biti ozbiljni pokusni kunici sa vakcinama koje se sastoje od pametnih virusa koji se bude nakon odredjenog vremena i bolesti najtezeg oblika krecu da se razvijaju u vasem tjelu,ovo nije teorija zavjere, ovo je plan BOLESNIH UMOVA ,ROTŠILDA,GEJTSA,ROKFELERA, ITD..IMA IH JOŠ,ONI SE IGRAJU BOGA I NJIMA NOVAC NIŠTA NE ZNAČI, PRAVE SCENARIO NA OVOJ PLANETI MISLEĆI DA SU BOGOVI, A VI NAROD KAO OVCE HRLITE U TAJ TOR GDJE VAS KOLJU I ODVLAČE U DIREKTNU PATNJU, JA ĆU VAM SADA REĆI KAKO DA NIKADA NE OBOLITE OD IZMIŠLJENOG KORONA VIRUSA, GARANTUJEM ŽIVOTOM DA JE TAKO, JAK IMUNITET TAKO NAM DOKTORI KAŽU I NESTAJE VIRUS, PA ČEMU ONDA PANIKA, VREME JE ZA PROMJENE, ODBACITE OTROVE I KRENITE SA JAKIM IMUNITETOM, NAJBOLJI LIJEK NA SVIJETU I NAJBOLJI IMUNOSTIMULATOR JE ULJE IZ SPORA GANODERME LUCIDUM, A BROJ 2 LIJEK JE JAČI OD SVAKOG ANTIBIOTIKA 30 PUTA A TO JE NEŠTO ŠTO SAMI PRAVITE KUĆI I NE KOŠTA VAS NI 10€ , I KORONE NEMA,A TAJ LIJEK JE NA BAZI BIJELOG VINA I BIJELOG LUKA, LUK I VINO MORAJU BITI IZ DOMAĆE RADINOSTI, NE ČEKAJTE VAKCINE KOJE SU ODAVNO SPREMNE , I SAMO ĆE OBJAVITI NA SPEKTAKULARAN NAČIN KAO SPASENJE JE STIGLO, A ONDA ĆE SE ČEKATI REDOVI KAO DA SE DIJELI HLJEB ZA DŽABE A NARODI ĆE KAO ZALUTALE OVCE DA HRLITE DA PRIMITE TU VAKCINU MISLEĆI DA STE SPAŠENI A DA LI SE NEKO ZAPITAO ŠTA ĆE BITI U TIM VAKCINAMA, AKO JE JAK IMUNITET LIJEK, ONDA IMAM LIJEK 100% PROTIV KORONA VIRUSA... kog zanima lijek napisacu ga u toku dana

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 11:26 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:02 am
Dr. Adzem je napisao/la:
ned mar 15, 2020 10:50 am
Euro se odgadja tako da ce se nacionalna prvenstva odigrati do kraja!
Ne iznosite dezinformacije,ni ljudi u uefi nisu nacisto sta da rade.
U utorak bi se moglo znati nesto...
Slijedi jako puno sastanaka na tu temu.
Pola upravnog odbora uefe je u karantinu.
Prvo kazes da neko laze, pa da se ne iznose dezinformacije. Ko ce o cemu 🤣🤣
 
Avatar
Plavac87
Postovi: 70
Pridružen/a: čet jan 09, 2020 4:03 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 11:30 am

salle86 je napisao/la:
sub mar 14, 2020 11:13 pm
Plavac87 je napisao/la:
sub mar 14, 2020 4:16 pm
slika


Slika odista govori više od hiljadu riječi.

Sa razlogom sam sretan jer će na klupi našeg voljenog kluba kada budemo slavili sto godina postojanja, biti gospodin Amar Osim.

Ljubavi što te rodi klasa radnička.
Ček malo, ko kaže da će biti ? Jel to nešto što se mora, bez obzira na SVE. Ili smo vidoviti.
Ne kažem ja ni da neće, eto nek bude sve ko do sad i hoće, ali nek kola krenu nizbrdo (pu pu pu, da ne idemo i ove godine u Europu bilo li zbog licence ili plasmana), ma da je ne znam ko noga !!!

Gospodine, ne znamo šta se može desiti u budućnosti, pogledajte samo ovu pandemiju. Situacija se mijenja iz sata u sat.

No, da se vratimo temi. Možemo zaključiti da idemo naprijed. Nisu to veliki koraci ali su ipak primjetni. Shodno tome, mislim da je odista bespotrebno pričati o najcrnjim scenarijima, šta bi bilo kada bi bilo i ostalom, čisto da bi nešto rekli.

Gospodine, mi smo veliki klub, gigant sa istorijom, tradicijom, legendama. Nećemo se ponašati kao neki manji klubovi koji nakon svakog razočarenja doživljavaju strukturalne rotacije. Treba vremena da se pojedine stvari urede, a kao što smo već rekli primjetni su pomaci, zar ne. Ne može preko noći. Treba biti pozitivan.

Takođe, jako je bitno da znamo, gospodin Amar nije gospodin Kostić, nije gospodin Petrović, nije gospodin Krčmarević. Da ne elaboriram, mislim da se razumijemo, gospodin Osim se ne smjenjuje nakon jedne sezone. Mi smo veliki klub, sa istorijom, tradicijom, legendama i navijačima koji sve to cijene i poštuju, brane, ako i kada treba.

Stotinu godina kluba.


P.S. Samo slušajte vlastiti razum, šta bi ste vi željeli, šta bi vi voljeli za klub. Oslobodite se dokazanih šaptača, trovača, sitnih duša koje kontaminiraju zdrave misli u pokušaju da naškode našem klubu. Takvi rade na crnim scenarijima, takvi bi se radovali da se crni scenariji dese. Takve treba ignorisati.
Naprijed Željo, četo plava,
nek se čuje tvoja slava,
nek se čuju sve sirene,
kad mašina tvoja krene.
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 11:43 am

Ako ova garnitura ljudi digne jug padaju svi mitovi o mega Misketu i nicijoj nemogucnosti da uradi nesto na infrastrukturi osim njega. Ako dignu jug i uz to sa Amarom naprave sportski rezultat grande Miske ce otici u zaborav kao i mit o najboljoj upravi ikad.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 11:57 am

Plavac87 je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:30 am
salle86 je napisao/la:
sub mar 14, 2020 11:13 pm
Plavac87 je napisao/la:
sub mar 14, 2020 4:16 pm
slika


Slika odista govori više od hiljadu riječi.

Sa razlogom sam sretan jer će na klupi našeg voljenog kluba kada budemo slavili sto godina postojanja, biti gospodin Amar Osim.

Ljubavi što te rodi klasa radnička.

Ček malo, ko kaže da će biti ? Jel to nešto što se mora, bez obzira na SVE. Ili smo vidoviti.
Ne kažem ja ni da neće, eto nek bude sve ko do sad i hoće, ali nek kola krenu nizbrdo (pu pu pu, da ne idemo i ove godine u Europu bilo li zbog licence ili plasmana), ma da je ne znam ko noga !!!

Gospodine, ne znamo šta se može desiti u budućnosti, pogledajte samo ovu pandemiju. Situacija se mijenja iz sata u sat.

No, da se vratimo temi. Možemo zaključiti da idemo naprijed. Nisu to veliki koraci ali su ipak primjetni. Shodno tome, mislim da je odista bespotrebno pričati o najcrnjim scenarijima, šta bi bilo kada bi bilo i ostalom, čisto da bi nešto rekli.

Gospodine, mi smo veliki klub, gigant sa istorijom, tradicijom, legendama. Nećemo se ponašati kao neki manji klubovi koji nakon svakog razočarenja doživljavaju strukturalne rotacije. Treba vremena da se pojedine stvari urede, a kao što smo već rekli primjetni su pomaci, zar ne. Ne može preko noći. Treba biti pozitivan.

Takođe, jako je bitno da znamo, gospodin Amar nije gospodin Kostić, nije gospodin Petrović, nije gospodin Krčmarević. Da ne elaboriram, mislim da se razumijemo, gospodin Osim se ne smjenjuje nakon jedne sezone. Mi smo veliki klub, sa istorijom, tradicijom, legendama i navijačima koji sve to cijene i poštuju, brane, ako i kada treba.

Stotinu godina kluba.


P.S. Samo slušajte vlastiti razum, šta bi ste vi željeli, šta bi vi voljeli za klub. Oslobodite se dokazanih šaptača, trovača, sitnih duša koje kontaminiraju zdrave misli u pokušaju da naškode našem klubu. Takvi rade na crnim scenarijima, takvi bi se radovali da se crni scenariji dese. Takve treba ignorisati.
Da li smo bili veliki klub, kada smo za manje od godinu i pol imenovali za šefa struke D. Džurbuzovića, Admira Adžema i Almira Memića, a sve je to uradio trener golmana, sportski direktor i menadžer kluba?
Da li opravdavaš takvo ponašanje trenera golmana, sportskog direktora i menadžera Kluba?
Da ne bude zabune, radi se o istoj osobi koja je obavljala više poslova.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 11:59 am

1950 je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:26 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:02 am
Dr. Adzem je napisao/la:
ned mar 15, 2020 10:50 am
Euro se odgadja tako da ce se nacionalna prvenstva odigrati do kraja!
Ne iznosite dezinformacije,ni ljudi u uefi nisu nacisto sta da rade.
U utorak bi se moglo znati nesto...
Slijedi jako puno sastanaka na tu temu.
Pola upravnog odbora uefe je u karantinu.
Prvo kazes da neko laze, pa da se ne iznose dezinformacije. Ko ce o cemu 🤣🤣
95% da ce se igrati 2021. Talijani ce nastavit prvenstvo kakva je logika da se kod nad prekine?
Cuva Bog Zelju svog!
 
velav
Postovi: 5
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 12:02 pm

vobznazna2 je napisao/la:Pozdrav plavoj braci.... evo malo nevezano za temu al.vezano za situaciju u kojoj se nalazimo:
Korona virusslikaslikaslika,najveća zavjera i lukavstvo farmaceutske mafije,kažu svijetski doktori, da od korone ne umire niti ima neke teže simptomatike, onaj koji ima jak imunitet, pa kada čovek stavi prst na čelo i zapita se, čekaj malo, ko koga ovde zajebava, prodavnice prodaju abnormalno osnovne namirnice, apoteke rade kao nikada do sada, i sve funkcioniše po njihovom nametnutom sistemu, panika i strah su njihovo oružje a narod kao ovce povodljiv i strašiv, ne vidjeh još nekoga da reče kako se bogate sada apotekari , a ja ću vam sada sa ponosom reći,radi se na globalnoj depopulaciji Balkana i vi cete biti ozbiljni pokusni kunici sa vakcinama koje se sastoje od pametnih virusa koji se bude nakon odredjenog vremena i bolesti najtezeg oblika krecu da se razvijaju u vasem tjelu,ovo nije teorija zavjere, ovo je plan BOLESNIH UMOVA ,ROTŠILDA,GEJTSA,ROKFELERA, ITD..IMA IH JOŠ,ONI SE IGRAJU BOGA I NJIMA NOVAC NIŠTA NE ZNAČI, PRAVE SCENARIO NA OVOJ PLANETI MISLEĆI DA SU BOGOVI, A VI NAROD KAO OVCE HRLITE U TAJ TOR GDJE VAS KOLJU I ODVLAČE U DIREKTNU PATNJU, JA ĆU VAM SADA REĆI KAKO DA NIKADA NE OBOLITE OD IZMIŠLJENOG KORONA VIRUSA, GARANTUJEM ŽIVOTOM DA JE TAKO, JAK IMUNITET TAKO NAM DOKTORI KAŽU I NESTAJE VIRUS, PA ČEMU ONDA PANIKA, VREME JE ZA PROMJENE, ODBACITE OTROVE I KRENITE SA JAKIM IMUNITETOM, NAJBOLJI LIJEK NA SVIJETU I NAJBOLJI IMUNOSTIMULATOR JE ULJE IZ SPORA GANODERME LUCIDUM, A BROJ 2 LIJEK JE JAČI OD SVAKOG ANTIBIOTIKA 30 PUTA A TO JE NEŠTO ŠTO SAMI PRAVITE KUĆI I NE KOŠTA VAS NI 10€ , I KORONE NEMA,A TAJ LIJEK JE NA BAZI BIJELOG VINA I BIJELOG LUKA, LUK I VINO MORAJU BITI IZ DOMAĆE RADINOSTI, NE ČEKAJTE VAKCINE KOJE SU ODAVNO SPREMNE , I SAMO ĆE OBJAVITI NA SPEKTAKULARAN NAČIN KAO SPASENJE JE STIGLO, A ONDA ĆE SE ČEKATI REDOVI KAO DA SE DIJELI HLJEB ZA DŽABE A NARODI ĆE KAO ZALUTALE OVCE DA HRLITE DA PRIMITE TU VAKCINU MISLEĆI DA STE SPAŠENI A DA LI SE NEKO ZAPITAO ŠTA ĆE BITI U TIM VAKCINAMA, AKO JE JAK IMUNITET LIJEK, ONDA IMAM LIJEK 100% PROTIV KORONA VIRUSA... kog zanima lijek napisacu ga u toku dana

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Samo nemoj prljavim prstima dirati čelo, možeš se zaraziti.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 12:07 pm

abuzenze je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:43 am
Ako ova garnitura ljudi digne jug padaju svi mitovi o mega Misketu i nicijoj nemogucnosti da uradi nesto na infrastrukturi osim njega. Ako dignu jug i uz to sa Amarom naprave sportski rezultat grande Miske ce otici u zaborav kao i mit o najboljoj upravi ikad.
Ne bih da ti nešto pametujem, ali u ove dvije tvoje rečenice ima previše "ako", a u stvarnosti premalo konkretnosti.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 12:16 pm

abuzenze je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:43 am
Ako ova garnitura ljudi digne jug padaju svi mitovi o mega Misketu i nicijoj nemogucnosti da uradi nesto na infrastrukturi osim njega. Ako dignu jug i uz to sa Amarom naprave sportski rezultat grande Miske ce otici u zaborav kao i mit o najboljoj upravi ikad.
Ako...
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 12:23 pm

blueboy je napisao/la:
ned mar 15, 2020 12:07 pm
abuzenze je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:43 am
Ako ova garnitura ljudi digne jug padaju svi mitovi o mega Misketu i nicijoj nemogucnosti da uradi nesto na infrastrukturi osim njega. Ako dignu jug i uz to sa Amarom naprave sportski rezultat grande Miske ce otici u zaborav kao i mit o najboljoj upravi ikad.
Ne bih da ti nešto pametujem, ali u ove dvije tvoje rečenice ima previše "ako", a u stvarnosti premalo konkretnosti.
Ostaje da se vidi.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 12:34 pm

abuzenze je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:43 am
Ako ova garnitura ljudi digne jug padaju svi mitovi o mega Misketu i nicijoj nemogucnosti da uradi nesto na infrastrukturi osim njega. Ako dignu jug i uz to sa Amarom naprave sportski rezultat grande Miske ce otici u zaborav kao i mit o najboljoj upravi ikad.
Ne trebaju nikakvi mitovi da se prave ili razbijaju.
Svaki respekt za ono sto je taj covjek uradio.
Pokrenuo je i napravio ,nasao modus,uradio nesto sto niko nije 30 godina prije,ni pomakao se po pitanju infrastrukture,a Bogami pitanje veliko,da li bi i do dan danas.
I ovaj krov je zavrsen za njegova mandata.
Mi smo Bosanci,i nama u sustini niko ne valja,na ovaj ili onaj nacin,svakog osporavamo i nikome ne vjerujemo. Najpametniji smo,znamo rijesenje za sve,a zivimo ko gnjide,i obitavamo u drzavi koja ima jedan od najlosiji standarda u Europi.
Kad bi malo vise paznje poveli o vlastitim postupcima,i da prvo sredimo svoje zivote,onda bi nam u svemu bilo bolje.
Da ne idem na siroko. Treba da postujemo svoj klub,da postujemo jedni druge,da se ne dijelimo. Da cijenimo i postujemo svakog ,ko je za ovaj klub uradio i koliko trun dobra.
Sa ponasanjem,kako sprovodimo u zadnje vrijeme,ja se zapitam sta bi bilo sa nama u ovih 100 proteklih godina,niti bi imali uspijeha,ni tradicije,ni legendi. Niti bi imali kluba. Unistili bi ga medjusobnim ratovima,nepostovanjem,interesima.
Ja nisam cuo ljude,da pricaju lose o Emeriku Blumu,o Zdenki Jelicu,Ilijasu,Josku,Osimu,Misi,Mesi...
A sad svasta cujemo o Hadziji,Amaru,Senadu,Kemi,Zuji,Dzeli,Zubanu.
Cudi me da npr. Nermin Vazda nije na tapetu,jer mu je mali igrao za pitare,a ne za nas.
Ali opet kazem mi smo to sto smo. Bosanci,previse imamo visoko misljenje o sebi,a nigdje nas nema. Svako drugi nam je smijesan i levat,a toliko toga mozemo nauciti od tih levata.
Puni smo prica o emocijama,a hladni Englezi nam lekciju o tradiciji,ljubavi i odanosti mogu odrzati.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 12:46 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned mar 15, 2020 10:42 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub mar 14, 2020 12:36 pm
Greska sportskog segmenta, igrač koji uopšte nije nas. :klanjase2:
Pa sto nas lazete onda ovdje....
Zar tebe može neko lagati? Sve znas..
I ko smo to mi?
I sta sam vas lagano?
Samo cu nabrojati neke stvari:nema krova, bankrot, kredit, Sperbank, Bekric, Amar SD, Musa trener, borba za opstanak, nema plata, ima plata zato smo dobili u Tuzli, teren žut, no1, trafostanice, Šiljak na platno listi.. Samo neki pokušaji.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 12:47 pm

Pozdrav od trojke
slika

slika

slika
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 12:53 pm

Da li se ikada saznade, ko nam sredi onako "odlično" suđenje u onih 5 uzastopnih poraza prošle sezone? Pitari? Sva sreća imaju svi izvještaji na 1921., gdje se baš lijepo vidi kako nas "slučajno, 'nako" sakate. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 12:54 pm

Dobra stvar ovoga je sto ce se pojedini igraci oporaviti. E. Zec bi mogao biti najvece pojacanje, naravno ukoliko dane provodi trenirajuci, a ne puseci nargilu sa premium kokosom i ispijajuci ceski pilsner.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 1:05 pm

avlami97 je napisao/la:
ned mar 15, 2020 12:53 pm
Da li se ikada saznade, ko nam sredi onako "odlično" suđenje u onih 5 uzastopnih poraza prošle sezone? Pitari? Sva sreća imaju svi izvještaji na 1921., gdje se baš lijepo vidi kako nas "slučajno, 'nako" sakate. :D
Zna se ko je kriv. Klub!
U tom trenutku ljudima u klubu je klub bio najmanje važan. Pored neprijatelja u liku Amara Osima, klub se morao boriti za to stane. Jer se poslije ispadanja od Apolona znalo da idu. Kako se približavao decembar, Zeljo je izgledao sve gore. U svakom segmentu! Prvi put se desilo da imamo više policije neg navijača kojih nije bilo malo. Zar su navijači neprijatelji kluba?
Izgleda kao sci fi, ali mi smo na mnogo više utakmica prošle sezone oštećeni, neko je iz kluba morao naći modus kako će klub zaštiti. Tako da šest poraza u nizu, nisu slucajni.
Krivi smo mi.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], salle86, Zaki87 i 97 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija