Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:13 am

Umjesto da raju hajcamo za tekmu itd mi se ovdje po forumima svadjamo...kakvi pacijenti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:19 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:13 am
Umjesto da raju hajcamo za tekmu itd mi se ovdje po forumima svadjamo...kakvi pacijenti.
sta imas hajcati... onaj ko hoce doce... nebitno ko je protivnik i koliko jako hajcamo...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Plavac87
Postovi: 70
Pridružen/a: čet jan 09, 2020 4:03 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:23 am

slika


Poštovani gospodin Amar Osim. Istinska legenda FK Željezničar. Koliko je samo puta primio nizak udarac od ovih ili od onih, koliko puta. Međutim i dalje je tu, ide naprijed sa našim i svojim Željom, bori se.

Gospodine Osim, velika mi je čast da što ću vas gledati na klupi Želje, kada budemo proslavljali veliki jubilej stote godišnjice kluba.

Hvala vam za sve.
Naprijed Željo, četo plava,
nek se čuje tvoja slava,
nek se čuju sve sirene,
kad mašina tvoja krene.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:28 am

salle86 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:03 am
Najgore od svega kažu problem u policiji. Pa daj majku mu organizuj sad sastanke sa njima, vrši pritisak stalno nešto traži. Niko neće doći sam i reći eto mi ćemo raditi malo više, neće jer moraš ti kao klub biti uporan u zahtjevima. Općenito je takvo stanje u državi da će malo ko sam od sebe nešto uraditi, čak i kad vidi da to što se dešava može i bolje i drugačije, dok mu ti ne zatražiš.
Ovde direktno ispašta klub koji umjesto 5 hiljada mjesta na sjeveru ustvari "ima" 4 jer milju minimum pojedu tampon zone
Ma ode vise od 1 hiljade na sjeveru i isto toliko na istoku na tampon zone. Sada je to sve natkriveno i to treba da bude spojena cjelina Željinih navijača koja bi i pred kamerama i nama na stadionu dala novu dimenziju.

Vidili ste juče gdje su manijaci...tamo negdje u ćošku. Je li ih pitao ko gdje će i šta će. Da su mogli stavili bi ih na još goru poziciju.

Sa nekim nema lijepo. Eto pokušalo se, ali ne ide. Kada im uradiš isto ili gore, onda će se i oni javiti , pa kažemo ajmo sjest da vidimo kako da bude bolje.

Drugo sudjenje protiv Borca je bilo kriminalno. Oni faulovi koje nam je svirao su smješni, ne smiješ pipnut nikoga...oni polomiše sve nigdje faula. Ne znam kako to promjenit, ali jedino na Grbavici sudije rade šta hoće nama, navijači gostujući eto kao moraju u SI zdenku...dajte više...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:31 am

salle86 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:03 am
Najgore od svega kažu problem u policiji. Pa daj majku mu organizuj sad sastanke sa njima, vrši pritisak stalno nešto traži. Niko neće doći sam i reći eto mi ćemo raditi malo više, neće jer moraš ti kao klub biti uporan u zahtjevima. Općenito je takvo stanje u državi da će malo ko sam od sebe nešto uraditi, čak i kad vidi da to što se dešava može i bolje i drugačije, dok mu ti ne zatražiš.
Ovde direktno ispašta klub koji umjesto 5 hiljada mjesta na sjeveru ustvari "ima" 4 jer milju minimum pojedu tampon zone
Na kojoj tribini ili kom dijelu tribine će biti smješteni gostujući navijači je u ISKLJUČIVOJ NADLEŽNOSTI KLUBA. Posao policije je da gostujuće navijače smjesti tamo gdje je klub odredio. Tako je na svim stadionima. Tako je i kod nas.

Npr Velež je nekad smještao gostujuće navijače na skelu, pa na glavnu pokrivenu centralnu, a sada ih smješta na najdužu tribinu (valjda). Sve je do nas.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pet mar 06, 2020 11:39 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:38 am

Za pozitivne rezultate nije zaslužan samo Amar. Valjda ima nešto do igrača, a i do Stručnog štaba koji ima ukupno OSAM trenera u prvom timu (Amar Osim, Almir Memić, Adin Mulaosmanović, Bakir Šerbo, Adnan Gušo, Nedim Čović, Anel Hidić, Elvis Karić)
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:47 am

avlami97 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:38 am
Za pozitivne rezultate nije zaslužan samo Amar. Valjda ima nešto do igrača, a i do Stručnog štaba koji ima ukupno OSAM trenera u prvom timu (Amar Osim, Almir Memić, Adin Mulaosmanović, Bakir Šerbo, Adnan Gušo, Nedim Čović, Anel Hidić, Elvis Karić)
Tako je, ko sto hvale strucni stab Klopa ili Gvardiole.

Ne moras udarati enter odmah, razmisli sat, dva, deset pa onda pritisni, nije hica.
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:53 am

Ima li ljudi ikakvih novosti za Jovanovica, je li bila danas ta magnetna?
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:54 am

nikad_izvini je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:47 am
avlami97 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:38 am
Za pozitivne rezultate nije zaslužan samo Amar. Valjda ima nešto do igrača, a i do Stručnog štaba koji ima ukupno OSAM trenera u prvom timu (Amar Osim, Almir Memić, Adin Mulaosmanović, Bakir Šerbo, Adnan Gušo, Nedim Čović, Anel Hidić, Elvis Karić)
Tako je, ko sto hvale strucni stab Klopa ili Gvardiole.

Ne moras udarati enter odmah, razmisli sat, dva, deset pa onda pritisni, nije hica.
U prvoj rečenici sam zaboravio napisati i negativne. Rečenica treba da glasi - Za pozitivne i negativne rezultate nije zaslužan samo Amar.

A ti se probaj presabrati ili bar sa razumijevanjem pročitati. Gdje ja to nekog hvalim ili kudim u postu koji si citirao? Ne moras udarati enter odmah, razmisli sat, dva, deset pa onda pritisni, nije hica.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 12:07 pm

neda_TM87 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:53 am
Ima li ljudi ikakvih novosti za Jovanovica, je li bila danas ta magnetna?
Nije povrijedjen, trebao bi biti u nedjelju na terenu.
Željezničar ante portas !
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 12:14 pm

AsharaK je napisao/la:
pet mar 06, 2020 12:07 pm
neda_TM87 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:53 am
Ima li ljudi ikakvih novosti za Jovanovica, je li bila danas ta magnetna?
Nije povrijedjen, trebao bi biti u nedjelju na terenu.
Odlicno, za sad mi on najvise sigurnosti ulijeva u nasoj zadnjoj liniji :D
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 12:34 pm

Jovanovic ima isti ugovor kao i Ermin kad je tek dosao. Zbog problema sa povredama nije se htjelo odmah na 2.godine. Ne pisite sto ne znate.

Druga stvar dizite jednog da bi spustili drugog. To nije okej. Druga stvar niste objektivni nimalo i subjektivno prozivate igrace. Jedni prozivaju "Senadove" drugi "Amarove". Malo glavu iz rovova i na stadion u nedelju. Zeljo te zove.
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 12:39 pm

avlami97 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:54 am
nikad_izvini je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:47 am
avlami97 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:38 am
Za pozitivne rezultate nije zaslužan samo Amar. Valjda ima nešto do igrača, a i do Stručnog štaba koji ima ukupno OSAM trenera u prvom timu (Amar Osim, Almir Memić, Adin Mulaosmanović, Bakir Šerbo, Adnan Gušo, Nedim Čović, Anel Hidić, Elvis Karić)
Tako je, ko sto hvale strucni stab Klopa ili Gvardiole.

Ne moras udarati enter odmah, razmisli sat, dva, deset pa onda pritisni, nije hica.
U prvoj rečenici sam zaboravio napisati i negativne. Rečenica treba da glasi - Za pozitivne i negativne rezultate nije zaslužan samo Amar.

A ti se probaj presabrati ili bar sa razumijevanjem pročitati. Gdje ja to nekog hvalim ili kudim u postu koji si citirao? Ne moras udarati enter odmah, razmisli sat, dva, deset pa onda pritisni, nije hica.
Cim vidim tvoj nick i takav post, sve je jasno. Nema potrebe za daljnjim objasnjavanjem. Ti si sve odavno reko'

Nemoj se smesti mojom replikom, sve pet, samo nastavi, krenulo te.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 12:51 pm

SVI NA GRBAVICU!!!

Ili ti - ko ne dodje...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 1:36 pm

Vise me od Stiline majstorije raduje kako izgleda zadnja linija. Ace rade fantastican posao. Nikad nisam cuo za ovog Jovanovica i svaka cast Amaru kako ga je iskopao. Bio sam bas skeptican kao i mnogi, sto samo pokazuje da realno nemamo pojma o fudbalu. Bravo Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 1:37 pm

nikad_izvini je napisao/la:
pet mar 06, 2020 12:39 pm
avlami97 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:54 am
nikad_izvini je napisao/la:
pet mar 06, 2020 11:47 am


Tako je, ko sto hvale strucni stab Klopa ili Gvardiole.

Ne moras udarati enter odmah, razmisli sat, dva, deset pa onda pritisni, nije hica.
U prvoj rečenici sam zaboravio napisati i negativne. Rečenica treba da glasi - Za pozitivne i negativne rezultate nije zaslužan samo Amar.

A ti se probaj presabrati ili bar sa razumijevanjem pročitati. Gdje ja to nekog hvalim ili kudim u postu koji si citirao? Ne moras udarati enter odmah, razmisli sat, dva, deset pa onda pritisni, nije hica.
Cim vidim tvoj nick i takav post, sve je jasno. Nema potrebe za daljnjim objasnjavanjem. Ti si sve odavno reko'

Nemoj se smesti mojom replikom, sve pet, samo nastavi, krenulo te.
Ni blizu...imam još mnogo toga reći i sve to uz odgovarajuću dokumentaciju.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 1:38 pm

Svi na Grbavicu. Samo to je bitno. Sa porodicom zagrljeni dati podrsku najvecoj ljubavi.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 1:41 pm

Budi Željo je napisao/la:
pet mar 06, 2020 1:38 pm
Svi na Grbavicu. Samo to je bitno. Sa porodicom zagrljeni dati podrsku najvecoj ljubavi.




:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Puna Grbavica bi bila san.., a mislim da je dostizno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 1:43 pm

storm_raider je napisao/la:
pet mar 06, 2020 1:36 pm
Vise me od Stiline majstorije raduje kako izgleda zadnja linija. Ace rade fantastican posao. Nikad nisam cuo za ovog Jovanovica i svaka cast Amaru kako ga je iskopao. Bio sam bas skeptican kao i mnogi, sto samo pokazuje da realno nemamo pojma o fudbalu. Bravo Zeljo!
Ja baš pitao ko ga je skautirao i otkud on kod nas. Niko mi nije dao odgovor.
Sad će vjerovatno biti...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 1:44 pm

Da li ici na istok ili ga gledati i slusati sa sjevera/juga ? :)

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 82 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija