Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:38 pm

Glas Razuma je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:33 pm
Bili smo ozbiljni, ali je onda dosao onaj koji je ilegalno prebacio novac na svoj bankovni nalog u Grazu, rastjerao sve i doveo svoje ljude. Vidjao sam ljude da za mnogo manje novca rade mnogo gore stvari, tako da ga mozda shvatam, ali onda pricati o njemu kao o nekakvoj legendi Zeljeznicara je iluziorno.

Sada nam ostaje da zalimo za nekim vremenima, a mogli smo imati sve.
Naravno da je ona uprava bila space shuttle za ovu Amarovu druzinu, ali daleko je i ono bilo od neke preozbiljne price. Samo neko s mnogo vise para i muda moze ovo sve izvesti na dobar put.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:38 pm

Vidim da pojedini opravdavaju ovu pobjedu u Banjoj Luci time da smo "mi njima dali 8 golova" i plasim se ogranicenosti te linearne logike. Evo sesta je decenija kako posmatram fudbal i znam da je to igra koja je mnogo kompleksnija od toga, jer tom logikom, mi njima jesmo dali 8 golova, ali je nas Borac pobjedio u Banjoj Luci.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:46 pm

Rekao bi covjek da smo izgubili danas😁 dobro je, bitna pobjeda za ekipu, bili su hafifni neki. Idemo dalje. Jos 12 ligaskih utakmica. Utakmica po utakmica. Druga utakmica bez primljenog gola.

Srce na teren :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:48 pm

Glas Razuma je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:33 pm
Bili smo ozbiljni, ali je onda dosao onaj koji je ilegalno prebacio novac na svoj bankovni nalog u Grazu, rastjerao sve i doveo svoje ljude. Vidjao sam ljude da za mnogo manje novca rade mnogo gore stvari, tako da ga mozda shvatam, ali onda pricati o njemu kao o nekakvoj legendi Zeljeznicara je iluziorno.

Sada nam ostaje da zalimo za nekim vremenima, a mogli smo imati sve.
ti druze kad budes pisao slijedeci put samo tacku stavi u post. Sadrzaj je vec poznat svima i ne moras nista pisati, jer nista drugo nisi napisao od svoje
registracije. Kad god promislim kritikovati Amara vidim tvoj post i odustanem, da me ko sa tobom u drustvo ne stavi
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:48 pm

Savez bi trebao reagovati na danasnja skandiranja. Idemo ih izbaciti u srijedu iz kupa :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:59 pm

Sad ja vas ne kontam, ko treba bit ispred, Radnik ili Siroki :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:02 pm

fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:32 pm
Locomotiva je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:10 pm
fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:03 pm
Navijaci ce na kraju ugasiti klub svojim nejedinstvom i gluposcu. Zapamtite, JEDINA sansa nam je da se svi ujedinimo i napravimo strasan pritisak na klub kako bi se pocelo roviti rukama i nogama da se nadje investitor. Bukvalno jedina sansa. Ili to ili katanac.
Haj ti rovi rukama pa dođi na stadionu i napuni Grbavicu pa ćemo vidjeti rezultate. Sta kmečite toliko , ovaj forum je otišao, da ne kažem gdje. Hvala Bogu, pa je ovo forum a ne baza navijača.

Samo kmečite na forumu ovo ono a gdje ste bili kad je skupština bila? Ispred ekrana tipkali nesto na forumu.

Ljubav sto te rodi klasa radnička! NIKOM’ TE NE DAMO!!!
Napredno razmisljanje i bas jaki argumenti. Kad god kazemo "mi smo radnicka klasa" ovima sto imaju para se ugasi po jedan racun. Dovoljno je jednom izgovoriti "nikom te ne damo" i njihovi igraci se odmah sklanjaju sami.

Sve su to floskule obicne. Mozemo mi puniti stadion svaku utakmicu kasa ce opet biti siromasna. A bez pune kase te nema, ne postojis bukvalno. Shvatite da su takva vremena, tako funkcionise svijet. Nema inat sta da trazi protiv para.

Ispade da su ultra grupe Besiktasa, Olympiakosa ili Lecha svi debili jer su "pustili" da im u klubove udju investitori. Ma ja, sve indijanci.

Na kraju krajeva, zar komunizam kod nas nije omrazen - pa zasto se onda ne mozemo odreci komunistickih ideala?

Zabijajte vi glavu u pijesak ko nojevi ali zapamtite - investitor ili gasenje. Ne budemo li svi zajedno pametni imacemo se kad kajati, imacemo puuuuno vremena da se kajemo.
Da bi punili stadion svaku utakmicu i da bi se svaki Zeljovac učlanio napunili bi kasu i to dobro. Uz to bi došli veći sponzori. Te grupa sto si spomenuo me ne zanimaju, mene zanima Željo i to je to. U BiH ljudi misle da je investitor zlatni ključ uspjeha kao sto misle da pare rastu na drvetu u Njemačkoj. Da neko investira pa mu vratiš % dobitka ok. A da neko kupi FK Željezničar i barata kako hoće, NE! Komunizam nije da je ekipa naroda , komunizam je da vlada ima ekipu i to bih sigurno volio a? Da budemo ko CZ. Bosnjo samo na oblacima, samo da mi je do njemačke , samo da nam investitor dođe , sve ce biti bajno. Investitor nije sinonim za uspjeh, ko investira može i izgubiti pare a uz to i imovinu.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:12 pm

Locomotiva je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:02 pm
fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:32 pm
Locomotiva je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:10 pm


Haj ti rovi rukama pa dođi na stadionu i napuni Grbavicu pa ćemo vidjeti rezultate. Sta kmečite toliko , ovaj forum je otišao, da ne kažem gdje. Hvala Bogu, pa je ovo forum a ne baza navijača.

Samo kmečite na forumu ovo ono a gdje ste bili kad je skupština bila? Ispred ekrana tipkali nesto na forumu.

Ljubav sto te rodi klasa radnička! NIKOM’ TE NE DAMO!!!
Napredno razmisljanje i bas jaki argumenti. Kad god kazemo "mi smo radnicka klasa" ovima sto imaju para se ugasi po jedan racun. Dovoljno je jednom izgovoriti "nikom te ne damo" i njihovi igraci se odmah sklanjaju sami.

Sve su to floskule obicne. Mozemo mi puniti stadion svaku utakmicu kasa ce opet biti siromasna. A bez pune kase te nema, ne postojis bukvalno. Shvatite da su takva vremena, tako funkcionise svijet. Nema inat sta da trazi protiv para.

Ispade da su ultra grupe Besiktasa, Olympiakosa ili Lecha svi debili jer su "pustili" da im u klubove udju investitori. Ma ja, sve indijanci.

Na kraju krajeva, zar komunizam kod nas nije omrazen - pa zasto se onda ne mozemo odreci komunistickih ideala?

Zabijajte vi glavu u pijesak ko nojevi ali zapamtite - investitor ili gasenje. Ne budemo li svi zajedno pametni imacemo se kad kajati, imacemo puuuuno vremena da se kajemo.
Da bi punili stadion svaku utakmicu i da bi se svaki Zeljovac učlanio napunili bi kasu i to dobro. Uz to bi došli veći sponzori. Te grupa sto si spomenuo me ne zanimaju, mene zanima Željo i to je to. U BiH ljudi misle da je investitor zlatni ključ uspjeha kao sto misle da pare rastu na drvetu u Njemačkoj. Da neko investira pa mu vratiš % dobitka ok. A da neko kupi FK Željezničar i barata kako hoće, NE! Komunizam nije da je ekipa naroda , komunizam je da vlada ima ekipu i to bih sigurno volio a? Da budemo ko CZ. Bosnjo samo na oblacima, samo da mi je do njemačke , samo da nam investitor dođe , sve ce biti bajno. Investitor nije sinonim za uspjeh, ko investira može i izgubiti pare a uz to i imovinu.
Pun stadion bas svaku utakmicu je hem nemoguc hem bi opet bio kap u moru nasih finansijskih potreba. Nije ovo vise 2001., sad se malo veca lova vrti i u ovom govnetu od lige.

Nije svaki investitor idealan i zato naravno da ne mozes prvog lika koji naidje uvesti u klub. Postoji procedura, uspostave se pravila, evo kako su oni gore uradili. Pustite se price "da mi dodje kinez pa da mi mijenja grb i boju". Ne moze se to desiti, ni njima ni bilo kome ko ima mozga.

Poenta je da je bez investitora nemoguce opstati na profesionalnom nivou a kamoli biti konkurentan. Sirite vi koliko hocete taj optimizam zasnovan na frazama ali opet vam kazem - investitor ili gasenje.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:16 pm

phpBB [video]

Poslušati i promućkati svojom glavom. Zaustavili smo budućnost.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:19 pm

Yebo vas uprave
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:21 pm

Anketa za igraca utakmice, glasate za dva igraca

viewtopic.php?f=101&t=942
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:22 pm

mamba21 je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:19 pm
Yebo vas uprave
Ko ce naci sponzore? Sinisa i Jamak?

Treba reci "jebali vas kultovi licnosti i vjerovanje u iste kao da su religija".
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:26 pm

fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:22 pm
mamba21 je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:19 pm
Yebo vas uprave
Ko ce naci sponzore? Sinisa i Jamak?

Treba reci "jebali vas kultovi licnosti i vjerovanje u iste kao da su religija".
+1
Željezničar ante portas !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:28 pm

fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:22 pm
mamba21 je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:19 pm
Yebo vas uprave
Ko ce naci sponzore? Sinisa i Jamak?

Treba reci "jebali vas kultovi licnosti i vjerovanje u iste kao da su religija".
Forumasi pisanjem na forumu ko tetkice ce naci.

Borimo se za titulu. Dobili danas tri nula i udjes na forum i citas 10 stranica kako kukamo. Idemo hrabro do kraja se pofajtat sa svima pa sta bude.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 572
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:29 pm

AsharaK je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:59 pm
Sad ja vas ne kontam, ko treba bit ispred, Radnik ili Siroki :D
Radnik ce zavrsiti ispred njih, tako da mi ponovo u Bijeljinu a Siroki nama.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:30 pm

Ma dobro, i ja sam zakuko zbog rasporeda, sve je to normalno jebiga. Al opet kažem, ako dobijemo sve do kraja prvaci smo, i treba tako razmišljat.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:37 pm

avlami97 je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:16 pm
phpBB [video]

Poslušati i promućkati svojom glavom. Zaustavili smo budućnost.
Jasno je svima, a nije nam malo falilo. Vidim da se pojedini bune na moje pisanje ovdje. Zalim ali iskljucivo pisem istinu, a ako nekome istina smeta, uvijek postoji slatka laz kojoj se mogu okrenuti. Ukljucuje i tebe ovo dragi moj gospodine Kospa. Ne zalim zbog nekog Misimovica, vec zalim zbog toga sto nakon jako dugo vremena sam imao nadu u ovaj narod da ce napraviti nesto samostalno i opet smo se vratili u zonu komfora, mem i vlagu prosjeka na Balkanu. Znam koliko mozemo biti bolji i sami se plasimo toga. Kompleks vise vrijednosti.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:39 pm

mamba21 je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:28 pm
fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:22 pm
mamba21 je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:19 pm
Yebo vas uprave
Ko ce naci sponzore? Sinisa i Jamak?

Treba reci "jebali vas kultovi licnosti i vjerovanje u iste kao da su religija".
Forumasi pisanjem na forumu ko tetkice ce naci.

Borimo se za titulu. Dobili danas tri nula i udjes na forum i citas 10 stranica kako kukamo. Idemo hrabro do kraja se pofajtat sa svima pa sta bude.
Ma jok, forumasi koji pisu "nikom te ne damo" i "plavo proljece" ce nas frazama i mitovima spasiti sve izvjesnijeg bankrota i stecaja.

A sto se tice hrabrosti ja je na terenu ni danas ne vidjeh kao ni u Bijeljini, do koga li je to? Sta bi tek bilo da nas neko malo jace nagazi i zaganja, kao sto je recimo nedavno Velez?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:40 pm

mamba21 je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:28 pm
fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:22 pm
mamba21 je napisao/la:
sub feb 29, 2020 8:19 pm
Yebo vas uprave
Ko ce naci sponzore? Sinisa i Jamak?

Treba reci "jebali vas kultovi licnosti i vjerovanje u iste kao da su religija".
Forumasi pisanjem na forumu ko tetkice ce naci.

Borimo se za titulu. Dobili danas tri nula i udjes na forum i citas 10 stranica kako kukamo. Idemo hrabro do kraja se pofajtat sa svima pa sta bude.
Bravo! Idemo jako u srijedu pa onda napunimo Grbavicu protiv TC! :zeljeznicar1: :baklja:
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 8:42 pm

PLAVO PROLJEĆE
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija