Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:09 pm

barbarez je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:08 pm
Premier je napisao/la:
sub feb 29, 2020 6:59 pm
U kojem ce kolu bit derbi onda na kosevu? Ma taman to, ako izgubimo odose oni na nedostiznu razliku, ako dobijemo pokazat cemo da smo spremni potuci se do kraja..
U 2 kolu. Ja samo ne znam sta se pizdi ovoliko. Ali hajd dobro nije ovo prvi put. Samo ove sezone je bilo jedno 5 pizdinih perioda.
Polako ba ljudi,sta vam je. Koliko puta smo se naslusali prica o strasnom Zrinjskom u prvom dijelu sezone. A oni za ***** bili. Ovi isti pitari,6 utakmica ni sami ne znaju kako su dobili.
Pricamo o Premijer ligi ko je ovde ikad izdominirao na nacin kako se kuka ovdije.
Ja vam garantujem,da ce i ovi pitari kiksat jos par puta sigurno.
Nije uopste bitno kako su dobili. Jesu djelovali bolje,ali su vala mrljave golove zabijali. Mada po meni zasluzeno dobili,jer meni ovaj Borac djeluje po onom ustaljenom receptu ekipa,koja se nazor brzo slaze i na kraju obicno budu za *****. Iako svi od njih puno ocekuju. A spori su drama bili. A sjetimo se nase ekipe tada,jer su 3 najvaznija igraca Borca ,tada bili kod nas. I nije da nismo kukali bas na ove vedete Borca kod nas.
Ono sto mene zanima dokle je taj crnac. Kako ova Zvjezda zavrsi ovog Nigerijca,nije valjda da mu od novembra ganjase vizu.
Pa od početka priprema ganjaju za tog Nigerijca. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:10 pm

Valter je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:07 pm
fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:03 pm
Navijaci ce na kraju ugasiti klub svojim nejedinstvom i gluposcu. Zapamtite, JEDINA sansa nam je da se svi ujedinimo i napravimo strasan pritisak na klub kako bi se pocelo roviti rukama i nogama da se nadje investitor. Bukvalno jedina sansa. Ili to ili katanac.
Pik, ključ, katanac,
ko nas kupi magarac. :r
Ma jasta ba, samo veselo. Mi smo veliki, osvajali smo titule, ne moze nama biti nista.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:10 pm

fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:03 pm
Navijaci ce na kraju ugasiti klub svojim nejedinstvom i gluposcu. Zapamtite, JEDINA sansa nam je da se svi ujedinimo i napravimo strasan pritisak na klub kako bi se pocelo roviti rukama i nogama da se nadje investitor. Bukvalno jedina sansa. Ili to ili katanac.
Haj ti rovi rukama pa dođi na stadionu i napuni Grbavicu pa ćemo vidjeti rezultate. Sta kmečite toliko , ovaj forum je otišao, da ne kažem gdje. Hvala Bogu, pa je ovo forum a ne baza navijača.

Samo kmečite na forumu ovo ono a gdje ste bili kad je skupština bila? Ispred ekrana tipkali nesto na forumu.

Ljubav sto te rodi klasa radnička! NIKOM’ TE NE DAMO!!!
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:16 pm

Anketa za igraca utakmice, glasate za dva igraca

viewtopic.php?f=101&t=942
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:16 pm

Ako ovako stanje ostane na tabeli
Jesmo li domaćini ili gosti u derbiju?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:17 pm

sahmat je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:16 pm
Ako ovako stanje ostane na tabeli
Jesmo li domaćini ili gosti u derbiju?
Gostujemo Sarajevu i Borcu. Dočekujemo Tuzlu i Zrinjski.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
ono.na
Postovi: 566
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:18 pm

sahmat je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:16 pm
Ako ovako stanje ostane na tabeli
Jesmo li domaćini ili gosti u derbiju?
U Visokom ce se igrati derbi na neutralnoj teritoriji
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:23 pm

Mrsko mi sad postavljat onu tablicu,uglavnom jeben raspored i nama i pitarima na pocetku. Nakon gostovanja 12 i 11 ekipe. Mi idemo njima,i poslije toga oni u goste 3 ekipi a mi kuci sa 12. I nakon 3 kola,oni se redaju kuci 4,gosti 5,kuci 6.....i tako do kraja. A mi isto tako kuci 3,gosti 4....
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:26 pm

barbarez je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:23 pm
Mrsko mi sad postavljat onu tablicu,uglavnom jeben raspored i nama i pitarima na pocetku. Nakon gostovanja 12 i 11 ekipe. Mi idemo njima,i poslije toga oni u goste 3 ekipi a mi kuci sa 12. I nakon 3 kola,oni se redaju kuci 4,gosti 5,kuci 6.....i tako do kraja. A mi isto tako kuci 3,gosti 4....
Njima dolaze bolji timovi kuci,to jedino ne valja. Bilo bi dobro izbjegnut i Široki nekako, da se igra i sa njima kuci. Koja pozicija moraju bit?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:27 pm

Zakolutat će se fino.
Valjda budemo imali snage da do kraja budemo u igri. Bar zbog zanimljivosti ako ništa :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:28 pm

U srijedu zabija Dacić za prolaz.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
ono.na
Postovi: 566
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:29 pm

AsharaK je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:26 pm
barbarez je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:23 pm
Mrsko mi sad postavljat onu tablicu,uglavnom jeben raspored i nama i pitarima na pocetku. Nakon gostovanja 12 i 11 ekipe. Mi idemo njima,i poslije toga oni u goste 3 ekipi a mi kuci sa 12. I nakon 3 kola,oni se redaju kuci 4,gosti 5,kuci 6.....i tako do kraja. A mi isto tako kuci 3,gosti 4....
Njima dolaze bolji timovi kuci,to jedino ne valja. Bilo bi dobro izbjegnut i Široki nekako, da se igra i sa njima kuci. Koja pozicija moraju bit?
Morao bi Siroki ostati gdje je i sad, na 6. Mjestu. Ali tesko. Ako uzmu Zrinjskog, ne znam idu li na 5to radi medjusobnog omjera. A ako ne uzmu, ovamo Radnik vjerovatno uzima Zvijezdu i preskace ih. Sto znaci Radnik na Grbavicu, a mi u listicu.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:32 pm

Po trenutnoj
Sarajevo-Zvjezda
Zeljo-Celik
Sarajevo-Zeljo
Zrinjski-Sarajevo
Zeljo-Zvjezda
Sarajevo-Borac
Zeljo-Zrinjski
Tuzla-Sarajevo
Borac-Zeljo
Sarajevo-Siroki
Zeljo-Tuzla
Radnik-Sarajevo
Siroki-Zeljo
Sarajevo-Velez
Zeljo-Radnik
Sad ovo dalje je diskutabilno zbog istog broja bodova,ali najvjerovatnije mi imamo gostovanje Velezu,a pitari idu Mladosti ili Slobodi.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u sub feb 29, 2020 7:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:32 pm

Mislim da je upravo suprotno, ako Radnik preskoci Sirokog mi u Bijeljinu a Siroki nama, plus kitari u Siroki sto bi bilo idealno.

Edit - ovo moje je odgovor na ono.na
Zadnja izmjena: ubaceni element, dana/u sub feb 29, 2020 7:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:32 pm

Locomotiva je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:10 pm
fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:03 pm
Navijaci ce na kraju ugasiti klub svojim nejedinstvom i gluposcu. Zapamtite, JEDINA sansa nam je da se svi ujedinimo i napravimo strasan pritisak na klub kako bi se pocelo roviti rukama i nogama da se nadje investitor. Bukvalno jedina sansa. Ili to ili katanac.
Haj ti rovi rukama pa dođi na stadionu i napuni Grbavicu pa ćemo vidjeti rezultate. Sta kmečite toliko , ovaj forum je otišao, da ne kažem gdje. Hvala Bogu, pa je ovo forum a ne baza navijača.

Samo kmečite na forumu ovo ono a gdje ste bili kad je skupština bila? Ispred ekrana tipkali nesto na forumu.

Ljubav sto te rodi klasa radnička! NIKOM’ TE NE DAMO!!!
Napredno razmisljanje i bas jaki argumenti. Kad god kazemo "mi smo radnicka klasa" ovima sto imaju para se ugasi po jedan racun. Dovoljno je jednom izgovoriti "nikom te ne damo" i njihovi igraci se odmah sklanjaju sami.

Sve su to floskule obicne. Mozemo mi puniti stadion svaku utakmicu kasa ce opet biti siromasna. A bez pune kase te nema, ne postojis bukvalno. Shvatite da su takva vremena, tako funkcionise svijet. Nema inat sta da trazi protiv para.

Ispade da su ultra grupe Besiktasa, Olympiakosa ili Lecha svi debili jer su "pustili" da im u klubove udju investitori. Ma ja, sve indijanci.

Na kraju krajeva, zar komunizam kod nas nije omrazen - pa zasto se onda ne mozemo odreci komunistickih ideala?

Zabijajte vi glavu u pijesak ko nojevi ali zapamtite - investitor ili gasenje. Ne budemo li svi zajedno pametni imacemo se kad kajati, imacemo puuuuno vremena da se kajemo.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:33 pm

Bili smo ozbiljni, ali je onda dosao onaj koji je ilegalno prebacio novac na svoj bankovni nalog u Grazu, rastjerao sve i doveo svoje ljude. Vidjao sam ljude da za mnogo manje novca rade mnogo gore stvari, tako da ga mozda shvatam, ali onda pricati o njemu kao o nekakvoj legendi Zeljeznicara je iluziorno.

Sada nam ostaje da zalimo za nekim vremenima, a mogli smo imati sve.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:34 pm

ono.na je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:07 pm
Pobjeda nad Tuzlom je definitivno prioritet, jer derbi manje vise gdje god da se igra, derbi je, i tu se bodovi mogu traziti.

Prioritet je jer bi prva 4 kola mi imali malo laksi raspored u odnosu na Sarajevo, tj. poceli bi sa Celikom kod kuce i tako bi mogli da ganjamo 2 domace pobjede pred derbi. Takodjer bismo zadnja 4 kola imali zadnje 4 ekipe sa tabele.
Ne vidim kako možemo imati lakši raspored, pitari u naredne tri utakmice (osim ako ne izgube narednu od Mladosti kući) čekaju Mladost, Zvijezdu i 99%nas.
A mi kući sa Tuzlom, kući Mladost, pa gost njima, a uz to zaostajemo 3 boda.
Zajebano, baš zajebano.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:34 pm

Sarajevo kuci Zeljo,Borac,Velez,mozda Siroki. Ima tu materijala za kiks,gostovanja Radnik,Tuzla,Zrinjski.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:35 pm

Slazem se prijatelju od a do z @fcz
 
Avatar
ono.na
Postovi: 566
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:36 pm

ubaceni element je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:32 pm
Mislim da je upravo suprotno, ako Radnik preskoci Sirokog mi u Bijeljinu a Siroki nama, plus kitari u Siroki sto bi bilo idealno.

Edit - ovo moje je odgovor na ono.na
Upravu si. Ja sve gledam nas kao trece :D
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 79 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija