Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Refa1921
Postovi: 461
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:40 pm

Ma nema Borac snage za 60 minuta kako treba. Samo pametno u srijedu i prolaz aBd. u polufinale.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:40 pm

Sta kaze Spaho u Banja Luci sve bez zamjerke osim zbog reflektora...ni da pomene nacionalisticke povike 'ubij turcina i noz zica Srebrenica'...nema vecih gnjida od ovih komentatora
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:41 pm

Kakvog jebanja ne kontam. Ali jug ce odmah buu necemo mi to i slicne floskule
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:41 pm

Dobro je ako kromoljasi idu u Mostar jer ne znam gdje jos mogu izgubiti.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:42 pm

fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 6:36 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub feb 29, 2020 6:34 pm
To za investitora ne pije vode kod nas. Mi smo dosta zatvoren klub (pogotovo sada) ako cemo realno.
Takvim pristupom cemo se uskoro moci i konacno zatvoriti. I zakljucati bravu.
I ja sam druze za investitora ali haj realno kod ce doci? Ko ce doci uloziti pare i pustiti da neko drugi odlucuje.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 567
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:43 pm

Nije realan rezultat. Dva kiksa odbrane Borca. Ne treba se bojati nikoga nego ici od utakmice do utakmice i probati ostvariti sve domace pobjede.

Kako ono ide zrijebanje za ovu trecu rundu lige?
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:44 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub feb 29, 2020 6:42 pm
fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 6:36 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub feb 29, 2020 6:34 pm
To za investitora ne pije vode kod nas. Mi smo dosta zatvoren klub (pogotovo sada) ako cemo realno.
Takvim pristupom cemo se uskoro moci i konacno zatvoriti. I zakljucati bravu.
I ja sam druze za investitora ali haj realno kod ce doci? Ko ce doci uloziti pare i pustiti da neko drugi odlucuje.
Ne kazem ja da iko zeli doci, samo komentar na to kako smo zatvoren klub. Zatvorenost moze dovesti samo do gasenja.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:45 pm

Slusaj ti pitarskog Spahe, za njega su Jufke vec prvo mjesto iako ima jos jedno kolo i on je vec upisao pobjedu protiv Mladosti! :zid:
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 461
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:47 pm

Borcu se sve svodi gurni je na strani ubaci pa će neko zakačiti ili će se iskopeljati. Ako budemo pametni i ako štoperi budu imalo prisebni ne bi trebali imati aman zaman problema.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:48 pm

odluku o svemu tome daje Amar Osim. kad on odluci i kako. Amar zna
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:51 pm

ono.na je napisao/la:
sub feb 29, 2020 6:43 pm
Nije realan rezultat. Dva kiksa odbrane Borca. Ne treba se bojati nikoga nego ici od utakmice do utakmice i probati ostvariti sve domace pobjede.

Kako ono ide zrijebanje za ovu trecu rundu lige?
Stipu to nije realan oni su rutinski rijesili Borca u BL . mi cemo u srijedu ko da gledam u hendikeprlu popusit i ko picke odigrat
Dugorocno ne zelim sad razmiskjat jer me strah
 
zastavnik
Postovi: 91
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 10:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:51 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub feb 29, 2020 6:42 pm
fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 6:36 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub feb 29, 2020 6:34 pm
To za investitora ne pije vode kod nas. Mi smo dosta zatvoren klub (pogotovo sada) ako cemo realno.
Takvim pristupom cemo se uskoro moci i konacno zatvoriti. I zakljucati bravu.
I ja sam druze za investitora ali haj realno kod ce doci? Ko ce doci uloziti pare i pustiti da neko drugi odlucuje.
Druze kada kazem investitor onda se on mora pitati, znam da ovako tesko ide i do kada veliko je pitanje. Klub se mora otvoriti prema trzistu.
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:54 pm

Obavezno sad poceti sa pricom kako su slucajno dobili i tako to. To pricati dok se ne odlijepe 6-7 boba, a onda qrcu svirati.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 6:59 pm

U kojem ce kolu bit derbi onda na kosevu? Ma taman to, ako izgubimo odose oni na nedostiznu razliku, ako dobijemo pokazat cemo da smo spremni potuci se do kraja..
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:00 pm

Derbi ja mislim u drugom kolu odmah. A polahko i sigurno idemo ko Hajduk
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:02 pm

Još smo tu, nije još ništa gotovo. Ići utakmicu po utakmicu. Ako dobijemo sve do kraja, mi smo prvaci, i tako treba razmišljat. Inače u Ugljeviku danas baš dobra zajebancija. Forza!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:03 pm

Navijaci ce na kraju ugasiti klub svojim nejedinstvom i gluposcu. Zapamtite, JEDINA sansa nam je da se svi ujedinimo i napravimo strasan pritisak na klub kako bi se pocelo roviti rukama i nogama da se nadje investitor. Bukvalno jedina sansa. Ili to ili katanac.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 567
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:07 pm

Pobjeda nad Tuzlom je definitivno prioritet, jer derbi manje vise gdje god da se igra, derbi je, i tu se bodovi mogu traziti.

Prioritet je jer bi prva 4 kola mi imali malo laksi raspored u odnosu na Sarajevo, tj. poceli bi sa Celikom kod kuce i tako bi mogli da ganjamo 2 domace pobjede pred derbi. Takodjer bismo zadnja 4 kola imali zadnje 4 ekipe sa tabele.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:07 pm

fcz je napisao/la:
sub feb 29, 2020 7:03 pm
Navijaci ce na kraju ugasiti klub svojim nejedinstvom i gluposcu. Zapamtite, JEDINA sansa nam je da se svi ujedinimo i napravimo strasan pritisak na klub kako bi se pocelo roviti rukama i nogama da se nadje investitor. Bukvalno jedina sansa. Ili to ili katanac.
Pik, ključ, katanac,
ko nas kupi magarac. :r
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 29, 2020 7:08 pm

Premier je napisao/la:
sub feb 29, 2020 6:59 pm
U kojem ce kolu bit derbi onda na kosevu? Ma taman to, ako izgubimo odose oni na nedostiznu razliku, ako dobijemo pokazat cemo da smo spremni potuci se do kraja..
U 2 kolu. Ja samo ne znam sta se pizdi ovoliko. Ali hajd dobro nije ovo prvi put. Samo ove sezone je bilo jedno 5 pizdinih perioda.
Polako ba ljudi,sta vam je. Koliko puta smo se naslusali prica o strasnom Zrinjskom u prvom dijelu sezone. A oni za ***** bili. Ovi isti pitari,6 utakmica ni sami ne znaju kako su dobili.
Pricamo o Premijer ligi ko je ovde ikad izdominirao na nacin kako se kuka ovdije.
Ja vam garantujem,da ce i ovi pitari kiksat jos par puta sigurno.
Nije uopste bitno kako su dobili. Jesu djelovali bolje,ali su vala mrljave golove zabijali. Mada po meni zasluzeno dobili,jer meni ovaj Borac djeluje po onom ustaljenom receptu ekipa,koja se nazor brzo slaze i na kraju obicno budu za *****. Iako svi od njih puno ocekuju. A spori su drama bili. A sjetimo se nase ekipe tada,jer su 3 najvaznija igraca Borca ,tada bili kod nas. I nije da nismo kukali bas na ove vedete Borca kod nas.
Ono sto mene zanima dokle je taj crnac. Kako ova Zvjezda zavrsi ovog Nigerijca,nije valjda da mu od novembra ganjase vizu.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Google [Bot] i 95 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija