Moderator/ica: storm_raider

 
ublehas
Postovi: 1008
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 8:05 am

blueboy je napisao/la:
uto feb 25, 2020 6:59 am
Plava Porodica je napisao/la:
uto feb 25, 2020 4:14 am
I vidim priča se poslije Radnika kako je ta utakmica otjerala već priličan broj ljudi za domaću protiv TC.
E pa ova slika od sinoć ih je vratila.
O čemu ba pričate? Nek dobijemo mrtvu zvijezdu naguzove 0-1, nek borca uzmemo na penale bez šuta u okvir gola, biće 9-10 k glat. Garantujem životom.
Sutra da se igra utakmica bilo bi 7000. Volimo mi ba Želju više od rezultata i igre koju prikazuju. Kad nas je moglo biti 5000 protiv Radnika poslije Krupe i derbija u lavoru u onakvoj psihičkoj dubiozi to dovoljno govori kakvi smo mi zaluđenici..
A šta ako bude protiv Zvijezde 0:0 i ispadnemo u kupu od Borca, što također nije baš nerealna opcija s obzirom u kakvom smo stanju trenutno? Onda će opet biti 3-4 hiljade nas redovnih zaluđenika
I da si pobijedio Radnika, a nedo bog kiksaš protiv Zvjezde i ispadneš iz kupa, ne bi bilo više od 3-4 hiljade.

U slučaju pobjede i prolaza brotiv Borca, biće bi preko 7000 sigurno...još ako maleni kiksaju u BL...
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 8:52 am

Jao kakva prica,Hamburg ispadne u drugu ligu i opet vazda pun stadion,i milion jos takvih primjera ima,Leeds evropski velikan godinama nije u Premiershipu i opet pun stadion kao sibica,a kod nas se broj publike odredjuje nasprama rezultata iz prethodne utakmice.Jao kakav kult navijanja i navijaca u Bosni,nek nas je sramota.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 9:39 am

Posjeta nam varira kao igra prvog tima.
Poslije derbija kad bi trebalo sve da gori, nas dodje manje i Zeljo odigra uzasnu utakmicu... Nikad ne znas sta te ceka.
Protiv Tuzle ce dobra posjeta biti zbog milion razloga.
Kakve su ostale stvari oko Zelje i u Zelji, posjeta je odlicna.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
ublehas
Postovi: 1008
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 10:02 am

Srcezelje je napisao/la:
uto feb 25, 2020 8:52 am
Jao kakva prica,Hamburg ispadne u drugu ligu i opet vazda pun stadion,i milion jos takvih primjera ima,Leeds evropski velikan godinama nije u Premiershipu i opet pun stadion kao sibica,a kod nas se broj publike odredjuje nasprama rezultata iz prethodne utakmice.Jao kakav kult navijanja i navijaca u Bosni,nek nas je sramota.
Pa tako je u zadnjih 15 godina. Ne samo kod nas nego u čitavoj državi. I prije agresije bi bila slična situacija, ali je tada bilo dosta manje drugih sadržaja.
Kod nas raje ide na utakmice (bilo kojeg sporta), kao i na ostale manifestacije zato što je to u jednom trenutku INN. Čim nije više, ne dolaze. Pogledaj npr. KK Bosna. Kad su bili u fazonu nije mogla šibica pasti u Skenderiju. Poslije bila više prazna nego puna. Repka isto. Kad se digne euforija, sve veliki navijači. Čim nema euforije, nigdje nikog...
Željo ima 3-4 hiljade navijača, a ostalo su u najbolju ruku simpatizeri.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 10:09 am

ublehas je napisao/la:
uto feb 25, 2020 10:02 am
Željo ima 3-4 hiljade navijača, a ostalo su u najbolju ruku simpatizeri.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 10:30 am

Od kada nama počinje ugovor za nove dresove? Nešto sam mislio da je sada od ove polusezone, ali izgleda da nije.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 10:48 am

Analitičar1921 je napisao/la:
uto feb 25, 2020 10:30 am
Od kada nama počinje ugovor za nove dresove? Nešto sam mislio da je sada od ove polusezone, ali izgleda da nije.
Od naredne sezone.
 
tm87alem
Postovi: 520
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 10:49 am

Elegant je napisao/la:
pon feb 24, 2020 8:02 pm
Kako ovo dobro izgleda, valjda isto urade i na sjeveru sa svjetlima.

A da je kakvih ludih para da se i krov sjevera rekonstruise, istim limom kao sto je na istoku.
E moj elegante! Nema od toga ništa! Nemaju za popravke terena (kažu u klubu za onaj mali prostor, tj. oštećenja kod golmana treba angažovati onu firmu iz Grčke, sa njihovim mašinama, vjerovatno i ljudima - majstorima za teren, a to im je skupo), a kamoli da popravljaju lim na sjeveru! Za plate jedva skuckaju i to sa zakašnjenjem! I da se ima neka financijska injekcija, pare ne bi išle u naš hram fudbala! Znate kakvi su prioriteti kod Amara! Sve u igrački kadar i za titulu! Sad što imamo upravu za q., i što se krpimo, to je drugi par cipela! Je li neko bio na toj javnoj raspravi o naselju Hrasno i tom dijelu iza istoka, što nas i najviše zanima? Je li to već dogovoreno na skupštini, ta zamjena onog malog prostora na sjeveru za plato iza istoka i za tu famoznu građevinu umjesto zamka - hotel? Vidim, malo je to pojasnio na klix forumu naš jedan i jedini occasionally. Ako neko nešto više zna, molio bih da napiše, ali bez hajcanja, samo provjerene stvari, da s bezveze ne svađamo ovdje, jer svi smo plave krvi!
:zeljeznicar1:
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 11:27 am

teteac8684 je napisao/la:
uto feb 25, 2020 10:48 am
Analitičar1921 je napisao/la:
uto feb 25, 2020 10:30 am
Od kada nama počinje ugovor za nove dresove? Nešto sam mislio da je sada od ove polusezone, ali izgleda da nije.
Od naredne sezone.
:palacgore:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 11:31 am

Alaj Slavko popljuva Amara da valja :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 11:36 am

AsharaK je napisao/la:
uto feb 25, 2020 11:31 am
Alaj Slavko popljuva Amara da valja :D
Aha, evo kod Sinana :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 11:45 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto feb 25, 2020 11:36 am
AsharaK je napisao/la:
uto feb 25, 2020 11:31 am
Alaj Slavko popljuva Amara da valja :D
Aha, evo kod Sinana :)
Ma ni iz cega. Bezveze bas ispalo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 11:48 am

Nista nije bezveze :) jbg neka svi odgovaraju za svoje postupke
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 11:53 am

Idiote otjerao si se sam.
Cuj Amar zelio da otjera Slavku :klanjase2:
Osim sto smjenjuje, postavlja uprave, namjesta utakmice/kupove/prvenstva, dogovara sudije. :klanjase2:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 460
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 12:43 pm

Ne krivim Petrovića ni sekunde. Imao si rokove do kada da platiš, šta je jedino mogao a to je izaći u susret pa odgoditi sam ili se nagoditi ali u krajnjem slučaju zašto bi? Niti je emotivno vezan za nas, niti je naš čovjek nego profesionalac koji svoj novac hoće da uzme. Puno mi gledamo kroz ljubav prema Želji pa kao mi bi izašli u susret, ovo je posao kao i svaki drugi i ne vidim razlog zašto me bi neko tražio svoje pare ako ima validne dokaze za njih.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 1:24 pm

Ako klubovi osvoje isti broj bodova odlučuje razlika između postignutih i primljenih pogodaka. U slučaju
istog broja primljenih i postignutih pogodaka (razlika pogodaka), bolje mjesto na tabeli zauzima ekipa koja je
postigla više pogodaka, a ako su postigli isti broj pogodaka dijele mjesta koja im pripadaju.
Ukoliko se radi o mjestu koje odlučuje o plasmanu nakon završetka prvog dijela takmičenja (nakon 22
odigrana kola) i određivanju takmičarskih brojeva za utvrđivanje rasporeda za drugi dio takmičenja, u slučaju
jednakog broja bodova klubova, plasman se utvrđuje na osnovu dodatne tabele od rezultata koje su u
međusobnim utakmicama postigli klubovi sa istim brojem bodova.
Propisi saveza o poziciji na tabeli u slučaju istog broja bodova nakon 22 kola. Biće ovdje dosta opcija na kraju.
Borac ima dvije teške utakmice, kući Sarajevo i u gostima Velež. Sarajevo nakon Borca ima lakši posao protiv Mladosti kući. Nama bi ta Zvijezda trebala biti lakši posao (naglasak "bi trebala"), a Tuzla kući nije nimalo bezazlen protivnik.
Biće zanimljivo ukoliko mi i Borac uzmemo sljedeće dvije utakmice, a pretpostavka je da Sarajevo uzima kući MDK, jer će na kraju 3 ekipe imati isti broj bodova. U tom slučaju ćemo mi ili Borac biti prvi, ovisno o rezultatu Borac-Sarajevo.
Uglavnom, biće ovdje svega, naše je da uzmemo u Ugljeviku i uz huk navijača na Grbavici srušimo Tuzlu.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 1:37 pm

Alispahic i Pavic imaju temperaturu izgleda, Stilu grlo zeza. Tako sinan javi. Valjda ce biti bolje do utakmice.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 1:44 pm

mamba21 je napisao/la:
uto feb 25, 2020 1:37 pm
Alispahic i Pavic imaju temperaturu izgleda, Stilu grlo zeza. Tako sinan javi. Valjda ce biti bolje do utakmice.
Samo nam jos korona fali
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 1:57 pm

Ako se epidemija virusa Corona prosiri na BiH, a prije ili kasnije hoce, prvenstvo ce biti obustavljeno ili nastavljeno bez publike na stadiona.

Tri kineska drzavljanina su vec smjestena na Kliniku Podhrastove u izolaciju, jer su pod sumnjom simptoma virusa.
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u uto feb 25, 2020 1:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 25, 2020 1:58 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
uto feb 25, 2020 1:57 pm
Ako se epidemija virusa Corona prosiri na BiH, a prije ili kasnije hoce, prvenstvo ce biti obustavljeno ili nastavljeno bez publike na stadiona.
To realno treba i ocekivati. U hrvatskoj vec imas potvrdjene slucajeve, mogli bi oni prvi zaustaviti, pa onda i mi.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 184 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija