Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 12:32 am

Najjače ono " ha **** licencu, ha **** milion" ... ima ovaj kosarkas travnicki on ce nas pogurati ❤
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5091
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 1:07 am

ANamelessGhoul je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:51 pm
Bas danas razmisljam hladnije glave kak osmo mi navijaci dosta krivi zbog svega ovoga jer nemamo sabura ni za koga sekunde. Okej Zec nas je nerviro nenormalno, ali i mi veliku nervozu stvaramo i njima na terenu realno svojim psovkama i tersanjem nakon dva-tri pogresna pasa i slicno. Sta nam se desilo ? Nismo nikad takvi bili, hajmo zbiti redove
VOLIM TE ZELJO!
Situacija sa Adžemom i suspenzija A.Zeca. Ok, zateglo se i rekao bi čovjek pritisak je, frcaju varnice. Ja na istok Asim i Projić ušminkani sa trebicama ko da su došli na SFF. Niko im riječ nije rekao, čak izvisili pojedini trans "vratite nam Asima". Šta reći, kakav pritisak, kakva nervoza? - Čisti bezobrazluk, boliqrac. Ko radi u državnoj firmi zna kako je kad dobiješ sve a ne moraš (gotovo) ništa da daš, samo treba da budeš baš golem debil da usereš motku
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 1:25 am

salle86 je napisao/la:
pon feb 24, 2020 1:07 am
ANamelessGhoul je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:51 pm
Bas danas razmisljam hladnije glave kak osmo mi navijaci dosta krivi zbog svega ovoga jer nemamo sabura ni za koga sekunde. Okej Zec nas je nerviro nenormalno, ali i mi veliku nervozu stvaramo i njima na terenu realno svojim psovkama i tersanjem nakon dva-tri pogresna pasa i slicno. Sta nam se desilo ? Nismo nikad takvi bili, hajmo zbiti redove
VOLIM TE ZELJO!
Situacija sa Adžemom i suspenzija A.Zeca. Ok, zateglo se i rekao bi čovjek pritisak je, frcaju varnice. Ja na istok Asim i Projić ušminkani sa trebicama ko da su došli na SFF. Niko im riječ nije rekao, čak izvisili pojedini trans "vratite nam Asima". Šta reći, kakav pritisak, kakva nervoza? - Čisti bezobrazluk, boliqrac. Ko radi u državnoj firmi zna kako je kad dobiješ sve a ne moraš (gotovo) ništa da daš, samo treba da budeš baš golem debil da usereš motku
Upravo tako. On ima dogovorene uslove i papir kao dokaz pa naplatice ih milom ili silom, kako god igrao.

A recimo u svinjskom imas 300 na papiru a ostatak na ruke. Ako se kurcis i zajebavas leci ce ti tri glave na racun a za ostalo se zali tetki svojoj.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 2:36 am

Koji datum se igra 23. kolo?
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 2:36 am

phpBB [video]
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 4:10 am

Odakle potice ova prica “300km na ruke, a ostalo ispod stola” i slicno? Po svim mogucim forumima se to potencira. Jel fakat ljudi vjeruju u to? Vjerovatno da nesto i ide ispod stola i u kesu, ali po ovim pricama ispade tamo svi na minimalcu. A ako stvarno jeste tako, SIPA i prijava, zar to ne moze svako uraditi?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 4:47 am

Dok dom se strpljivo gradi,
Ti nama Željo fudbal zgadi..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 6:10 am

Problem nas navijača je taj sto će vjerovatno Borac dobiti Sarajevo naredno kolo, a mi Zvijezdu. Onda će zavladati šampionska atmosfera. U srijedu će nas Borac ubiti nogama, nećemo pola preci i opet ćemo kuditi Amara i igrače.

Zato treba protiv Tuzla Citya da nas bude 8k+. Samo zajedno!
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 6:36 am

ANamelessGhoul je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:51 pm
Bas danas razmisljam hladnije glave kak osmo mi navijaci dosta krivi zbog svega ovoga jer nemamo sabura ni za koga sekunde. Okej Zec nas je nerviro nenormalno, ali i mi veliku nervozu stvaramo i njima na terenu realno svojim psovkama i tersanjem nakon dva-tri pogresna pasa i slicno. Sta nam se desilo ? Nismo nikad takvi bili, hajmo zbiti redove
VOLIM TE ZELJO!
Vrsti se par stranica unazad, dao sam primjer pod kakvim su pritiskom igrači ekipa koje redovno igraju grupnu fazu LP i EL, pa opet uporedi s pritiskom pod kojim igraju naši igrači. Mi smo gubili 6 utakmica u nizu i nikom dlaka s glave nije falila, o kakvom pritisku pričamo?
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 7:48 am

ubaceni element je napisao/la:
pon feb 24, 2020 4:10 am
Odakle potice ova prica “300km na ruke, a ostalo ispod stola” i slicno? Po svim mogucim forumima se to potencira. Jel fakat ljudi vjeruju u to? Vjerovatno da nesto i ide ispod stola i u kesu, ali po ovim pricama ispade tamo svi na minimalcu. A ako stvarno jeste tako, SIPA i prijava, zar to ne moze svako uraditi?
Ljudi samo izmišljaju i lupetaju. Zrinjski je dao više na plate nego mi, što pokazuje i nezavisni revizorski izvještaj, "okačen" na njihovoj zvaničnoj stranici. Bez "kačenja" tog izvještaja ne bi dobili licencu za Evropu, a evo koliko su dali za plate:
PLACE I OSTALA PRIMANJA ZAPOSLENIH 3.539.006KM http://hskzrinjski.ba/wp-content/upload ... macije.pdf

Željo dao za plaće i ostala primanja zaposlenih 3.213.154KM. https://media.fkzeljeznicar.ba/2019/05/ ... staja..pdf
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 7:55 am

E jebeenog pritiska, sjedi u sred bijela dana u nargilhani, dođu navijači i sjednu s njima. Izlazim iz kina u pola 11, Asim ulazi u kino s velikim kokicama i velikom kolom, dvije noći pred utakmicu. Izgubimo tekmu, zaredaj po kafanama oko 2,3 sata, naći ćeš pola ekipe, a mi danima nakon remija s lošom igrom ne možemo sebi doći.
Pritisak je raditi u Bingu za 500 KM, 12 sati dnevno, gdje te gazi ko kako hoće, a moraš da šutiš. Ovi naši sad ne dobije 2 plate, odmah mogu ucjenjivati Klub, a plate im sve iznad prosjeka za našu državu.
I da, fudbal je plaćen sport, ali u svjetskim ekipana igrač ima "radno vrijeme", boravi se u Klubu, milion nekih obaveza, Džeko ne spava u istoj sobi s Amrom i djecom nekoliko noći pred važnu utakmicu da bude odmoran. Zabio 102 gola za Romu, a čim ga stane 3,4 tekme, navijači nezadovoljni, ali ne Asim je pukao pod pritiskom...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 7:59 am

Kod nas se počev od januara 2019. godine, doprinosi plaćaju na mizerne iznose, u odnosu na novac koji se igračima isplaćuje "na ruke". Dakle, javašluk, koji će nas kad tad stići (čitaj: Porezna uprava će nas prvom prilikom sahraniti). Kako ljudi ne shvaćaju da nam malverzacije nikada ništa nisu dobro donijele, te da ne trebamo gledati druge, nego isključivo sebe.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 8:23 am

- Završili smo drugi sa Željom, izgubili titulu u posljednja dva kola i osvojili Kup. Ali ljudi u Sarajevu koji se ne razumiju fudbal su napravili tragediju od te sezone. A pošto se ne razumiju, sljedeće sezone su napravili još veći problem. Završili su kao četvrti, ispali iz Kupa u prvom kolu, promijenili nekoliko trenera, napravili haos i onda su shvatili da je ono naše bilo uspjeh, kazao je Vranješ.

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eza/182621
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 8:23 am

PlaviVlak je napisao/la:
pon feb 24, 2020 7:55 am
E jebeenog pritiska, sjedi u sred bijela dana u nargilhani, dođu navijači i sjednu s njima. Izlazim iz kina u pola 11, Asim ulazi u kino s velikim kokicama i velikom kolom, dvije noći pred utakmicu. Izgubimo tekmu, zaredaj po kafanama oko 2,3 sata, naći ćeš pola ekipe, a mi danima nakon remija s lošom igrom ne možemo sebi doći.
Pritisak je raditi u Bingu za 500 KM, 12 sati dnevno, gdje te gazi ko kako hoće, a moraš da šutiš. Ovi naši sad ne dobije 2 plate, odmah mogu ucjenjivati Klub, a plate im sve iznad prosjeka za našu državu.
I da, fudbal je plaćen sport, ali u svjetskim ekipana igrač ima "radno vrijeme", boravi se u Klubu, milion nekih obaveza, Džeko ne spava u istoj sobi s Amrom i djecom nekoliko noći pred važnu utakmicu da bude odmoran. Zabio 102 gola za Romu, a čim ga stane 3,4 tekme, navijači nezadovoljni, ali ne Asim je pukao pod pritiskom...
To je to! :klanjase2:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 8:25 am

Racional87 je napisao/la:
pon feb 24, 2020 7:59 am
Kod nas se počev od januara 2019. godine, doprinosi plaćaju na mizerne iznose, u odnosu na novac koji se igračima isplaćuje "na ruke". Dakle, javašluk, koji će nas kad tad stići (čitaj: Porezna uprava će nas prvom prilikom sahraniti). Kako ljudi ne shvaćaju da nam malverzacije nikada ništa nisu dobro donijele, te da ne trebamo gledati druge, nego isključivo sebe.
Uvijek mozes to zaustaviti, posaljes inspekciju i to je to.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 8:28 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon feb 24, 2020 8:25 am
Racional87 je napisao/la:
pon feb 24, 2020 7:59 am
Kod nas se počev od januara 2019. godine, doprinosi plaćaju na mizerne iznose, u odnosu na novac koji se igračima isplaćuje "na ruke". Dakle, javašluk, koji će nas kad tad stići (čitaj: Porezna uprava će nas prvom prilikom sahraniti). Kako ljudi ne shvaćaju da nam malverzacije nikada ništa nisu dobro donijele, te da ne trebamo gledati druge, nego isključivo sebe.
Uvijek mozes to zaustaviti, posaljes inspekciju i to je to.
Nije fazon da inspekcija zaustavi mazlume, nego da imamo sistem i ljude koji to ne rade.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 8:30 am

Racional87 je napisao/la:
pon feb 24, 2020 8:28 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon feb 24, 2020 8:25 am
Racional87 je napisao/la:
pon feb 24, 2020 7:59 am
Kod nas se počev od januara 2019. godine, doprinosi plaćaju na mizerne iznose, u odnosu na novac koji se igračima isplaćuje "na ruke". Dakle, javašluk, koji će nas kad tad stići (čitaj: Porezna uprava će nas prvom prilikom sahraniti). Kako ljudi ne shvaćaju da nam malverzacije nikada ništa nisu dobro donijele, te da ne trebamo gledati druge, nego isključivo sebe.
Uvijek mozes to zaustaviti, posaljes inspekciju i to je to.
Nije fazon da inspekcija zaustavi mazlume, nego da imamo sistem i ljude koji to ne rade.
Bolje ih je sad zaustaviti nego za pet godina. Odmah da ih smjenimo..
Jel znas ili nagadjas? (iskreno)
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 8:31 am

Racional87 je napisao/la:
čet jun 27, 2019 2:59 pm
Najjaci su ovi sto vjerujuda ce krov biti napravljen, pa ljudi nisu ekser zakucali za 6 mjeseci :rofl:

Stadion jos uvijek brendiran kao da sutra sa Armenijom igramo :placeodsmijeha:

Naivci dragi :kafa:
Jel i ovo istina?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 8:46 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pon feb 24, 2020 12:30 am
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:44 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:35 pm
Pa sta ako saburamo. To nestrpljenje nas je i dovelo do toga da ne mozemo nista osvojiti. Mora se polahko, ne mozes nakon svakog kiksa tjerati trenera. Ne ide ba, probali na silu, ne ide! Prodas, otpustis, dovedes, nadas se i nista!
Djurbuzovic, Adzem, Odovic, Capljic, Mualic, Kostic, Petrovic, Adzem, Krcmarevic, Odovic. I sta nam je donijelo silno nezadovoljstvo?
Ovo je za svih sedam godina 9 mandata jebote. Od toga Djurbuzovic, Odovic, Petrovic, Adzem gube, trofej im ispada iz ruku, ne znam ni kako bi nazvao te stvari. Mostsr 2:4, Kosevo 0:0(Radnik kuci 1:1, Sloboda kuci 1:1), Lukavica(1:1),(Krupa, Kosevo, Mostar 3:3), derbi 0:3, pet poraza, stvari koje su mi zivot zgadile. U nekim momentima sam mislio da nikad vise ne zelim gledati Zelju. Sta mi ovo treba u zivotu? Sad ja nekog trebam ubjedjivati da sam stvorenje, lutvin pusikurac, lobotomac..
Ali to je fudbal, sta sad otjeramo Amara? Bice neko zadovoljan, ja kao nezadovoljn cu jebat mater svakom sljedecem treneru. I cekati da kiksa, kako bi mogao pamet po forumu prosipati. I reci, majstore vidis da je Amar bolji, a Zeljo titule i gubi.
Svaki od ovih poraza me i dan danss bole, izvjestaje, golove sa tih utakmica nisam nikad gledao niti cu ih gledati. Jednostavno, uhvatim se da mastam sta da je Lendric ubacio u 93 minuti gol ili da je Veca skinuo penal Bekicu, samo da je Bogi izbio loptu a ne okreno je prema nama..
Nije lahko, iskreno krivo mi je nakon Bijeljine podsjetilo me na kikseve Djurbuzovica, i svih ovih sezona. Nadam se da nece biti velikih poraza, svaka od ovih utakmica me jednako boli, ali svaka bez obzira jel Slavko ili Djurbuzovic. Dodje nekad neko kao Amaru se to ne desava, baci me sjecanje u malo dalju proslost, kad sam gledso Hasagica kako gol sa 30 metara prima u Sirokom i nismo prvaci!
Amar covjek od krvi i mesa, ali nas najbolji trener.
Svima se moze desiti, ali Zeljo ostaje!
Nema dalje 😂😂😂😂😂
Hahaha ma cekacemo drug opusti se, pa vidiš li da nam sve pod kapu moze stati.
Treba li kome popusiti jos dok cekamo? 😂
Citirat cu jedan od ranijih postova ".Vjeruj mi na riječ da nećete uspjeti da otjerate Amara koliko se god trudili i bilo kojim se metodama koristili!
U zdravlju i veselju navijaj za Želju"
Oko pusenja kurca, naci ces ako se vec tim bavis.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 8:55 am

Racional87 je napisao/la:
pon feb 24, 2020 7:59 am
Kod nas se počev od januara 2019. godine, doprinosi plaćaju na mizerne iznose, u odnosu na novac koji se igračima isplaćuje "na ruke". Dakle, javašluk, koji će nas kad tad stići (čitaj: Porezna uprava će nas prvom prilikom sahraniti). Kako ljudi ne shvaćaju da nam malverzacije nikada ništa nisu dobro donijele, te da ne trebamo gledati druge, nego isključivo sebe.
Da li je ovo istina? Ako nije, dajte maknite ovog ´´pisca´´!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 76 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija