Moderator/ica: storm_raider

 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:58 pm

Još ako borac pobijedi .
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:00 pm

Qooler je napisao/la:
ned feb 23, 2020 4:54 pm
Nevjerovatno kako se spinuje ovde.
Kao Amar je eto nevjerovatan jer eto od ovih igrača pravi nešto.
A pitanje jedno, ko je doveo te igrače?
Pa gospodo Amar!!!
Nije imao para za bolje?
Pa gospodo Amar je doveo (što bi on rekao "okupio ljude") u upravu kojji su uzrok tome!
Pa ko je jedini krivac, što nam igraju ovakvi igrači i što nam je ovakva igra?

Pa Amar!

Dosta vašeg spina, kao eto jadan on kad mora sa ovakvim...on ih je izabrao, on ih je doveo, on je napravio uslove da samo takvi igrači danas igraju u Želji. Jedini ko je zasita jadan i za žaljenja, smo mi navijači da moramo to sve trpiti, počev od skupštine 12.2018, uplatnice, žalbe CAS, dresova 5:2....
Kakva igra? Mi najefikasnija ekipa lige, bjezi nam prvi 3 boda i iducu gostuje trecem.AMARA mozes pljuvati po forumima i iftarima s ekipom.Onako kako su otjerani ovi tvoji kako ti kazes od ove skupstine sa kojom si prestao navijati za Zelju i bacati kosti medju navijace, e na taj nacin Amar nikad nece biti otjeran.Nece biti jer je zbog njega Zeljo najveci nas klub. A ti samo nastavi dalje, oci mozes otvarati ovim sto prate klub od 2016. godine...
Ekipa je pravljena u skladu s mogucnostima i iz nje ce se izvuci maksimum.Konacan sud mozemp dati u junu. Ugljevik je iduci !!
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:05 pm

Masinovodja je napisao/la:
ned feb 23, 2020 4:23 pm
hardwell je napisao/la:
ned feb 23, 2020 4:17 pm
Masinovodja je napisao/la:
ned feb 23, 2020 4:15 pm
I golcina Zeca za 0-2.Kakvo iznenadjenje.....
I kod nas je blistao na momente, problem je što se izgubi na duži period
Ja mislim da ja najveci problem sto smo mi postali kao navijaci teski ko pitari,natovarimo se svojim igracima na kosti i onda i ono malo kvalitete se u njima izgubi.Ovaj jadni Zaimovic kad god nesto na Grbavici zajebe,to odmah urlici kao da je nez ti sta zgrijesio i jebes ga onda.Stvarno nekad ne razumijem kako ljudi na stadionima pojedinim reakcijama misle da pomazu svom timu.Daj podrsku jebemu majku,a kad izadjes onda laprdaj
Upravo tako, svi kao volimo našu djecu, a ako jednom pogriješe odmah s tribina psovke. Mezimo njega haman dvije godine, najgore uvrede, mezili smo i Anela, Hareta itd.
Nismo mi slični pitarima nego isti, valjda je do ovog mantaliteta, uhvaćeni u rascjepu između zelja i mogućnosti, isfrustrurani do maksimuma, jer nam dođu ekipe iz nekih sela kojima nista ne možemo, i onda svoje frustracije liječimo psujući te momke koji igraju za 1.500 KM a mi se ponašamo kao da imaju milionske ugovore. Treba nekad i od sebe krenuti...
Naravno da će Zec dole igrati dobro jer niko ne misli da je retard, invalid, glup itd. Zajmović bi dole čuda pravio jer fakat ima potencijala...al babuka će sve to sredit, hoće al malo sutra...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:06 pm

Vi koji odobravate da Amar bude sve u klubu kao sto jeste, da je njegova zadnja ste u velikoj zabludi, niste svijesni kakvu stetu klubu radite.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:09 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned feb 23, 2020 5:00 pm
Qooler je napisao/la:
ned feb 23, 2020 4:54 pm
Nevjerovatno kako se spinuje ovde.
Kao Amar je eto nevjerovatan jer eto od ovih igrača pravi nešto.
A pitanje jedno, ko je doveo te igrače?
Pa gospodo Amar!!!
Nije imao para za bolje?
Pa gospodo Amar je doveo (što bi on rekao "okupio ljude") u upravu kojji su uzrok tome!
Pa ko je jedini krivac, što nam igraju ovakvi igrači i što nam je ovakva igra?

Pa Amar!

Dosta vašeg spina, kao eto jadan on kad mora sa ovakvim...on ih je izabrao, on ih je doveo, on je napravio uslove da samo takvi igrači danas igraju u Želji. Jedini ko je zasita jadan i za žaljenja, smo mi navijači da moramo to sve trpiti, počev od skupštine 12.2018, uplatnice, žalbe CAS, dresova 5:2....
Kakva igra? Mi najefikasnija ekipa lige, bjezi nam prvi 3 boda i iducu gostuje trecem.AMARA mozes pljuvati po forumima i iftarima s ekipom.Onako kako su otjerani ovi tvoji kako ti kazes od ove skupstine sa kojom si prestao navijati za Zelju i bacati kosti medju navijace, e na taj nacin Amar nikad nece biti otjeran.Nece biti jer je zbog njega Zeljo najveci nas klub. A ti samo nastavi dalje, oci mozes otvarati ovim sto prate klub od 2016. godine...
Ekipa je pravljena u skladu s mogucnostima i iz nje ce se izvuci maksimum.Konacan sud mozemp dati u junu. Ugljevik je iduci !!
U pravu si nikad neće biti otjeran tako jer može radit šta hoće. On će otići ko i prošli put kada više ni jedne KM ne bude u Želji za izmusti, a i neki naredni transferi poslije će lijegati na njegov račun, tako da se u tome slažem sa tobom. Ostaje samo da razjasnimo onda čega si ti to navijač, ako podržavaš to.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:16 pm

Elegant je napisao/la:
ned feb 23, 2020 5:06 pm
Vi koji odobravate da Amar bude sve u klubu kao sto jeste, da je njegova zadnja ste u velikoj zabludi, niste svijesni kakvu stetu klubu radite.
Ko to odobrava? Haj nam objasni sta Amar to tacno radi osim onoga sto je povezano s fuDbolom. Stvarno nisam upucen. Jel popunjava uplatnice, farba reflektore, pridobija sponzore, posudjuje novac, bira upravni odbor? Ozbiljan sam fakat.

Qooler@ ja to uopste ne podrzavam, ali podrzavam Zelju, a to da Amar sve radi i sve se pita je smijesno citati. Ima i on gresaka i mana, a ulazak u klub mu je bio na ruzan nacin, i to se pamti i stoji, nije sve crno i bijelo kad je Amar Osim u pitanju. Ali sad da to znaci da on klub gura u ambis zalosno je citati. Klub koji je bez trofeja sedam godina. Ono sto sam primjetio je da evo vec godinu i pol iskljucivo pljujes po Amaru, nisi uopste nista pozitivno napisao o Zelji, navijacima, rezultatima itd...Samo SPINUJES i kvaris atmosferu, ti i par forumasa.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:18 pm

Joj ljudi od teme A.Zec, dodjete opet na temu rasprave, smanjite dozivljaje, nije sve niti crno, niti bijelo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:21 pm

Izvini drug, ali ja Kup brojim medju trofeje...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:23 pm

storm_raider je napisao/la:
ned feb 23, 2020 5:21 pm
Izvini drug, ali ja Kup brojim medju trofeje...
Naravno. Ponosni smo na njega.Umjesto titula napisao sam trofeja.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:23 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned feb 23, 2020 5:23 pm
storm_raider je napisao/la:
ned feb 23, 2020 5:21 pm
Izvini drug, ali ja Kup brojim medju trofeje...
Naravno. Ponosni smo na njega.Umjesto titula napisao sam trofeja.
:palacgore: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:24 pm

Ovakva prica je bila poslije Borca kad smo igrali 0-0 pa na kraju dogurali do vrh tabele. Radnik je cvrsta ekipa, jos Petrovic kao trener zna postaviti ekipu za ovakve utakmice.

Nista nije gotovo, nase je da idemo na utakmice i da navijamo. Los nam je mentalitet, umjesto da bodrimo nase kad gube mi psujemo igracima na stadionu. Meni je najdraza utakmica decenije ona protiv Ludogoretsa, navijali '90 minuta sa sjevera, i na kraju Hajdarevic dade gol u '90 :pljesak: . I na prosli derbi na lavoru gubili smo 1-0, jug izdominirao i znamo svi sta se desilo. Ko god je igrao pred publikom zna sta znaci podrska, ne kaze se bez veze da su navijaci 12. igrac. Nisi ti navijac kad pljujes po igracima tokom utakmice.

I meni nije drago sto nismo pobjedili ali Boze moj, idemo dalje. Bile su situacije gdje moramo bolje, pogotovo protiv ekipe kao Radnik gdje neces imati puno prilika, ali ima tu mnogo faktora. Zakljuciti sad da smo losi i da nismo za titulu, radi ove utakmice je glupost. Eto proslo kolo sarajevo igrao 0-0 protiv zvijezde, i sta sad? Jesu li oni kandidati za titulu? Ista zvijezda pobjedila zrinjski, jesu li oni kandidati za titulu? Pojacanja su tu, neko dovede Bilbiju neko Susica, pa sta? Neka pokazu to na terenu. I mi smo imali najboljeg igraca Borca pa vidi kako je igrao kod nas i kako sad igra u Borcu. Nije fudbal jedan igrac, ni dva, ni tri.

Smirite se malo, uclanite se, kupi sezonske, nesto fino s fan shopa, derite grla (navijanjem), napunimo stadion protiv Tuzle, da bude atmosfera sto je bila na otvaranje istocne tribine.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:29 pm

Arena 1 Siroki vs Borac...da se dodatno iznerviramo😎
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:30 pm

Covjeka zbog kojeg je klub za koji navijas najveci u drzavi nazivas mafijasem, e svasta...
Odoh gledat Borca ne mogu vise, valjda bude 1x, pozdrav svima.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:33 pm

Taman s posla stigoh na tekmu da gledam Zakarića kako neće da igra protiv svojih :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:39 pm

Haman pa svi će pobjedit :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:43 pm

Bjezi, ja ugasio
Željezničar ante portas !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:44 pm

Unisti ih Borac, kako se ljudi bore strasno i naravno svaka cast.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:45 pm

Lars šta se gleda kada se kroji tabela za zadnji ciklus, medjusobni ili gol razlika?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:45 pm

Uigravamo se 10 godina..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:46 pm

Sad mi još gore kad vidim kako konkurenti igraju

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, Google [Bot], milanribar i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija