Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:08 pm

Valter je napisao/la:
ned feb 23, 2020 3:56 pm
Elegant je napisao/la:
ned feb 23, 2020 3:43 pm
Mene najvise nervira kod nas ovo lazno uljevanje nade, kao sad protiv Radnika smo bili ocajni ali bice druga prica naredni vikend ili utakmicu.

Isti ovi igrac ce igrati a kao preko noci ce im Pas objasniti sta je Zeljo, a Amar u mozak i noge ubaciti sta i kako treba.
Pa Amar je iz Čelika doveo tri pojačanja, a u timu ima i Dadu, Stanića, Zajmovića. Sa ovim igračima obezbijedi Europu je za svaki respekt .
Pa nije ga niko natjerao da dovede 3 igrača iz Čelika, da dovodi pojačanja na krilu tek kad krene sezona. Nemojte koristiti glupe izgovore, ovaj sastav treba donijeti titulu, ako ne mogne, to je neuspjeh.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:15 pm

I golcina Zeca za 0-2.Kakvo iznenadjenje.....
 
IgrajZheljo
Postovi: 57
Pridružen/a: ned feb 23, 2020 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:17 pm

Za Zajmovica je Messi
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:17 pm

Masinovodja je napisao/la:
ned feb 23, 2020 4:15 pm
I golcina Zeca za 0-2.Kakvo iznenadjenje.....
I kod nas je blistao na momente, problem je što se izgubi na duži period
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:18 pm

Očigledno ni jedan naš trener ne zna sa igračima. Psiholozi ravni nuli. Dok svaki igrač koji ode od nas proigrao pa ne može to biti slučajno. Ovoliki pocenat slučajnosti ne postoji znači od amara pa svi dosad su ravni nuli kao psiholozi .
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:20 pm

Masinovodja je napisao/la:I golcina Zeca za 0-2.Kakvo iznenadjenje.....
Interesantno da svi igraci kad odu iz Zelje prodisu ili ti ga proigraju na zavidnom nivou... Curjuric Vranjes evo i Zec je na dobrom putu i jos mali milion takvih igraca ima sto prodisu poslje nas

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:20 pm

Covjek ne voli treninge, voli da izlazi i provodi se, voli nargilu, to kod nas nije mogao raditi. Dole nema nikakvog pritiska, moze raditi sta hoce. Ne treba vas cuditi kada neko iz Zelje i Sarajeva ode dole i proigra. To je bit svega.
Željezničar ante portas !
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1733
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:21 pm

Pa kad ima i do nas jebemo majke majcine i sve po spisku nakon 3 pasa pogresna i stavis im mac iznad glave ko Damoklu
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:23 pm

hardwell je napisao/la:
ned feb 23, 2020 4:17 pm
Masinovodja je napisao/la:
ned feb 23, 2020 4:15 pm
I golcina Zeca za 0-2.Kakvo iznenadjenje.....
I kod nas je blistao na momente, problem je što se izgubi na duži period
Ja mislim da ja najveci problem sto smo mi postali kao navijaci teski ko pitari,natovarimo se svojim igracima na kosti i onda i ono malo kvalitete se u njima izgubi.Ovaj jadni Zaimovic kad god nesto na Grbavici zajebe,to odmah urlici kao da je nez ti sta zgrijesio i jebes ga onda.Stvarno nekad ne razumijem kako ljudi na stadionima pojedinim reakcijama misle da pomazu svom timu.Daj podrsku jebemu majku,a kad izadjes onda laprdaj
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:23 pm

ubode ga Asim ..
nije zbog gola ali njega se rijesiti a ostaviti Lorda Zajima nikad mi nece biti jasno.


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:25 pm

Ne mogu da vjerujem da se žali za Asimom, hvala Bogu da je otišao
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:25 pm

AsharaK je napisao/la:
ned feb 23, 2020 4:20 pm
Covjek ne voli treninge, voli da izlazi i provodi se, voli nargilu, to kod nas nije mogao raditi. Dole nema nikakvog pritiska, moze raditi sta hoce. Ne treba vas cuditi kada neko iz Zelje i Sarajeva ode dole i proigra. To je bit svega.
Što se mene tiče nek se drogira ako će bit dobar na terenu, al et.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:26 pm

damirfile je napisao/la:
ned feb 23, 2020 4:25 pm
AsharaK je napisao/la:
ned feb 23, 2020 4:20 pm
Covjek ne voli treninge, voli da izlazi i provodi se, voli nargilu, to kod nas nije mogao raditi. Dole nema nikakvog pritiska, moze raditi sta hoce. Ne treba vas cuditi kada neko iz Zelje i Sarajeva ode dole i proigra. To je bit svega.
Što se mene tiče nek se drogira ako će bit dobar na terenu, al et.
Po meni je to nepoštivanje dresa, ja bih i Ermina nabio nogom, dobro ga iskandžijo jer radi isto. Sve ista govna.
Željezničar ante portas !
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:28 pm

Ako to može telerisati Zrinjski i sa takvim osvojiti 7 titula možemo i mi. Jer nam je takav mentalitet ljudi
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:29 pm

Zrinjski je za mene prvi favorit bez obzira na bodovni zaostatak. Ljudi na rutinu dobivaju ove tekme i znaju kako se uzimaju titule, tu su im svi bitni igrači sa kojima su uzeli nekoliko titula
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:30 pm

Kao da igraci drugih klubova ne vole izaci ili raditi sta god u slobodno, privatno vrijeme, druga je prica to sto nisu profesionalci.

Imamo mi mnogo vecih problema u klubu od toga, pa onda dođe i nared to sto se takvi dovode, mi nismo kolektiv prije svega.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:32 pm

vobznazna2 je napisao/la:
ned feb 23, 2020 4:20 pm
Masinovodja je napisao/la:I golcina Zeca za 0-2.Kakvo iznenadjenje.....
Interesantno da svi igraci kad odu iz Zelje prodisu ili ti ga proigraju na zavidnom nivou... Curjuric Vranjes evo i Zec je na dobrom putu i jos mali milion takvih igraca ima sto prodisu poslje nas

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Ima tu mnogo i do navijaca,unistite samopouzdanje ljudima,stadion je mali psovke se cuju,sve to dodje do uha fudbalera itekako,a mi mislimo da to oni ne registruju.Najbolji primjer je Mehremic.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:42 pm

Meni ne smeta nacin zivota nekog igraca ako je on na nivou kada je u pitanju fuDbol.Zec je bio cudan na travnjaku, odigra jednu dobru, pa cetiri lose. I on i Zajim su navukli gnjev "navijaca" na sebe, pa su se doveli u nezgodnu situaciju.Naravno, zvizdanje nasim igracima i psovanje tokom utakmica dovoljno govori o nasoj publici. Tim isfrustranim divljacima su recimo baklje i zastave problem.Ne svima naravno, ali ima dosta papaka, posebno dodju do izrazaja kad se ne pobjedjuje. Oni kontaju da mogu krojiti politiku kluba i kreirati neki utopijski sistem po evropskim standardima u klubu, a o "navijanju" veze nemaju. Imaju nerealna ocekivanja, pa obicno budu isfrustrirani onim sto gledaju nakon 20 minuta i negativnu energiju sire stadionom. Naprimjer, ima i trenera svakakvih sto su jednako krivi za gnjev i etiketu prema nekom igracu.Tipa Odovic, dodje covjek i prozove Arezinu i Vranjesa na presici, pa ja da sam igrac nokautirao bi ga ili suspenduje najboljeg igraca pa slozi pet poraza.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:54 pm

Nevjerovatno kako se spinuje ovde.
Kao Amar je eto nevjerovatan jer eto od ovih igrača pravi nešto.
A pitanje jedno, ko je doveo te igrače?
Pa gospodo Amar!!!
Nije imao para za bolje?
Pa gospodo Amar je doveo (što bi on rekao "okupio ljude") u upravu one koji su uzrok tome!

Pa ko je onda jedini krivac, što nam igraju ovakvi igrači i što nam je ovakva igra?

Pa Amar!

Dosta vašeg spina, kao eto jadan on kad mora sa ovakvim...on ih je izabrao, on ih je doveo, on je napravio uslove da samo takvi igrači danas igraju u Želji. Jedini ko je zasita jadan i za žaljenja, smo mi navijači da moramo to sve trpiti, počev od skupštine 12.2018, uplatnice, žalbe CAS, dresova 5:2....
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u ned feb 23, 2020 5:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 4:57 pm

Eto ga i Zrinja lagano rijesi jebeno gostovanje...tu su na 2 boda, lako se mozemo boriti za evropu prije nego za titulu..jednostavno nismo za titule, ne znamo kako se one uzimaju za razliku od zrinje i to je to..sve drugo je zabluda a od danas cemo igrati pod ogromnim pritiskom jer smo jedini kiksali na startu...ne mogu da vjerujem da je Osim dopustio sebi ovo, i neke izgovore nalazi te fali ovo fali ono, prva tekma..pa svi su ih rijesili u svoju korist!

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar i 188 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija