Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:48 am

Ima i neko gif onog loba golmana na liniji?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:55 am

Petrovic je izgubio svlacionicu kod nas bio. Igraci su ga pred kraj mandata poceli i vrijedjati direktno, prednjacio je A.Zec u tome. Sto storm rece nije on za nas, ali daleko da je los trener.

Bod ko bod opet da kazem nije los, ali problem je impotentnost koju smo pokazali da bi dosli do boda.

U Ugljeviku bi mogli malo kalkulirati kako bi Borac i Tc docekali svjeziji.
Ja bih isao :

Eric
Sinisa Ikic Jovanovic Sehic
Bojo Dado
Goodness Sedad Veseli
Lendric.

Mislim da bi bilo to dovoljno. Dobili bi puno s ovim eksperimentnom. Malo zdravog pritiska na Sedada, 90minuta koje mu mnogo znace u daljem razvoju, sansa za Ikica da izbaci onu olupinu Kosorica. Goodness da malo upozna ekipu, malo dobije na samopouzdanju jer je sigurno naruseno zbog neigranja u Astri.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:02 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:55 am
Petrovic je izgubio svlacionicu kod nas bio. Igraci su ga pred kraj mandata poceli i vrijedjati direktno, prednjacio je A.Zec u tome. Sto storm rece nije on za nas, ali daleko da je los trener.

Bod ko bod opet da kazem nije los, ali problem je impotentnost koju smo pokazali da bi dosli do boda.

U Ugljeviku bi mogli malo kalkulirati kako bi Borac i Tc docekali svjeziji.
Ja bih isao :

Eric
Sinisa Ikic Jovanovic Sehic
Bojo Dado
Goodness Sedad Veseli
Lendric.

Mislim da bi bilo to dovoljno. Dobili bi puno s ovim eksperimentnom. Malo zdravog pritiska na Sedada, 90minuta koje mu mnogo znace u daljem razvoju, sansa za Ikica da izbaci onu olupinu Kosorica. Goodness da malo upozna ekipu, malo dobije na samopouzdanju jer je sigurno naruseno zbog neigranja u Astri.
Ma brate kakvo rotiranje, nema od tog nista. I sa punim sastavom ce nam gore biti patnja, prvenstveno zbog terena.
Željezničar ante portas !
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:08 pm

AsharaK je napisao/la:
ned feb 23, 2020 12:02 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:55 am
Petrovic je izgubio svlacionicu kod nas bio. Igraci su ga pred kraj mandata poceli i vrijedjati direktno, prednjacio je A.Zec u tome. Sto storm rece nije on za nas, ali daleko da je los trener.

Bod ko bod opet da kazem nije los, ali problem je impotentnost koju smo pokazali da bi dosli do boda.

U Ugljeviku bi mogli malo kalkulirati kako bi Borac i Tc docekali svjeziji.
Ja bih isao :

Eric
Sinisa Ikic Jovanovic Sehic
Bojo Dado
Goodness Sedad Veseli
Lendric.

Mislim da bi bilo to dovoljno. Dobili bi puno s ovim eksperimentnom. Malo zdravog pritiska na Sedada, 90minuta koje mu mnogo znace u daljem razvoju, sansa za Ikica da izbaci onu olupinu Kosorica. Goodness da malo upozna ekipu, malo dobije na samopouzdanju jer je sigurno naruseno zbog neigranja u Astri.
Ma brate kakvo rotiranje, nema od tog nista. I sa punim sastavom ce nam gore biti patnja, prvenstveno zbog terena.
Realno od juce bi bili slabiji samo za Stilica, koji ako zagusti moze sa klupe. Goodness je bar prosao pripreme s Astrom, Ramovic nije. Ikic bar prema prijateljskim je zmaj za Kosorica, a Sehic od jucerasnjeg Pavica ne moze biti gori.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:14 pm

Puno jos ima da se igra.Mozemo biti prvi poslije iduceg kola, falila su petorica, bice svega.VOLIM TE ZELJO !
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:14 pm

Ma brate mi moramo ic na pobjedu, moramo se nadat da ce pitari izgubit u BanjaLuci kako bi imali tu prednost na tabeli prije pocetka treceg djela, ako me dobro sjecanje sluzi, igrali bi na pocetku dvije tekme kuci, a drugo kolo je protiv drugog na tabeli.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:15 pm

Ma kakav bolan eksperiment.. Šalji najbolje što imaš u tom trenutku..
Ljudi ne kontaju da nama jedan malo veći znalac u ekipi znači drastično.
Pa zato i imamo partije gdje jednu odigramo extra, pa sljedeću ko da su s marsa pali.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:21 pm

Jel ovo jucer bio "football"?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:21 pm

Uozbiljite se po pitanju Sedada.
Na osnovu cega odjednom tolike pohvale, usao na kraju utakmice, umornog beka jednom prosao i lose ubacio.
To je sve.
Na pripremama samo jedan te isti dribling ponavlja kao i juce uostalom, neki polulaznjak i brz prvi korak, pa ga u drugom pokusaju procitaju i zaustave.
Mislim da me neko ne shvati pogresno, treba dobijati sansu s vremena na vrijeme, ali njega sad u nekakve kombinacije ubacivati, racunati da ce on biti neka ozbiljna opcija ove sezone, to je bas nerealno.
Spremiti Sinana sad koliko se moze retroaktivno, Ajayia sto prije adaptirati, nema druge opcije za krilo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:24 pm

Na kojem stadionu igra Zvijezda?
Željezničar ante portas !
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:26 pm

AsharaK je napisao/la:
ned feb 23, 2020 12:24 pm
Na kojem stadionu igra Zvijezda?
Ugljevik
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:27 pm

cikazubo je napisao/la:
ned feb 23, 2020 12:21 pm
Uozbiljite se po pitanju Sedada.
Na osnovu cega odjednom tolike pohvale, usao na kraju utakmice, umornog beka jednom prosao i lose ubacio.
To je sve.
Na pripremama samo jedan te isti dribling ponavlja kao i juce uostalom, neki polulaznjak i brz prvi korak, pa ga u drugom pokusaju procitaju i zaustave.
Mislim da me neko ne shvati pogresno, treba dobijati sansu s vremena na vrijeme, ali njega sad u nekakve kombinacije ubacivati, racunati da ce on biti neka ozbiljna opcija ove sezone, to je bas nerealno.
Spremiti Sinana sad koliko se moze retroaktivno, Ajayia sto prije adaptirati, nema druge opcije za krilo.
Tuga je da taj malac za 10 min pokaze vise od oba nasa krila.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:28 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned feb 23, 2020 12:26 pm
AsharaK je napisao/la:
ned feb 23, 2020 12:24 pm
Na kojem stadionu igra Zvijezda?
Ugljevik
Ma gledam oko Ugljevika tri stadiona, ne znam koji je :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:30 pm

Joj al' vi ste mi najači života mi kako vas Zaim nafura na pripremama vazda i kontate dozvaće se..
Kad uzme finesse shot sa fife i pogodi gavrana odsjeko bih sebi obje noge od muke.
A onaj lob jučer je fakat pišancija po navijačima u fazonu "Ko vas yebe" :rofl:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:42 pm

AsharaK je napisao/la:Ma brate mi moramo ic na pobjedu, moramo se nadat da ce pitari izgubit u BanjaLuci kako bi imali tu prednost na tabeli prije pocetka treceg djela, ako me dobro sjecanje sluzi, igrali bi na pocetku dvije tekme kuci, a drugo kolo je protiv drugog na tabeli.
Sve i da izgube pitati tamo, moze ti u tom slucaju Borac biti prvi. Zavisi od danasnje utakmice sa Sirokim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:43 pm

amar92 je napisao/la:
ned feb 23, 2020 12:42 pm
AsharaK je napisao/la:Ma brate mi moramo ic na pobjedu, moramo se nadat da ce pitari izgubit u BanjaLuci kako bi imali tu prednost na tabeli prije pocetka treceg djela, ako me dobro sjecanje sluzi, igrali bi na pocetku dvije tekme kuci, a drugo kolo je protiv drugog na tabeli.
Sve i da izgube pitati tamo, moze ti u tom slucaju Borac biti prvi. Zavisi od danasnje utakmice sa Sirokim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Imaju danas, imaju Sarajevo kuci, pa Velez u gostima koliko znam.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 1:05 pm

Jucer Amir zabio za Konyu
Željezničar ante portas !
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 1:28 pm

Ma strasno je sto smo doveli Jamaka..igrao prije sto godina kod nas i mi ga i sad vratili..strasno jbt i jucer on ispred Boje igra kad ti treba brzina i snaga..Bojo sto je odigrao ono malo sasvim korektno, ne vidim po cemu Jamak debeli moze bit prva postava ili pojacanje s klupe kad ganjamo.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 1:30 pm

VIDEO/ FOTO: FK Radnik - FK Željezničar 0:0

https://1921.ba/video-foto-fk-radnik-fk ... -00-2-7369
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 1:31 pm

Premier je napisao/la:
ned feb 23, 2020 1:28 pm
Ma strasno je sto smo doveli Jamaka..igrao prije sto godina kod nas i mi ga i sad vratili..strasno jbt i jucer on ispred Boje igra kad ti treba brzina i snaga..Bojo sto je odigrao ono malo sasvim korektno, ne vidim po cemu Jamak debeli moze bit prva postava ili pojacanje s klupe kad ganjamo.
Bojo je rovit bio, znam da i u zadnjim danima priprema nije bio 100 % spreman i nije svaki trening odradio, vjerovatno zato Amar nije htio rizikovat ga od prve minute

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], kemo, kvalitet i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija