Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:37 pm

Durgo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:25 pm
Drama tanko. Al nakon narednog kola cemo vidjeti gdje je ko...
slika
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1703
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:38 pm

This time next year we"ll be in stecaj
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:39 pm

I u cemu je razlika ako si pogrijesio u izboru auta , dao 10 hiljada za neki krs od auta koji se odmah pokvario ali eto mozes kao eglenisati o autima u toj vrijednosti (a uopste se ne razumijes u auta) i ako imas u dzepu 500 i kupis auto od 500? I jedno i drugo je greska. U prvom slucaju si glup, jer konstantno ponavljas gresku, u drugom si siromasan i mozes kupiti samo krs. Na isto dodje.

Na prste ruke mozes nabrojati igrace koji su bili pojacanja tad. To je zalosno. Isto kao i ono za uplatnicu. Na kraju samo klub ispasta.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ublehas
Postovi: 1008
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:44 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:26 pm
ublehas je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:06 pm
Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:22 pm
Cuj namicali pare za jedne od najboljih plata. :klanjase2:
Koliko su titula donijele te plate? 0(nula). Doveli milion ovih mentalnih invalida zbog kojih i dan danas placamo cijenu zbog njihovog (ne)kvaliteta i pickastog karaktera.
Ok. Postuejem da ne voliš prosli upravu. Mogu i shvatiti da svim silama branis ovu, ali se Boga ti nemoj te price da kao jos uvijek ima posljedica neke kao lose transfer politike bivse uprave. To je stanje, i ti si svjestan toga, ali pokusavas da izmislis opravdanja. Od odlaska stare uprave je kroz Zelju prosao kamion igrača (iako kao i kod su oni bili). Neki su bili dobri neki nisu (isto kao kad su oni bili). Jos uvijek nemamo trofej kako su novi dosli (za mandata proslih smo uzeli kup - naravno radi se o duzem vremenskom periodu). Od kad su novi dosli nije nista konkretno uradjeno na stadionu. (Ne racunam krov za kojeg su prosli obezbijediti sredstva) Kad su bili prosli uradjen je istok, srednjem zapadu, napravljen teren...kako su novi dosli u nekim utakmicama igramo ljepse, dok u drugim igramo kao i za vrijeme starih....sve u svemu za sada je vise negtivnih stvari nego pozitivnih. Nadam se da ce se to promjeniti.

Da se razumijemo, mislim da je 7 boba iz ove tri tekme uz prolazak u kupu sasvim ok.
Nije da ne volim proslu upravu niti da branim ovu. Ono sto ne volim kod prosle uprave je njihov pickast i luzerski karakter koji su prenijeli na sve pore kluba. Njihova bahatost, misljenje da su najbolji, najpametniji, najbolja uprava, ogromna arogancija, prepotencija, ogromna doza narcisoidnost itd. To je ono sto ne volim. Uradili su i neke dobre stvari pogotovo na infrastrukturi. Imali su potencijal da jos mnogo toga naprave ali to nisu uradili zbog ovih stvari koje sam nabrojao gore.

Kako ces imati trofej kad je ovo prva sezona koju je Amar poceo od 0. Dosao je na minus 15 i u situaciji da smo davno ispali iz kupa, atmosfera katastrofalna itd.

Posljedice lose transfer politike iz proslosti se jos uvijek osjecaju. Misimovic i ostali nisu trosili svoje milione, nego Zeljine. Nisu fulili u svojim firmama sa onolikim brojem igraca nego u Zelji. Normalno ima dosta i do one uplatnice i to ne treba zaboraviti, niti treba nekoga amnestirati..
Izvini a sa kojim su igračima ovi pogodili? Samo Stila i donekle Alispahić. Ostalo pravo tanko. Prosli su imali: Stevanović, Lendric, Graovac, Krpic, Zakaric...za nase uslove top ograci. U ostalom, kao i Stila, svi su bili najbolji igrači ili najbolji strijelci kada su igrali kod nas. Kad Bec brojila koliko je ko tu, izbroji koliko je igraca proslo kroz Zelju u zadnju godinu i po. I sa vinom parama sad fulaju sa igracima? Cije su pare sjebali jer nisu znali popuniti uplatnicu?
I o kakvoj bahatosti pricas? To sto nisu htjeli kupiti tekmu u Krupi, ili sto nisu pristali da dadnu kup toj istoj Krupi???
Kako onda nazvati Kad Amar necemda se rukuje sa protivnikom trenerom? (Da se razumijemo, ne zamjeram mu to, ali je to puno veca bahatost). I koji prepotencija? Jel mislis na ono kad Selimović najavi duplu, pa sjene licencu i pokupi se, ili kad Ustamujic mase papirima i pricamo tužbama protiv saveza, pa izgubimo spor i on se pokupi...ja se ne sjecam takvih arogantnog izjava od strane bivse garniture...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:54 pm

storm_raider je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:10 pm
struja je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:08 pm
storm_raider je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:54 pm
Vala ovo nepruzanje ruke mi je nepotrebno. Slavko jos i zrtva ispada.
Samprasu je i Radnik ostao dužan pa ih nije tužio
Nisam to znao. Pa dobro, on tamo ima status legende, u Zelji je i bio samo placenik.
Pa legende i tužuju klub.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:59 pm

@ublehas, O kakvoj bahatosti i svemu ostalom pricam? Od otkaza trenerima koji su to saznali iz novina. Neki od njih su otjerani na brutalan nacin. Od onoga u Krupi sampioni ovo ono. Od narcisoidnosti mi smo najbolja uprava, mi smo bitni, molite Boga da samo mi ne odemo. Pratite skupstinu i molite se da ne odemo jer mi smo najbolji. Od odnosa sa igracima gdje 95% obicnih kloceva koje su dovodili govori sve najgore protiv njih. Da ne spominjem da poslije 5 vezanih poraza nisu ostavke ponudili nego su sastavili par tekstova u fazonu nismo mi krivi, svi su protiv nas, mi smo zlatni ali nam neko podmece itd i onda pobjegli iz kluba, nisu imali obraza da se pojave na skupstini..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:00 pm

Kada pobjedimo nece biti ni pola od broja danasnjih komentara,nazalost,to je tuzna realnost,a zasto tako bude nikad mi nije bilo jasno.Haman je veci gust komentarisati poraz.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:10 pm

Srcezelje je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:00 pm
Kada pobjedimo nece biti ni pola od broja danasnjih komentara,nazalost,to je tuzna realnost,a zasto tako bude nikad mi nije bilo jasno.Haman je veci gust komentarisati poraz.
Barem meni, nije veci gust komentarisati poraz, ali je isto tako realnost da mi nemamo nikakve igre, da djelujemo u pojedinim momentima kao rekreacija u dvorani, da zavisis od toga kako ce se Zaimu horoskop poklopiti taj dan itd itd...Tapkamo ba ljudi, losi smo...
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:14 pm

teteac8684 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:10 pm
Srcezelje je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:00 pm
Kada pobjedimo nece biti ni pola od broja danasnjih komentara,nazalost,to je tuzna realnost,a zasto tako bude nikad mi nije bilo jasno.Haman je veci gust komentarisati poraz.
Barem meni, nije veci gust komentarisati poraz, ali je isto tako realnost da mi nemamo nikakve igre, da djelujemo u pojedinim momentima kao rekreacija u dvorani, da zavisis od toga kako ce se Zaimu horoskop poklopiti taj dan itd itd...Tapkamo ba ljudi, losi smo...
Pa kako na osnovu jedne utakmice zakljucujes da nemamo igre,jos igramo u sastavu koji vise nikad nece igrati zajedno,a znas to i sam,haj kontam ne volis Amara vjerovatno pa udaras po njemu sad trenutno kad se moze,ali ne mozemo toliko ici u krajnost,evo poslije Radnika nema ispadamo iz lige,eto takva je vasa retorika.Crna da ne moze crnja biti,ova utakmica je bila uzas,to stoji ali stoji i da je sve ovo daleko od naseg dometa i maximuma,koji cemo sigurno pokazati u sledecim utakmicama.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:15 pm

Ja ne znam ima li ovdje neka budala da se raduje porazu da mu je gust veci komentarisati poraz? Neka se dobrovoljno javi za ban.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:17 pm

Srcezelje je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:14 pm
teteac8684 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:10 pm
Srcezelje je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:00 pm
Kada pobjedimo nece biti ni pola od broja danasnjih komentara,nazalost,to je tuzna realnost,a zasto tako bude nikad mi nije bilo jasno.Haman je veci gust komentarisati poraz.
Barem meni, nije veci gust komentarisati poraz, ali je isto tako realnost da mi nemamo nikakve igre, da djelujemo u pojedinim momentima kao rekreacija u dvorani, da zavisis od toga kako ce se Zaimu horoskop poklopiti taj dan itd itd...Tapkamo ba ljudi, losi smo...
Pa kako na osnovu jedne utakmice zakljucujes da nemamo igre,jos igramo u sastavu koji vise nikad nece igrati zajedno,a znas to i sam,haj kontam ne volis Amara vjerovatno pa udaras po njemu sad trenutno kad se moze,ali ne mozemo toliko ici u krajnost,evo poslije Radnika nema ispadamo iz lige,eto takva je vasa retorika.Crna da ne moze crnja biti,ova utakmica je bila uzas,to stoji ali stoji i da je sve ovo daleko od naseg dometa i maximuma,koji cemo sigurno pokazati u sledecim utakmicama.
To ti kao Milan Tarot pa znas sta ja mislim.o Amaru, veze nemas, nemoj ziv bio...gledam, imam svoj stav, kritike, pohvale sve...to sto ti svaku kritiku gledas tako da neko ne voli Amara je tvoj problem, ne moj. Zivio!!
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:22 pm

teteac8684 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:17 pm
Srcezelje je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:14 pm
teteac8684 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:10 pm

Barem meni, nije veci gust komentarisati poraz, ali je isto tako realnost da mi nemamo nikakve igre, da djelujemo u pojedinim momentima kao rekreacija u dvorani, da zavisis od toga kako ce se Zaimu horoskop poklopiti taj dan itd itd...Tapkamo ba ljudi, losi smo...
Pa kako na osnovu jedne utakmice zakljucujes da nemamo igre,jos igramo u sastavu koji vise nikad nece igrati zajedno,a znas to i sam,haj kontam ne volis Amara vjerovatno pa udaras po njemu sad trenutno kad se moze,ali ne mozemo toliko ici u krajnost,evo poslije Radnika nema ispadamo iz lige,eto takva je vasa retorika.Crna da ne moze crnja biti,ova utakmica je bila uzas,to stoji ali stoji i da je sve ovo daleko od naseg dometa i maximuma,koji cemo sigurno pokazati u sledecim utakmicama.
To ti kao Milan Tarot pa znas sta ja mislim.o Amaru, veze nemas, nemoj ziv bio...gledam, imam svoj stav, kritike, pohvale sve...to sto ti svaku kritiku gledas tako da neko ne voli Amara je tvoj problem, ne moj. Zivio!!
Ma druze citava sustina je u tome da se ovdje ide iz jedne u drugu krajnost.Eto ako uvezemo dvije pobjede,poceti ce se najavljivati titula,i to je druga krajnost.Nema nikakve mjere nego samo iz jedne u drugu krajnost,ne vazi samo za tebe vec za vecinu forumasa koji pisu.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3525
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:31 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:59 pm
@ublehas, O kakvoj bahatosti i svemu ostalom pricam? Od otkaza trenerima koji su to saznali iz novina. Neki od njih su otjerani na brutalan nacin. Od onoga u Krupi sampioni ovo ono. Od narcisoidnosti mi smo najbolja uprava, mi smo bitni, molite Boga da samo mi ne odemo. Pratite skupstinu i molite se da ne odemo jer mi smo najbolji. Od odnosa sa igracima gdje 95% obicnih kloceva koje su dovodili govori sve najgore protiv njih. Da ne spominjem da poslije 5 vezanih poraza nisu ostavke ponudili nego su sastavili par tekstova u fazonu nismo mi krivi, svi su protiv nas, mi smo zlatni ali nam neko podmece itd i onda pobjegli iz kluba, nisu imali obraza da se pojave na skupstini..
Da te napomenem da je dolaskom Amara kroz klub proslo 30+ transfera. Prije koju sedmicu smo nabrajali dolaske/odlaske. Nakon ovog prelaznog taj broj ce da bude 40.

Ja ne vidim da na tabeli stojimo bolje i da na terenu dominiramo.

Iskreno se nadam da ce proigrati. Inace nek se gone u pizdu materinu svi, od onog sto kosi travu do SEOSKOG VARALICE "VAKAT JE"...

dosli su kao nadogradnja i bolji, to jest titula, gradnja stadiona i pare. Da te napomenem opet, jer vidim da si zaboravan. PARA NEMA. U STADION NISU MARKU ULOZILI. ZA TITULU CEMO SE GRCEVITO BORITI, jos imamo sansu.

Ovo velikim slovima su CINJENICE, ako ih ne vidis, ili si slijep, ili zivi u paralelnom univerzumu, ili si zlonamjeran iz privatnih razloga...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:37 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:39 pm
I u cemu je razlika ako si pogrijesio u izboru auta , dao 10 hiljada za neki krs od auta koji se odmah pokvario ali eto mozes kao eglenisati o autima u toj vrijednosti (a uopste se ne razumijes u auta) i ako imas u dzepu 500 i kupis auto od 500? I jedno i drugo je greska. U prvom slucaju si glup, jer konstantno ponavljas gresku, u drugom si siromasan i mozes kupiti samo krs. Na isto dodje.

Na prste ruke mozes nabrojati igrace koji su bili pojacanja tad. To je zalosno. Isto kao i ono za uplatnicu. Na kraju samo klub ispasta.
Otprilike to ti je ko da si auto od 700 KM platio 8.000 KM i mislio da toliko vrijedi. Neko ti ga uvalio, jer ne znas nista o autima. Jos gore je sto neko misli ako skuplje platis da si gospodin, a ne glupan.
I da Zeljine su pare u pitanju.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:39 pm

Bod kao bod, na teskom gostovanju nije los.
Ali realno mi sa ovom ekipom ako i Evropu dohvatimo bice odlicno.
Ova Tuzla je bez Crnkica i Voje danas pokazala jako puno 11 na 11, a o pitarima da i ne pricam. Jesu pogurani, ali danas su nafilovali samopouzdanje do maksimuma.
Lete po terenu u 90. minuti kod 6-2, vecina novih igraca ili dali gol ili asistirali, a mi doveli 15 igraca iz raspalog Celika...
Kod nas ni bekova, ni krila, ni spica da valja.
Da nema Stile sastavili se ne bi.
Realno, sansa nam je kup ako izbacimo Borac, sve drugo je naucna fantastika.

O Amarovom izbjegavanju rukovanja sa bratom po tuzbi nemam rijeci, osim
Sramota!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:40 pm

Ne mogu da vjerujem da ljudi brane Petrovića, nadam se da će imati lijep doček na Grbavici.. KRME DEBELO
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:41 pm

Remi protiv solidnog Radnika na gostujucem terenu je pokrenuo price o sistemu, Amaru, kamatama itd...ocekivano, bolesno, ali ocekivano.Ja sam bas ocekivao ovakvu tekmu.Borbenu i neizvjesnu.Bili smo malo konkretniji, ali nismo zabili. Ramovic dosta los, Zajim bez samopouzdanja, bekovi isprepadani, Jamak umro u 38. minuti.Stilic i Lendric odsjeceni, a pozitivna iznenadjenja Sadikovic i pogotovo Jovanovic, djeluje sigurno i spremno.
Liga je dosta ujednacena, realnost je da nakon iduceg kola budemo na prvom mjestu, ali stvarno tako stoje stvari, pa sad ne znam cemu pljuvanje mislim znam, ali od nekih forumasa me to cudi, da padnu u ovu zamku NEnavijaca fudbalskog kluba Zeljeznicar koji zive u nekom fiktivnom vremenu i valjaju takve gluposti da vise necu ni da se svadjam.Samo preskocim poslije prve recenice.
Dakle jaci cemo biti za Blazevica, Alispahica, Veselinovica, Ayayi i za zadnjih 7,8 kola Zeca.To je obecavajuce.
Vidim niko da pohvali danas pun kavez, odlicno navijanje, rekord nas u Bijeljini, po meni 320 -350 ljudi.Bili smo utrpani kao sardine. To je Zeljo.Idemo dalje, bice svega do kraja.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:50 pm

Eh ovako..
Bod ko bod iz Bijeljine nije loš. Solidan.
Nisu ni oni tarabe. Ima tu finih igrača. Možda i oba krila koja bi voljeli vidjeti u Želji.
Ali sramotno je ovako loše izgledati a pri tome ganjati titulu.
Okej, falio je Meša, koji je svemirski brod za sve vezne, falio je Veseli koji kakav god da je, zna i povući loptu i navući igrače i opaliti van 16., pri tome su zalijepili Štilu fenomenalno tako da je danas bukvalno izgledo ko Bekrić, a Krpa nam je falio više nego ikad. Mi ili smo retardirani ili fakat kontamo da će Lendrić neki duel uzeti i spustiti loptu što mi je još gore od ove prve opcije.
Vjerujem da će biti bolje iz utakmice u utakmicu. Sa tri krilna igrača (Veseli,Ajayi,Zec) i sa trećim desnim bekom(Ante) ovo će sigurno bolje izgledati.
Braćo, izdominirali smo.
I opet ćemo. Samo podrška do kraja. Manijakalno.
Volim te Željo!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:50 pm

Durgo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:31 pm
Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:59 pm
@ublehas, O kakvoj bahatosti i svemu ostalom pricam? Od otkaza trenerima koji su to saznali iz novina. Neki od njih su otjerani na brutalan nacin. Od onoga u Krupi sampioni ovo ono. Od narcisoidnosti mi smo najbolja uprava, mi smo bitni, molite Boga da samo mi ne odemo. Pratite skupstinu i molite se da ne odemo jer mi smo najbolji. Od odnosa sa igracima gdje 95% obicnih kloceva koje su dovodili govori sve najgore protiv njih. Da ne spominjem da poslije 5 vezanih poraza nisu ostavke ponudili nego su sastavili par tekstova u fazonu nismo mi krivi, svi su protiv nas, mi smo zlatni ali nam neko podmece itd i onda pobjegli iz kluba, nisu imali obraza da se pojave na skupstini..
Da te napomenem da je dolaskom Amara kroz klub proslo 30+ transfera. Prije koju sedmicu smo nabrajali dolaske/odlaske. Nakon ovog prelaznog taj broj ce da bude 40.

Ja ne vidim da na tabeli stojimo bolje i da na terenu dominiramo.

Iskreno se nadam da ce proigrati. Inace nek se gone u pizdu materinu svi, od onog sto kosi travu do SEOSKOG VARALICE "VAKAT JE"...

dosli su kao nadogradnja i bolji, to jest titula, gradnja stadiona i pare. Da te napomenem opet, jer vidim da si zaboravan. PARA NEMA. U STADION NISU MARKU ULOZILI. ZA TITULU CEMO SE GRCEVITO BORITI, jos imamo sansu.

Ovo velikim slovima su CINJENICE, ako ih ne vidis, ili si slijep, ili zivi u paralelnom univerzumu, ili si zlonamjeran iz privatnih razloga...
Da ja tebe napomenem, na tabeli bolje stojimo nego u isto vrijeme prosle godine, plus smo jos u kupu. Da ne spominjem da je atmosfera mnogo zdravija. Na kraju sezone cemo sumirati utiske i vidjeti sve, do tada puna podrska i dolazak na utakmice.. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:51 pm

sahmat je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:40 pm
Ne mogu da vjerujem da ljudi brane Petrovića, nadam se da će imati lijep doček na Grbavici.. KRME DEBELO
A ko ga brani?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija