Moderator/ica: storm_raider

 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:14 pm

Ne pretjerujemo uopste. Ovo danas je toliko ocajno bilo da se ne moze ni opisati. Dno dna. Strucni stab treba sebe da kazni prvo pa tek onda igrace. Treba da sami sebe kazne zbog puno greski u samom pristupu utakmice, odabranim igracima, taktici itd. 21 vijek, 2020 godina, a ja sam prisiljen da gledam Sinisu, Pavica, Zajmovica i slicne mentalne invalide koji osnove fudbala nisu naucili dok su bili djeca. I sta ocekivati u ovim godinama od njih. Danas gledam Pavica i Sinisu kako izvode jebeni aut. Strahota. Na nasem autu ne u 99% nego u 100% slucajeva profitira protivnik. :zid:
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sub feb 22, 2020 8:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:15 pm

Tesko bas tesko da mi mozemo titulu osvojiti sa ovom ekipom i igrom.
Amaru nije nikako trebalo da se onako obruka sa nepozdravljanjem, nije mu slavko kriv sto.je omupio oko sebe skupinu debila.
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:17 pm

ž'21 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:08 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub feb 22, 2020 7:17 pm
**** majku, kako vazda nadjemo nesto da nas pravda? Boli me kita za Badjija i Dupovca, da smo mi kako treba sutra ne bi moglo biti vise od -1 u najgorem slucaju, pa da se onda i nadam da ce Tuzla otkinuti bod. Vazda neka debilna opravdanja. Evo Amaru kriv teren. A nije kriv on sto je ostavio Sinana da dzogira i ubacio ga nespremnog u prvih 11, sto je otjerao Asima a ostavio hiljadu puta vecu dileju da igra u prvih 11, sto je vratio kralja kafane, sto je doveo Milerica i Ikica koji skupa nece nagurati 3 citave utakmice, a rezervnog spica nemamo pa nemas koga uvesti danas da pomogne Lendri. Svi krivi, samo mi nikad.
pa jel ti stvarno misliš da to Amar ne vidi? majstore neće niko džaba da igra, a para nema. Kad ih bude onda će dolaziti bolji i kvalitetniji igrači, sad se zadovolji sa ovim što imaš i guraj koliko možeš. Koliko para toliko muzike. Ja sam prezadovoljan s obzirom na to kakva je finansijska situacija u klubu i mislim da ova današnja utakmica nije nikakvo mjerilo već će mjerilo biti naš rezultat na kraju sezone. U prvom dijelu sezone smo napadali, igrali, stvarali šanse i polušanse, šutirali, igrali lijepo za oko i na kraju drugi na tabeli. Radije ću gledati antifudbal i biti prvi nego igrati lijepo i biti drugi.
A čuj para nema? Ma jel moguće?

A da raspravljamo zašto ih nema? Ili kasnimo jednu godinu? Ko otjera ljude koji su namicali pare za jedne od najboljih plata u BiH?
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:18 pm

ž'21 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:08 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub feb 22, 2020 7:17 pm
**** majku, kako vazda nadjemo nesto da nas pravda? Boli me kita za Badjija i Dupovca, da smo mi kako treba sutra ne bi moglo biti vise od -1 u najgorem slucaju, pa da se onda i nadam da ce Tuzla otkinuti bod. Vazda neka debilna opravdanja. Evo Amaru kriv teren. A nije kriv on sto je ostavio Sinana da dzogira i ubacio ga nespremnog u prvih 11, sto je otjerao Asima a ostavio hiljadu puta vecu dileju da igra u prvih 11, sto je vratio kralja kafane, sto je doveo Milerica i Ikica koji skupa nece nagurati 3 citave utakmice, a rezervnog spica nemamo pa nemas koga uvesti danas da pomogne Lendri. Svi krivi, samo mi nikad.
pa jel ti stvarno misliš da to Amar ne vidi? majstore neće niko džaba da igra, a para nema. Kad ih bude onda će dolaziti bolji i kvalitetniji igrači, sad se zadovolji sa ovim što imaš i guraj koliko možeš. Koliko para toliko muzike. Ja sam prezadovoljan s obzirom na to kakva je finansijska situacija u klubu i mislim da ova današnja utakmica nije nikakvo mjerilo već će mjerilo biti naš rezultat na kraju sezone. U prvom dijelu sezone smo napadali, igrali, stvarali šanse i polušanse, šutirali, igrali lijepo za oko i na kraju drugi na tabeli. Radije ću gledati antifudbal i biti prvi nego igrati lijepo i biti drugi.
A prvi smo s antifudbalom? Nisam znao, izvinjavam se.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:19 pm

Svaka cast Manijacima
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:22 pm

Cuj namicali pare za jedne od najboljih plata. :klanjase2:
Koliko su titula donijele te plate? 0(nula). Doveli milion ovih mentalnih invalida zbog kojih i dan danas placamo cijenu zbog njihovog (ne)kvaliteta i pickastog karaktera.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:26 pm

Mi ovakvi smo jedan dinosaurus, klub koji funkcionise po nekakvim zastarjelim principima koji u danasnjem fudbalu vise ne vaze. Nema tu puno izbora, ili ces se pametno adaptirati ili odlazis u historiju.

Mali tracak nade je mogao biti dogovor izmedju Misimovica i Amara (poserem ih obojicu), mogla se eventualno zakotrljati nekakva prica. To se nece nikad desiti kao sto nikada nece proci ni podjele. I upravo to nam je najveci teg, ta razjedinjenost. Da nismo toliko popularni puno bi lakse nekome bilo doci i zavesti red. Ko bi se sad ozbiljan sa strane zajebavao i uplitao u sve ove price kad moze uzeti klub u kojem nema ni priblizno toliko pritiska. Mi smo svoju popularnost i velicinu uspjeli pretvoriti u manu umjesto u prednost. Hiljadu nekakvih previranja, struja koje ce svakog ozbiljnog otjerati.

Jedina realna sansa nam je da se navijaci ujedine, da se izvrsi pritisak kako bi u klub usli ljudi koji ce reformisati organizaciju i pokrenuti kampanju pronalaska ozbiljnog investitora. Prestanite mastati o nekakvim sistemima na kojima pocivaju Barca ili Real, to ovdje ne funkcionise niti ce ikad. Ne funkcionise ni u jednoj Engleskoj ili Italiji a kamoli kod nas. Ne mitomanisimo vise, kanimo se fraza da smo samo ovako "svoji", kanimo se kultova licnosti (jos jednom, POSEREM i jednog i drugog) i prihvatimo cinjenicu da cemo se morati prilagoditi prilikama ili ce nas konkurencija do kraja pojesti. Sat nam otkucava. Mi vec godinama ni u ovakvoj jadnoj i smrdljivoj Premijer ligi nismo ozbiljan igrac, to je samo par stepenica od samog dna.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:27 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:22 pm
Cuj namicali pare za jedne od najboljih plata. :klanjase2:
Koliko su titula donijele te plate? 0(nula). Doveli milion ovih mentalnih invalida zbog kojih i dan danas placamo cijenu zbog njihovog (ne)kvaliteta i pickastog karaktera.
Tri prelazna roka je imao Amar da se riješi tih mentalnih invalida, zašto to nije uradio, nije ni meni baš najjasnije.
Čak se može reći da je pojačao ekipu pičkicom Sadikovićem, čija se dobro poznata igra u muškoj utakmici dobro vidjela danas, vratio Kosorića mentalnog invalida, Lendrića luzera i ostavlja Sinišu, Pavića i Zajmovića, a Bogija smo morali govnjivom motkom tjerati.

Ali jok, bivši će biti krivi do sudnjeg dana, lakše je tako provariti.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:27 pm

Jos 5 sezona nece biti do Amara, 6. ce biti, logicno.

Valja ocistiti ove igrace iz prosle garniture, tek je proslo par prelaznih rokova...

Kazu dosli danas iz prosle garniture i rekli Zajim mora igrati.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:32 pm

Ma vala nama je svako bitan kotacic u ekipi, te Stila, Mesa, te ovaj te onaj.. Nismo naucili na greskama bili smo glupi izgleda, nismo naucili da imamo 11-12 igraca koji su ok i ostalo jedno veliko nista.
Od tih 11, 3 su dobra bas, 3 ako ima se poklopi njihov dan fino igraju , petorica ako se dobro nafuraju izginu i budu dobri na terenu a ostatak pulena sve gori od goreg, odnosno nekoristan do bespotrebnogm
Nije stvar nule ba u Bjeljini , stvar je nule pokusaja yebenih u gol, hej kropir puta sutnuli u njihovog golmana, golemo.
Stvar je da se nemicemo nego tapkamo u mjestu iz zime u zimu. Stvar je da ne ucimo na greskama i nema kontinuiteta i napredka, i nece ga ni biti dok nebude sistema i plana kako Bog zapovjeda.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:35 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:22 pm
Cuj namicali pare za jedne od najboljih plata. :klanjase2:
Koliko su titula donijele te plate? 0(nula). Doveli milion ovih mentalnih invalida zbog kojih i dan danas placamo cijenu zbog njihovog (ne)kvaliteta i pickastog karaktera.
Danas si platio zbog lose selektiranog rostera, zbog toga sto nema balansa nikakvog u ekipi i jer nemas nikakve klupe. Kakvi mentaliteti i gluposti, manimo se vise imaginarnih nekakvih parametara, nego pogledajmo istini u oci i budimo svjesni da s ovom ekipom ne mozemo bez dosta srece pratiti konkurente.

Napadaca ne ide danas nista, ofanzivno ne ide nikog nista, a mi ne da nemamo drugog tipa igraca za promjenu koncepta igre, nego nemamo nikakve alternative na klupi (da ne pricam o Kupu i napdacima), krila ne ide, mada dto Zajim je ko nesto i prijetio al zbog nedostatka mozdanih vijuga to sve padne u vodu, ovog s druge strane nismo vodili na pripreme nema snage za vise od poluvremena, na to smo jos imali defanzivnog veznog u ozbiljnim godinama, sa slabim plucima, jedva istrca sa terena danas, sa klupe ritam utakmice treba da okrene dijete koje haman nema poluvrijeme premijer lige u nogama, bekove ti isto tako danas ne ide ofanzivno nista, na klupi nemas alternativu jer Stanic to nije, sta dalje da pricamo, fali jednostavno igraca, jos smo imali izostanke Mese i Veselog.
Zadovoljan sam na kraju jer je odbrana izgledala sasvim dobro u odnosu na ono sto smo ocekivali i kako je i tu posao lose odradjen, nadajmo se da ce Lendric proraditi i donekle nadomjestiti Krpica te da ce Veseli i Ajayi odraditi posoa na krilima kako treba ove sezone.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:37 pm

Bas se pretjeruje. Tamo neki Liverpul ne pogleda na gol nekom tamo atletiku a najbolji su u svijetu! Borbenosti ima po meni premalo se trci dali je do terena koji je livada ili nezz stvarno. Meni je najvise do motivacije igraca koji nimalo nisu agresivni
Cuva Bog Zelju svog!
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:41 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:22 pm
Cuj namicali pare za jedne od najboljih plata. :klanjase2:
Koliko su titula donijele te plate? 0(nula). Doveli milion ovih mentalnih invalida zbog kojih i dan danas placamo cijenu zbog njihovog (ne)kvaliteta i pickastog karaktera.
Tvoje kvalifikacije igrača iz tog perioda su subjektivne i odnose se na igrače o kojima sada sanjamo... Ubiparip, Zakarić, Graovac....

A iznosi plata su činjenice. To su cifre i zna se koja je veća od koje. Bili smo gospodski klub, a od igrača se samo tražilo da igraju, medjutim neki ahbabi su i tada vršljali po svlačionici.
Tad situacija nije bila idealna, ali smo bili na putu da postanemo klub koji ima budućnost. Uzeli smo jednan Kup, a svaki put smo bili u vrhu i "nesretno" gubili titule. Neke i zato jer smo bili pošten klub...penal u Bijeljini i sl...
Sada smo društvo jednog ahbaba.
Nažalost slijedi nam kolaps, mi više nemamo igrača koji na tržištu nešto vrijedi, jer da ga imamo prodali bi ga.
Zanimljivo je id a se na facebooku brišu svi neugodni komentari. Sjeverna Koreja...a gdje li ode ono da smo klub istomišeljenika i neistomišljenika...Željo se ne može prepoznati i to na lošije nažalost. Da nije one istočne tribine i krova koja je osigurana ranije sitiacija bi bila golim okom vidljiva svakome. Ovako se kao nešto dešava a u pozadini raspad sisitema...toliki da ni uplatnicu ne možemo ispunit.
Da malo karaktera imamo ovaj Radnik koji je u Europu otisao umjesto nas, ne bi centra prešao bar deset godina.
Ali ne mi slušamo kako nam je Radnik teška ekipa. Dakle mi pristajemo na Želju koji je u rangu ekipa koje su do juče igrale na njivi.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:42 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:37 pm
Bas se pretjeruje. Tamo neki Liverpul ne pogleda na gol nekom tamo atletiku a najbolji su u svijetu! Borbenosti ima po meni premalo se trci dali je do terena koji je livada ili nezz stvarno. Meni je najvise do motivacije igraca koji nimalo nisu agresivni
Tom nekom Liverpoolu je to drugi poraz u sezoni, prvi je bio u FA Cupu kad su igrali s djecom, a na tabeli prvom pratiocu bježe 19 bodova uz utakmicu manje, dok smo mi osvojili 4 boda u zadnje 4 utakmice, oslabljeni smo ušli u nastavak sezone i u padu smo forme. Nije ni blizu isto, zar ne?

Pustite se više nekih opravdanja, dok god ih opravdavamo neće biti bolje.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:43 pm

Mozda nije sad za tu temu ali imam potrebu da vam kazem ono sto cujem od ljudi koji su pouzdani..sinoc sretnem sina od jednog naseg clana bivse uprave i govori mi da hoce njegov otac i Misimovic ponovo da budu u upravi i bitan faktor za Zelju..ovo nije nikakvo potezanje neke price Amar ,Misimovic ja sam samo napisao sto mi je rekao momak
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:44 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:37 pm
Bas se pretjeruje. Tamo neki Liverpul ne pogleda na gol nekom tamo atletiku a najbolji su u svijetu! Borbenosti ima po meni premalo se trci dali je do terena koji je livada ili nezz stvarno. Meni je najvise do motivacije igraca koji niymalo nisu agresivni
Veliš "tamo nekom atletiku" a pišeš po fudbalskom forumu. Doktore moj, prestani ti gledat fudbal, a kamo li pisati o tome. Nije to za tebe. E čuj "tamo neki atletiko"...
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:49 pm

Qooler je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:17 pm
ž'21 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:08 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub feb 22, 2020 7:17 pm
**** majku, kako vazda nadjemo nesto da nas pravda? Boli me kita za Badjija i Dupovca, da smo mi kako treba sutra ne bi moglo biti vise od -1 u najgorem slucaju, pa da se onda i nadam da ce Tuzla otkinuti bod. Vazda neka debilna opravdanja. Evo Amaru kriv teren. A nije kriv on sto je ostavio Sinana da dzogira i ubacio ga nespremnog u prvih 11, sto je otjerao Asima a ostavio hiljadu puta vecu dileju da igra u prvih 11, sto je vratio kralja kafane, sto je doveo Milerica i Ikica koji skupa nece nagurati 3 citave utakmice, a rezervnog spica nemamo pa nemas koga uvesti danas da pomogne Lendri. Svi krivi, samo mi nikad.
pa jel ti stvarno misliš da to Amar ne vidi? majstore neće niko džaba da igra, a para nema. Kad ih bude onda će dolaziti bolji i kvalitetniji igrači, sad se zadovolji sa ovim što imaš i guraj koliko možeš. Koliko para toliko muzike. Ja sam prezadovoljan s obzirom na to kakva je finansijska situacija u klubu i mislim da ova današnja utakmica nije nikakvo mjerilo već će mjerilo biti naš rezultat na kraju sezone. U prvom dijelu sezone smo napadali, igrali, stvarali šanse i polušanse, šutirali, igrali lijepo za oko i na kraju drugi na tabeli. Radije ću gledati antifudbal i biti prvi nego igrati lijepo i biti drugi.
A čuj para nema? Ma jel moguće?

A da raspravljamo zašto ih nema? Ili kasnimo jednu godinu? Ko otjera ljude koji su namicali pare za jedne od najboljih plata u BiH?
pa nema para jer nismo izašli u Evropu, tacnije izasli smo al su nas zajebali ljudi u klubu i ostali bez planiranih sredstava. Jbg desava se Boze moj idemo dalje koliko se moze.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:50 pm

ubaceni element je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:18 pm
ž'21 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:08 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub feb 22, 2020 7:17 pm
**** majku, kako vazda nadjemo nesto da nas pravda? Boli me kita za Badjija i Dupovca, da smo mi kako treba sutra ne bi moglo biti vise od -1 u najgorem slucaju, pa da se onda i nadam da ce Tuzla otkinuti bod. Vazda neka debilna opravdanja. Evo Amaru kriv teren. A nije kriv on sto je ostavio Sinana da dzogira i ubacio ga nespremnog u prvih 11, sto je otjerao Asima a ostavio hiljadu puta vecu dileju da igra u prvih 11, sto je vratio kralja kafane, sto je doveo Milerica i Ikica koji skupa nece nagurati 3 citave utakmice, a rezervnog spica nemamo pa nemas koga uvesti danas da pomogne Lendri. Svi krivi, samo mi nikad.
pa jel ti stvarno misliš da to Amar ne vidi? majstore neće niko džaba da igra, a para nema. Kad ih bude onda će dolaziti bolji i kvalitetniji igrači, sad se zadovolji sa ovim što imaš i guraj koliko možeš. Koliko para toliko muzike. Ja sam prezadovoljan s obzirom na to kakva je finansijska situacija u klubu i mislim da ova današnja utakmica nije nikakvo mjerilo već će mjerilo biti naš rezultat na kraju sezone. U prvom dijelu sezone smo napadali, igrali, stvarali šanse i polušanse, šutirali, igrali lijepo za oko i na kraju drugi na tabeli. Radije ću gledati antifudbal i biti prvi nego igrati lijepo i biti drugi.
A prvi smo s antifudbalom? Nisam znao, izvinjavam se.
kraj sezone cemo sacekati pa dati konacnu ocjenu. Nema navijaca Zeljeznicara koji nije svrsavao nakon sto smo dali osam golova komsijama a sad nam odjednom nista ne valja. Polako ljudi, minus tri je, oni u Banjaluci sljedece kolo, mi Zvijezda 09 i to je sansa da dodjemo na prvo mjesto ili da smanjimo zaostatak
Spustite loptu malo.
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:51 pm

Amar927 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:43 pm
Mozda nije sad za tu temu ali imam potrebu da vam kazem ono sto cujem od ljudi koji su pouzdani..sinoc sretnem sina od jednog naseg clana bivse uprave i govori mi da hoce njegov otac i Misimovic ponovo da budu u upravi i bitan faktor za Zelju..ovo nije nikakvo potezanje neke price Amar ,Misimovic ja sam samo napisao sto mi je rekao momak
Ja sam kritikovao Misimovića, jer Želju volim iznad svega. Kritikovao sam igrače koji tada su igrali. Njega sam smatrao pomalo i krivcem za to. Smatrao sam da je Željo napravio prvi korak da bude profesionalan, a da će nakon Misimovića doći neko jos bolji. Medjutim sada što imamo... Potpisao bih da nikad ništa ne kažem protiv nejga samo da se isčupamo iz ovoga. Taj čovjek nije uzeo ništa od Želje, a još desetinama godina će se Željo ponositi onim iz njegovog doba. To su realnosti. Volio bih neke stvari mjenjati u njegovom dobu, ali bi se ujeo par puta za jezik prije nego nešto kažem ubuduće.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:54 pm

Qooler je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:22 pm
Cuj namicali pare za jedne od najboljih plata. :klanjase2:
Koliko su titula donijele te plate? 0(nula). Doveli milion ovih mentalnih invalida zbog kojih i dan danas placamo cijenu zbog njihovog (ne)kvaliteta i pickastog karaktera.
Tvoje kvalifikacije igrača iz tog perioda su subjektivne i odnose se na igrače o kojima sada sanjamo... Ubiparip, Zakarić, Graovac....

A iznosi plata su činjenice. To su cifre i zna se koja je veća od koje. Bili smo gospodski klub, a od igrača se samo tražilo da igraju, medjutim neki ahbabi su i tada vršljali po svlačionici.
Tad situacija nije bila idealna, ali smo bili na putu da postanemo klub koji ima budućnost. Uzeli smo jednan Kup, a svaki put smo bili u vrhu i "nesretno" gubili titule. Neke i zato jer smo bili pošten klub...penal u Bijeljini i sl...
Sada smo društvo jednog ahbaba.
Nažalost slijedi nam kolaps, mi više nemamo igrača koji na tržištu nešto vrijedi, jer da ga imamo prodali bi ga.
Zanimljivo je id a se na facebooku brišu svi neugodni komentari. Sjeverna Koreja...a gdje li ode ono da smo klub istomišeljenika i neistomišljenika...Željo se ne može prepoznati i to na lošije nažalost. Da nije one istočne tribine i krova koja je osigurana ranije sitiacija bi bila golim okom vidljiva svakome. Ovako se kao nešto dešava a u pozadini raspad sisitema...toliki da ni uplatnicu ne možemo ispunit.
Da malo karaktera imamo ovaj Radnik koji je u Europu otisao umjesto nas, ne bi centra prešao bar deset godina.
Ali ne mi slušamo kako nam je Radnik teška ekipa. Dakle mi pristajemo na Želju koji je u rangu ekipa koje su do juče igrale na njivi.
Svaka cast, to je to, ali na zalost razum je danas u manjini...

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 88 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija