Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:58 pm

Biće Željo opet šampion.
Opet šampion.
Opet šampion.
イビチャ・オシム
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:05 pm

Ajzea je napisao/la:
sub feb 22, 2020 6:38 pm
Ch.Willa1986 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 6:26 pm
Kad ne ide, najlakse je okriviti nekoga drugog. Vazda neko drugi kriv, cijeli svemir protiv nas... Jah, kako da nije. Sto nisi dobio danas tri razlike? Teske nam noge valjda, tvrd protivnik, sta li...

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
Hajd se sad sjeti kako su Bajicu, Hadziahmetovicu i co. prije par godina oteli titulu pa se opet zamisli zasto se raja ljuti radi ovih stvari.
Ili se sjeti Bijeljine i penala u sudijskoj.
Ko se protiv toga moze boriti uopste?
Na stranu sugavci i njihova ocigledna guranja ali mi smo danas igrali utakmicu protiv mrljavog radnika i nismo po golu opalili a pricamo o kradji
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:06 pm

Idemo dalje.Priznajem komentare samo oni sto su grmili danas u Bijeljini.Falio je taj zgoditak.
Titulu da slavimo...
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:09 pm

Nabijem ja nas zbog današnje utakmice, nije bilo dobro, moramo bolje, ali ovo je stvarno previše.
Dupovac kaže Badjiu majmune, zaleti se na njega i gurne, a ovaj na to odreaguje i dobije crveni.
Onda Rahmanović čist crveni, pušta sudija i zabijaju gol. Bruka i sramota, dno dna, a godinama smo mi žrtva tih grešaka u borbi za titulu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:11 pm

Velika su to govna, kako jedan crveni i poguranac u vidu gola slomi psihicki protivnika. Ne bi ovo dobili da im ne poklonise ovo vjerujte
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:13 pm

Danas losi, bezidejni. Odbrana eto nije primila gol sto je dobro. Nadam se da cemo biti bolji sa veselim, mesom i novim krilom.
Podrska ide do kraja.

Bas me zanima ko ce suditi sljedece kolo borac-pitari i kako ce osuditi.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:15 pm

Nista, sto ste toliko negativni? Realna nula! Debeli zatvorio Stilu i tekmu odveo u egal. To sto mi imamo najglupljeg igraca u ligi, to je nas problem! Imao tri situacije i sve tri uprskao! Pogotovo onu sa lijeve strane u 16m, kada je mogao da bira da je plasira u 7.32 metara! Sudeci prema lavoru, bice jako tesko, jer ce opet neljudi u crnom da odlucuju poredak! Ono je zuti za kone kod gola, jer je bio lakat, ako nije i rumeni karton, ali avaj, gledajmo sebe i samo sebe! Ne svidja mi se prica da cemo proigrat za 2-3 kola! Koliko cemo do tada biti u minusu? Amare, nije ti debeli kriv za licencu, pozdravi se i okreni mu ledja i idi dalje! Na kraju mi ispadamo papci! Gdje je onaj klub iz metropole? Sad je izgleda obrnuto: nazad dobri, gore tanki, iako ovo drugo s rezervom jer nam je falilo nekoliko igtaca! Sad se vidi koliko je vazan Mesa kotac u ekipi! Samo sabur, jedna lasta/tekma ne cini proljece! Nervoza kod forumasa na vrhuncu, a tek pocelo! Shvatam, 7 dugih i susnih godina je iza nas! Nadam se prekidu serije i vjerujem da ce Amar izvesti sve najbolje u BL. Veliko hvala i kapa dole za sve koji su isli u Semberiju! Samo Zeljo!
Zadnja izmjena: tm87alem, dana/u sub feb 22, 2020 7:19 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 461
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:17 pm

Eno hoće Azmir ubojice da unajmi, nek pobije gamad :rofl: :rofl:
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:17 pm

**** majku, kako vazda nadjemo nesto da nas pravda? Boli me kita za Badjija i Dupovca, da smo mi kako treba sutra ne bi moglo biti vise od -1 u najgorem slucaju, pa da se onda i nadam da ce Tuzla otkinuti bod. Vazda neka debilna opravdanja. Evo Amaru kriv teren. A nije kriv on sto je ostavio Sinana da dzogira i ubacio ga nespremnog u prvih 11, sto je otjerao Asima a ostavio hiljadu puta vecu dileju da igra u prvih 11, sto je vratio kralja kafane, sto je doveo Milerica i Ikica koji skupa nece nagurati 3 citave utakmice, a rezervnog spica nemamo pa nemas koga uvesti danas da pomogne Lendri. Svi krivi, samo mi nikad.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:21 pm

Bice ovo dobar vjetar u ledja pitarima, ovom utakmicom su sebi podigli samopouzdanje do maksimuma.
Kod nas je obratna situacija, sa danasnjom igrom strepimo u svakoj narednoj utakmici
Alea iacta est!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:21 pm

Realno ovo je jako lose. Mrvica je pojeo Amara, odlicno postavio ekipu. Kod nas tek Jovanovic i Subasic(da za 10.minuta) su odigrali dobro. Vedran je bio okej, nije imao puno toga, ali je djelovao sigurno.

Eh sad problemi su mnogobrojni. Bekovi su zalosni. Sinisa ajd kao nesto u odbrani i uradi, ali sve ostalo je lose, jako neinteligentno i sporo. On je nama postao teret(cak ne novcani vec iskljucivo igracki). Na koju foru je Pavic bio u Villarealu je meni nejasno. Momak ne moze centrirati jednu loptu iz brojkom DEVET POKUSAJA. Defanzivno da je imao bogija il sipu pored sebe bi jos primili gol po toj strani, nego je sreca pa ovaj Jovanovic se zna postaviti.
Kosoric ne moze igrati u prvih 11. Pa kao da je 16.godisnjak dobije loptu nabije je samo nek nije kod mene. Preplaseno do boli kao da je ispred njega Ronaldo, a ne ona letva od Karica. Dado ponovo po starom poceo. Bez trke, nepromisljeno, mlak, srlja i nesiguran. Jamak je za plakati, covjek moze igrati 10.minuta. Bojo se nije nesto istakao ali bar nije nabio svaku loptu. Zajmovic/Ramovic nisu za nas, ajd Rama ima i neko kao opravdanje za ovu katastrofu, ovaj drugi kad ode tacno cu vatromet zapaliti. Medicinska vrsta debila.

Krpic/Lendric. Jedan i drugi su nas mnogo zaduzili. Dva razlicita profila igraca. Cinjenica da je Krpic dusu dao za ovu utakmicu, ali to ne znaci da je Lendric los i da ga se treba pljuvati odmah. Pa covjek lopte dobio nije kako treba a i kako ce kad smo imali anemicna krila, nepokretan vezni red koji nema ideju kamo dodati a ne da stvori visak i rasteriti Lendrica.

Eh sad dvije najbitnije stvari. Danas je najbolji prikaz koliko Mehmed Alispahic je nama vazan igrac. Moze da spusti loptu, okrene stranu, odabere rjesenje a ne iskljucivo kroz sredinu i da napravi prostor Semiru i napadacu. Vi koji ga kritikujete, ne bi trebali komentarisati fudbal vise jer ako ne vidite da smo bolja ekipa sa njim 20%bar nema za vas nade. Voli ti Zelju, ali nemoj pametovati.

I za kraj. Stilketu danas nije imao ko pomoci. Mekic van svojih mogucnosti odigrao, kako bi ga zaustavio. Imao je veliku pomoc u nasim vedetama.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:22 pm

Sve se svodi na to da smo već nakon jednog kola u nastavku sa -1 došli na -3.
Sudije, loš dan, nekvalitet, zovite to kako hoćete, ali cilj je titula. Ako je ne osvojimo neka idu svi u tri lijepe!
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:22 pm

Konkurenta rijesise sudijama jer igrom nikad ne bi. Tako ce svaku zapamtite.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:25 pm

Sportski segment....i ova igra čije ime je nastalo od engleske riječi... Ma ovo svijet još vidio nije.

Prvo su mu ahbabi došli u administrativno upravljački dio, pa kad su tamo sve poravnili, sad su i na terenu...
Mi nismo ništa više nego društvo jednog ahbaba...
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:27 pm

Pa sta me boli k za protivnike i tuzlu..mi nismo sutnuli na gol danas i vi se vadite i zalite na nekog drugog....
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 7:46 pm

Pretjerujemo kao i uvijek.
Igrali smo protiv Radnika koji ima sasvim solidan i respektabilan sastav, zadrzali su ekipu na okupu, na klupi Slavko Petrovic, los teren itd..
Mi sa novom ekipom, lose selektiranom, na to sve jos Mesa bolestan, Veselinovic kartoniran nije igrao.
Sasvim stabilno smo izgledali, imali vise posjeda, ljepsih kombinacija, ali Stilicu i Lendricu nije bio danas dan, falilo je koncentracije kod njih a i kod ludog Zajima, jer bilo je prostora i situacija gdje na kraju useremo nekim losim pasom.
Zadnja linija stabilna, bekovi zakazali u napadu.
Generalno neraspolozeni, iako je zelja bila osjetna, ali nije nas islo u ovoj tvrdoj utakmici.
Na kraju bod je ok, bod u Bijeljini nas ne udaljava od titule, u Ugljevik idemo aBd po sva tri sa Veselim, Mesom i mozda Ajayijem.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:02 pm

Haj'mo sad da se tjesimo da ni oni nisu nista bolji od nas i da su im sudije pomogle. To najbolje znamo, tjesiti se i izvrtati. I pricati o slavnoj historiji dok kola idu nizbrdo.

Sto prije prihvatimo da smo po fudbalskoj snazi ali i po organizaciji kluba tu negdje sa Slobodom i MDK bice nam lakse, a tad mozda i krenemo da nesto mijenjamo. Dok god budemo zabijali glavu u pijesak sve vise cemo u njega tonuti.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:06 pm

Nismo opalili po golu da valja i pricamo o pitarima?

Imali igraca vise? OK, dali su 6. Vjecno neke teorije. Niko nam nije kriv sto je Zajim opcija, a sredina Jamak Dado
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:08 pm

ubaceni element je napisao/la:
sub feb 22, 2020 7:17 pm
**** majku, kako vazda nadjemo nesto da nas pravda? Boli me kita za Badjija i Dupovca, da smo mi kako treba sutra ne bi moglo biti vise od -1 u najgorem slucaju, pa da se onda i nadam da ce Tuzla otkinuti bod. Vazda neka debilna opravdanja. Evo Amaru kriv teren. A nije kriv on sto je ostavio Sinana da dzogira i ubacio ga nespremnog u prvih 11, sto je otjerao Asima a ostavio hiljadu puta vecu dileju da igra u prvih 11, sto je vratio kralja kafane, sto je doveo Milerica i Ikica koji skupa nece nagurati 3 citave utakmice, a rezervnog spica nemamo pa nemas koga uvesti danas da pomogne Lendri. Svi krivi, samo mi nikad.
pa jel ti stvarno misliš da to Amar ne vidi? majstore neće niko džaba da igra, a para nema. Kad ih bude onda će dolaziti bolji i kvalitetniji igrači, sad se zadovolji sa ovim što imaš i guraj koliko možeš. Koliko para toliko muzike. Ja sam prezadovoljan s obzirom na to kakva je finansijska situacija u klubu i mislim da ova današnja utakmica nije nikakvo mjerilo već će mjerilo biti naš rezultat na kraju sezone. U prvom dijelu sezone smo napadali, igrali, stvarali šanse i polušanse, šutirali, igrali lijepo za oko i na kraju drugi na tabeli. Radije ću gledati antifudbal i biti prvi nego igrati lijepo i biti drugi.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:14 pm

Sto je najgore dobit cemo krila protiv realno slabije Zvijezde, ali nije iskljuceno da se i obrukamo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija