Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 20, 2020 11:20 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:12 pm
Bio sam danas na stadionu prije treninga, lim se sa zadnje strane postavio oko 40%, prvi stub nije ofarban, drugi i treći jesu, dupli na sredini nije, šesti i sedmi jesu, osmi nije.
Ono što fakat bode u oči je da lim sa prednje strane je totalno neravan kad se gleda sa Juga, valjda se to nekako poravni. I ono isto od čega oči krvave je teren. On je yebeno žut. Do sljedeće godine ako se ovako bude održavao propade investicija. Pa yebem vam familiju radi ovog ko god da je zadužen!
Kako misliš neravan, ne završavaju krajevi na istoj visini?
A očigledno misle u Klubu da zato što su uložene malo veće pare, da će se samo održavati i obnavljati.
Zvezda bila uradila malo prije nas travu isto kao mi i neka bakterija se pojavi i sva trava propadne i prošlo ljeto morali novu opet stavljati. Ne bi valjalo da na kraju ispadne skuplja pita nego tepsija.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 20, 2020 11:25 pm

Raptor44 je napisao/la:
čet feb 20, 2020 10:09 pm
Srce me zaboli kad vidim na šta teren liči, ima vremena da se to dotjera do prve domaće utakmice, ali svejedno ne bi trebao ovako izgledati nikad..
Kako li je tek navijačima Glasgow Rangersa kad vide ovakav Ibrox
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 20, 2020 11:26 pm

KrajPrice je napisao/la:
čet feb 20, 2020 10:59 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
čet feb 20, 2020 10:00 pm
Messi više puta, Ronaldo takođe, Žuninjo... Slabo pratiš fudbal
Kakav crni Ronaldo, on po prosjeku osuta 100 slobodnjaka da bi zabio jedan, on dva gola iz slobodnog nije zabio za 3 godine, a kamoli u jednoj utakmici. Baggio je davao, Totti, Reccoba, Del Piero itd...
Zabio je nema u baražu... Ili je ono bio Nani 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 20, 2020 11:32 pm

PlaviVlak je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:20 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:12 pm
Bio sam danas na stadionu prije treninga, lim se sa zadnje strane postavio oko 40%, prvi stub nije ofarban, drugi i treći jesu, dupli na sredini nije, šesti i sedmi jesu, osmi nije.
Ono što fakat bode u oči je da lim sa prednje strane je totalno neravan kad se gleda sa Juga, valjda se to nekako poravni. I ono isto od čega oči krvave je teren. On je yebeno žut. Do sljedeće godine ako se ovako bude održavao propade investicija. Pa yebem vam familiju radi ovog ko god da je zadužen!
Kako misliš neravan, ne završavaju krajevi na istoj visini?
A očigledno misle u Klubu da zato što su uložene malo veće pare, da će se samo održavati i obnavljati.
Zvezda bila uradila malo prije nas travu isto kao mi i neka bakterija se pojavi i sva trava propadne i prošlo ljeto morali novu opet stavljati. Ne bi valjalo da na kraju ispadne skuplja pita nego tepsija.
Nije u istoj liniji postavljen. Kontaš nije fino lego i sad jedan dio izbačeniji pa jedan povučeniji i sve tako.. Možda ima neka finta sa tim ljepilom il' čime ga već vežu :ganja: pa mu treba vremena da se fino slegne. Znači baš bode u oči.
O travi nemam riječi. Bukvalno ulazim danas na stadion bacam pogled prema terenu i yebo sam svima sve redom. Duša ba da te zaboli.
Ne daj bože da nam se desi to ko zvezdi,al vjeruj na dobrom smo putu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 20, 2020 11:35 pm

Dušmani bi rekli da je to nus produkt "dana pobjede Željezničara" ;)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 20, 2020 11:39 pm

salle86 je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:35 pm
Dušmani bi rekli da je to nus produkt "dana pobjede Željezničara" ;)
Kakav je onda produkt pozicija na tabeli i gra FKŽ u jesenjem dijelu u odnosu na prošlu jesen? ;)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 20, 2020 11:41 pm

Dobro, zima je. Nisam siguran da može biti baš zelen.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 20, 2020 11:51 pm

Ljudi budimo realni i prošle godine je isti bio pa je na proljeće bio u top stanju, sačekajte utakmice na Grbavici pa onda serite
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 20, 2020 11:55 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:08 pm
KrajPrice je napisao/la:
čet feb 20, 2020 10:59 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
čet feb 20, 2020 10:00 pm
Messi više puta, Ronaldo takođe, Žuninjo... Slabo pratiš fudbal
Kakav crni Ronaldo, on po prosjeku osuta 100 slobodnjaka da bi zabio jedan, on dva gola iz slobodnog nije zabio za 3 godine, a kamoli u jednoj utakmici. Baggio je davao, Totti, Reccoba, Del Piero itd...
Izvini ali provaljuješ se.
[url] https://www.google.com/amp/s/amp.index. ... espv=1/url]
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 20, 2020 11:55 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:39 pm
salle86 je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:35 pm
Dušmani bi rekli da je to nus produkt "dana pobjede Željezničara" ;)
Kakav je onda produkt pozicija na tabeli i gra FKŽ u jesenjem dijelu u odnosu na prošlu jesen? ;)
Neobično ljudima, taman se navikli da dođe Gošk ili Vitez na Grbavicu i hladno uzme tekmu.. Nije mi jasno kako se ljudi na dobro ne mogu navići..

LEGENDA ŽELJEZNIČARA AMAR OSIM
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 20, 2020 11:58 pm

@kraj price imal nam pojacanja?😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 12:01 am

Ali kakav nivo ljudi ne kulture dostizu to nije normalno.
Svi smo iza nikova, svi navijamo za Zelju i tek tako ljudima o kojima ne znate nista da napisete da "seru", "se provaljuju".
U cemu je vas problem?
Ima covjek pravo da kaze da je zut teren, da igramo bolje nego prosle godine, da Ronaldo lose izvodi slobodnjake, da je Senad bolji od Nihada. Ne znam cemu odmah takvi napadi.. Ljudi smo, imamo misljenja, stavove, greske se desavaju.
Razmislite, prije nego sto bilo sta napisete i malo vise kulture i postovanja da uvedemo ne bi bilo lose. Jer ne znamo ko je iza nika, 97% je navijac Zeljeznicara!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 12:19 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:32 pm
PlaviVlak je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:20 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:12 pm
Bio sam danas na stadionu prije treninga, lim se sa zadnje strane postavio oko 40%, prvi stub nije ofarban, drugi i treći jesu, dupli na sredini nije, šesti i sedmi jesu, osmi nije.
Ono što fakat bode u oči je da lim sa prednje strane je totalno neravan kad se gleda sa Juga, valjda se to nekako poravni. I ono isto od čega oči krvave je teren. On je yebeno žut. Do sljedeće godine ako se ovako bude održavao propade investicija. Pa yebem vam familiju radi ovog ko god da je zadužen!
Kako misliš neravan, ne završavaju krajevi na istoj visini?
A očigledno misle u Klubu da zato što su uložene malo veće pare, da će se samo održavati i obnavljati.
Zvezda bila uradila malo prije nas travu isto kao mi i neka bakterija se pojavi i sva trava propadne i prošlo ljeto morali novu opet stavljati. Ne bi valjalo da na kraju ispadne skuplja pita nego tepsija.
Nije u istoj liniji postavljen. Kontaš nije fino lego i sad jedan dio izbačeniji pa jedan povučeniji i sve tako.. Možda ima neka finta sa tim ljepilom il' čime ga već vežu :ganja: pa mu treba vremena da se fino slegne. Znači baš bode u oči.
O travi nemam riječi. Bukvalno ulazim danas na stadion bacam pogled prema terenu i yebo sam svima sve redom. Duša ba da te zaboli.
Ne daj bože da nam se desi to ko zvezdi,al vjeruj na dobrom smo putu.
Takozvani fušeraj na krovu, a moguće je da će to malo popraviti, možda nešto nije leglo kako treba. Za teren se slažem da će biti bolji za mjesec dana puno, ali općenito slabije se malo održava, prevelika se stvorila i ona "rupa" ispred golmana, mada sigurno da je tome razlog i više treninga na glavom terenu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 12:20 am

sahmat je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:55 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:39 pm
salle86 je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:35 pm
Dušmani bi rekli da je to nus produkt "dana pobjede Željezničara" ;)
Kakav je onda produkt pozicija na tabeli i gra FKŽ u jesenjem dijelu u odnosu na prošlu jesen? ;)
Neobično ljudima, taman se navikli da dođe Gošk ili Vitez na Grbavicu i hladno uzme tekmu.. Nije mi jasno kako se ljudi na dobro ne mogu navići..

LEGENDA ŽELJEZNIČARA AMAR OSIM
Evo Amarovac sam 1/1. Tog covjeka toliko postujem da to nije normalno. Njegova osobina nikad nije bila ta prepotentnost. Covjek na svom mjestu, poslusajte zadnji intervju.
Nadjite negdje da on prica tako o Gosku, Vitezu. Isto Goska nismo dobili sa Amarom i sta? Kraj svijeta, pa i nije. Sad ce se sa druge strane naci neko pa spomenuti Hapoel.. To je sve Zeljo, Zeljo je gubio od Goska nije Miske.
Svi se hvatamo za ono sto nam odgovara, ovaj za teren pp za bolju igru. I kod jednih i drugih, nesto ne valja. Doduse PP je korektno napisao, ne znam sta se kacite. Momak kritikuje za teren, OPRAVDANO!
Kao sto rekose, bivish vise nema, sto ih spominjete?
Da je ova uprava prepisala te pozitivnr strane prosle, tipa marketing, sponzorstvo, uredjenje terena, projekti. Nek mi neko kaze kako je klub poslovao?
Obican clan kluba nema te podatke, ne detaljne ali okvirne.. Sta cemo dalje, oblik novog uredjenja kluba? Bar neki video sa skustine, kako je moguce da je Selimovic veci prijatelj klubu nego ja?
Da su neke stvari mogli prepisati, mogli su. Bar taj dio, da stvore sigurnost kod navijaca. Znam da bi opet neki smijavali.
Ko je za licencu kriv? Ko je kriv sto neko laze da su prosli ostali duzni za teren? Sta sad Miske svi neprijatelji? To sam mrzio kod proslih, sto je obicnoj raji punjena glava kako ne valja Zeba, Bekric a valjaju neke budale koje veze s vezom sa Zeljom nemaju, vise ga mrze nego sto vole. (tu spadaju neki nasi bivsi igraci, menadzeri i sl).
Malo realnije gledajte, i prestsnite se prozivati!
Zeljo gubi od Goska, Sarajeva, Apolona, Litexa, Viteza, Hapoela, ne gubi Amar, Senad, Zeba Zeljo gradi, odrzava teren niko od njih, jer samo se Zeljino ime spominje, zato malo vise postovanja jedni prema drugim, jer Zeljo je bitan. Zar ne?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 1:02 am

mamba21 je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:58 pm
@kraj price imal nam pojacanja?😁
jos 2 potpisa do kraja februara.
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 2:26 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet feb 21, 2020 12:20 am
sahmat je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:55 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:39 pm


Kakav je onda produkt pozicija na tabeli i gra FKŽ u jesenjem dijelu u odnosu na prošlu jesen? ;)
Neobično ljudima, taman se navikli da dođe Gošk ili Vitez na Grbavicu i hladno uzme tekmu.. Nije mi jasno kako se ljudi na dobro ne mogu navići..

LEGENDA ŽELJEZNIČARA AMAR OSIM
Evo Amarovac sam 1/1. Tog covjeka toliko postujem da to nije normalno. Njegova osobina nikad nije bila ta prepotentnost. Covjek na svom mjestu, poslusajte zadnji intervju.
Nadjite negdje da on prica tako o Gosku, Vitezu. Isto Goska nismo dobili sa Amarom i sta? Kraj svijeta, pa i nije. Sad ce se sa druge strane naci neko pa spomenuti Hapoel.. To je sve Zeljo, Zeljo je gubio od Goska nije Miske.
Svi se hvatamo za ono sto nam odgovara, ovaj za teren pp za bolju igru. I kod jednih i drugih, nesto ne valja. Doduse PP je korektno napisao, ne znam sta se kacite. Momak kritikuje za teren, OPRAVDANO!
Kao sto rekose, bivish vise nema, sto ih spominjete?
Da je ova uprava prepisala te pozitivnr strane prosle, tipa marketing, sponzorstvo, uredjenje terena, projekti. Nek mi neko kaze kako je klub poslovao?
Obican clan kluba nema te podatke, ne detaljne ali okvirne.. Sta cemo dalje, oblik novog uredjenja kluba? Bar neki video sa skustine, kako je moguce da je Selimovic veci prijatelj klubu nego ja?
Da su neke stvari mogli prepisati, mogli su. Bar taj dio, da stvore sigurnost kod navijaca. Znam da bi opet neki smijavali.
Ko je za licencu kriv? Ko je kriv sto neko laze da su prosli ostali duzni za teren? Sta sad Miske svi neprijatelji? To sam mrzio kod proslih, sto je obicnoj raji punjena glava kako ne valja Zeba, Bekric a valjaju neke budale koje veze s vezom sa Zeljom nemaju, vise ga mrze nego sto vole. (tu spadaju neki nasi bivsi igraci, menadzeri i sl).
Malo realnije gledajte, i prestsnite se prozivati!
Zeljo gubi od Goska, Sarajeva, Apolona, Litexa, Viteza, Hapoela, ne gubi Amar, Senad, Zeba Zeljo gradi, odrzava teren niko od njih, jer samo se Zeljino ime spominje, zato malo vise postovanja jedni prema drugim, jer Zeljo je bitan. Zar ne?
U potpunosti tacno!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 2:40 am

cipiripi je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:00 pm
Evo da prenesem jednu ideju sa org-a.
Naime jedan od clanova je predlozio da se na krovu istocne tribine uradi svjetleci grb kluba.
Hajmo ovo izgurati kao jos jednu akciju i neka to bude poklon nasem klubu za natkrivenu tribinu
Ako se to usvoji, ovaj forum ce organizovano podrzati tu akciju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 2:43 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet feb 21, 2020 12:01 am
Ali kakav nivo ljudi ne kulture dostizu to nije normalno.
Svi smo iza nikova, svi navijamo za Zelju i tek tako ljudima o kojima ne znate nista da napisete da "seru", "se provaljuju".
U cemu je vas problem?
Ima covjek pravo da kaze da je zut teren, da igramo bolje nego prosle godine, da Ronaldo lose izvodi slobodnjake, da je Senad bolji od Nihada. Ne znam cemu odmah takvi napadi.. Ljudi smo, imamo misljenja, stavove, greske se desavaju.
Razmislite, prije nego sto bilo sta napisete i malo vise kulture i postovanja da uvedemo ne bi bilo lose. Jer ne znamo ko je iza nika, 97% je navijac Zeljeznicara!
👍👍
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 3:02 am

storm_raider je napisao/la:
pet feb 21, 2020 2:40 am
cipiripi je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:00 pm
Evo da prenesem jednu ideju sa org-a.
Naime jedan od clanova je predlozio da se na krovu istocne tribine uradi svjetleci grb kluba.
Hajmo ovo izgurati kao jos jednu akciju i neka to bude poklon nasem klubu za natkrivenu tribinu
Ako se to usvoji, ovaj forum ce organizovano podrzati tu akciju.
Super ideja/inicijativa i sto je najvaznije ostvariva.

Samo mislim da bi mnogo efektnije i "kulje" od samog grba bilo da pise slovima "Stadion Grbavica", "Stadion Grbavica - FK Zeljeznicar" ili tako nesto. Onako kako pise na nekim engleskim stadionima. Efektnije bi bilo iz razloga sto je taj zakrivljeni dio krova dosta nizak po vertikali i onda bi taj grb bio prilicno mali, "utopio" bi se u silnoj sirini. Slova bi zauzela mnogo znacajniji dio ukupne "horizontale" i samim tim bi bila upecatljivija.

Doduse, najljepse bilo da ima i taj grb u sredini, s lijeve strane velika slova (to se cak ne mora raditi svijetlece, dovoljan je plavi lim ili koji vec materijal ide) "Stadion Grbavica" a s desne "F.K. Zeljeznicar".
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 21, 2020 6:57 am

fcz je napisao/la:
pet feb 21, 2020 3:02 am
storm_raider je napisao/la:
pet feb 21, 2020 2:40 am
cipiripi je napisao/la:
čet feb 20, 2020 11:00 pm
Evo da prenesem jednu ideju sa org-a.
Naime jedan od clanova je predlozio da se na krovu istocne tribine uradi svjetleci grb kluba.
Hajmo ovo izgurati kao jos jednu akciju i neka to bude poklon nasem klubu za natkrivenu tribinu
Ako se to usvoji, ovaj forum ce organizovano podrzati tu akciju.
Super ideja/inicijativa i sto je najvaznije ostvariva.

Samo mislim da bi mnogo efektnije i "kulje" od samog grba bilo da pise slovima "Stadion Grbavica", "Stadion Grbavica - FK Zeljeznicar" ili tako nesto. Onako kako pise na nekim engleskim stadionima. Efektnije bi bilo iz razloga sto je taj zakrivljeni dio krova dosta nizak po vertikali i onda bi taj grb bio prilicno mali, "utopio" bi se u silnoj sirini. Slova bi zauzela mnogo znacajniji dio ukupne "horizontale" i samim tim bi bila upecatljivija.

Doduse, najljepse bilo da ima i taj grb u sredini, s lijeve strane velika slova (to se cak ne mora raditi svijetlece, dovoljan je plavi lim ili koji vec materijal ide) "Stadion Grbavica" a s desne "F.K. Zeljeznicar".
Mozda je i bolje led slova kupit, taman zamaskirati malo i te neravnine o kojim @plavaporodica pise, ili dici grb na krov, kao na dosta engleskih stadiona sto stavljaju grbove ili satove, mislim da nesto slicno ima na Craven Cotage ili starom Highbury stadionu.
U svakom slucaju odlicna je ideja, kad krecemo u realizaciju ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija