Moderator/ica: storm_raider

 
Meha87
Postovi: 611
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:14 am

exbabilon je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:09 am
Samo kakvu je ekipu slozio Zrinjski, strasno...

GK: Brkic, Soldo, Horkas
Stoperi: Gojkovic, Jakovljevic, Barbaric, Tipuric
LB: Ibanez, Stojkic, Rugasevic
DB: Corluka, Ticinovic, Barisic
Veza: Zlomislic, Curjuric, Cirjak, Rustemovic, Sovsic, Jajalo, (Pezer)
Krila: Govedarica, Stanic, Filipovic, Zec
Napad: Bilbija, Kunic, Skrbic
Previse stranaca imaju nece moc svi igrat
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:14 am

AdmirA je napisao/la:
pet jan 03, 2020 1:38 pm
E sad ide spektakl...
Šta je bilo sa ovim spektaklom? Ili se još čeka?
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
dres_na_pruge
Postovi: 50
Pridružen/a: sub mar 05, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:17 am

Šta vele, imamo najboljeg trenera al nam ekipa ne valja.
Ništa onda nek ide u Real tamo mu je solidna ekipa za takvog maga.Samo tamo ima predsjednik.

Borac,Zrinjski i anam oni,

Ako Godišnji odmor uspije europu osigurati za mene kao da je titula, pa pred nama je a Bome i pred njim.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:25 am

Ja ne kontam što Amar Osim ne dovede ovog Mušuju u upravu Želje. On bi nam bio najveće pojačanje.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:27 am

Analitičar1921 je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:25 am
Ja ne kontam što Amar Osim ne dovede ovog Mušuju u upravu Želje. On bi nam bio najveće pojačanje.
Pa i Musija ko Amar hoce da je glavni baja tu gdje jeste. Da se on pita za sve, prodaje, kupuje igrace, dovodi... a da on gura pare, a da ih Amar trosi... tesko.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:35 am

exbabilon je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:27 am
Analitičar1921 je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:25 am
Ja ne kontam što Amar Osim ne dovede ovog Mušuju u upravu Želje. On bi nam bio najveće pojačanje.
Pa i Musija ko Amar hoce da je glavni baja tu gdje jeste. Da se on pita za sve, prodaje, kupuje igrace, dovodi... a da on gura pare, a da ih Amar trosi... tesko.
Mušija vodi MDK kao firmu. Kupi igrača, forsiraj ga, prodaj ga i zaradi. Nema imperativ rezultata, nema pritiska sa tribina...Sam je rekao da je forsirao igrače koji vjerovatno nisu trebali igrati, ali su igrali po cijenu rezultata jer je primarno bilo da se prodaju.
To ne možeš raditi ako ganjaš rezultat, osim ako ti ekipa nije toliko jača kao što je Dinamo u Hr.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:36 am

Budi Željo je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:14 am
AdmirA je napisao/la:
pet jan 03, 2020 1:38 pm
E sad ide spektakl...
Šta je bilo sa ovim spektaklom? Ili se još čeka?
Brate, težak si, kažem nije kraj prelaznog, i sve što sam rekao i sad stojim iza toga, isto to važi i za SKupštinu i saziv Uprave.

Molim te da me ne smaraš, molim te .
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:42 am

AdmirA je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:36 am
Budi Željo je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:14 am
AdmirA je napisao/la:
pet jan 03, 2020 1:38 pm
E sad ide spektakl...
Šta je bilo sa ovim spektaklom? Ili se još čeka?
Brate, težak si, kažem nije kraj prelaznog, i sve što sam rekao i sad stojim iza toga, isto to važi i za SKupštinu i saziv Uprave.

Molim te da me ne smaraš, molim te .
A iskreno, sve što si najavio, promašio si. Tko god ti je izvor informacija, zajebava te. :D
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:46 am

Ponovi molim te sta si rekao tj. napisao za skupstinu i saziv uprave ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3564
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:51 am

brata mi, sta nam ljudi uradise....

pa stvarno je ova liga go ku.rac... mi smo kao medju 2-3 najjaca u drzavi, ljudi nas rasuli...

kao sto neko napisa, kada se god prokurce i traze vece plate, samo im pokazati ovu tekmu... drama, majke mi smijesno...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:54 am

AdmirA je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:36 am
Budi Željo je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:14 am
AdmirA je napisao/la:
pet jan 03, 2020 1:38 pm
E sad ide spektakl...
Šta je bilo sa ovim spektaklom? Ili se još čeka?
Brate, težak si, kažem nije kraj prelaznog, i sve što sam rekao i sad stojim iza toga, isto to važi i za SKupštinu i saziv Uprave.

Molim te da me ne smaraš, molim te .
Ja samo hoću da kažem da je bespotrebno podgrijavati raju nekim spektaklima i nerealnim najavama. Šta god da se desi do kraja prelaznog roka teško da će biti spektakularno, kao i dešavanja na skupštini. Sve standardno, što gledamo godinama. Bez da ikoga potcjenjujem, svakoga ko se uhvatio posla u Upravi našeg kluba cijenim, ko god odvoji svoje vrijeme da pomogne. Ali realno ništa spektakularno nismo dobili u odnosu na proteklih koliko skupština što je održano iza rata.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:55 am

Durgo je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:51 am
brata mi, sta nam ljudi uradise....

pa stvarno je ova liga go ku.rac... mi smo kao medju 2-3 najjaca u drzavi, ljudi nas rasuli...

kao sto neko napisa, kada se god prokurce i traze vece plate, samo im pokazati ovu tekmu... drama, majke mi smijesno...
Napisati im u tunelu ovo 😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 11:59 am

zfc je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:04 am
avlami97 je napisao/la:
pon feb 10, 2020 7:01 pm
Klub treba posmatrati kao cjelinu i ta cjelina treba da funkcionira odgovorno, a ne da nam se dešava kao za vrijeme Džele Muharemovića da zaboravimo uložiti žalbu ili zaboravi aplicirati za neka sredstva iz UEFA fondova. Ne tako davno je administracija Kluba zaboravila uložiti žalbu na zatezne kamate i blokadu računa. Sve je to Klub i odgovornost prema njemu.

Željo mora biti veći od pojedinca, jer je uvijek bio, bez obzira na njegovo ime i prezime. Željo će jednog dana postati Klub. Nadam se da će trener biti trener i da će se znati njegove ingerencije, a ne da nam trener upravlja Klubom i dovodi upravljačke strukture u isti. Pa, nismo Bracina Vrbanjuša uz dužno poštovanje.

Uspostaviti hijerarhiju, a ono što se desilo kod nas je anarhija, hinjaluk, sitnospostvenički interes i klasični lopovluk.
ili Mančester junajted iz vremena Fergusona jel....
Pa dobro sad na koga se amar fura na Wengera ili Fergusona....pojasni nam...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 12:07 pm

Nemojte nam babuku porediti sa fergunsonom, babuka je babuka. On zna sve i tako je najbolje za nas.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 12:15 pm

ublehas je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:35 am
exbabilon je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:27 am
Analitičar1921 je napisao/la:
uto feb 11, 2020 11:25 am
Ja ne kontam što Amar Osim ne dovede ovog Mušuju u upravu Želje. On bi nam bio najveće pojačanje.
Pa i Musija ko Amar hoce da je glavni baja tu gdje jeste. Da se on pita za sve, prodaje, kupuje igrace, dovodi... a da on gura pare, a da ih Amar trosi... tesko.
Mušija vodi MDK kao firmu. Kupi igrača, forsiraj ga, prodaj ga i zaradi. Nema imperativ rezultata, nema pritiska sa tribina...Sam je rekao da je forsirao igrače koji vjerovatno nisu trebali igrati, ali su igrali po cijenu rezultata jer je primarno bilo da se prodaju.
To ne možeš raditi ako ganjaš rezultat, osim ako ti ekipa nije toliko jača kao što je Dinamo u Hr.
Samo ne znam koga je prodao i zaradio na njemu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 12:16 pm

Babuka je nekim našim veći kompleks nabio nego svim osmašima, smogovcima, posoljenim itd..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 12:19 pm

Do kraja sezone jedino nam preostaje da damo maksimalnu podrsku, druge nam nema. Pa cemo suditi u maju.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 12:27 pm

rodrigo87 je napisao/la:
uto feb 11, 2020 12:19 pm
Do kraja sezone jedino nam preostaje da damo maksimalnu podrsku, druge nam nema. Pa cemo suditi u maju.
Jedino podrška navijača i pun stadion može pogurati ovu ekipu do titule
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Ludvig Leple
Postovi: 285
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 12:32 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto feb 11, 2020 9:46 am
Ludvig Leple je napisao/la:
uto feb 11, 2020 9:00 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon feb 10, 2020 7:07 pm
Mi radimo istu gresku vec 20.godina i nikako da shvatimo. Na ljeto smo imali priliku dovesti Cocalica, koji s obzirom na godine i znanje bi bio idealno rjesenje za nas. Ostavimo ga na cekanju zbog Graovca i udjemo u sezonu s tri stopera. Jedan koji je zadnje 3.godine rak rana kluba, jedan bolno limitiran(a opet je od njega izvucen maksimum) i Sipa koji bi mogao biti neka treca varijanta u ekipi koja zeli nesto vise u Europi.
Cocalic koji je vec u poznim nekim godinama bi tu bio do kraja karijere i da smo ga uparili tipa sa Sipom imali bi jako dobru odbranu, koju bi mogli zadrzati i uigrati. Ali jok, bolji je Graovac koji bi opet tu bio godinu i cao.
Kroz ove pripreme se vidi da smo opet isto uradili, nemamo stoperski dvojac koji moze biti dobar i na ljeto tu. Imamo Jovanovica koji je solidan i upgrade na Sipovica i 3.jeftine opcije koje za sad pokazuju jednu veliku 0. Kosoric koji mi je bio okej solucija kao neki cetvrti stoper, sad pokazuje da nije ni za tog. Ikic malo bolji ali to je isto vrlo vrlo diskutabilno i Miletica koji zadugo nece biti spreman. Dakle doveli smo tri stopera koji nisu dobri, koji nisu za ozbiljno i placamo ih cirka 6k mjesecno, i nista rijesili nismo. Na ljeto ajmo jovo nanovo.

Tih 6k smo mogli izdvojiti za nekog boljeg igraca u zenitu karijere koji zna igrati na velikom terenu(to jeste prosao je fudbalsku naobrazbu van BIH jer problem svih stopera u BIH je sto iskljucivo treniraju na malom terenu u mladosti pa vecina ih ne zna se postaviti na velikom) i imati jedan ozbiljan stoperski tandem. Kemu koristiti na mjestu treceg stopera i na ljeto samo traziti istog uz eventualno dodavanje 4.stopera.

Ovako imamo Mehremica broj 2 u nastajanju, dobrog igraca koji nece moci igrati s ovim krampama i bit ce okarakterisan kao promasaj. Taj Mehremic je svugdje funkcioniso osim kod nas, a kao razlog tome je zato sto je igrao s apsolutnim krampama dosao u januaru i nije se mogao uklopiti. Covjek sad igra u Portugalu u losoj ekipi i do ozljede je bio medju najboljim igracima a nama nije valjao. Vrlo jasno da je do nas.

Opet smo bolno limitirani po pitanju sirine kadra. Stanic, Sehic, Osmanovic, Kjosevski, Mujezinovic NE MOGU IGRATI KOD NAS. Zajmovic je gori od tih ma sta god on uradio s vremena na vrijeme. Kriticni su Sinisa i Eric, ali za nijansu korisniji od navedenih.

Dakle da ne duzim, ovaj rok i ove pripreme bolje da smo ostali u Sar. Titula nece doci, to je i budali jasno a boga mi i Europa nije vise sigurna jer kad Stilica i Zeca ne bude mi gola necemo vidjeti.
Hoćemo li još uvijek čekati prvenstvo pa da komentarišemo Jovanovića ili možemo neku šuplju baciti na osnovu priprema?
Ma opleti hahahaha. Meni se cini sasvim okej, nista specijalno ali s Kosoricem ne moze igrati. Nisu na istom nivou.
Hahaha, ma nije Kosorić mogao ihrati ni dok je bio mlađi, a ne sada. Treba ovom Jovanoviću jedan štoper tipa jakovljević ili Šubert iz Radnika, a ovako uz jednog bogalja svi ostali izgledaju bogalji :)
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 11, 2020 12:54 pm

Gledam ovaj izvjestaj zadnje tekme i mogao bi se tacno roman napisati kako pojedinci ne mogu da svare neke osnove tolike godine, nisam vala neki fudb. Strucnjak ali stvarno za nepovjerovati.
Pogledajte samo na 7: 55 kako Stila prilazi svom igracu na vrijeme, prije nego sto primi loptu , a Dado kasni 2-3 koraka za svojim i covjek kreira sansu i gol logicno. Shvatam da je ovo level iznad i sve to, ali Zaimaga cuva prazan prostor i budnim okom ga onako pazi kod prvog gola i naravno kazna, pobjeze igrac i gol. drugi ili treci isto Dado ne prati igraca , Aco nepotrebno izlijece ovaj Jovanovic ostao 1 na 1 to je 80 % gol.
Najgore od svega sto smo mi vise od pola golova primili na ne postavljenu odbranu, na polukontru , kontru ili neki prekid. Nasa liga je dno dna, mozda nam par ekipa moze zabiti kroz izradjenu akciju na postavljenu nasu odbranu, kakvi god da smo kriminalni mi pozadi ovdje nema kvaliteta da se samelje protivnik kombinacijom kao nas ova Zorja npr.
Ostaje nada da su dosla dva iskusnija stopera koja ce istim tim iskustvom doprinijeti da smanjimo tu praksu da pocinjemo tekmu iz minus gola,pa pocnemo tek onda da igramo. Da ce biti dovoljno iskusni i kvalitetni da sprijece neke frljoke na vrijeme, da se pravilno i na vrijeme postove u polukontri i otklone opasnost prije nego se stvori sansa iki ostavi stoper da igra 1 na 1, jer ova dva do sad to nisu znala sve golovi na foru , na prekid na nepostavljenost itd.
Dosta bitnu ulogu ima i golman , Vedran je za koplje bolji pd Erica sto se tice golmanskih stvari : refleks , odbrana cista, 1 na 1 , penal... ali zato ga kupljenje lopti koje padaju u 5-10 metara hebe, al sto njega nego nas i cijeli tim ispasta , nervoza u odbrani , pada mu u krilo ne ide na nju nego moraju stoperi da vade iz peterca..Eric je tu ko nesto bolji al ima svoje nedostatke itekako...
Uglavnom ima se more toga ispisati, al neka ostane na ovome nadamo se u Amara, kondiciju, uigranost i tim dovoljni jak i spreman za nase livade , nadamo se najboljem aBd..

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], kemo i 267 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija