Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 6:32 pm

Premier je napisao/la:
pon feb 10, 2020 6:24 pm
Zavrsena je prica oko Fanima..Musija previse trazi i necemo to platiti a nece spustiti cijenu..dolazi drugo krilo, iz gane😁
tebe treba banovati odmah jer si jutros drugacije rekao. samo da ispadnes neki insajder.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 6:35 pm

Premier je napisao/la:Zavrsena je prica oko Fanima..Musija previse trazi i necemo to platiti a nece spustiti cijenu..dolazi drugo krilo, iz ganeslika
Imal istine u prici da je Fanimo sve zavrsio s Velezom i da im se na ljeto prikljucuje jer eto kao navodno sad je potrebniji mladosti da izbore opstanak takav dogovor s Musijom imaju...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 6:37 pm

TOJEMOJTIM je napisao/la:
pon feb 10, 2020 5:04 pm
Koliko para toliko muzike
Para nema jer su u klubu nesposobni ljudi već odavno
Zašto je to tako i zašto ljudi ne žele da se bave sa Željom (osim rekreativno :)) svi koji su funkcionalno pismeni znaju odgovor
Bolesno smo društvo i sve dok prvo to sebi ne oriznamo nema nama lijeka
Ovdje se neki tješe, lažu, populišu i sl.... ali tanka fajda kad se dozivi reality check kao sa Olimpijom npr. Ili danas. Ili svaki dan.
Ovi sto sve brane pa i ovu katastrofu sa prelaznim rokom neka nastave, ionako je sve bizarno postalo.
Sto se mene tiče neka i prodaju vise klub i završimo sa ovim mučenjem, jer je besmisleno
Daš platu od 1.5k KM i kažeš ovo je željo ili idemo na titulu. Kupite ga ili prodajte sta vam je već kont - pa da se prestanemo dijeliti, svađati, odobravati, teoretisati, tražiti krivce, izmisaljati nove toteme i idole i td
Samo završite sa ovim mrcvarenje
Tjt. pogotovo ovaj dio sa rekreativnim bavljenjem klubom. i kazu jos prijavi se u skupstinu pa mijenjaj stvari. Pa zato i jest naopako sto svaka susa trazi mjesto u toj skupstini. ljudi zaboravljaju da volja i ljubav prema klubu nije dovoljno za angazman u klubu. Seratora i rekreativaca imamo dovoljno nama trebaju PARE. Ako ikada u životu budem u stvarnoj mogućnosti pomoći klubu izuzev clanstva i akcija to sigurno necu propustiti, sve ostalo je beskorisna samopromocija
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 6:45 pm

@Brko ne znam kontaš li da dobar trener jednostavno nije dovoljno. da preloši treneri i uslovi u omladinskom pogonu neće proizvesti fudbalere za prvi tim..da uprava ne može kupiti igrače... da li vjeruješ da su ovi ljudi sposobni sporovesti na pravi način tu transformaciju iz javnog udruženja u nešto zdravo, sa perspektivom. bi li im ti dao da to rade? ne znam kako ne vidiš da se ljudi oko kluba nisu slučajno polarizirali.... da stagniramo i da su, objektivno, zrinjski i pitari konkurentniji u svakom smislu od nas..
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 6:50 pm

Brkoo je napisao/la:
pon feb 10, 2020 6:24 pm
TOJEMOJTIM je napisao/la:
pon feb 10, 2020 6:03 pm
@brko ti kao pristojna, racionalna osoba bi mogao da meni odgovoriš na slj pitanje ako želiš.
da li smo mi pedalj naprijed učinili od decembra prošle godine? ali molim te se referiši na fkŽ kao kompletan sistem, jer on to i jeste. nemoj samo o fudbalskom spektu jer ovo je biznis, ovo je sistem (trebao bo biti), jedan organizam (ne možemo govoriti samo o zdravlju srca-1. timu)...da li si optimista i na čemu temeljiš optimizam<? da li na samo jednom čovjeku? da li ti izgleda da imamo plan, ideju, energiju, znanje da dignemo klub? da li se dosta ljudi distanciralo od svega što se dešava i nekako "samo dođu" na tekmu ...
puno pitanja za tebe i sve nas...ovdje ne treba siliti priču o ovim ili onim, već da li mi stvarno moežmo bolje ili bolje i ne zaslužujemo (jer smo generalno nepismeni)?
ako ti se da - odgovori...naravno i svi drugi, normalni ljudi
U ovom sadasnjem okviru najvazniji segment fudbalskog kluba je sportski dio, prvi tim. To donosi i novac( titula= skoro milion eura, evropa, igraci dobijaju na cijeni, mozes ih prodati za veci iznos itd) i klub generalno raste. Boli obicnog navijaca briga sto Belma odlicno radi za fan shop ako Zeljo ne ostvari pobjedu. Tek sa sportskim uspjehom bi mogli razmisljati i o nekom dizanju kluba i drugih segmenata kluba.

Nije moguce da klub bude ono sto ti, ja i svi ostali navijaci zelimo sve dok je klub udruzenje gradjana. To dobro treba podvuci. Sto se tice sistema. Nije nikad postojao sistem. To sam objasnjavao milion puta.

Sistem ce postojati kad se nadje model za otvaranje vrata investitoru, ulasku ozbiljnog novca u klub, sto ne znaci i nuzno prodaju kluba. Tek sa ovim cemo se priblizavati nekoj teoriji o ozbiljnom klubu..
Klub ce napraviti Tim, a Tim ne moze napraviti Klub. End.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 6:51 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pon feb 10, 2020 6:32 pm
Premier je napisao/la:
pon feb 10, 2020 6:24 pm
Zavrsena je prica oko Fanima..Musija previse trazi i necemo to platiti a nece spustiti cijenu..dolazi drugo krilo, iz gane😁
tebe treba banovati odmah jer si jutros drugacije rekao. samo da ispadnes neki insajder.
Mozes li naci sta sam to drugacije rekao jutros? Nikad se nisam predstavljao kao insajder, pisao sam sto sam znao i to je bilo istina u 95% slucajeva.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 6:53 pm

Asocijacija Papa
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 6:55 pm

LARSSON je napisao/la:
pon feb 10, 2020 6:53 pm
Asocijacija Papa
prvi strijelac lige Vatikana? moras taj avatar mijenjat fkt
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 6:55 pm

LARSSON je napisao/la:
pon feb 10, 2020 6:53 pm
Asocijacija Papa
Neki Franjo ili😂?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 6:56 pm

Kospa je napisao/la:
pon feb 10, 2020 6:37 pm
TOJEMOJTIM je napisao/la:
pon feb 10, 2020 5:04 pm
Koliko para toliko muzike
Para nema jer su u klubu nesposobni ljudi već odavno
Zašto je to tako i zašto ljudi ne žele da se bave sa Željom (osim rekreativno :)) svi koji su funkcionalno pismeni znaju odgovor
Bolesno smo društvo i sve dok prvo to sebi ne oriznamo nema nama lijeka
Ovdje se neki tješe, lažu, populišu i sl.... ali tanka fajda kad se dozivi reality check kao sa Olimpijom npr. Ili danas. Ili svaki dan.
Ovi sto sve brane pa i ovu katastrofu sa prelaznim rokom neka nastave, ionako je sve bizarno postalo.
Sto se mene tiče neka i prodaju vise klub i završimo sa ovim mučenjem, jer je besmisleno
Daš platu od 1.5k KM i kažeš ovo je željo ili idemo na titulu. Kupite ga ili prodajte sta vam je već kont - pa da se prestanemo dijeliti, svađati, odobravati, teoretisati, tražiti krivce, izmisaljati nove toteme i idole i td
Samo završite sa ovim mrcvarenje
Tjt. pogotovo ovaj dio sa rekreativnim bavljenjem klubom. i kazu jos prijavi se u skupstinu pa mijenjaj stvari. Pa zato i jest naopako sto svaka susa trazi mjesto u toj skupstini. ljudi zaboravljaju da volja i ljubav prema klubu nije dovoljno za angazman u klubu. Seratora i rekreativaca imamo dovoljno nama trebaju PARE. Ako ikada u životu budem u stvarnoj mogućnosti pomoći klubu izuzev clanstva i akcija to sigurno necu propustiti, sve ostalo je beskorisna samopromocija
Mnogima od njih Zeljo dođe kao zarada sa strane da se nađe, cisto sumnjam da svoje poslove zanemaruju i ne obavljaju, a onda im klub dođe kao hobi a imaju korsiti od toga.

A sta klub ima od njih ?

Sad cemo da ih vidimo do ljeta jer realno po pitanju finansija nije nimalo dobro, treba prezivjeti do ljeta a onda sta od ljeta u narednu sezonu ? Ili su glupi da cekaju da se izbori europa pa kao zivjet ce se od tih para.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 7:00 pm

Pogledah golove a bolje da nisam. Svi isti, ljudi nam odrade svaku akciju sa 128 dodavanja a mi loptu ne možemo ispratiti ni pogledom. Odavno nešto jadnije i ćemernije nisam vidio. Ovake prijateljske ne služe ničemu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 7:01 pm

Klub treba posmatrati kao cjelinu i ta cjelina treba da funkcionira odgovorno, a ne da nam se dešava kao za vrijeme Džele Muharemovića da zaboravimo uložiti žalbu ili zaboravi aplicirati za neka sredstva iz UEFA fondova. Ne tako davno je administracija Kluba zaboravila uložiti žalbu na zatezne kamate i blokadu računa. Sve je to Klub i odgovornost prema njemu.

Željo mora biti veći od pojedinca, jer je uvijek bio, bez obzira na njegovo ime i prezime. Željo će jednog dana postati Klub. Nadam se da će trener biti trener i da će se znati njegove ingerencije, a ne da nam trener upravlja Klubom i dovodi upravljačke strukture u isti. Pa, nismo Bracina Vrbanjuša uz dužno poštovanje.

Uspostaviti hijerarhiju, a ono što se desilo kod nas je anarhija, hinjaluk, sitnospostvenički interes i klasični lopovluk.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 7:07 pm

Mi radimo istu gresku vec 20.godina i nikako da shvatimo. Na ljeto smo imali priliku dovesti Cocalica, koji s obzirom na godine i znanje bi bio idealno rjesenje za nas. Ostavimo ga na cekanju zbog Graovca i udjemo u sezonu s tri stopera. Jedan koji je zadnje 3.godine rak rana kluba, jedan bolno limitiran(a opet je od njega izvucen maksimum) i Sipa koji bi mogao biti neka treca varijanta u ekipi koja zeli nesto vise u Europi.
Cocalic koji je vec u poznim nekim godinama bi tu bio do kraja karijere i da smo ga uparili tipa sa Sipom imali bi jako dobru odbranu, koju bi mogli zadrzati i uigrati. Ali jok, bolji je Graovac koji bi opet tu bio godinu i cao.
Kroz ove pripreme se vidi da smo opet isto uradili, nemamo stoperski dvojac koji moze biti dobar i na ljeto tu. Imamo Jovanovica koji je solidan i upgrade na Sipovica i 3.jeftine opcije koje za sad pokazuju jednu veliku 0. Kosoric koji mi je bio okej solucija kao neki cetvrti stoper, sad pokazuje da nije ni za tog. Ikic malo bolji ali to je isto vrlo vrlo diskutabilno i Miletica koji zadugo nece biti spreman. Dakle doveli smo tri stopera koji nisu dobri, koji nisu za ozbiljno i placamo ih cirka 6k mjesecno, i nista rijesili nismo. Na ljeto ajmo jovo nanovo.

Tih 6k smo mogli izdvojiti za nekog boljeg igraca u zenitu karijere koji zna igrati na velikom terenu(to jeste prosao je fudbalsku naobrazbu van BIH jer problem svih stopera u BIH je sto iskljucivo treniraju na malom terenu u mladosti pa vecina ih ne zna se postaviti na velikom) i imati jedan ozbiljan stoperski tandem. Kemu koristiti na mjestu treceg stopera i na ljeto samo traziti istog uz eventualno dodavanje 4.stopera.

Ovako imamo Mehremica broj 2 u nastajanju, dobrog igraca koji nece moci igrati s ovim krampama i bit ce okarakterisan kao promasaj. Taj Mehremic je svugdje funkcioniso osim kod nas, a kao razlog tome je zato sto je igrao s apsolutnim krampama dosao u januaru i nije se mogao uklopiti. Covjek sad igra u Portugalu u losoj ekipi i do ozljede je bio medju najboljim igracima a nama nije valjao. Vrlo jasno da je do nas.

Opet smo bolno limitirani po pitanju sirine kadra. Stanic, Sehic, Osmanovic, Kjosevski, Mujezinovic NE MOGU IGRATI KOD NAS. Zajmovic je gori od tih ma sta god on uradio s vremena na vrijeme. Kriticni su Sinisa i Eric, ali za nijansu korisniji od navedenih.

Dakle da ne duzim, ovaj rok i ove pripreme bolje da smo ostali u Sar. Titula nece doci, to je i budali jasno a boga mi i Europa nije vise sigurna jer kad Stilica i Zeca ne bude mi gola necemo vidjeti.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 7:11 pm

Valter je napisao/la:
pon feb 10, 2020 7:00 pm
Pogledah golove a bolje da nisam. Svi isti, ljudi nam odrade svaku akciju sa 128 dodavanja a mi loptu ne možemo ispratiti ni pogledom. Odavno nešto jadnije i ćemernije nisam vidio. Ovake prijateljske ne služe ničemu.
I ja sam ih pregledao i ljudi su za nas svemirski brod.
Mene brine što smo u prvom dijelu sezone primili mnogo golova "zahvaljujući" sredini terena. Ta ista sredina je prema naprijed odlična, ali kada treba spriječiti u začetku akciju protivnika, svi su izgubljeni. Tada je odbrana na vjetrometini ili obično u mat poziciji. Za većinu datih, ali i primljenih golova je "odgovornost" naše sredine.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 7:13 pm

LARSSON je napisao/la:
pon feb 10, 2020 6:53 pm
Asocijacija Papa
F.K.?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 7:16 pm

fcz je napisao/la:
pon feb 10, 2020 7:13 pm
LARSSON je napisao/la:
pon feb 10, 2020 6:53 pm
Asocijacija Papa
F.K.?
Zaslužio si avatar da mi napraviš. :D
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 7:18 pm

LARSSON je napisao/la:
pon feb 10, 2020 7:16 pm
fcz je napisao/la:
pon feb 10, 2020 7:13 pm
LARSSON je napisao/la:
pon feb 10, 2020 6:53 pm
Asocijacija Papa
F.K.?
Zaslužio si avatar da mi napraviš. :D
Znaci to je to. A nemam nikakvih insajderskih, samo istraziteljske sposobnosti, jesam Hercules Poirot dedem'. :D

Napravicu ti vala portret u ulju ako ovaj dodje, vrlo solidan igrac. Kakve su sanse?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 7:20 pm

fcz je napisao/la:
pon feb 10, 2020 7:13 pm
LARSSON je napisao/la:
pon feb 10, 2020 6:53 pm
Asocijacija Papa
F.K.?
:DD:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 7:23 pm

Jovanović grozna reakcija kod prvog gola, iz onog ugla kamere još uvijek ne mogu da shvatim kako je ispao i čovjek ga ovako lako pretrčao.
Drugi gol, Dado ne prati svog igrača koji se ubacuje iz drugog plana i zabija gol. Treći i četvrti sporo postavljanje, ali i sjajni šutevi.
Zanima me kakve smo mi šanse u drugom fulili, jer po tekstualnom imali smo nekoliko pravo dobrih prilika.
Nije problem raji toliko u 4:0, koliko je to što prelako primamo golove. Amar je sam rekao, primili smo lagane golove, prva 2 pogotovo i onda je teže igrati, a to nam se dešavalo veoma često u prvoj polusezoni.
Ako ne može Fanimo, daj tog iz Gane da što prije dođe i uđe u trening, jer sa Radnikom će biti veoma teško bez ozbiljnih krila...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 10, 2020 7:24 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
pon feb 10, 2020 5:11 pm
Asim Zec u svinjskom.
Očekujem da nam zabije minimalno jedan go ili dva kad bude igrao protiv nas.
Plava porodica me ubi u pojam.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot] i 80 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija