Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kemo
Postovi: 196
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 7:10 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
pet feb 07, 2020 7:04 pm
Jel istina da je ovaj Englez pred potpisom veceras?
(Ni)je
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 7:31 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet feb 07, 2020 5:54 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet feb 07, 2020 5:50 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet feb 07, 2020 5:42 pm


Ti smatras misljenjem,
Amar dosao da naplati svoje? Ne dam lopovima pare?
Amaru dosadno biti trener? Pare od trafostanice? Dizemo kredite? No1? Hasanovic, Turkovic, Bucan?

Ko se god dovede u vezu sa nama, ne valja, a ako ode u drugi klub preko noci isti postane igracina.
Jel to misljenje?
Pazi ja nikad necu biti kao oni. Meni je Zeljo bio i bice broj 1.
Oni propagiraju da se ne dolazi na utakmice! I sta trebamo, pustiti ih nek orgijaju.
Iznose ovde godinu dana samu negativu i 75% od onog sto su pisali bile su lazi!
Treba da ih pustim da pisu da su Zeljini trofeji dosli necasnim radnjama, jer oni ne vole Amara.
Allaha mi dok nisam poceo citat forum, nisam znao da postoji Zeljovac koji ne voli Amara Osima. I dalje u mom okruzenju nema takve osobe. Ovde sam citao da je on namjestao utakmice, i dogoovrio pet poraza.. Ti ljudi i danas pisu.
A ovde je svasta pusteno kao sloboda misljenja.

Moja je poruka bivsima nek dodju na skupstinu i na utakmicu, nece njima Amar reci da im je zabranjen pristup zapadu jer ruse atmosferu. Eto cega su se dosjetili, i mi smo sutili, a znali smo.
Sve samo da ne dodje do ovoga.
A vidim ne kacis se na jucerasnji post gdje lazni cvila kaze da imamo uzasnu posjetu, drugi hladno kaze da ne daje pare, treci da ne dolazi na utakmice. Oni ne ruse atmosferu, tj imaju drugacije misljenje? Oni rade mnogo gore stvari.
Posto sam malo snjuhao, zakacio si se na sliku bivse uprave i na moj post, u prvom slucaju si scrsio u drugom kritikovao. I ja sam veliki postivaoc tih ljudi, ali sam najveci postivaoc Zelje.
Uglavnom ne svidja ti se moje pisanje, zaobidji me!
Nisu bile lazi i ti to jako dobro znas.
Mani se sada te patetike....
Satro Zeljo broj 1 i tako to....
Jako dobro znas da je vecina stvari napisanih ovdje istina....
A jedini su ti taj koji jos uvijek u svakom svom postu moras spimenuti bivse,a bas se nirmalna diskusija vodi u zadnje vrijeme i onda dodjes ti i sve to poyebes....
Stariji si od mene..
Jel tebe neko nesto od nas dvojce pitao?
Kad te bude neko pitao, onda citiras.
Do tad super brko sa druge galaksije, zaobidji me.
Nije me niko pitao.Imam pravo da citiram jer je javni forum.Za prepisku vas dvojice imate pp niko vam onda nece citirati...
Selam ce super brki sa druge galaksije....
Nadji nesto bolje ima toga nije da nema...ako nez as mogu ti pomoci....a mozes imentora pitati....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 7:37 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet feb 07, 2020 7:31 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet feb 07, 2020 5:54 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet feb 07, 2020 5:50 pm


Nisu bile lazi i ti to jako dobro znas.
Mani se sada te patetike....
Satro Zeljo broj 1 i tako to....
Jako dobro znas da je vecina stvari napisanih ovdje istina....
A jedini su ti taj koji jos uvijek u svakom svom postu moras spimenuti bivse,a bas se nirmalna diskusija vodi u zadnje vrijeme i onda dodjes ti i sve to poyebes....
Stariji si od mene..
Jel tebe neko nesto od nas dvojce pitao?
Kad te bude neko pitao, onda citiras.
Do tad super brko sa druge galaksije, zaobidji me.
Nije me niko pitao.Imam pravo da citiram jer je javni forum.Za prepisku vas dvojice imate pp niko vam onda nece citirati...
Selam ce super brki sa druge galaksije....
Nadji nesto bolje ima toga nije da nema...ako nez as mogu ti pomoci....a mozes imentora pitati....
Normalna diskusija u zadnje vrijeme, a otisao najbolji forumas od kad je ovog foruma. Tacnije u zadnja tri dana pisali ovi "botovi" sa portala, niko od stvarnih likova..
Nemam toliko blizak odnos sa super brkom sa druge galaksije, a nemam ni mentora. Mozda si pogrijesio, lijep pozdrav.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 7:47 pm

Fanimo je dogovorio sve sa rukovodstvom, samo je do Mušije.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 7:48 pm

😂😂😂😂😂
Pa sta onda radite ovdje na forumu kada je tako.....
Smijeani ste.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 7:53 pm

Djeco draga ako vam se ne svidja uvijek imate opciju da ne pisete ovdje.
Na kraju kada se sve sabere ova forumska zajednica je uradili za klub kao ni jesba druga.
Samo 2 desetigodisnje ulaznice i reflektor su najbolji dokaz za to.....
Da ne govorimo o podijeljenim godisnjim ulaznicama navijacima naseg kluba...
Zato ako vam se ne svidja pa.pa.pa
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 7:54 pm

Joj satrah ja zvaničnu a niđe nijednog crnca
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 8:03 pm

Ljoze_9 je napisao/la:
pet feb 07, 2020 7:47 pm
Fanimo je dogovorio sve sa rukovodstvom, samo je do Mušije.
znaci da je to tek 50% zavrsenio a ovdje se slavi kao da je SVE zavrseno,i lazu se ostali forumasi od nekih koji se ovdje zahebavaju.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 8:05 pm

Dabogda pogino ko god je pustio da ovaj cetalj vico bude ujedno i predsjednik borca i predsjednik fsrs i jos deset funkcija da obavlja istovremeno, pa ima li sukoba interesa ***** ti ligu i zemljz i. Takmicenje ba poserem se ja na nju.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 8:17 pm

E cuj lazni cvila. Ja sto si ti burazeru isfrustriran to je cudo jedno.
Ne znam u kakvu grupu me svrstavas. Nisam ja tip koji ne voli Osima, cak naprotiv, srce mi ko kuca sto je Brko tu, sto ga mogu ponovo slusati. Nisam ni tip koji obozava pojedince i prosle uprave, ja sam uvijek za promjenu ako je na bolje, na gore cu uvijek kritikovati. Iz mog posta si se zakacio na par stvari a ono sto je istina si presutio i nisi dao komemtar.
Skloniti Siljka i Nihada nije napredak, para nema, niko nije odgovarao za stetu niti je nadomjestio, u prevodu niko nije odgovarao za to. A i dalje se vrte tu mada ne sluzbeno na papiru. Nego se sklone u stranu, ceskaju muda i vrebaju novu priliku da se privale i okoriste.

Napredak nije drugo mjesto, imali smo ih dovoljno, napredak nije ni kup, osvojili smo ga pa nije valjao, napredak nije ni pobjeda nad pitarima, tukli smo ih i tri puta godisnje. Napredak je druze kad se imenom i prezimenom kazne ljudi, kad se javno prozovu i sklone od kluba i to sklone iza resetaka pa makar to bio moj otac rodjeni.

Sve je ovo bilo nazor, seljacki, iscenirano, ljigavo i licemjerno. To nije Željo, tako se ne dolazi u klub i tako se ne ponasa u normalnom drustvu.
Sve sam to progutao zarad neke suplje da sad ide nekakva dominacija. Ja ne zelim klub jednog lica kako god da se to lice zvalo. Sta tu nije jasno?
To sto nisam fizicki prisutan na Grbavici ne znaci da ne pratim, ne gledam i da ne vidim svojim ocima. Koliko si puta prodao ove godine preko 3500 karata? Ne interesuje me statistika iz regiona, evo uporedi se sa sezonom dok je Slavko bio kolko je ljudi protiv Zrinjskog i Sirokog bilo a koliko sad.
I jesu konkuretni znatno losije igrali ovu polusezonu nego proslu, drasticno losije, to broj bodova govori a i stanje na tabeli, i opet nis prvi a kamoli da pobjegnes na plus 6 ili 9.
Sve smo razjebali i napravili podjele zarad cega? Sta smo to dobili de mi ti reci posto ja ne vidim ocigledno?

Eto ja nisam navijac Želje, jos sam i pitar jer gledam stvari realno.
Ne vjerujem ljudima koji lažu, a danas je u i oko naseg kluba takvih poprilican broj.

Ti ako si zadovoljan, ja nisam, mozes li svariti da gledamo na stvari drugacije?
A ja mislio da je ovo klub za istomisljenike i ne istomisljenike... Jest al malo sutra.

Mozete me i banovati komotno sto se mene tice. Nismo napredovali niti u jednom segmentu u zadnjih godinu dana, posebno kad je svijest u pitanju. Kvalitet rasprave i postova na ovom forumu isto ide nizbrdo. Valjda ljudi isfrustrirani onako, bez razloga, sve je med i mlijeko.

PS. Veliki pozdrav za Storma, mislim da me on jos razumije :)





Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk



Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u pet feb 07, 2020 8:17 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 8:26 pm

Možda @storm razumije, ali ja nikada neću da neko nije fizički prisutan na Grbavici. Osim ako nije iz opravdanih razloga.
Sa operacijskog stola sam bježo yebote život da dođem, radim po duple smjene da bi mi kolegica uletila kad je utakmica, ne zanima me ni ko je tu, ni šta se dešava, jedino je bitno da Željo igra.
Puno nas Želju prati a da nisu fizički tu, a malo nas je na Grbavici. Od oko 200k ljudi na stranici, naš je 4500 prosjek na Grbavici.. Da se više aktiviramo, bilo bi i više para, lakše bi sve bilo.. Pogotovo u ovoj sezoni gdje glavne finansije ne uzesmo za normalno održavanje rada kluba radi neke osobe.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5090
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 8:33 pm

Da se vi hoćete samo dogovorit jel' starije jaje ili koka, pa da nastavimo sa normalnim temama 😂
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 8:34 pm

Plava Porodica je napisao/la:Možda @storm razumije, ali ja nikada neću da neko nije fizički prisutan na Grbavici. Osim ako nije iz opravdanih razloga.
Sa operacijskog stola sam bježo yebote život da dođem, radim po duple smjene da bi mi kolegica uletila kad je utakmica, ne zanima me ni ko je tu, ni šta se dešava, jedino je bitno da Željo igra.
Puno nas Želju prati a da nisu fizički tu, a malo nas je na Grbavici. Od oko 200k ljudi na stranici, naš je 4500 prosjek na Grbavici.. Da se više aktiviramo, bilo bi i više para, lakše bi sve bilo.. Pogotovo u ovoj sezoni gdje glavne finansije ne uzesmo za normalno održavanje rada kluba radi neke osobe.
Druze zazelio sam se ja Grbavice vise nego sto mislis, ako budem mogao par puta godisnje da budem tu bit ce premija.
I mene je drzao Zeljo da ne odem ranije :)
Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk


 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 8:50 pm

Dajte molim vas ne pišite više da smo dogovorili sve s Fanimom, a da je sad samo do Mušije, mjesecima se to provlači. Čovjek je biznismen, ako damo koliko traži, Fanimo će doći, nema tu puno filozofije. Ovdje se stvorila takva atmosfera da ako ne potpiše, eto do Mušije je. Jeste malo sutra, do para je i samo do para, a imajući u vidu kako smo isposlovali Bojin transfer, ne vjerujem da će se čovjek opet zajebati.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 8:57 pm

Boze sacuvaj, kolektivno ludilo. Samo Zeljo prijatelji dragi, nikakvi pojedinci, Uprave, forme i procesi, samo Zeljo. I ko god nesto uradi od sebe, a nije morao, hvala mu. A Bog dragi zna samo koliko pojedini dusu grijese. Njima njihovo, nama nase. Opet cu zamoliti za jedinstvo, pa mi smo makar ovdje cesto bili svijetao primjer kako se neke stvari rade, a mozemo samo zajedno. Drugacije ne mozemo, nego zajedno. Budimo mudriji.

Volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 8:57 pm

Prije će Hajrović potpisati za kone, nego Fanimo za nas.. :D
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 9:24 pm

sahmat je napisao/la:
pet feb 07, 2020 8:57 pm
Prije će Hajrović potpisati za kone, nego Fanimo za nas.. :D
ne mora biti tako jer je igrac pristao i dogovorio uslove samo se ceka da ga gazda pusti,pa cemo da vidimo.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 10:18 pm

Pun Tropics, plava Dobrinja bila i ostala :D bujrum braco
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 10:27 pm

Nije mi jasno zašto zvanična nije objavila da se sutra održava izborna Skupština, mislim da je svaki navijač zaslužio tu obavijest, a članovi posebno preko mail-a ili poruke.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Amerigo
Postovi: 40
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 2:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 07, 2020 10:33 pm

Zaista se nekad zapitam sta rade ovdje na forumu pojedinci toliko upuceni u svaku poru klupskog desavanja i upoznati sa svakom mogucom navodnom malverzacijom koja se desila ili desava u klubu 🤔 zar je moguce da neko ko posjeduje takve informacije dođe na forum i tamo pise o tome na mjesto na kojem te informacije nicemu nemogu posluziti nego samo da nastete klubu koji navodno vole jer se zna da ovo svak zivi cita pa tako i te info ce od usta do usta gluhih telefona postati mnogo opasnine i gluplje nego sto zaist jesu
Zar je moguce da neko ko voli željeznicar pise o tome po forumu
Zar je moguce da pisemo svaku glupost koju smo culi a predstavljamo je kao vjerodostojnu informaciju nerazmisljajuci o tome kome i koliko mozemo nastetiti svojom nepromisljenoscu i oholoscu
Ili to pojedinci rade smisljeno 🤔🤔
Jer sa poluistinitim i neprovjerenim pricama nemogu u javnost licno nego ovako preko raznih foruma i lokalnih birtija šire " istinu "
Moj Storme izgleda da smo mi daleko od jedinstva bar ako je suditi po forumskoj "tribini " 😕😕

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, Google [Bot], neroazzuro, pintol_TM87 i 80 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija