Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:12 pm

barbarez je napisao/la:
sri feb 05, 2020 10:08 pm
Ja bi volio da kraj price hoce ubost jednom.
On kad najavi nesto,mi se mjesec dana ne mozemo oporavit. 😂😂
Da on nije uletio i najavio, možda bi neko i došao 🤣🤣
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Meha87
Postovi: 605
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:16 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
sri feb 05, 2020 10:06 pm
Meha87 je napisao/la:
sri feb 05, 2020 10:02 pm
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
sri feb 05, 2020 9:48 pm
Nadam se da ćemo u ovom katastrofalnom prelaznom roku dovasti barem jedno POJAČANJE u narednih nekoliko dana.
Ovaj prelazni rok je krah totalni!
Ne računajući dolaske Lendrića i nekoliko (polu)štopera koji su došli na mjesta bolji od njih, dovodimo igrače iz mrtvog Čelika i drugih liga.
Konkurencija dovodi ozbiljne igrače za naše uvjete, mlade reprezentativce, A reprezentativce i sl.
Nama je uspjeh što je isplaćeno 50% decembarske uz50% novembarske.
FUJ!
Zasto je katastrofalan prelazni rok?? Konacno sklapamo ekipu i ne dovodimo igrace samo da popunimo mjesta. Ne mora svaki prelazni rok 100 odlazaka 100 dolazaka. Svi igraci u nasoj ligi su slicni po kvaliteti, imas 4-5 igraca koji odskacu a mi u nasoj ekipi imamo jednog (i jos jednog al stalno povrjeđen).
Jedini gubitak je ramovic i to bi se trebalo nadoknaditi. Zar mislis da ce zakaric sam osvojit ligu a to nije mogo dok je igro u nasoj ekipi koja je bila duplo bolja od ove sadasnje borca.
Zato što smo samo doveli zamjene, vjerovatno lošije od ovih koji su otišli.
Ni na jednoj poziciji nismo jači, bolje pokriveni, raznovrsniji, potentniji, ako nismo i mrtviji sa "pojačanjima" 30+.
Eto zato je katastrofalan!
Ma nisu zamjene losije po mom misljenju al hajd ne moramo se slagat.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:17 pm

Sve jesmo, ozbiljna organizacija i klub... tanko. Vise bih volio da nismo doveli neke koje smo doveli, nego sad da su dovedeni i gledaj ih ko na drzavnoj dojci. Žalost.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:17 pm

Meha87 je napisao/la:
sri feb 05, 2020 10:16 pm
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
sri feb 05, 2020 10:06 pm
Meha87 je napisao/la:
sri feb 05, 2020 10:02 pm


Zasto je katastrofalan prelazni rok?? Konacno sklapamo ekipu i ne dovodimo igrace samo da popunimo mjesta. Ne mora svaki prelazni rok 100 odlazaka 100 dolazaka. Svi igraci u nasoj ligi su slicni po kvaliteti, imas 4-5 igraca koji odskacu a mi u nasoj ekipi imamo jednog (i jos jednog al stalno povrjeđen).
Jedini gubitak je ramovic i to bi se trebalo nadoknaditi. Zar mislis da ce zakaric sam osvojit ligu a to nije mogo dok je igro u nasoj ekipi koja je bila duplo bolja od ove sadasnje borca.
Zato što smo samo doveli zamjene, vjerovatno lošije od ovih koji su otišli.
Ni na jednoj poziciji nismo jači, bolje pokriveni, raznovrsniji, potentniji, ako nismo i mrtviji sa "pojačanjima" 30+.
Eto zato je katastrofalan!
Ma nisu zamjene losije po mom misljenju al hajd ne moramo se slagat.
Jamala povedi nas 💙👌
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:19 pm

Sve ok, ali kakvu mi to ekipu sklapamo i za kad je stvaramo, da li za ovu polusezonu ili na duže staze? Otišli Sipović i Krpić, otpisani Osmanković i Ramović, Sadikoviću i Paviću koji igraju najbolji fudbal otkako igraju u Želji ugovor ističe na kraju sezone, dovedena dva štopera na pola godine, Aco koji je sporiji od Bogija trenutno potpisan na 2 ipo godine i Lendrić koji se jedini sad zasad može nazvati dostojnom zamjenom na svojoj poziciji. Meni je ovo klasično krpljenje, ali daj Bože da griješim i da prekucamo ligu na proljeće. Oslanjamo se na Ermina sa staklenim nogama i Dženu koji nema dvije čiste u glavi.

Šta ćemo naljeto? Opet ciljano mijenjati neke od najvažnijih pozicija u timu u zavisnosti od budžeta?

Kažem ne sviđa mi se, imam pravo da prokomentarišem, ali isto tako vjerujem da će Amar izvući maksimum maksimuma iz ove ekipe. Uprava je ta koja je omanula i nije obezbijedila novce za adekvatna pojačanja.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:20 pm

pljuvalo se i cirkuzalo kad se dovodio Alispahic, Sadikovic pa boga mi ispadose klase za kapitalce tipa Radinovic, Zahirovic, Modic, Arezina itd ..
ne kazem da nije moglo bolje, al nije ni ovo toliko lose.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:22 pm

A i mi zapeli k'o da je Blažević Alexander Arnold i k'o da ne postoji nigdje drugi bek sunce ti...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:22 pm

vopla je napisao/la:
sri feb 05, 2020 10:20 pm
pljuvalo se i cirkuzalo kad se dovodio Alispahic, Sadikovic pa boga mi ispadose klase za kapitalce tipa Radinovic, Zahirovic, Modic, Arezina itd ..
ne kazem da nije moglo bolje, al nije ni ovo toliko lose.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
hoce li dzeno biti klasa na krilu ili ga gledamo vec duze vrijeme i znamo koliko moze?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:23 pm

Danas je to na momente bas lijepo izgledalo, Amarov rukopis. Bilo je sitnog veza.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:23 pm

storm_raider je napisao/la:
pon feb 03, 2020 10:03 pm
Zakaric je nas.
:ganja: :ganja:
Spoiler:
malo zezam storma :D
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:28 pm

Ma bjezi, to je vec gavranov rang. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:28 pm

vopla je napisao/la:
sri feb 05, 2020 10:20 pm
pljuvalo se i cirkuzalo kad se dovodio Alispahic, Sadikovic pa boga mi ispadose klase za kapitalce tipa Radinovic, Zahirovic, Modic, Arezina itd ..
ne kazem da nije moglo bolje, al nije ni ovo toliko lose.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Vjeruj da sam sad htio ovako nešto napisati.
Ubo si srž. Bravo.
Znači nemam namjeru da ovim nešto kao opravdavam, realno po imenima smo se najlošije pojačali, ali imena ne igraju. Već ekipa.
Imali smo mi bumova u zadnjih par godina i šta su nam donijeli?
Svi igrači su u 5.deka.
Realno ako iko zna prepoznati igrača iz naše mahale to je Amar.
Jebiga, nemamo para za Zakariće, pa kupimo ono što nam se nudi da bi nam donijeli neki pomak u igri.
Sjedio sam par puta za stolom sa Amarom, i vjerujte dok smo mi svi svršavali na Menala, od njega prvog sam čuo ovaj Lončar će biti yebeno dobar igrač. Ovo je samo primjer.
Šta je, tu je. Borit ćemo se s tim što imamo.
Imamo najboljeg trenera, imamo najbolje i najvjernije navijače, imamo najboljeg igrača lige.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:31 pm

vopla je napisao/la:
sri feb 05, 2020 10:20 pm
pljuvalo se i cirkuzalo kad se dovodio Alispahic, Sadikovic pa boga mi ispadose klase za kapitalce tipa Radinovic, Zahirovic, Modic, Arezina itd ..
ne kazem da nije moglo bolje, al nije ni ovo toliko lose.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Ma bas lose, pogledaj tekmu sa Velezom bez Stile i bice ti sve jasno. Nama treba da odemo prvi na pauzu, znaci trebalo bi da gori od motiva. Dodje mrtvi Velez u sred Grbavice nas mlatne, pojede nas na sredini terena. A mi cestito nismo opalili po golu. E ova ekipa trenutno je losija od one sto je zijanila od Veleza.
Prelazni nije gotov jos i nadam se pojacanjima jer inace se mozemo poselamiti sa titulom odmah

Pricalo se poslije utakmice kao eto sjever zakazao, ovo ono. A majke mi tacno si mogao osjetiti da nasi igraci nemaju "to" u sebi. Valjda se onda letargija prenijela i na tribine
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u sri feb 05, 2020 10:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:32 pm

Dokle su radovi na istoku, da li se danas radilo obzirom da je bas vjertar puhao uz ove padavine.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:33 pm

vopla je napisao/la:
sri feb 05, 2020 10:20 pm
pljuvalo se i cirkuzalo kad se dovodio Alispahic, Sadikovic pa boga mi ispadose klase za kapitalce tipa Radinovic, Zahirovic, Modic, Arezina itd ..
ne kazem da nije moglo bolje, al nije ni ovo toliko lose.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Nije lose,ali i u onoj jesenjskoj konstalaciji snaga,nama je trebalo dobro krilo.
Ako ne recunamo samo popunjavanje odlazaka,ostali smo bez Sinana,koji je igrao krilo,jer Asim i Zaim to nisu mogli,a Ermin ko Ermin nikad ne znas hoce li moci.
Sad nemas Sinana,nemas Asima,plus nedaj boze kakve ozljede.
Evo i da imamo Ermina u punom pogonu. Opet sa klupe nemas nekog ko donosi bas prevagu.
Meni je Zaim opcija klasicnog kockanja,vala ni Veseli nije daleko od toga.
Ja nisam neko ko kuka,ali ako Ermin ne bude spreman,zavisicemo u mnogome od Stile,a to je sve rizik,i onda ce ispasti da nismo bas prelazni odradili najbolje. Ja Amaru vjerujem,i nadam se tom Englezu iz Kaknja da bar imamo neki osigurac i sirinu.
Ovo do sad je bilo,puno ovih smajlija sto plesu,ali slabo vala neke fajde. Nekako smo ostali nedoreceni.
Znam da Brko uvijek iznenadi i zacepi usta svima,pa se i sad nekako nadam da ce biti tako i da ce na kraju neko dobar doci.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:34 pm

Danas veoma kvalitetnih pola sata "prve" ekipe. Svi su bili na nivou. Alispahić me oduševio i protiv Olimpije je bio odličan. Odbrana neuigrana i enigma je kako će izgledati u prvenstvu. Mujezinović mora dosta bolje. Dženo veoma korektno obje ove utakmice, to je naše dijete i nadam se da će nastaviti ovako ovaj period dok se Zec ne oporavi. Moramo mu pružiti podršku kao i svim igračima, mi se skupiti i krenuti zajedno u ovu polusezonu. Vidjeli smo da možemo, do nas je sve ne samo onih na terenu, nego i nas navijača, da se okrenemo onome što jesmo, NAVIJAČI i da tako djelujemo, a ne kao neke svekrve što unose nemir i vode neke fejk forumske influenserske ratove.
Stvarno je bilo degutantno čitati razne nebuloze ovih mjesec dana. Nisam imao snage bilo što napisati. Ljudi su pisali o svemu negativnom ili što može biti negativno. Ti isti se neće pojaviti u Bijeljini na utakmici, ti isti će u maju šutiti i glavu pokriti. Pa ne možemo mi voditi klub i upravljati s njim. Ovdje se piše o nekakvom agregatu, stubovima, bivšim upravama i trenerima, nerealnim pojačanjima, reklamiraju se neki ljudi koji samoincijativno prodaju artikle s motivima Željezničara i grupe Manijaka itd itd...pa ne možemo se mi nazivati navijačima, a valjati takve gluposti. Šta me briga što je Tino u Sarajevu? Što je Bilbija u Zrinjskom? Što je neki tamo Zakarić u Borcu? Jesam ja na to mogao uticati? Nisam, ja sam navijač kluba i moja svrha je podrška klubu i navijanje. Grupa Manijaci odavno nije bila u boljem naletu, svaki mjesec izlaze novi artikli, nijedno gostovanje nije odrađeno sa ispod sto ljudi. U Željinom fan shopu ima super stvari. Hajmo malo pričati koliko će nas otići u Bijeljinu. Da se prisjetimo gostovanja u Krupi kad je sigurno 500 600 ljudi bilo (mislim na onu prvu proljetnu 0 :1). Imamo taj krov koji smo dugo čekali. Sve te stvari trebamo iskoristiti i podići atmosferu na najviši mogući nivo. Ona je ključna u ovoj ligi, podrška i zdrava sredina, da se igrači osjećaju šampionski, da mi budemo prekretnica u svemu tome.
Što se tiče igračkog kadra i pojačanja dok je Amar tu ja se ne sekiram i to je provjeren recept. Tako je oduvijek i zauvijek. Još veća je negativa bila ljeti, kad su se ismijavali Osmanković i Bogičević kao dva štopera, kad je došao anonimus Erić, kad je jedini lijevi bek bio naograjisani Pavić, kad je došao Meša Alispahić sa stomakom i nije mogao potrčati prvu sedmicu, a kasnije postao možda i najbolji vezni igrač lige, kad je rezerva Mladosti postala nama standardni centralni vezni, naše dijete Damir Sadiković. Na to sve i Veselinović je odigrao odličnu polusezonu, a pojavio se i mag Štilić. Ta ekipa je duplo jeftinija od one mostarske i koševske, ali tu je Amar Osim. Na osnovu prošle godine i prehodnih pet titula i ja mislim četiri kupa ja ne vidim razlog zašto bi se mi sekirali oko ove proljetne sezone? Došli su Lendrić i Kosorić koji će davati 120 posto, nisu skupi u skladu sa našim mogućnostima, osjećaju klub i filozofiju. Došli su novi štoperi, priznajem još uvijek ne znamo kakvi su, ali moramo vjerovati Fergusonu. Sa oporavljenim Zecom, ekipa koja uz maksimalnu podršku i navijački angažman svih nas ima realne šanse obradovati nas na kraju.
Svi u Bijeljinu ! To je ono što mi trebamo raditi, što je jedino ispravno i prirodno.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:34 pm

Gledao sam protiv Sarajeva,Zrinskog,Sirokog,Celik... sve bez Stile
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:35 pm

barbarez je napisao/la:
sri feb 05, 2020 10:33 pm
vopla je napisao/la:
sri feb 05, 2020 10:20 pm
pljuvalo se i cirkuzalo kad se dovodio Alispahic, Sadikovic pa boga mi ispadose klase za kapitalce tipa Radinovic, Zahirovic, Modic, Arezina itd ..
ne kazem da nije moglo bolje, al nije ni ovo toliko lose.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Nije lose,ali i u onoj jesenjskoj konstalaciji snaga,nama je trebalo dobro krilo.
Ako ne recunamo samo popunjavanje odlazaka,ostali smo bez Sinana,koji je igrao krilo,jer Asim i Zaim to nisu mogli,a Ermin ko Ermin nikad ne znas hoce li moci.
Sad nemas Sinana,nemas Asima,plus nedaj boze kakve ozljede.
Evo i da imamo Ermina u punom pogonu. Opet sa klupe nemas nekog ko donosi bas prevagu.
Meni je Zaim opcija klasicnog kockanja,vala ni Veseli nije daleko od toga.
Ja nisam neko ko kuka,ali ako Ermin ne bude spreman,zavisicemo u mnogome od Stile,a to je sve rizik,i onda ce ispasti da nismo bas prelazni odradili najbolje. Ja Amaru vjerujem,i nadam se tom Englezu iz Kaknja da bar imamo neki osigurac i sirinu.
Ovo do sad je bilo,puno ovih smajlija sto plesu,ali slabo vala neke fajde. Nekako smo ostali nedoreceni.
Znam da Brko uvijek iznenadi i zacepi usta svima,pa se i sad nekako nadam da ce biti tako i da ce na kraju neko dobar doci.
1/1
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:37 pm

Fakat, kakva je sa krovom na Istoku situacija zbog ovog vjetra?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 05, 2020 10:38 pm

Je.bo gorana...

Jaci od sistema i partija!!!!

ZELJEZNICAR!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 104 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija