Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 11:39 am

Ja se za Jamaka ne sikiram. On može odigrati ekstra kvalitetno nekih pola sata, protiv slabijih protivnika i 60-70 minuta. Sve preko toga je igrač manje na terenu, ali za rotacije itekako neko ko će dati ruke.
Problem su oni sa kojima nikad nisi načisto, nekad igraju čitav meč a ko mlohava čuna, a nekad 10-15 minuta pa budu solidni, i obratno. Konstantnost nula bodova
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 11:46 am

Ma Jamak je talentom igrač za najjače lige, samo što on nikad nije htio. Nije imao radne navike i nije htio da trči.

Mi trenutno imamo dosta tih "majstora s loptom", ali ko će trčati za njih, a i šta im znači što su s loptom dobri kad se treba otkriti da bi dobio loptu.
I on i Meša ne bi smjeli biti prva postava. Igrači s klupe koji mogu ući da podvale loptu ili da stanu na loptu, zavisno šta treba u finišu meča.
Nama bi valjao jedan Jovan, ali konstantni Jovan i one njegove fenomenalne partije.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 12:01 pm

phpBB [video]

Ko se ba može s tobom porediti?
Ne možeš se nagledati..
:klanjase: :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 12:07 pm

Mi se definitivno oslanjamo na srecu pred nastavak prvenstva.

Ekipa nije izbalansirana.
- 4 nova stopera, povratnik s Malte u godinama, dvojica sa polugodisnjim ugovorom.
-Bekovi upitnog kvaliteta bez zamjenskih opcija. Stanic je za penzije a i Sehic je u ovom trenutku za nas neozbiljna opcija.
-Vezni red mozda najbolji u ligi, sreca je sto je jos Jamak tu, sa Mesom da dijeli minute po meni je to ubitacna kombinacija i kolicina kreativnosti i iskustva u vezi, tu je jos Dado, Bojo da nabija kilometre, te mozda najbolji igrac lige od kako ona postoji.
-Lijevo krilo nam je s Veselinovicem solidno popunjeno, Zajim je korektna izmjena.
-Desno krilo nemamo, a otjerasmo Asima kojeg sam prezirao ali opet bolje i sa Asimom nego bez desnog krila, tu je situacija alarmantna.
-Spic nam je frisko dosao umjesto najboljeg napadaca lige, drugi tip igraca skroz, koncept igre se mora mijenjati, jos ne moze igrati u kupu, a nema ni zamjene na klupi, sa Zajimom je to cista improvizacija i nemoc.

U slucaju da se desi izostanak, povreda/suspenzija samo jednog od trojca Stilic, Veselinovic ili Lendric, jos ako Zec po obicaju ne poveze a realno je ocekivati da nece vise od 270-360 minuta, nama sve pada u vodu i izgledacemo kao u proljece 2019.

Na sve to konkurenti nisu spavali, prije svega nisu gubili nosioce igre, kod pitara stubovi ekipe stoje, Lazic, Tatar, Rahmanovic, Mersudin, na to sve dovedose Susica koji je realno kapitalac, a pored toga na svakoj poziciji imaju i vise nego korektnu zamjenu, moze se neko smijati i stavljati slike semafora i rezultata iz protekle polusezone, ali oni su svoju ekipu sacuvali na okupu i pojacali se dodatno, a mi izgubili prvog strijelca ekipe i lige te stoperski par, na to sve su puno mladja i potentnija ekipa, te ce u ljetnom prelaznom roku opet imati puno manje posla a vise profita od nas.
Zrinjski sacuvao ekipu i vratio nosioce igre iz sampionskih generacija, Bilbija i Filipovic, preozbiljno, nema sta.
Pored toga nismo uspjeli upecati ni Blazevica zbog papira, niti za nas solidna krila, Maksimovic otisao u Tuzlu, Fanimo ostaje u Mladosti, Peco ce u Velez.

Nek nam je Bog na pomoci, drugacije nam nema borbe za titulu, tespih i krunicu (kako ko) u ruke prije polaska na Grbavicu i idemo se samarati za titulu :)
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned feb 02, 2020 12:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 12:07 pm

Elegant je napisao/la:
ned feb 02, 2020 11:35 am
Da li je tacno da je skupstina 8. februara ?
da jeste u hotelu Bristolu bi trebalo biti.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 12:13 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 02, 2020 11:46 am
Ma Jamak je talentom igrač za najjače lige, samo što on nikad nije htio. Nije imao radne navike i nije htio da trči.

Mi trenutno imamo dosta tih "majstora s loptom", ali ko će trčati za njih, a i šta im znači što su s loptom dobri kad se treba otkriti da bi dobio loptu.
I on i Meša ne bi smjeli biti prva postava. Igrači s klupe koji mogu ući da podvale loptu ili da stanu na loptu, zavisno šta treba u finišu meča.
Nama bi valjao jedan Jovan, ali konstantni Jovan i one njegove fenomenalne partije.
Meša prvih 60.minuta Jamak ostatak. Nama bi dobro došao neki Dialiba na krilo desno i Nyema s Mesom ili Adukor sto je igrao kod kona.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 12:16 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub feb 01, 2020 8:52 pm
Baobab asocira na afriku, a to asocira na crnce, sto dalje dovodi do zakljucka Fanimo
Jesam dobro
dobro bilo dovesti kakvog afrikanca da zna trcati kako treba ne znam da li mi mozemo dovoditi sada nekoga iz nase lige do kada je kod nas prelazni rok?nesto kontam da dok je amar bio trener nije bilo nesto tamnoputih igraca,nadam se ce ih biti uskoro.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 12:32 pm

Dupla
イビチャ・オシム
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 12:33 pm

cikazubo je napisao/la:
ned feb 02, 2020 12:07 pm
Mi se definitivno oslanjamo na srecu pred nastavak prvenstva.

Ekipa nije izbalansirana.
- 4 nova stopera, povratnik s Malte u godinama, dvojica sa polugodisnjim ugovorom.
-Bekovi upitnog kvaliteta bez zamjenskih opcija. Stanic je za penzije a i Sehic je u ovom trenutku za nas neozbiljna opcija.
-Vezni red mozda najbolji u ligi, sreca je sto je jos Jamak tu, sa Mesom da dijeli minute po meni je to ubitacna kombinacija i kolicina kreativnosti i iskustva u vezi, tu je jos Dado, Bojo da nabija kilometre, te mozda najbolji igrac lige od kako ona postoji.
-Lijevo krilo nam je s Veselinovicem solidno popunjeno, Zajim je korektna izmjena.
-Desno krilo nemamo, a otjerasmo Asima kojeg sam prezirao ali opet bolje i sa Asimom nego bez desnog krila, tu je situacija alarmantna.
-Spic nam je frisko dosao umjesto najboljeg napadaca lige, drugi tip igraca skroz, koncept igre se mora mijenjati, jos ne moze igrati u kupu, a nema ni zamjene na klupi, sa Zajimom je to cista improvizacija i nemoc.

U slucaju da se desi izostanak, povreda/suspenzija samo jednog od trojca Stilic, Veselinovic ili Lendric, jos ako Zec po obicaju ne poveze a realno je ocekivati da nece vise od 270-360 minuta, nama sve pada u vodu i izgledacemo kao u proljece 2019.

Na sve to konkurenti nisu spavali, prije svega nisu gubili nosioce igre, kod pitara stubovi ekipe stoje, Lazic, Tatar, Rahmanovic, Mersudin, na to sve dovedose Susica koji je realno kapitalac, a pored toga na svakoj poziciji imaju i vise nego korektnu zamjenu, moze se neko smijati i stavljati slike semafora i rezultata iz protekle polusezone, ali oni su svoju ekipu sacuvali na okupu i pojacali se dodatno, a mi izgubili prvog strijelca ekipe i lige te stoperski par, na to sve su puno mladja i potentnija ekipa, te ce u ljetnom prelaznom roku opet imati puno manje posla a vise profita od nas.
Zrinjski sacuvao ekipu i vratio nosioce igre iz sampionskih generacija, Bilbija i Filipovic, preozbiljno, nema sta.
Pored toga nismo uspjeli upecati ni Blazevica zbog papira, niti za nas solidna krila, Maksimovic otisao u Tuzlu, Fanimo ostaje u Mladosti, Peco ce u Velez.

Nek nam je Bog na pomoci, drugacije nam nema borbe za titulu, tespih i krunicu (kako ko) u ruke prije polaska na Grbavicu i idemo se samarati za titulu :)
Tačno tako, svi iz vrha su sigurno jači u odnosu na proljeće, sto zbog zadržane okosnice tima, što zbog pojačanja, što zbog oporavljenih igrača.
Samo smo mi ostali bez bitnih igrača, a došle su zamjene, vidjet ćemo koliko adekvatne.
Ni na jednoj poziciji sa sigurnošću ne možemo tvrditi da smo jači u odnosu na proljeće. Vrlo bitna karika je koliko Ermin može pružiti, bude li kao do sada, ganjati Kup, Evropu i kurs popunjavanja uplatnice, puna šaka brade.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 12:55 pm

Dokle je akcija prikupljanja novca za kupovinu desetogodisnje karte ispred foruma i kako dati novac ?
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 1:09 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned feb 02, 2020 12:55 pm
Dokle je akcija prikupljanja novca za kupovinu desetogodisnje karte ispred foruma i kako dati novac ?
Poštovani forumaši koristim ovu priliku da vas sve obavjestim da će akcija prikupljanja sredstava za kupovinu desetogodišnje karte na istočnoj tribini ispred forumske zajednice početi poslije održavanja skupštine i o početku iste ćete biti blagovremeno obavješteni
イビチャ・オシム
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 1:34 pm

Jos prelazni nije gotov, konkurencija se jeste pojacala ali ima jos vremena za to jedno top krilo, desnog beka i razbijaca u sredini, do sad dobro
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 1:43 pm

cikazubo je napisao/la:
ned feb 02, 2020 12:07 pm
Mi se definitivno oslanjamo na srecu pred nastavak prvenstva.

Ekipa nije izbalansirana.
- 4 nova stopera, povratnik s Malte u godinama, dvojica sa polugodisnjim ugovorom.
-Bekovi upitnog kvaliteta bez zamjenskih opcija. Stanic je za penzije a i Sehic je u ovom trenutku za nas neozbiljna opcija.
-Vezni red mozda najbolji u ligi, sreca je sto je jos Jamak tu, sa Mesom da dijeli minute po meni je to ubitacna kombinacija i kolicina kreativnosti i iskustva u vezi, tu je jos Dado, Bojo da nabija kilometre, te mozda najbolji igrac lige od kako ona postoji.
-Lijevo krilo nam je s Veselinovicem solidno popunjeno, Zajim je korektna izmjena.
-Desno krilo nemamo, a otjerasmo Asima kojeg sam prezirao ali opet bolje i sa Asimom nego bez desnog krila, tu je situacija alarmantna.
-Spic nam je frisko dosao umjesto najboljeg napadaca lige, drugi tip igraca skroz, koncept igre se mora mijenjati, jos ne moze igrati u kupu, a nema ni zamjene na klupi, sa Zajimom je to cista improvizacija i nemoc.

U slucaju da se desi izostanak, povreda/suspenzija samo jednog od trojca Stilic, Veselinovic ili Lendric, jos ako Zec po obicaju ne poveze a realno je ocekivati da nece vise od 270-360 minuta, nama sve pada u vodu i izgledacemo kao u proljece 2019.

Na sve to konkurenti nisu spavali, prije svega nisu gubili nosioce igre, kod pitara stubovi ekipe stoje, Lazic, Tatar, Rahmanovic, Mersudin, na to sve dovedose Susica koji je realno kapitalac, a pored toga na svakoj poziciji imaju i vise nego korektnu zamjenu, moze se neko smijati i stavljati slike semafora i rezultata iz protekle polusezone, ali oni su svoju ekipu sacuvali na okupu i pojacali se dodatno, a mi izgubili prvog strijelca ekipe i lige te stoperski par, na to sve su puno mladja i potentnija ekipa, te ce u ljetnom prelaznom roku opet imati puno manje posla a vise profita od nas.
Zrinjski sacuvao ekipu i vratio nosioce igre iz sampionskih generacija, Bilbija i Filipovic, preozbiljno, nema sta.
Pored toga nismo uspjeli upecati ni Blazevica zbog papira, niti za nas solidna krila, Maksimovic otisao u Tuzlu, Fanimo ostaje u Mladosti, Peco ce u Velez.

Nek nam je Bog na pomoci, drugacije nam nema borbe za titulu, tespih i krunicu (kako ko) u ruke prije polaska na Grbavicu i idemo se samarati za titulu :)
Ma kakvi najjača. Možda u jednom segmentu, ali jednolična i ne baš raznovrsna.
Dođe Velež sa svojom sredinom i Dinom Hasanovićem i razbije nas.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 1:47 pm

Ma sta nas je Velez razbio..
Ono na Grbavici, ljudi koliko su imali suteva toliko i golova. Daleko od togs da su dominirali na Grbavici..
U Vrapcicima prvo poluvrijeme, drugo je bilo jednako u kojem smo zabili gol vise.
Kako neki interpretiraju kao da su imali 70% posjed.. A ne igrali mrtve bunker.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 1:49 pm

Ne trudite se pojedini da opravdate sraman poraz od Veleza nakon onakve igre na derbiju !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 1:52 pm

Vidjemo kako će se to sve uklopiti. Puna podrška do kraja sezone. Ali ako ne bude titule noga svima od čistačice do osima.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 2:02 pm

Elegant je napisao/la:
ned feb 02, 2020 1:49 pm
Ne trudite se pojedini da opravdate sraman poraz od Veleza nakon onakve igre na derbiju !
Sramotan?
Zasto?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 2:10 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned feb 02, 2020 2:02 pm
Elegant je napisao/la:
ned feb 02, 2020 1:49 pm
Ne trudite se pojedini da opravdate sraman poraz od Veleza nakon onakve igre na derbiju !
Sramotan?
Zasto?
Sramotan zato što si igrao na Grbavici protiv ekipe koja igra seljački fudbal i znao si da će igrati tako. Sramotan zato što te ta ekipa na isti način već nekoliko puta uzima, a ti ne znaš odgovoriti. Sramotan zbog same pripreme utakmice, i to u situaciji kad imaš zicer da na svom terenu potvrdiš prvo mjesto jer je dan ranije Sarajevo kiksalo i ti odigraš onako kako odigraš.

Treba li još?

Dokle ćemo opravdavati takve poraze?
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u ned feb 02, 2020 2:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 2:18 pm

Svaki poraz na Grbavici po meni je sramota. Pogotovo od prosječne ekipe u donjem dijelu tabele .
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 02, 2020 2:20 pm

Ma nemojte se obazirati na ovo stvorenje.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned feb 02, 2020 2:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija